|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
11.5.2012 22:18:33   
TomTaylor
Jz ful. Oboje. user posted image

Dons sem kupila žaluzije za velux okna. Ful poceni.

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 11.5.2012 22:20:05 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
11.5.2012 22:45:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
11.5.2012 22:53:56   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Niti ne kupujem in niti ne prodajam.
Čekiram pa, ja redno. Ker še vedno upam, da se bo tisti, ki nam je vlomil (v službo) in naredil ulala škode, zmotil, in ukradeno skušal prodati. Čeprav realno gledano, je verjetno že dobro prodal in si naredil fajn dobiček nekje izven meja Slo user posted image .



poznam primer, ko so nekomu, ki se je ukvarjal z neko dejavnostjo, ukradli neko večjo vrednejšo stvar namenjeno opravljanju dejavnosti. Seveda je zoper tatove izpeljal ustrezne postopke, hkrati pa je bil primoran preko Bolhe poiskat nek cenejši substitut, ki bi mu vsaj začasno omogočal nadaljevanje opravljanja dejavnosti, ker bi sicer njegova dejavnost propadla. Tako je na bolhi nekaj časa brskal, sledil, preverjal...In NAŠEL svoj ukradeni predmet (in seveda tudi NEUMNEGA tatiča).



_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
11.5.2012 23:07:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
12.5.2012 7:06:52   
josephine27
jaz sem parkrat nekaj kupila. prodajala nikoli nisem nič. sicer pa ne čekiram vsak dan ampak grem samo občasno, ko kaj rabim.

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
12.5.2012 9:39:27   
gsatalema
ja moj mož kar redno spremlja zadevo, in tudi kupili smo že kaj.
Prodali pa menda tudi

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
12.5.2012 9:51:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gsatalema)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
12.5.2012 12:19:44   
Klemy82
Sem kupila košaro za voz, pa mi je pol prodajalka še ful stvari za malega podarila zraven,.. tako da jaz slabih izkušenj nimam, poznam pa ljudi, ki jih imajo... zato sem res previdna in se grem samo osebni prevzem, da stvar vidim, preden jo plačam.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
12.5.2012 12:46:47   
Najaa
Sem ja, recimo otroško posteljo, voziček ipd. Nimam slabih izkušenj. Kupila pa še nič nisem, bom pa v kratkem kolo za tamalo.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
12.5.2012 13:00:36   
misa4
sem kupila pol leta star kavč za 50 evrov,mizo, tv...pa otroške stvari prodala
zdaj čekiram za vrtno garnituro

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
12.5.2012 16:04:59   
Anonimen
Neki stvari sem že prodala in nekaj kupila in mi je ok ... no zdaj sem imela eno slabo izkušnjo pri nakupu tamičkene posteljice za dojenčka ... ko sva se s prodajalko zmenili za ceno in da jo pridemo iskat, samo kdaj točno ji pa še sporočim, ker nisem točno vedela kdaj bo šel moj v tisti konec ... no in ker ji par dni (3 dni) nisem klicala, jo je meni nič tebi nič prodala drugemu ... HB ji nisem danarja vnaprej nakazala ... samo je bila pa sreča v nesreči, ker sem potem za isti denar dobila bol lušno in še celo novo na e-bayu user posted image

Spremljam pa zdaj pospešeno, ker potrebujem košaro za voziček, pa je nova 200€, jz bi jo pa za manj imela user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 12.5.2012 16:06:10 >

(odgovor članu misa4)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
12.5.2012 16:36:38   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Neki stvari sem že prodala in nekaj kupila in mi je ok ... no zdaj sem imela eno slabo izkušnjo pri nakupu tamičkene posteljice za dojenčka ... ko sva se s prodajalko zmenili za ceno in da jo pridemo iskat, samo kdaj točno ji pa še sporočim, ker nisem točno vedela kdaj bo šel moj v tisti konec ... no in ker ji par dni (3 dni) nisem klicala, jo je meni nič tebi nič prodala drugemu ... HB ji nisem danarja vnaprej nakazala ... samo je bila pa sreča v nesreči, ker sem potem za isti denar dobila bol lušno in še celo novo na e-bayu user posted image

Spremljam pa zdaj pospešeno, ker potrebujem košaro za voziček, pa je nova 200€, jz bi jo pa za manj imela user posted image


Sorci, sam ce se 3 dni nisi oglasila potem ni cudno, da je prodala drugemu. To ni slaba izkusnja z nakupom, to je tvoje nekorektno obnasanje do prodajalca. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
12.5.2012 16:55:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Neki stvari sem že prodala in nekaj kupila in mi je ok ... no zdaj sem imela eno slabo izkušnjo pri nakupu tamičkene posteljice za dojenčka ... ko sva se s prodajalko zmenili za ceno in da jo pridemo iskat, samo kdaj točno ji pa še sporočim, ker nisem točno vedela kdaj bo šel moj v tisti konec ... no in ker ji par dni (3 dni) nisem klicala, jo je meni nič tebi nič prodala drugemu ... HB ji nisem danarja vnaprej nakazala ... samo je bila pa sreča v nesreči, ker sem potem za isti denar dobila bol lušno in še celo novo na e-bayu user posted image

Spremljam pa zdaj pospešeno, ker potrebujem košaro za voziček, pa je nova 200€, jz bi jo pa za manj imela user posted image



Sorci, sam ce se 3 dni nisi oglasila potem ni cudno, da je prodala drugemu. To ni slaba izkusnja z nakupom, to je tvoje nekorektno obnasanje do prodajalca.



Dogovorili sva se, da ji sporočim takoj ko bom vedela kdaj bo šel moj v tisti konec in da je ponavadi vsaj 1x na 10-14 dni tam (pač prodajalka ni bila ravno 5 minut stran doma, ampak praktično z drugega konca Slovenije), potem mi pa brez sporočila v treh dneh zadevo proda naprej ... mislim da nisem bila jaz nekorektna, se ti ne zdi?
user posted image


< Sporočilo je popravil Otika -- 12.5.2012 16:56:49 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
12.5.2012 17:40:28   
*bubi*
Prodala sem nekaj otroške opreme in večjih igrač. Nekaj imam še aktivnih oglasov in me moti, da nekdo vpraša, če je stvar še na voljo in za kontakt, potem pa se sploh več ne oglasi.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
13.5.2012 11:07:24   
misa4
Jaz grem pa jutri po kolo za tamalouser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
13.5.2012 11:22:08   
sazi
Prodajala in kupovala - imam pa vsemogočih izkušenj - zelo dobrih in tudi slabih.

Dogovorili sva se, da ji sporočim takoj ko bom vedela kdaj bo šel moj v tisti konec in da je ponavadi vsaj 1x na 10-14 dni tam (pač prodajalka ni bila ravno 5 minut stran doma, ampak praktično z drugega konca Slovenije), potem mi pa brez sporočila v treh dneh zadevo proda naprej ... mislim da nisem bila jaz nekorektna, se ti ne zdi?
user posted image


Jaz Podajalke ne bi obsojala. Se mi je že zgodilo, da potem tak dogovor ni držal, da kupovalka ni prišla in sem morala ponovno iskati kupca. Če se dogovoriš za prodajo, moraš res takoj točno določiti, kdaj prideš po stvar in to v kratkem času ali pa se zmenit, za kakšno vnaprejšnje nakazli, da je pridaja res zagotovljena.

Sama sem imela še eno slabo izkušnjo, ko sem kupovala kolo. Klicala sem v minuti po oddanem oglasu. So rekli, da jih ni doma in naj pokličem pozneje. Sem razložila, da zares ćelim kupiti kolo in pridem takoj, ko rečejo, naj pridem in da bom zagotovo kupila. SO rekli, da pokličejo, ko pridejo domov. Zvečer sem dobila samo SMS, da je kolo prodano.

1x sem sem zaradi ene, s katero sem bila zmenjena za ogled vozička šla celo iz službe (ne živimo daleč). Jo čakam, je ni, jo pokličem pa pravi, zakaj že kličete (govorili sva pa zjutraj), aja, zaradi vozička. Sem ga drugje kupila user posted image - midve pa zmenjeni točno za uro in ogled.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
13.5.2012 11:24:33   
skuštrana
Da se malo prištulim :-)

Punce, a ima katera za prodat prenosno posteljico 120x60cm. Barva ni pomembna, lahko je tudi malo slabše ohranjena.



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
13.5.2012 14:15:26   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Neki stvari sem že prodala in nekaj kupila in mi je ok ... no zdaj sem imela eno slabo izkušnjo pri nakupu tamičkene posteljice za dojenčka ... ko sva se s prodajalko zmenili za ceno in da jo pridemo iskat, samo kdaj točno ji pa še sporočim, ker nisem točno vedela kdaj bo šel moj v tisti konec ... no in ker ji par dni (3 dni) nisem klicala, jo je meni nič tebi nič prodala drugemu ... HB ji nisem danarja vnaprej nakazala ... samo je bila pa sreča v nesreči, ker sem potem za isti denar dobila bol lušno in še celo novo na e-bayu user posted image

Spremljam pa zdaj pospešeno, ker potrebujem košaro za voziček, pa je nova 200€, jz bi jo pa za manj imela user posted image


To je eno izmed "osnovnih zakonitosti" bolhe - prodati prvemu, ki pride iskat in plača. Jz se ponavadi nikomur ne obvežem "šparati", ker se je že zgodilo, da potem stvari ni kupil, medtem ko bi lahko vmes že 3x prodala. Tako da, ponavadi tistemu, ki me kliče v pon. in hoče pridet v petek stvar pogledat, rajši povem kako poslujem in svetujem naj me na dan ko ima namen priti, prej pokliče ali stvar še imam. En gospod se je tako še isti dan pripeljal iz drugega konca Slo., da je bil ja taprvi.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
13.5.2012 14:21:10   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Neki stvari sem že prodala in nekaj kupila in mi je ok ... no zdaj sem imela eno slabo izkušnjo pri nakupu tamičkene posteljice za dojenčka ... ko sva se s prodajalko zmenili za ceno in da jo pridemo iskat, samo kdaj točno ji pa še sporočim, ker nisem točno vedela kdaj bo šel moj v tisti konec ... no in ker ji par dni (3 dni) nisem klicala, jo je meni nič tebi nič prodala drugemu ... HB ji nisem danarja vnaprej nakazala ... samo je bila pa sreča v nesreči, ker sem potem za isti denar dobila bol lušno in še celo novo na e-bayu user posted image

Spremljam pa zdaj pospešeno, ker potrebujem košaro za voziček, pa je nova 200€, jz bi jo pa za manj imela user posted image


To je eno izmed "osnovnih zakonitosti" bolhe - prodati prvemu, ki pride iskat in plača. Jz se ponavadi nikomur ne obvežem "šparati", ker se je že zgodilo, da potem stvari ni kupil, medtem ko bi lahko vmes že 3x prodala. Tako da, ponavadi tistemu, ki me kliče v pon. in hoče pridet v petek stvar pogledat, rajši povem kako poslujem in svetujem naj me na dan ko ima namen priti, prej pokliče ali stvar še imam. En gospod se je tako še isti dan pripeljal iz drugega konca Slo., da je bil ja taprvi.

Ja res najbrž prodajalec ne more vedeti koga ima na drugi strani linije ... pač pri nas je bilo tako, da sem ji rekla, da zadevo 110% vzamemo oz. pridemo iskat, samo da danes na vrat na nos ne bomo delali 100km v eno smer, če gre moj najverjetneje najkasneje v roku 10ih dni službeno tja ... no ampak ok ... se je izkazalo zdaj vse skupaj za odlično stvar ... tako da nisem več jezna tako kot takrat ko mi je sporočila, da nimajo več.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
13.5.2012 15:11:42   
TomTaylor
Konec dober, vse dobro.user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
13.5.2012 21:53:36   
poli*
Midva sva že kar nekaj stvari prodala na bolhi (vsi kupci so bili zelo zadovoljni!, ker se jih res ne nateguje) in tudi kupila, pa je bilo vedno vse ok.
Najbolj pa se mi je zvrtelo ob enem povpraševanju, ko je mož prodajal mizarski strojček (res vse tipi topi) z res ugodno ceno in potem en tip napiše: ponudim vam xx€..... uglavnem več kot pol manj user posted image . Ok, saj je prav da vprašaš, če je to zadnja cena, ampak da ponudiš kar sam več kot pol nižjo ceno je pa malo.... neumno.
HB se je ta strojček kmalu prodal po napisani ceni brez težav.
Upam, da bom tudi v prihodnje imela samo dobre izkušnje.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
14.5.2012 0:01:02   
sazi

: ponudim vam xx€..... uglavnem več kot pol manj user posted image . Ok, saj je prav da vprašaš, če je to zadnja cena, ampak da ponudiš kar sam več kot pol nižjo ceno je pa malo.... neumno.

Jap, sem tudi sama imela take. Npr. Cena novega vozička 360, prodaja za 90 eur, pa mi je en pisal, da ponudi 50 in lahko pride takoj iskat. No je šel potem za oglaševano ceno, saj je bila res nizka za zelo dobro ohranjeno stvar.
Pač eni probajo, če se komu ne da prodajat ali pa upajo, da ni imel dobrega občutka za ceno in bo takoj zagrabil. Zanima pa me ali taki potem to prodajajo naprej po "realnih" cenah ali so to res kupci, ki iščejo zase.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
14.5.2012 9:15:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
14.5.2012 9:27:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali kdaj kupujete/prodajate preko Bolhe?
14.5.2012 9:31:35   
Anonimen
Tudi jaz vedno probam malo znižat ceno (če ta res ni smešno nizka), ampak ne pošljem meila (kot sem jih že dobila) ala: "gledam ta in ta oglas ... plačam X/2 € ... kdaj lahko pridem iskat?" Ampak najprej pozdrav, pa če je stvar še na voljo, malo povprašam o stvari in na koncu ponavadi pripišem, če je postavljana cena zadnja cena ... peč neka normalna komunikacija se mi zdi ... ker kakšni so res lahko skrajno nekulturni.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Fantovsko ime
metuljčica12

Katero fantovsko ime vam je všeč

Žan (14%)

Nik (32%)

Urh (36%)

Anže (18%)


Število vseh glasov: 22

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!