|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 14:25:33   
Anonimen
Morda vprašanje ne sodi sem, vendar želim biti anonimna. Na kratko: prijateljica, s katero imam stike cca. 1x mesečno, je rodila 2 leti za mano in svojemu sinu dala ravno tako ime kot ga ima sin. Ko sva se kdaj pogovarjali o imenih, je vedno omenila za fantka eno zelo pogosto ime, zdaj pa mi sporoči, da mu je ime ... isto kot mojemu, ki je le 2 leti starejši od njegovega. Mi je neprijetno, kako zdaj imenovati enega in drugega, ko bomo skupaj, ker se oba enako imenujeta. ne vem no, jaz tega ne bi nikoli naredila, da bi dala otroku isto ime kot ga ima že prijateljičin otrok, že zaradi nepraktičnosti klicanja potem. Sploh nimam veselja iti pogledat tega otročka, moti me to, da ima isto ime kot moj. Ne vem, ali sem jaz čudna ali so moji občutki normalni?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 14:32:38   
Anonimen
mene pa motijo takšne osebe kot si ti,pa kaj zdaj hočem.najboljše bo ja,da se ji izogibaš

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 14:37:48   
Masha_M
Jao jao kompliciranja... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 14:37:54   
Anonimen
Saj ti ni treba odgovarjat, če nočeš in če te moti moje vprašanje. Hotela sem samo vprašati, kako druge gledate na to in kako bi se počutile v takšni situaciji. Ni pa treba biti tako negativno nastrojena!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 14:39:45   
ruby19
Pozabite, sploh ni treba odgovarjati takim, ki ne morejo iz sebe dati kakšnega normalnega odgovora. Ene ste res primitivne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 14:41:47   
diana 28
Jaz bi pa bila vesela. Bi se mi zdelo lepo, da je izbrala enako ime. Mogoče ni praktično, ma ni nek velik problem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 14:41:59   
ruby19
No, še moj odgovor. Jaz bi se na tvojem mestu sprijaznila s tem. Sej kaj pa lahko drugega narediš. Sčasoma se boš navadila. Lahko pa pogledaš s tega vidika, da je to lepo ime, če ga je dala še prijateljica svojemu.user posted image

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 14:45:05   
ronja
Ne bi in ni me motilo. Se seveda hecam, da je sošolka ukradla ime moji punčki, ker je njena rojena za mojo in ker je ona ime res slišala od mene (je pač redko), ampak me ne moti. Otroci bojo pa že vedeli: 90%, da če boš poklicala ti, misliš svoejga otrok, če bo rekla pa ona, pa je 90% šans, da misli svojega otroka. Če bi pa sama imela oba na skrbi, bi pa rekla "prijateljičin" tapata pa moj tapata.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 14:45:15   
Anonimen
Mene pa ne bi motilo. To samo pomeni, da si izbrala super ime svojemu otroku. In ime izbiramo otroku za celo življenje. Ne razumem pa, da sedaj pa nimaš več veselja it otroka pogledat, ker ima isto ime kot tvoj. Razmisli kako dobra prijateljica si sploh ji.
Majhnim otrokom pa je velikokrat celo všeč, če ima še kdo enako ime. Moj petletni sin je npr. čisto navdušen, ker ima kuža iz sosednje ulice enako ime. Vedno ga pokliče in poboža pa ponosno razlaga, da jima je enako ime.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 14:47:32   
Shana86
Hm... Glede na to, da ima veliko kolegic, sorodnikov že otroke in se vidimo približno enako pogosto, kot si ti napisala, se mi bo najbrž zgodilo, da bom otroka poimenovala enako kot kdo od njih. Preprosto veliko jih že ima otroke in lepih imen hitro zmanjka user posted image Če bi bilo obratno, najbrž ne bi bila jezna. Enako kot sta rekli diana in ruby, ponosna bi bila, da sem izbrala tako ime, ki je tudi drugim všeč. Seveda je odvisno, kakšen tip človeka si. Si jezna tudi če kolegica kupi enako obleko? (banalen primer, ampak pove nekaj o tebi...)
Drugače je pa mojemu in moji najboljši prijateljici všeč isto ime za punčko. In sva se že hecali, da če bosta naredili traparijo, se je treba samo enkrat zadreti user posted image
Škoda se je obremenjevati z bedarijami...

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 15:00:27   
HHH
Me ne bi motilo. Ime, ki ga daš otroku, s tem ne postane lastniško.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 15:03:56   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ruby19

Pozabite, sploh ni treba odgovarjati takim, ki ne morejo iz sebe dati kakšnega normalnega odgovora. Ene ste res primitivne.


V navalu besa si pozabila odkljukati anonimni uporabnik?

IZVIRNO SPOROČILO: ruby19

No, še moj odgovor. Jaz bi se na tvojem mestu sprijaznila s tem. Sej kaj pa lahko drugega narediš. Sčasoma se boš navadila. Lahko pa pogledaš s tega vidika, da je to lepo ime, če ga je dala še prijateljica svojemu.user posted image


Sama sebi odgovarjaš?

(odgovor članu ruby19)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 15:08:03   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: ruby19

user posted image  takšne so mi tak smešne... tvoj razlog za anonimnost pa je...??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 15:19:06   
cilla
Hehe, hecno, kaj vse človeku predstavlja problem.... Če se slišita samo 1x mesečno, tudi tega otroka ne boš vidla več kot 6x letno. user posted image In takrat ga boš imenovala pač z njegovim imenom, ka pa drugega

Jemlji zadevo kot kompliment, si pač izbrala otroku lepo ime. Dokler si tvoje prijateljice od tebe izposojajo le ideje za otroška imena, si na varnem (predstavljaj si, da bi si kaka hotela "izposoditi" npr. tvojega moža user posted image )

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 15:31:16   
PeggyBundy
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: ruby19

user posted image  takšne so mi tak smešne... tvoj razlog za anonimnost pa je...??


Tudi njena prijateljica je prijavljena na tem forumu in ji sicer vedno da prav.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 15:58:46   
ksenjicka
Jaz bi bila zelo ponosna na to, da je bilo prijateljici ime tako všeč, da se je tudi ona odločila za isto ime.

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 20:21:26   
Anonimen
Meni pa se je zgodila naslednja zgodba: S prijateljico sva imeli rok s 4-tedensko razliko. Ona prej, jaz kasneje. Zelo sem bila vesela, da bova skupaj nosečki in nato skupaj vozičkali. Pogovarjali sva se itak tudi o imenih. Povedala sem ji izbrana imena za oba spola. Ime za punčko ji je bil tudi všeč, ampak je bilo to takrat še zelo zgodaj in je rekla, da se ne želi več pogovarjati o imenih, ker sva obe noseči. En teden pred njenim rokom je imela slabo vest in mi je povedala, da ji je grozno, ker imata to ime zbrano, in jo skbri, da ne bova midva jezna nanjo. Pa še priznala je, da se pri tem imenu ne bi zaustavljala, če ga ne bi jaz omenila. Itak, da ji nisem rekla, ne dati tega imena. Za spol pa nista vedela. Ona je rodila in dala punčki ime ravno to, kar sva imela midva v izboru. Takrat sem bila res šokirana, ostala sva brez imena 4 tedne pred rokom. Potem pa govoriva in mi reče: joj sedaj sem ti pa ime ukradla... user posted image  Naj še povem, da se isto pišemo in živimo v isti vasi. Otroka sošolca.....
Kaj pravite na to situacijo?

Rok imam čez 2 tedna. Imena pravega še vedno nimava izbranega. Imam pa še eno vprašanje za vas. V izboru imava sedaj eno ime, ki je zelo pogosto. Med drugimi je tako ime tudi otročku od bližnje sodelavke, ki se dobro razumeva. Njen otroček je sicer star že 7 let in se z otroki nikoli ne vidimo. Tako, da to ne bi bilo moteče. Tudi do tega imena nisem prišla zaradi nje. Zelo je všeč mojemu možu. Imam občutek oziroma vem, da sodelavki ne bi bilo všeč, da bi jaz tako poimenovala svojega otroka. Če bi imela še kakšno drugo imena seznamu, ki bi bilo nama obema res všeč, tega ne bi izbrala zaradi nje. Kaj bi ve naredile v tem primeru? Bi vseeno dale tako ime, ali bi imele raje mir v službi?
A4

(odgovor članu ksenjicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 21:08:15   
Anonimen
Ampak res ne razumem, kako si lahko nekateri tako lastijo ime, da rečejo, da jim ga je nekdo ukradel. user posted image Ja pa kaj, če sta kolegici... pa kaj, če ste v isti vasi... pa kaj če bosta sošolca... Joj no, če vas to tako moti, pa izberite drugo ime, od tolikih imen na svetu jih bo vsaj še ene par, ki vam jih bo mogoče še bolj všeč. Da tak komplicirate še preden se otrok rodi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 21:34:08   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ampak res ne razumem, kako si lahko nekateri tako lastijo ime, da rečejo, da jim ga je nekdo ukradel. user posted image Ja pa kaj, če sta kolegici... pa kaj, če ste v isti vasi... pa kaj če bosta sošolca... Joj no, če vas to tako moti, pa izberite drugo ime, od tolikih imen na svetu jih bo vsaj še ene par, ki vam jih bo mogoče še bolj všeč. Da tak komplicirate še preden se otrok rodi. user posted image

Pa kaj si smotana al kaj ... če je napisala da so iz iste vasi, otroci bodo hodili na isto šolo in da se ISTO pišejo ... jaz sigurno nebi dala potem istega imena ... kaj bodo potem klicali eno Ana Novak Selo 3 in drugo Ana Novak Selo 15a?

Skratka meni se je zgodilo podobno ... ena kolegica je imela rok malo pred mano in vedno ko smo se pogovarjali, je ona trdila da bo tamali ime xxx ... za našo so pa vsi (tudi ta kolegica) vedeli, da če bo punčka ji bo ima yyy, ker je to ime mojemu tako všeč in komi da sva zanosila in niti približno nisva vedela spola, je moj že bobnal okoli da bo yyy ... slišali sva se še en teden pred njenim porodom, ko je še vsa vesela govorila kako komaj čaka, da vidi svojo xxx ... no pa dobim čez en teden sms iz porodnišnice, da imajo yyy ... moram priznat, da sem bila kar paf, ampak ok ... odločitev je bila njena, ime pa tudi ni lastniško ... no čez 10 dni sem rodila še jaz in sva dala tamali valjda ime yyy in potem so vsi mene zasliševali, da zakaj sva dala pa isto ime kot kolegica, če nimava čisto nič domišljije user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 21:43:05   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Pa kaj si smotana al kaj ...

user posted image
Ok, tisto v isti vasi je malo preveč... še tam, na kmetih, če sta dva Janeza v družini je en Starejši, drugi pa Mlajši user posted image
Drugače pa mene baš boli, kak je drugim ljudem ime... lahko je se preimenuje komplet v moje... dokler mi pusti vsaj matično številko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 21:45:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Pa kaj si smotana al kaj ...

user posted image

user posted image

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 21:56:49   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Morda vprašanje ne sodi sem, vendar želim biti anonimna. Na kratko: prijateljica, s katero imam stike cca. 1x mesečno, je rodila 2 leti za mano in svojemu sinu dala ravno tako ime kot ga ima sin. Ko sva se kdaj pogovarjali o imenih, je vedno omenila za fantka eno zelo pogosto ime, zdaj pa mi sporoči, da mu je ime ... isto kot mojemu, ki je le 2 leti starejši od njegovega. Mi je neprijetno, kako zdaj imenovati enega in drugega, ko bomo skupaj, ker se oba enako imenujeta. ne vem no, jaz tega ne bi nikoli naredila, da bi dala otroku isto ime kot ga ima že prijateljičin otrok, že zaradi nepraktičnosti klicanja potem. Sploh nimam veselja iti pogledat tega otročka, moti me to, da ima isto ime kot moj. Ne vem, ali sem jaz čudna ali so moji občutki normalni?



ne bi me motilo, čeprav jaz tega ne bi naredila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 22:00:53   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Naj še povem, da se isto pišemo in živimo v isti vasi. Otroka sošolca.....
Kaj pravite na to situacijo?




To je pa res smotana situacija, res. Ne bom v pomoč, ker so meni všeč unikatna imena, torej ne poznam nobenega s takšnim imenom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 22:01:21   
Najaa
Joj kakšno kompliciranje. Mamice si enostavno ne bi smele povedat, kako bodo dale otrokom ime. Stvar rešena. user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 5.6.2012 22:02:30 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako bi se vam zdelo ...
5.6.2012 22:13:59   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Mamice si enostavno ne bi smele povedat, kako bodo dale otrokom ime. Stvar rešena. user posted image

Evo pri nama je zaradi pretekle izkušnje zdaj v drugo točno tako. Imeni imava izbrani in jih razen moje mami nihče ne ve user posted image

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




izbira imena
nataly33

prosim za pomoč pri izbiri fantovskega imena.hvala

Matej (62%)

Marcel (38%)


Število vseh glasov: 120

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!