|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 18:23:22   
ZARA
Vam je všeč ali ne? No, ne.

http://www.iskreni.net/druzina/starsevstvo/42-biti-mama/1530-licia-ronzulli-mama-evroposlanka-hcerko-pripelje-s-seboj.html

Nekako podobno razmišljam, komentar pa ni moj. I wish.



Pustmo, a sta luštni a nista... to sta...

Mi je pa to drugače totalno neprimerno! Evropski parlament ni ustanova primerna za otroka. Če ji je otrok tok pomemben, nej se odpove unim 10 jurjem na mesec, pa nej bo z otrokom doma oz. na porodniški, al pa naj reskira 500e na mesec pa nej zrihta varstvo za mulca.

Me zanima, kok od nas, navadnih smrtnikov, bi nas tudi občasno gledali, da bi bili s frocom v službi.

Poleg tega je meni to tudi posiljevanje ostalih, da morjo gledat tam na šihtu mojega froca, pa začne kej jokcat, pa se mu lepo nasmihat...

Ma dejte no... bolano, egoistično!


< Sporočilo je popravil ZARA -- 8.11.2012 18:25:01 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 18:33:19   
LuLu
Če prav razumem... ona dela 3 tedne v Bruslju, zadnji teden v mesecu pa v Štrasburgu. Malo je nerodno otroka pustiti tak daleč ali pa v Štrasburgu iskati varuško. Se mi zdi kar prav, da jim parlament, tem 10 ženskam, organizira eno varuško, ki bi šla z njimi in pazila na teh 10 otrok.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 18:39:25   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Poleg tega je meni to tudi posiljevanje ostalih, da morjo gledat tam na šihtu mojega froca, pa začne kej jokcat, pa se mu lepo nasmihat...

Ma dejte no... bolano, egoistično!


jaz tko vidim posiljevanje (mene) z goloto žensk zadnje čase (sej si vidla našo veselo temo na obami? user posted image ), sam a veš, pol jim jemljem(o) pravico do svobode.. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 18:52:09   
uškinamama
Ne vem ali je kriva izklesana osmica ali premartinovsko vzdušje...ampak nimam mnenja o deklici v parlamentu.user posted image Mogoče, pa se le staram.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 18:54:01   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Poleg tega je meni to tudi posiljevanje ostalih, da morjo gledat tam na šihtu mojega froca, pa začne kej jokcat, pa se mu lepo nasmihat...

Ma dejte no... bolano, egoistično!


jaz tko vidim posiljevanje (mene) z goloto žensk zadnje čase (sej si vidla našo veselo temo na obami? user posted image ), sam a veš, pol jim jemljem(o) pravico do svobode.. user posted image


Otrok sodi v vrtec ali varstvo oziroma v šolo.
Odrasli delamo.

Naj gre v vrtec in tam dela, če bi rada kombinacijo, nevzgojena preambiciozna ženska, ki bi rada bila večja od sebe, je pa videti podobno kot tiste zdaj že trinajstletnice v prekratkih krilih - neodraslo, slabo vzgojeno in željno neprimerne pozornosti. Ne vem, kako si pri vsej ambicioznosti ne uštima še varuške študentke. Ma kr neki.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 19:25:26   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
nevzgojena preambiciozna ženska, ki bi rada bila večja od sebe, je pa videti podobno kot tiste zdaj že trinajstletnice v prekratkih krilih - neodraslo, slabo vzgojeno in željno neprimerne pozornosti.

Angelca si ti? Pozdravljena... Kako kaj kariera na Poptv? Gostila je ok?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 19:27:02   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Če prav razumem... ona dela 3 tedne v Bruslju, zadnji teden v mesecu pa v Štrasburgu. Malo je nerodno otroka pustiti tak daleč ali pa v Štrasburgu iskati varuško. Se mi zdi kar prav, da jim parlament, tem 10 ženskam, organizira eno varuško, ki bi šla z njimi in pazila na teh 10 otrok.


Uspešna kariera in uspešno materinstvo ne gresta venomer z roko v roki......in če misli, da ne more biti brez otroka teden dni v mesecu, naj bo pa z njim....človek pač včasih mora izbrati, ali eno ali drugo....če ima takega partnerja, da lahko doma fura on uspešno "materinstvo", potem to gre....drugače pa ne.....

Meni so te karierne mamice, ki še na sestankih dajo joško ven in podojijo otroka kar nekaj....modni hit in iskanje pozornosti, da so kao napredne......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 19:35:39   
LuLu
liliana,
samohranilka sem, 2 otroka... a veš na koliko ovir sem že naletela, ker nimam kam otroka dati? Saj ne, da bodo vsi, ampak neka velika evropska institucija pa bi po moje lahko bila vzgled, kako se da tudi za take primere poskrbeti. Sama bi že davno imela neko delo, ampak je težko, da ga dobim, ker moram biti izbirčna. Ne smejo biti sobote, nedelje, ne smejo biti JU srede do 17. ure, ne sme biti po 16.15 uri službe. Zelo bi meni danes, na moj položaj odgovarjalo, če bi firme bile malo bolj fleksibilne in razumevajoče do mater, ki nimamo kam otrok dati. In tudi za varuško zdaj nimam denarja.
In pobudo tiste poslanke jaz pozdravljam. Še najmanj, kaj je, da se najde neko organizirano varstvo za teh 10 otrok za en teden v tujini. Nikoli ne bom pojamrala, da je evropski denar v tem primeru šel v napačne roke.
In kaj je narobe z kariero ženske in družino? Meni osebno nič... večini direktorjem podjetij in JU pa zelo gre v nos.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
8.11.2012 19:38:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 19:38:54   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
nevzgojena preambiciozna ženska, ki bi rada bila večja od sebe, je pa videti podobno kot tiste zdaj že trinajstletnice v prekratkih krilih - neodraslo, slabo vzgojeno in željno neprimerne pozornosti.

Angelca si ti? Pozdravljena... Kako kaj kariera na Poptv? Gostila je ok?


hm, podnapisi za blondinko? Pliz?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 19:46:53   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

liliana,
samohranilka sem, 2 otroka... a veš na koliko ovir sem že naletela, ker nimam kam otroka dati? Saj ne, da bodo vsi, ampak neka velika evropska institucija pa bi po moje lahko bila vzgled, kako se da tudi za take primere poskrbeti. Sama bi že davno imela neko delo, ampak je težko, da ga dobim, ker moram biti izbirčna. Ne smejo biti sobote, nedelje, ne smejo biti JU srede do 17. ure, ne sme biti po 16.15 uri službe. Zelo bi meni danes, na moj položaj odgovarjalo, če bi firme bile malo bolj fleksibilne in razumevajoče do mater, ki nimamo kam otrok dati. In tudi za varuško zdaj nimam denarja.
In pobudo tiste poslanke jaz pozdravljam. Še najmanj, kaj je, da se najde neko organizirano varstvo za teh 10 otrok za en teden v tujini. Nikoli ne bom pojamrala, da je evropski denar v tem primeru šel v napačne roke.
In kaj je narobe z kariero ženske in družino? Meni osebno nič... večini direktorjem podjetij in JU pa zelo gre v nos.


Glej, kar se tiče organiziranega varstva jaz nimam nič proti, sicer pa kar nekako dvomim, da se v Strasbourgu ne more najti varstva za teh 10 otrok, tudi če ni organizarno ampak individualno....mogoče celo obstajauser posted image ....v Bruslju je drugače kar poskrbljeno za varstvo in izobraževanje otrok poslancev in ostalih zaposlenih.....

To posiljevanje z vodenjem otroka v službo pa je kar nekaj....me zanima kako bi gledale, če bi si vzgojiteljice v vrtcu in učiteljice v šoli pripeljale svoje otroke s sabo, ker jih nimajo kam dat.....? Ali pa zdravnica, med pregledom miri in se igra s svojim otrokom...? Ali pa imaš picerijo in zaposlena natakarica 15 minut kasneje postreže gosta, ker se igra s svojim otrokom?.....v takem primeru nobeno delo ni dobro opravljeno...ne službeno in ne materinsko....vse je nekaj na pol......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 19:49:57   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Če prav razumem... ona dela 3 tedne v Bruslju, zadnji teden v mesecu pa v Štrasburgu. Malo je nerodno otroka pustiti tak daleč ali pa v Štrasburgu iskati varuško. Se mi zdi kar prav, da jim parlament, tem 10 ženskam, organizira eno varuško, ki bi šla z njimi in pazila na teh 10 otrok.


Uspešna kariera in uspešno materinstvo ne gresta venomer z roko v roki......


Dokaz je ona sama po sebi. Če bi bila karierno uspešna, bi organizirala varstvo za svojo hčerko (in še tistih deset v avli), tako je pa kar nekaj.

In - ne plačujem je zato, da lahko ona svojega otroka vozi s sabo v službo, ampak zato, da organizira varstvo za mojega, ko sem oziroma smo v službi.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 19:50:47   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ok, jaz sem ta članek razumela, kot da nimajo posluha za njo in ostale mamice. Če pa imajo varstvo tudi v Štrasburgu... potem je pa res brezveze, da otroka pelje v službo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 19:52:58   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Dokaz je ona sama po sebi. Če bi bila karierno uspešna, bi organizirala varstvo za svojo hčerko (in še tistih deset v avli), tako je pa kar nekaj.

In - ne plačujem je zato, da lahko ona svojega otroka vozi s sabo v službo, ampak zato, da organizira varstvo za mojega, ko sem oziroma smo v službi.


Tako je.....

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 19:54:40   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ok, jaz sem ta članek razumela, kot da nimajo posluha za njo in ostale mamice. Če pa imajo varstvo tudi v Štrasburgu... potem je pa res brezveze, da otroka pelje v službo.



Če so vrtci v Murski Soboti in v Bad Radkersburgu....verjamem, da obstajajo tudi v Strasbourgu.....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 19:57:20   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Če so vrtci v Murski Soboti in v Bad Radkersburgu....verjamem, da obstajajo tudi v Strasbourgu.....


Ok, pojma nimam kako je z vrtci po Evropi... pri njej se gre za en teden v mesecu. Drugače je v vrtcu v Bruslju.
Mah.. meni je vedno glupo se preveč spuščati v komentiranje člankov... nikoli nisem 100%, da so resnični. Preveč ugibanja. Mediji pač... user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 20:04:07   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ok, jaz sem ta članek razumela, kot da nimajo posluha za njo in ostale mamice. Če pa imajo varstvo tudi v Štrasburgu... potem je pa res brezveze, da otroka pelje v službo.



are you kidding me? a ti veš kok ma ona plače napram teb?

da se ne bi mogla niti tok zorganizirat da bi zrihtala otrokovo varstvo, ker je to nemogoče - ja pa ja de; noče, ker denarno je čist sposobna. veeeeliko bolj kot ti.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
8.11.2012 20:09:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 20:18:26   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

are you kidding me? a ti veš kok ma ona plače napram teb?

da se ne bi mogla niti tok zorganizirat da bi zrihtala otrokovo varstvo, ker je to nemogoče - ja pa ja de; noče, ker denarno je čist sposobna. veeeeliko bolj kot ti.

Ok, razumem. V čem je pa potem fora, če je članek resnično stanje, da to toliko drugih tolerira oz. ji noben ne predlaga varuške. Verjamem, da se kak pameten med njimi tudi najde user posted image
Mah.. spet samo ugibanje ostane.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 20:27:09   
LuLu
Zdaj sem jo malo poGooglala... to je njena strategija za enakopravnost moških in žensk v EU.
Več ne bi komentirala.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 20:31:39   
Paštetka
Hahaha, kako se hitro plošča obrne in kakšna dvojna merila imajo nekateri.

Kaj pa posebna povezanost med mamo in otrokom? user posted image user posted image

"Otrok sodi v vrtec" user posted image ja, tako kot v svojo posteljo.user posted image


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 20:33:48   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Hahaha, kako se hitro plošča obrne in kakšna dvojna merila imajo nekateri.

Kaj pa posebna povezanost med mamo in otrokom? user posted image user posted image

"Otrok sodi v vrtec" user posted image ja, tako kot v svojo posteljo.user posted image



Mogoče to na mene leti?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 20:35:03   
Paštetka
Ne LuLu. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 20:36:20   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Ne LuLu. user posted image

Ok.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mama evroposlanka Licia Ronzulli
8.11.2012 20:41:20   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Hahaha, kako se hitro plošča obrne in kakšna dvojna merila imajo nekateri.

Kaj pa posebna povezanost med mamo in otrokom? user posted image user posted image

"Otrok sodi v vrtec" user posted image ja, tako kot v svojo posteljo.user posted image



Mogoče to na mene leti?


Hm, name predvidevam , da tudi ne, glede na to, da nimam mnenja o deklici v parlamentu. Paštetka, misliš mene?
Luli, bi te res prosila,če napišeš, kaj si mislila s tistim pop tevejm.


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?