|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 11:28:59   
uškinamama
me prav peče user posted image . V glavnem, sami lepi, mladi talentirani nastopajoči....samo to , da so deklice (demetro malalan , swagice, ajdo..) naštimali kot tridesetletne pohotne seksulje mi je pa tu mać. user posted image   Aja pa izbor pesmi za imenovane user posted image  , šestnajstletnice pojejo turn me on,  petnajstletnica "my morals got me on my knees"  , druga šestanjstletnica pa " are you thinking of me when you f.uck her"....Po drugi strani pa so ano s. oblekli kot staro mamo...

No, kakšno je vaše mnenje o tem?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 11:58:15   
kat von d
Kaj pa vem, mene ne moti, da 15 -16 letnice pojejo takšne pesmi, še vedno bolje kot kakšna v stilu "naš kuža je hodil..." Obleka, makeup, frizure mora biti pač primerno pesmi, zato so tudi bile tak oblečene. Ane si pa niti ne predstavljam sexy oblečene no, mi ne deluje tak, da bi ji pasala taka oblekca.

Sicer pa, če malo pogledaš okoli 15 letnice itak že v resničnem življenju, ko grejo ven, hodijo okoli izzivalno oblečene, naličene, poslušajo (zate) neprimerno glasbo...

Mene je edino "zmotil" make up na Jadranki, mislim, kaj so pa tam mislili...simpatično žensko so spremenili v klovna.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 12:20:42   
diana 28
Meni so bile zelo lepe...Demetra, Alma in Ajda. Morda za kanček preveč izzivalne,pa ne zaradi tega, ker bi se mi zdelo pokvarjeno ampak zato, ker one same se v tej vlogi niso predstavljale in je ta sprememba kar ''mali šok''. One so bile prej prav simpatično otročje najstnice...

Nasplošno se mi zdi, da se daje veliko, skoraj preveč na seksapil in potem so vse enake.... Je že mali čudež, da se pojavi nekaj preprostega, kvalitetnega kar seveda hitro popravijo. s.W.a.G pa mi res niso všeč.

Sem pa videla za novo leto,ko sem šla ven praznovat, 15 letnice oblečene kot, da se prodajajo. Resnično, skoraj nisem mogla verjet svojim očem. 15cm peta, škornji čez kolena lakirane, živordeče barve in krilo,ki je komaj pokrilo rit. Res poblendaš malo. Verjetno preveč forsirajo sex, pa sexy tu in sexy tam .....
Malo se izgublja kompas. Pa nimam nič proti,samo razmišljam ali je to še normalno in kako vpliva to na odnose, ker verjetno postaja vse bolj površinsko.

(odgovor članu kat von d)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 12:22:30   
čiba
Mene pa je zmotila sprememba samo pri Matiji, se mi zdi, da ga hočejo preveč spremeniti.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 12:24:00   
Daschi

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

me prav peče user posted image . V glavnem, sami lepi, mladi talentirani nastopajoči....samo to , da so deklice (demetro malalan , swagice, ajdo..) naštimali kot tridesetletne pohotne seksulje mi je pa tu mać. user posted image   Aja pa izbor pesmi za imenovane user posted image  , šestnajstletnice pojejo turn me on,  petnajstletnica "my morals got me on my knees"  , druga šestanjstletnica pa " are you thinking of me when you f.uck her"....Po drugi strani pa so ano s. oblekli kot staro mamo...

No, kakšno je vaše mnenje o tem?



Jaz se pa strinjam s tabo in mi je kar nekaj to. Res. Zame je preobrazba na slabše, iz njih hočejo narediti nekoga drugega.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 12:31:56   
Paštetka
Pa dobro no, pa saj ji ne morejo narediti dva čopka ali kitki in dati, da zapojejo Na planincah.
Meni je čisto vredu.
Sicer so pa itak straši zraven in če jim kaj ne bi pasalo, bi jih drugače oblekli. Če je njihovim strašem OK, potem ni panike.
In ne vem zakaj bi pometala pred tujim pragom...

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 12:35:50   
uškinamama
med čopki in kitkami in na planincah na eni strani in med 16 cm petkami in omenjenimi besedili na drugi....je vmes ....morjeuser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 12:38:31   
Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: kat von d

Mene je edino "zmotil" make up na Jadranki, mislim, kaj so pa tam mislili...simpatično žensko so spremenili v klovna.


Se strinjam, komaj sem jo gledala. Pa saj se je enako dogajalo z Luciene-še zdaj ne vem, ali je imela lasuljo od klovna gor, ali so ji njene lase tolk nafučkali..groza...

Glede nastopajočih-edino pri Matiji sem začutila, da res ni bil on, da so tako z izborom pesmi kot z njegovim stilom čisto mimo vsekali... Bo naslednjič boljše (upam).user posted image
Deklicam je pa po moje kr prijalo, da so bile videti sexiuser posted image

(odgovor članu kat von d)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 12:44:13   
PeggyBundy
Me imiđ niti ne moti toliko kot to, kako so nekatere punce zafnane, polne same sebe.
Alma recimo je poosebljenje nesimpatičnosti in "zmagam za vsako ceno" značaja. Če bo šla domov, bo zaradi svoje nesimpatičnosti in ne zaradi tega, ker ima slab glas.
Demetra in Ajda sta zelo simpatični.
Swag? Groza, še najbolj nesimpatična je ena punca s špango v ustih, se ne spomnim njenega imena.
Fantje pa, razen Matije, zgledajo otročje in neprepričljivo.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 12:45:41   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

med čopki in kitkami in na planincah na eni strani in med 16 cm petkami in omenjenimi besedili na drugi....je vmes ....morjeuser posted image


kak za koga. Če je SAMO za to potrebno morje premagati, da nekaj dosežeš, ...go for it!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 12:50:03   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

med čopki in kitkami in na planincah na eni strani in med 16 cm petkami in omenjenimi besedili na drugi....je vmes ....morjeuser posted image


kak za koga. Če je SAMO za to potrebno morje premagati, da nekaj dosežeš, ...go for it!


he, he , jaz nimam hčerkice, tako , da me ne skrbi kako se bo oblačila pri  petnajstih user posted image ...le en tak pomladni čit čet je to....

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 12:50:04   
Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Alma recimo je poosebljenje nesimpatičnosti in "zmagam za vsako ceno" značaja. Če bo šla domov, bo zaradi svoje nesimpatičnosti in ne zaradi tega, ker ima slab glas.
Demetra in Ajda sta zelo simpatični.
Swag? Groza, še najbolj nesimpatična je ena punca s špango v ustih, se ne spomnim njenega imena.



Kak je fajn, ko druge pišete moje besede..heheuser posted image

Pri Swag-u mi je edino všeč ona reperkauser posted image

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 13:23:55   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

med čopki in kitkami in na planincah na eni strani in med 16 cm petkami in omenjenimi besedili na drugi....je vmes ....morjeuser posted image


kak za koga. Če je SAMO za to potrebno morje premagati, da nekaj dosežeš, ...go for it!


he, he , jaz nimam hčerkice, tako , da me ne skrbi kako se bo oblačila pri  petnajstih user posted image ...le en tak pomladni čit čet je to....

jaz sem zadnjič z mojim malim sedela v parku na klopci. Mimo se prišetata dva teenagerja: tisti debeli gumbi v ušesih (bajdovej, še zdaj mi ni jasno, kako jim ne potegne, da ko bo dal uhan ven, mu bodo lahko muhe skozi uhelj letele), črna oblačila, o frizurah, da ne govorim, s čikom v roki, neke lajne so visele z njiju...

v glavnem, ko sta šla mimo sem rekla otroku: "dobro si oglej ta dva "strica". mali me čudno pogleda...sem rekla: "ker niti slučajno ne bom dovolila, da takšen hodiš po svetu" user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 13:35:28   
Anonimen
Jandranka je pač mal ekstravagantna in meni je bila super, a prejšnjih njenih make-up niste vidle?
sicer pa dol mi visi kako so ble oblečene, mene je najbl zmotl to da so imeli temo TO SEM JAZ, pel so pa vse drugo prej kot njihovo zvrst. halo..... piz.... tok majo hude glasove pol jim dajo pa kr ene glupe komade da sploh nemorjo občinstvu pokazat kaj res znajo. mene je to motilo. pa uni kva so bli 2byone ma dej, "ONI SO SONCE KO STOPIJO NA ODER" ja pomojem so pa daleč proč od sonca. noben ni v tej oddaji pokazal ekspluzivnosti in ene energije, mogoče Ajde, pol se pa kr konča.
sam tale S.W.AG. tole pa nebo dolgo trajalo so pomojem premlade da bi lahko sodelovale brez hujših prerekanj.
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči


IZVIRNO SPOROČILO: kat von d

Mene je edino "zmotil" make up na Jadranki, mislim, kaj so pa tam mislili...simpatično žensko so spremenili v klovna.


Se strinjam, komaj sem jo gledala. Pa saj se je enako dogajalo z Luciene-še zdaj ne vem, ali je imela lasuljo od klovna gor, ali so ji njene lase tolk nafučkali..groza...

Glede nastopajočih-edino pri Matiji sem začutila, da res ni bil on, da so tako z izborom pesmi kot z njegovim stilom čisto mimo vsekali... Bo naslednjič boljše (upam).user posted image
Deklicam je pa po moje kr prijalo, da so bile videti sexiuser posted image


(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 13:47:42   
ronja
Ne gledam, saj veš - nimamo tvuser posted image
demetro malalan , swagice, ajdo

Prevod, prosim - pojma nimam, kaj je to swagica, malalan,...

Kar se besedil tiče: verjetno si same izberejo pesmi, ki jih bojo pele, to se mi zdi prav, da jim ne cenzurirajo... Pa navsezadnje sem tudi sama pri 16ih pela Alanisuser posted image (res je, da takrat nisem klela in sem spustila f besedico, vendar pa sem ravno pri tem besedilu ugotovila, da ene stvari enostavno nimajo pravega pomene, če jim ne rečeš tako;)... Res da nisem pela na tv, ampak tu ne vidim neke strašne dileme - zakaj bi si v svoji sobi smela pet to pesem, na tv pa ne?

Meni je bolj smešno, ko kaki zelo stari pop pevci pojejo, kako v odmoru v šoli sramežljivo pecajo sošolke... Mislim - zgleda kot da se človek ne more sprijaznit, da je zdaj že ene 20 let v generaciji učiteljevuser posted image . Kot bi rekel Đole: "Joj, gje su mama i tata... Pa davno su prošli ti dani!" Ampak me ne moti, samo smešno mi je pa res:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 13:53:49   
uškinamama
pojma nimam



po ostalem komentarju vidim , da res user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 13:54:35   
ronja
"dobro si oglej ta dva "strica". mali me čudno pogleda...sem rekla: "ker niti slučajno ne bom dovolila, da takšen hodiš po svetu"

Po moje če mu boš to ful strogo prepovedovala, se ti zna zgodit, da bo glih to hotel... Vsaj če se sebe spomnim: nisem mela ure, niso mi govorili, kako se oblačit - in sem se oblačila normalno in nisem ne vem kaj žurala. Če bi mi težili, bi pa ziher naredila točno obratno, ker sem strašansko rabila svobodo in zaupanje. Če mi tega ne bi dali, bi se po moje ornk kregali... Tak da ne vem, kaj je tu najboljše naredit... Se mi zdi, da jih pač vzgajaš dokler so mali in potem upaš v puberteti na najboljše - navsezadnje vsi pravijo, da takrat kaj dosti ne moreš več anredit, razen da jim daš občutek, da jih maš rad, ne glede na to, kake zganjajo... Moram priznat, da si ne bi želela, da se pri 15ih prebadajo, pa potetovirajo, pa farbajo lase, itd... Ampak ne vem pa, koliko je to najstniku možno prepovedat... Oz. kdaj... Pri 12ih ziher še lahko, pri 16ih pa nisem več tako ziher... Upam, da ne bojo delali česa nereverzibilnega, skratka...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 14:32:11   
HuAnita
Jaz sem tudi mojemu rekla: glej, a niso napol kot pocestnice.... Malo tu mač, za moje zastarele pojme... Škoda mi je vse lepo na teh puncah izumetničiti, prepotencirati... To so še deklice, ne seksulje, o, ja, čez 2 leti pa bo druga pesem, ampak do takrat naj čprajo samozavest iz česa drugega kot sexi videza, sploh v tem poslu, ko je slava tako minljiva....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 14:35:46   
LuLu
Delajo in oblačijo jih tako, da se najbolje prodaja. Vse je v denarju.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 14:36:39   
josephine27
Ne gledam, saj veš - nimamo tvuser posted image


ne zamujaš prav velikouser posted image



Prevod, prosim - pojma nimam, kaj je to swagica, malalan,... to so eni izmed nastopajočih

Kar se besedil tiče: verjetno si same izberejo pesmi,...tokrat si niso ampak so jim mentorji določili


sicer pa mene osebno ne moti kako so jih zrihtali. je pa res, da če ne bi zdraven pisalo koliko so stare nebi človek nikoli uganil. hočem reči, da če bi bila katera od njih moja hči bi ji pustila, da se tako obleče za nastop ne pa za žurat ven.

kar se jadranke tiče pa mi je ponavadi njen stil všeč ampak tokrat mi je bilo pa res preveč, ker si potem ves čas gledal kako je namazana namesto, da bi poslušal kaj govori.

_____________________________



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 14:44:32   
LuLu
Zmagovalec pa bo? user posted image  
Meni osebno noben ne izstopa... so nekateri dobri, če bi jim prave komade dal zapeti, ampak, da pa bi me kdo s stola dol vrgo, to pa ne...

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 15:06:36   
kimica86
Ma meni je fajn, da jih naštimajo za nastop primerno.. Pri pesmi od Davida Guette in Nicki Minaj že ne morejo biti oblečene v roza kiklco do kolen in dvema kitkama kot Heidi user posted image user posted image

Konc koncev, vsak upa, da bo na sceni en lep cajt in ne samo 2 leti.. Tako, da tudi te punce bodo 1x imela 25-30 let.. Bomo pa videli, če se bodo obdržale na sceni toliko časa (v primeru zmage)..

Meni so bile kar dobre (ene od boljših na tekmovanju).. Nazadnje so kar fušale, zato so me pa tokrat fajn presenetile user posted image Razočarale so me bolj tiste, za katere sem mislila, da bojo razturale (Alma, Ajda).. OBUP!!!
Demetra je pa bila super..

Tako, da, če bojo S.W.A.G.- ice tudi naslednjič vsaj tako dobre kot so sedaj bile, so one pa Demetra moji favoriti user posted image

GO punce.. Ste mlade in lepe in samo 1x se živi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 15:58:48   
MioBambino
Men je bila pa samo Jadranka "podn" naštimana. Pa mi je drugače všeč!user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
15.5.2012 15:59:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kimica86)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.5.2012 17:41:36   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Zmagovalec pa bo? user posted image  
Meni osebno noben ne izstopa... so nekateri dobri, če bi jim prave komade dal zapeti, ampak, da pa bi me kdo s stola dol vrgo, to pa ne...


Moj vd mož stavi na 'jailbait' aka Demetro... Jest na Matijo (mam soft spot user posted image ) čeprov tbh tud meni je demetra res všeč...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?