|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
30.5.2012 20:40:51   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

No, če ti ne veš kaj pomeni swag, še ne pomeni, da deklice niso vedele. Poimenovale so se pa same. Je pa swag način, stil, stil glasbe in obnašanja. V naših časih je bil to recimo punk.

Ups... staram se... punk is realy dead user posted image
(Btw... Zdaj ko vem kaj kratice pomenijo... je lažje... ampak gangsta pri njih? Meni še vedno smešno...)

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
30.5.2012 20:44:46   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

No, če ti ne veš kaj pomeni swag, še ne pomeni, da deklice niso vedele. Poimenovale so se pa same. Je pa swag način, stil, stil glasbe in obnašanja. V naših časih je bil to recimo punk.

Ups... staram se... punk is realy dead user posted image
(Btw... Zdaj ko vem kaj kratice pomenijo... je lažje... ampak gangsta pri njih? Meni še vedno smešno...)


Gangsta rap je mišljen. Ta blond deklič rapa. Zdaj, kako ostali dojemamo to repanje in to njihovo seksualnost je drugo user posted image

http://en.wikipedia.org/wiki/Gangsta_rap



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
30.5.2012 20:46:55   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Gangsta rap je mišljen. Ta blond deklič rapa. Zdaj, kako ostali dojemamo to repanje in to njihovo seksualnost je drugo user posted image

http://en.wikipedia.org/wiki/Gangsta_rap



Gangsta rap pa poznam... pa le nisem tak stara. Hb user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
30.5.2012 20:49:54   
uškinamama
user posted image

lulu, to je ena predstavnica swaga

http://www.youtube.com/watch?v=sdbyG2MrBHk

cher LLoyd

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
30.5.2012 21:01:40   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image

lulu, to je ena predstavnica swaga

http://www.youtube.com/watch?v=sdbyG2MrBHk

cher LLoyd

Sem mislila, da bo bolj ojštra... še Salt & Pepa sta bile bolj hude...
Boljše, da zdaj ne vprašam dalje... kaj so pa razmišljali, ko so pubecom dali ime In & Out? user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
30.5.2012 21:02:41   
uškinamama
da bodo šli not pa takoj ven user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
30.5.2012 21:06:45   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

da bodo šli not pa takoj ven user posted image

Misliš na tekmovanje ali pa na "ziher" Eh, mladi so še...

Če smo že pri tem... Kdo pa je tam neki par? Baje so se že poparčkali...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
30.5.2012 21:09:47   
uškinamama
Glede njihove vzdržljivosti ne bi komentirala user posted image , kakšen bi mi lahko bil sin user posted image

Ja nekaj parov je. user posted image Se bodo že razkrili.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
30.5.2012 21:13:31   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Glede njihove vzdržljivosti ne bi komentirala user posted image , kakšen bi mi lahko bil sin user posted image


Enako...
Spoznavam, da bom morala res nekje hranit stare punk, rock komade, na zelo trdem disku, da bodo moja deca to spoznala... stilov mali milijon, kvalitete pa vedno manj

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
30.5.2012 21:48:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *mashai*)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
30.5.2012 21:50:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
31.5.2012 13:29:41   
dreamhorse

IZVIRNO SPOROČILO: flower


IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse


Alme organsko ne prebavljam zaradi njenih začetnih oddaj, kjer je morala na vsak način zmagat...




In kaj ima to veze s petjem? Punca najboljše poje. Ima glas in stas, je moja favoritka.


Vsak ima svoje mnenje a ne? Nekoga, ki dobro poje in mi je antipatičen, ne bom nikoli poslušala. Matija, četudi me moti njegova angleška izgovorjava, je pa prav prikupen... Raje poskočnega Matija, kot pa zateženo in jokavo Almo.. To je pač moje mnenje, ki ga nikomur ne vsiljujem...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
1.6.2012 20:09:28   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Zadnja oddaja in Jadranka... Katastrofa...
Alme organsko ne prebavljam zaradi njenih začetnih oddaj, kjer je morala na vsak način zmagat...
Demetra, super glas, super punca,
In&out iz oddaje v oddajo boljši...
Matija je bil moj favorit do zadnje oddaje, ker si je sam postavil izziv in ne upošteva navodil Jadranke...
SWAGice so mi totalno mimo....
Tudi Ajda mi je všeč...
Ana ima za moje pojme preveč agresiven glas...

Mi je pa zelo všeč Alešev stiling... prav dobro izgleda...



Moram rečt, da sem se kar našla v teh tvojih razlagah.

Edino pri Alminem komentarju se pa ne morem strinjati. Zato ne, ker jemljem te stvari tako, da mi vidimo samo delčke celotnega šova. Da niso stvari vedno tako črno bele kot se zdijo. In se bojim, da bo kljub odličnemu vokalu izpadla zaradi ljudske nepriljubljenosti, katero so videli in vzeli da je to to po teh nekaj odsekih. Meni osebno je šla bolj na živce Bianka, (saj je ne, od s.w.ag?), ampak je ne bi mogla zaradi tega "ne poslati" naprej, če bi imela tak vokal (pa ga nima in ga tudi ne bo imela)

Pa da ne bo pomote, ne poznam Alme...ampak mi je res ne fer. Sicer je pa tako, da tudi ne vemo kako nepriljubljena oz. v ozadju izven odra kaka high zvezda, recimo domača Helena, a ne? Morda je pa ona hudo antipatikus, ampak ker ni rabila skozi tak šov, tega ne bomo vedeli.


Kar se pa Jadrankinega stajlinga tiče... Na isti način so delali na hrvaškem RTL, pri Hrvatska traži zvjezdu, z .... joj kako se že piše.... Aja, Anđa Marič, je bila vedno na tak način zrihtana.. K vesoljček... Tako da očitno je to to...

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
3.6.2012 20:14:29   
LuLu
Danes bi skoraj MORALI komentirati Jadrankin styling... na netu sem že brala, da prepoznajo v njej Cruelo de vil, pa Miki Miško, pa gejšo...

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
3.6.2012 20:19:39   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Danes bi skoraj MORALI komentirati Jadrankin styling... na netu sem že brala, da prepoznajo v njej Cruelo de vil, pa Miki Miško, pa gejšo...


O, a si ti tut na twitterju? user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
3.6.2012 21:03:12   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

O, a si ti tut na twitterju? user posted image

Da... nasploh, ko so kaki taki dogodki in jih na veliko komentirajo user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
3.6.2012 21:10:58   
LuLu
Mene zanima kako gre življenje Damijanu D. doma... namreč, zelo rad spusti solzo, ko nekdo čustveno poje... njegova žena, pa je operna pevka... user posted image
Malo me skrbi, da ne spušča preveč tekočine iz telesa in bo telo dehidriralo... user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
3.6.2012 22:10:37   
Peli
Jadranki so danes pozabil dat še en krznen plašč, da bi bla "čarovnica" iz 101 Dalmatinca.

V oddaji me je presenetilo, da niso hotl pokomentirat Matijevega pozabljenega delčka besedila. Navijam za Demetro, najbolj antipatična mi je Ana.
Damjan pa že mal pretirava, a je to dec?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
3.6.2012 22:23:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Peli)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
4.6.2012 5:05:19   
ZARA
Pri Jadranki sem dobila občutek, da ji bo vsak trenutek vrat popustil.


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
4.6.2012 9:52:55   
kalbo
Spet tipična zunaj všečna oddaja, ki pa žal ni za tako zaplankan narod, kot smo Slovenci. Ven se meče hude pevce, enga pozerja primorskega se pa notri pušča. Tipično.
Ana Soklič poje desetkrat bolje od vsake zafnane slovenske estradnice, sam pač naduvanemu koreografu pove svoje v obraz in pol se zameri narodu.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
4.6.2012 9:58:51   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Spet tipična zunaj všečna oddaja, ki pa žal ni za tako zaplankan narod, kot smo Slovenci. Ven se meče hude pevce, enga pozerja primorskega se pa notri pušča. Tipično.
Ana Soklič poje desetkrat bolje od vsake zafnane slovenske estradnice, sam pač naduvanemu koreografu pove svoje v obraz in pol se zameri narodu.


Oh kalbo, tukaj si ga precej v temo brcnil.

Se pa strinjam glede primorskega pozerja.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
4.6.2012 10:47:57   
LuLu
Jaz nekaj ne razumem najbolje. Predvsem teh starejših solo pevcev. Matijo in Ano... Npr., da oba dobro pojeta in imata x faktor... prišla sta v šov, najverjetneje z namenom, da zmagata. A sta res tako nezrela, da bi se držala pravil igre takega šova? Če bi jaz bila tam, pa bi želela zmago... pa ni vrag, da bi bila kot bubica, sodelovala v vsem, se ne pritoževala... se v glavnem držala pravil takega šova... razen seveda, če je Pop tv naročil, da se morata tako obnašat, zaradi gledanosti, kar me pri takih komerc. tv-jih niti ne bi presenetlo.
Jima dam prav, da imata svojo glavo in z njo razmišljata... ampak za tako dejanje sta v napačnem šovu...

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
4.6.2012 10:57:31   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Spet tipična zunaj všečna oddaja, ki pa žal ni za tako zaplankan narod, kot smo Slovenci. Ven se meče hude pevce, enga pozerja primorskega se pa notri pušča. Tipično.
Ana Soklič poje desetkrat bolje od vsake zafnane slovenske estradnice, sam pač naduvanemu koreografu pove svoje v obraz in pol se zameri narodu.


Oh kalbo, tukaj si ga precej v temo brcnil.

Se pa strinjam glede primorskega pozerja.



Mogoče res, sej ta tip je men čist OK, sam z vsak8im se pa pač ne da tko delat. Ana ma hud vokal in že z njim nardi vtis, ne rabi nevem kaj.

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ali gledate X factor - stiliziranje
15.6.2012 10:38:46   
dreamhorse
Kljub temu, da je bil Matija moj favorit od začetka, pa imam vedno bolj občutek, da mora prit naprej... Ana definitivno boljše poje, prav tako Ajda, pa ste šle ven. On pa še do rešilne pesmi ni prišel.. Saj je faca, dobro izgleda, dobro nastopa, ampak glas pa ni tako dober, da bi človek dol padel.
Alma mi postaja vedno bolj všeč, glas ima res dober... Na zadnji oddaji me ni preveč prepričala, sicer mi pa tema James Bonda ni bila najbolj pri srcu, so se mi zdele vse pesmi precej smotane.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?