|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 9:31:56   
mini86
torej..rada bi odkupla tisto kar imam na zavarovalnici..seveda so za to določeni pogoji..
-izselitev iz RS
-smrt ožjega dr. člana
-100% trajna invalidnost
-izguba zaposlitve

ok razumem..vendar ko sem klicala na zavarovalnico mi je zelo prijazni gospod rekel da u bistvu je izguba zaposlitve širši pojem in nekako pomeni da če se mi je finančni status spremenil od časa sklenitve ogodbe pa do sedaj..
no in v tem času sem rodila, ne delam preko šs in nikakor ne dobim redne zaposlitve..napišem v prošnji vse skupaj, dodam dokazila-roj.list, da nisem nič delala preko šs.......
in bila sveda zavrnjena..
sedaj pa imam možnost se pritožit..
rada bi se, vendar ne vem kaj naj še napišem, oz kako pritožbo sploh napisat ker kar sem imela za povedat in priložit sem že..ne gre to za neke bajne vstoe-pač 400€..k bi mi krvavo prišle prav..

tko da če ma katera kšno idejo kako pa kaj nj svetuje


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 10:15:58   
Paštetka
Verjetno ti ne bom ravno v pomoč, vendar se sprašujem zaradi teh 400€....
To ti bo v pomoč mogoče mesec ali dva. Kaj pa potem?user posted image
Jaz bi raje na tvojem mestu poiskala kakšno drugo varianto priti do denarja, malo bolj dolgotrajnejšo. Naprimer, čuvanje otrok, čiščenje, likanje...
Glede na to, da se to precej išče, bi verjetno boljše prišla skozi.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 10:27:49   
mini86
to bi imela za morje..user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 11:08:54   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ne gre to za neke bajne vstoe-pač 400€..k bi mi krvavo prišle prav..



No, če je iti na morje krvavo nujno user posted image

Pa se zavedaš, da od tistih 400€ dobiš izplačano veeeliko manj?
Raje zamrzni vplačevanje in boš tukaj lahko nekaj prišparala.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 11:09:58   
poli*
Mini- to se gre verjetno za življenjsko zavarovanje? Pri kateri zavarovalnici? Moj mož je imel pri KD življenje in sva konec februarja prekinila, ker je to totalni nateg. Hočem reči, da če bi dajala na banko ali pod blazino, bi vsaj imela ves tisti vložen denar, sedaj pa je izguba prevelika.... Uglavnem, ni bil noben problem prekinit, celo referentka na okencunama je pomagala in jim kar ona sama poslala dopis.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 12:56:45   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

to bi imela za morje..user posted image user posted image


jaoooo...ženo...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 13:16:47   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

to bi imela za morje..user posted image user posted image


marička kaj je za ene krvavo potrebno!

jaz pa sem mislila boga ženska ziher ji kak rubež visi nad glavo, ona pa ..saj ne veš če bi se smejal  al ?''

< Sporočilo je popravil alda -- 2.4.2012 13:17:55 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 15:03:42   
mini86
no dejstvo je da živimo z eno plačo ane in del od tega bi šel tudi za morje..ne da se mi širše razlagat za kaj potrebujem, pa saj v končni fazi niti ni pomembno kajne..

1000€ mam notr, 3 leta sem plačevala, 3 leta je bilo zamrznjeno in ven dobim teh dobrih 400€..

je pa pri zavarovalnici merkur..


no se pravi nobena ne zne svetovati al kakouser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 15:05:38   
mini86
marička kaj je za ene krvavo potrebno!


pač mi ni v interesu razlagat kako bi porabila denar..pa magari če ga dam pod povšteruser posted image

spet isto..razni nepotrebni komentarjiuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 15:30:30   
Paštetka
In 600 € pozabiš, ker rabiš 400€.

Jaz ne razumem te ekonomije in folka. Naj me nekdo razsvetli. Namesto, da bi kako drugače denar zaslužila, boš več pozabila kot rabiš. Ok, ne bi rekla, da gre za kakšno nujno operacio, rubež...
Ampak dopust user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 15:41:03   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

In 600 € pozabiš, ker rabiš 400€.

Jaz ne razumem te ekonomije in folka. Naj me nekdo razsvetli. Namesto, da bi kako drugače denar zaslužila, boš več pozabila kot rabiš. Ok, ne bi rekla, da gre za kakšno nujno operacio, rubež...
Ampak dopust user posted image


jooooj pa dopust sem pač napisala ker bi rada dala tud js kej zravn ne pa samo da moj skos daje..so pa še druge stvari k jih tukaj res ne mislim razlagat..
ta denar je pa v končni fazi moj..ne bom nobenemu nič vzelauser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 15:54:16   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

In 600 € pozabiš, ker rabiš 400€.

Jaz ne razumem te ekonomije in folka. Naj me nekdo razsvetli. Namesto, da bi kako drugače denar zaslužila, boš več pozabila kot rabiš. Ok, ne bi rekla, da gre za kakšno nujno operacio, rubež...
Ampak dopust user posted image


jooooj pa dopust sem pač napisala ker bi rada dala tud js kej zravn ne pa samo da moj skos daje..so pa še druge stvari k jih tukaj res ne mislim razlagat..
ta denar je pa v končni fazi moj..ne bom nobenemu nič vzelauser posted image


s svojim denarjem lahko seveda narediš kar hočeš. samo meni se tud to zdi neumno. v končni fazi kakorkoli pogledaš boš na zgubi.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 16:05:15   
mini86
ok....

nikjer se ne spomnim da bi spraševala ali naj vzamem ven denar ali ne?????


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 17:21:06   
posh
Moj mož je tudi vplačeval v to neko življensko zavarovanje, po treh letih prekinil, ker ni več verjel, da bo od tega denarja kaj...skratka, dobil je ven nekje 30% vloženega denarja. Ni pa rabil noben razlog za prekinitev, tako da ti tu ne morem kaj dosti svetovat.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 17:28:15   
poli*
Zavarovalnice so tako ali tako sama izguba in nateg, kakorkoli že obračaš (moj mož je vložil noter že 1700€, ven pa bo dobil 1000€). Jaz te podpiram, saj ni važno, kako boš porabila denar.
Ja sedaj ji pišete tako, kot da ve ne pojdete na dopust?? Je pač brezposelna in brez regresa, zato bo pa ta denar porabila v ta namen. Saj ni nič narobe.
Uglavnem, jaz bi napisala pritožbo, ker jim je treba včasih tudi malo zagrozit, sicer ne popustijo kar tako. Srečno!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 17:38:56   
nananaja
Ne glede na razloge, zakaj želiš prekinit to zavarovanje, meni sploh ni jasno iz tvojega prvega posta, kaj te sploh zanima.

Praviš, da imaš zavarovanje, za to zavarovanje imaš podpisano pogodbo, v kateri je postopek, po katerem zavarovanje prekineš, ali pa obstajajo priloženi pogoji poslovanja. Vsaj pri triglavu je tako in jaz nisem imela nobenega problema prekinit po treh mesecih, le ženska na okencu mi je sporočila, da bom izgubila vplačane premije.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 17:50:23   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

meni sploh ni jasno iz tvojega prvega posta, kaj te sploh zanima.





Je čisto razumljivo napisala. Za prekinitev so določeni pogoji, opisala je trenutno situacijo in bila zavrnjena. Zdaj ima še možnost pritožbe in jo zanima kaj naj še "dopiše".
mini86- kaj pa je navedeno kot razlog, da si zavrnjena?

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 17:51:34   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Ja sedaj ji pišete tako, kot da ve ne pojdete na dopust??


A se hecašuser posted image
Na dopust gremo ali ne gremo po svojih finančnih zmožnostih.


(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 17:54:54   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ok....

nikjer se ne spomnim da bi spraševala ali naj vzamem ven denar ali ne?????




še enkrat si preberi kaj ti točno piše v pogodbi. nikjer sploh nisi napisala kakšno pogodbo sploh imaš. v moji naprimer piše, da lahko odkupiš če nisi plačilno sposoben, ( pod pogojem da vplačuješ že vsaj 3 leta). napiši pritožbo. poznam nekaj takih, ki so jo odpovedali pa jim niso nič komplicirali. drugače pa pokliči agenta pri katerem si sklenila zavarovanje pa naj ti on pove.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 20:57:51   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Ja sedaj ji pišete tako, kot da ve ne pojdete na dopust??


A se hecašuser posted image
Na dopust gremo ali ne gremo po svojih finančnih zmožnostih.




ja faaaak no..pa če si rit obrišem s tem denarjem pa to ni vaša stvar..enim res ni..mah sj brezveze..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 21:02:17   
mini86
ma sklenjeno sem imela za 40 let to življensko zavarovanje..takrat sem imela denar in sem pač to sklenila..potem sem to zamrznila in bilo je zamrznjeno 3 leta..3 leta sem pa plačevala..

kao so zdj bol strogi pri izplačilih..

ma nč ni blo navedeno pri zavrnitvi..neki da nisem bila zaposlena in ne gre za izgubo zaposlitve..

sm pa se pogovarjala s to vodjo k me je zavrnila in je rekla nj se sklicujem za odkup iz drugih razlogov in naj napišem pritožbo, da mi sicer ne more nič obljubiti ampak da nj se pritožim..





_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
2.4.2012 21:34:07   
benika
Žalostno, da moraš fehtat za svoj lastni denar, za denar, ki si ga sam vložiluser posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
3.4.2012 8:13:21   
alda
mini ne vzet za slabo ,ampak res ne morem razumet, da boš kar "šenkala" 600,00€ ,ki si jih težko privarčevala, ker to pa res ni nek drobiž.
Sicer pa sama veš Najbolje,
Je pa res glupo da se moraš za lasten denar dajat z njimi!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
3.4.2012 9:49:30   
mini86
mini ne vzet za slabo ,ampak res ne morem razumet, da boš kar "šenkala" 600,00€ ,ki si jih težko privarčevala, ker to pa res ni nek drobiž.


ok ne bom vzela za slabo..čeprav sem tukaj gor že vsega vajenauser posted image
lej..denar rabim..pa a ga bom porabla za morje al pa kej druzga..
ker če jaz tud dam kej denarja zravn potem moj ne rab dat oz lahko dela samo 3-4 dni cel dan ne pa cel teden in da se potem nič ne vidimo..
in ja..tok ga rabm da jim tud šenkam teh 600€


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: odkup zavarovalne pogodbe
3.4.2012 10:03:12   
Brbs
verjetno vse o prekinitvi in izplačilu piše v splošnih pogojih ali pogodbi. iz foruma tega ne boš zvedela, saj noben nima točno take police.

še enkrat idi na zavarovalnico in vprašaj, na kak način lahko dobiš denar. Ali pa se obrni na enega zavarovalnega posrednika (po možnosti takega ki pokriva tudi merkur zavarovalnico), ki ima izkušnje s takimi zavarovanji in ti bo svetoval.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




pirhi
Lelly28 RR

na kakšen način barvate pirhe?

z kupljenimi barvami (31%)

z naravnimi rastlinami (69%)

ne praznujemo velike noči (0%)

kupimo že pobarvane v trgovini (0%)


Število vseh glasov: 13

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!