|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke!!
11.3.2012 13:19:07   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: n€na

če si full želiš dojiti pojdi do tvojega zdravnika im mu reč, da rabiš sintocinon sprej za dojenje in ti bo napisu recept...meni je pomagalo!! Lahko pa se pa prej tudi posvetuješ z babico, ko bo prišla k tebi domov.




Sem ravno hotela napisat isto, ko sem brala Simonin post!

Mi je pred kratkim ena mamica rekla, da je že v porodni dobila recept za Sintocinon, ker je imela težave z iztekanjem pri prvem user posted image ...posledično mastitise itd. ...tako da je pri drugem in tretjem user posted image že kar v porodni vprašala za recept za Sintocinon (to je sprej za nos iz oksitocina, ki povzroči iztekanje mleka).

Pokliči svojo zdravnico, povej ji situacijo in naj skoči tvoj ali pa kdo namesto tebe z zdravstveno kartico po recept.

Zakaj bi se toliko matrala, če pa se da pomagat!

Jaz bom tudi že jutri na pregledu vprašala svojo ginekologinjo za Sintocinon, ker tokrat se ne mislim matrat tako kot pri ta prvem s črpanjem po ure in ure (moj ta prvi je bil tudi zlatenični zaspanček in mleko mi je ekstremno počasi iztekalo)...tako da v drugo si mislim olajšat zadeve kolikor se da...

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1251
   RE: Primorke!!
11.3.2012 20:12:15   
Elieli
Pozdravljene pupe,
dooolgo nisem nič napisala, ma se tudi ni nič takega dogajalo; morfologijo smo dali skozi, vprašali kaj bomo imeli, zvedeli pa nismo, očitno se je dete namenilo ostati presenečenje (glede na to, da smo zelo veljetno z ultrazvoki končali), pa tako sem upala, da bom vedela, kakšne cunje kopovati user posted image ...v nabavo namreč še nisem šla ("počakamo, da vidimo, če lahko kupujem v svoji najljubši barvi"...user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1252
   RE: Primorke!!
12.3.2012 8:09:39   
bankc
Dobro jutro!

No mi smo bili včeraj že brez vročine in valda mali ni hotu nič počivat in tako smo imeli zvečer spet čez 38 in celo noč dežurstva user posted image . Pa še naš kuži, ki je že star ima neke probleme in tako sem jaz ponoči dežurala zaradi sina, moj pa zaradi kužka user posted image user posted image user posted image . Tako da sva sedaj oba sesuta.



IZVIRNO SPOROČILO: n€na

Simona ČESTITKE ZA TIO user posted image user posted image user posted image user posted image

če si full želiš dojiti pojdi do tvojega zdravnika im mu reč, da rabiš sintocinon sprej za dojenje in ti bo napisu recept...meni je pomagalo!! Lahko pa se pa prej tudi posvetuješ z babico, ko bo prišla k tebi domov.




Dobro da vem, bom jaz tudi že prej rekla mojemu g za recept, da se ne bom tolk prematrala in presekirala kot pri prvem user posted image . Čeprav so meni pri prvem pa dali neke tablete za nastajanje mleka, pa ni čisto nič pomagalo, tako da upam da bo vsaj to pomagalo, če bo treba.

Sirenetta sedaj pa čakamo še tvojo pupo da prikuka na svetuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Elieli)
Neposredna povezava do sporočila: 1253
   RE: Primorke!!
12.3.2012 11:44:01   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Dobro jutro!

No mi smo bili včeraj že brez vročine in valda mali ni hotu nič počivat in tako smo imeli zvečer spet čez 38 in celo noč dežurstva user posted image . Pa še naš kuži, ki je že star ima neke probleme in tako sem jaz ponoči dežurala zaradi sina, moj pa zaradi kužka user posted image user posted image user posted image . Tako da sva sedaj oba sesuta.



IZVIRNO SPOROČILO: n€na

Simona ČESTITKE ZA TIO user posted image user posted image user posted image user posted image

če si full želiš dojiti pojdi do tvojega zdravnika im mu reč, da rabiš sintocinon sprej za dojenje in ti bo napisu recept...meni je pomagalo!! Lahko pa se pa prej tudi posvetuješ z babico, ko bo prišla k tebi domov.




Dobro da vem, bom jaz tudi že prej rekla mojemu g za recept, da se ne bom tolk prematrala in presekirala kot pri prvem user posted image . Čeprav so meni pri prvem pa dali neke tablete za nastajanje mleka, pa ni čisto nič pomagalo, tako da upam da bo vsaj to pomagalo, če bo treba.

Sirenetta sedaj pa čakamo še tvojo pupo da prikuka na svetuser posted image user posted image user posted image


Ja, tablete so bile verjetno Tametil, sem jih tudi jaz dobila pri svoji zdravnici ko po enem mesecu matranja ni steklo. Samo tudi meni so bolj malo pomagale. Smo se kljub tabletam matrali naprej. Tako da tokrat poskusimo s sprejem!

Danes grem na pregled, pa upam, da mi G reče, da se je že kaj zganilo in da bo hitro!
Sem pa v stanju pripravljenosti, da lahko tudi ostanem noter, tako da če se do večera nič ne javim, veste, kje sem.

Eno user posted image za tvojega škratka, da se hitro pozdravi!!!

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1254
   RE: Primorke!!
12.3.2012 11:53:07   
bankc
Sirenetta držim pesti, da se je že kaj premaknilo user posted image user posted image user posted image in da se kmalu začne kaj dogajat.

Jaz se pa danes že cel dopoldan mučim okoli pediatrov, da bi našla enega za mojega sineka in so vse zasedene, kakšne se ne javljajo, ker so na dopustu,... groza!!!!!!!!

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1255
   RE: Primorke!!
12.3.2012 11:56:47   
bankc



PRIMORSKE NOSEČKE 2012


user posted image



JANUAR

kimica86, 20.1.2012, doma 0 , Ankaran, pričakujemo user posted image user posted image
Trobentica_, 25.01.2012, doma 0 , Divača, pričakujemo user posted image user posted image
Pathra, 30.01.2012, doma 0 , Koper, pričakujemo user posted image user posted image


MAREC


simona84, 2.3.2012, doma 0 , Koper, pričakujemo user posted image user posted image
sirenetta, 30.03.2012, doma 1 user posted image 4 l , Koper, pričakujemo user posted image
 


APRIL


_vanilija_,01.04.2012, doma 0 , Nova Gorica, user posted image
smrketa3, 28.04.2012, doma 2user posted imageuser posted image 6l, user posted image 3l, Koper, user posted image

Arwen_84, 23.4.2012, doma 0 , Koper, pričakujemouser posted image

JUNIJ

mina88, doma 0 , 01.06.2012, user posted image
pika001, 05.06.2012, doma 1 user posted image 13 l , Postojna, pričakujemo user posted image
škratka 007, 20.6.2012, doma 0 , obala, pričakujemo user posted image

JULIJ

sandra85, doma 1user posted image user posted image 4l, Portotož, user posted image
bankc, 2.7.2012,doma 1user posted image user posted image 4L, Pomjan,pričakujemo user posted image
Elieli, 11.7.2012, doma 0 ,?,user posted image
TinKkara, 12.7.2012, doma ?, ?, pričakujemo ? user posted image

AVGUST

crtek, 16.8.2012, doma 0, Kras, user posted image


SEPTEMBER

manuelca, 4.9.2012, doma 1user posted image 4 in pol, Izola, user posted image (ali user posted image )

OKTOBER

Medved Pu, 13.10.2012, doma 0 user posted image , Goriško, pričakujemo user posted image

SKUPAJ = 18

št. user posted image : 6
št. user posted image : 4
št. user posted image : 8







(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1256
   RE: Primorke!!
12.3.2012 12:05:12   
bankc





user posted image



Nena
, 21.12.2011, user posted image Gašper user posted image (2720 g, 52 cm)

Kimica
, 22.01.2012, user posted image Alina user posted image (3320 g, 51 cm)

Trobentica, 22.01.2012, user posted image user posted image

Pathra, 2.2.2012, user posted image Sofija user posted image (3555 g, 56 cm)

Simona84, 4.3.2012, user posted image Tia user posted image (3390g, 53cm)


user posted image user posted image : 3
user posted image user posted image : 2

Skupaj št. user posted image : 5






(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1257
   RE: Primorke!!
12.3.2012 12:06:35   
bankc
Evo sem mal updatala user posted image
Medved Pu sem te dodala na seznam user posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1258
   RE: Primorke!!
12.3.2012 12:19:51   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: bankc

Sirenetta držim pesti, da se je že kaj premaknilo user posted image user posted image user posted image in da se kmalu začne kaj dogajat.

Jaz se pa danes že cel dopoldan mučim okoli pediatrov, da bi našla enega za mojega sineka in so vse zasedene, kakšne se ne javljajo, ker so na dopustu,... groza!!!!!!!!


Poskusi s dr. Sobanovo (to je naša pediatrinja), dela v Zdr. dom Koper. Pokliči centralo zdr. doma 05/6647100 in vprašaj, kdaj dela!

Če ne, ga lahko pelješ h katerikoli pediatrinji, pač kot nujno. Mi smo to že večkrat izvedli, če je naša delala recimo zjutraj, mi smo se pa spomnili popoldan, da bi bilo fajn se it pokazat.

Vprašaj na centrali, katere so dežurne popoldan (priporočam ali dr. Bem ali dr. Rončevič...sicer mislim, da ne ena ne druga ne sprejemata novih pacientov, ampak če so pač dežurne, greš lahko k njim na pregled).

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1259
   RE: Primorke!!
12.3.2012 12:41:37   
bankc
Dr. Sobanovo sem klicala cel jutro se ni javljala, ob 10h je pa začela delat v posvetovalnici in sprejema samo nujne klice. dr. rončevič je na dopustu, tako da čakam uro 13:30 da začne delat dr. Bemova in da še tam probam.
sej če bo sila ga bom itak na urgenco trogala, sam zaenkrat ni sile, sam zdravnika bi mu pa vseeno rada zrihtala, da sem bolj bolj mirna

je pa sit že vsega in mi para živce. Je pa naš tak, da ko ima vročino ne spi in je pol ves siten in najeda. pa ne da se mu dopovedat, da ne sme skakat user posted image . pol se pa giblje in vročina še bolj naraste in pol zbijamo in smo ves čas v začaranem krogu user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1260
   RE: Primorke!!
12.3.2012 21:54:09   
sirenetta

Evo mene...na pregledu je bilo vse ok, celo mi je naredila en hitri UZ user posted image - punčka je še vedno punčka user posted image , plodovnice je dovolj, posteljica ok!
Spodaj me je tudi na hitro pogledala in rekla, da je vse pripravljeno, da je lepo zmehčano, MV skrajšan in glavica nizko spuščena, tako da samo čakamo na popadke in na odpiranje (edino to še manjka, nisem še nič odprta).
Ker sem povedala, da je pupica mirna, me je poslala še na CTG, kjer sem se srečala s famozno Nato, ma jaz ne morem pomagat, meni je ona prav zanimiva in simpatična po svoje user posted image . Ctg ni pokazal nobenih popadkov, z otrokom pa je vse v najlepšem redu.

Sem pa imela srečo, da mi je pregled prestavila. Morala bi imeti že v petek, ko ima G ordinacijo, pa sem imela danes in z mano samo še par pacientk, od teh sem bila naročena prva kot edina user posted image , tako da sem bila prva na vrsti, brez čakanja in v ordinacji od ene druge G, kjer je tudi UZ (moja G v ordinaciji sicer nima UZ, tako da če bi imela že v petek pregled, mi ziher ne bi naredila UZ).

Naročila me je v petek ponovno na CTG in pregled, če seveda že prej ne bo akcije user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1261
   RE: Primorke!!
13.3.2012 7:53:10   
bankc
Dobro jutro user posted image !

Jaz sem še takooooo zaspana. sem ponoči kar avtomatkso hodila malega čekirat če je vse ok in danes se je hvala bogu prebudil brez vročine. in sedaj sam upam da tako ostane.

Sirenetta čestitke za pregled, sedaj pa držim pesti, da pridejo popadki čimprej in via porodnišnica user posted image user posted image user posted image pa super da je pupa še vedno pupa. si ne znam predstavljat kako bi odreagirala, če bi mi tik pred koncem pa spremenili spoluser posted image

Sem pa skor živčni zlom dožvela včeraj okoli pediatrov in še vedno sva brez (dobiva danes-upam). menda da gre v kopru ena stran in imajo zdaj celo zmedo, ker je full preveč otrok in pol si te kar podajajo pa noben noče nobenga vzet user posted image user posted image . pa sem mislila da so domžale problematične. Sem pa srečala eno mamo katere otrok hodi v isti vrtec kot naš in mi je dala telefonsko ene pediatrinje v izoli, pa da probam še tam mojo srečo.
aja imamo pa hvala bogu samo virozo.

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1262
   RE: Primorke!!
13.3.2012 8:33:49   
n€na



IZVIRNO SPOROČILO: bankc





IZVIRNO SPOROČILO: n€na

Simona ČESTITKE ZA TIO user posted image user posted image user posted image user posted image

če si full želiš dojiti pojdi do tvojega zdravnika im mu reč, da rabiš sintocinon sprej za dojenje in ti bo napisu recept...meni je pomagalo!! Lahko pa se pa prej tudi posvetuješ z babico, ko bo prišla k tebi domov.


 

Dobro da vem, bom jaz tudi že prej rekla mojemu g za recept, da se ne bom tolk prematrala in presekirala kot pri prvem user posted image . Čeprav so meni pri prvem pa dali neke tablete za nastajanje mleka, pa ni čisto nič pomagalo, tako da upam da bo vsaj to pomagalo, če bo treba.





jaz sem na začetku imela samo sprej. Pol sem pa še pediatrinji na drugi posvetovalnici mal pojamrala pa mi je dala še tablete. S kombinacijo obojega mi je dojenje steklo. Zdaj ne jemljem nič več, ker je proizvodnja mleka ravno pravšnja.


Sem pa imela malega včeraj pri P, ker je tako čudno kašljal. Dobil je antibiotik. Sploh ne vem kje bi staknil kaj, ker zadnje čase ni bil nikjer tako,da bi se lahko od koga kaj nalezel. 




(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1263
   RE: Primorke!!
13.3.2012 8:35:56   
n€na



IZVIRNO SPOROČILO: bankc



Jaz se pa danes že cel dopoldan mučim okoli pediatrov, da bi našla enega za mojega sineka in so vse zasedene, kakšne se ne javljajo, ker so na dopustu,... groza!!!!!!!!
  


Sabadinova v Luciji je zakon. Se jih dosti vozi tja iz Kopra in Izlole. Pa tudi Rostanova je fajna.


< Sporočilo je popravil n€na -- 13.3.2012 8:40:23 >

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1264
   RE: Primorke!!
13.3.2012 8:54:24   
bankc

IZVIRNO SPOROČILO: n€na




IZVIRNO SPOROČILO: bankc



Jaz se pa danes že cel dopoldan mučim okoli pediatrov, da bi našla enega za mojega sineka in so vse zasedene, kakšne se ne javljajo, ker so na dopustu,... groza!!!!!!!!
  


Sabadinova v Luciji je zakon. Se jih dosti vozi tja iz Kopra in Izlole. Pa tudi Rostanova je fajna.




N€na hvala za info. Grem danes itak spet v akcoj user posted image

tole z dojenjem je pa res fajn vedet.
kar se pa male tiče, v tem vremenu res ni problem najdt kakšen bacil. Sej lahko da jih ima kdo od domačih, sam vi ne zbolite, naši mali pa, ker so bolj občutljivi

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1265
   RE: Primorke!!
14.3.2012 9:04:51   
n€na
bankc...a si rešla kaj z doktorji??

Mi smo danes superuser posted image

Včeraj je bilo pa grozno..po antibiotiku je mali mel full krče, upam, da bo danes kaj boljše. Me je kr strah dat malemu zdravilouser posted image

Punce javite se kajuser posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1266
   RE: Primorke!!
14.3.2012 10:08:27   
crtek
dan!

po doooooolgeeeeem času sm našla čas za kej napisat. Sej berem vas redno, samo za pisat mi pol zmanjka inspiracije user posted image

čestitke Simona user posted image super za hiter porod user posted image upam, da bo pr vseh tako user posted image

sirenetta tudi zate user posted image za lepo pripravljeno porodno pot user posted image naj se začne čimprej kej dogajat, pa seveda ekspresen in lahek porod ti želim user posted image

bankc v zd kp zna bit malo problem s pediatri, kr jih je malo, otrok pa malo morje, vse majo polne ambulatne in nočejo več sprejemat...upam, da čimprej najdeste kšnega fajn, predvsem pa, da bi pediatra čim manj rabli. Provaj v Olmu pogledat...sej nism sigurna, če so pediatri še vedno tm, ma do nedavnega so bli in gužve so meli manj...provaj prašat, stane te ne nič

pri meni pa nič posebno novega...bušček se že vidi, predvsem, če se oblečem v oprijete stvari, počutje je super, če mi le ni vroče, HB za lepo vreme user posted image morem pa priznat, da sm vam kr malo fouš vam, ki svoje male čudeže že pestvate in tistim, ki maste rok kmalu...se mi zdi do avgusta še cela večnost user posted image ko bom tm, bom pa itak hotla ustavit čas user posted image ehhh...tako je ne...nikoli nam ni prau user posted image
počasi začenjam gledat opremo in stvari skupi nosit, komaj čakam morfologijo, pol se pa na šolo za starše prijavim, kmalu se bom tudi sobice lotla, tko da...se mi zdi, da bo čas šou še prehitro mimo user posted image pa sej je prou, bolše kot da se vleče user posted image

lepo bodte, uživajte v sončku, bošajte bušije oz. cartajte svoje user posted image , pa se še beremo


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1267
   RE: Primorke!!
15.3.2012 16:35:21   
ribica81
Čaw primorke!

Čestitke za nekaj novih primorčkov in primorčic!!!

Ja tole s pediatri je res cirkus..mi imamo dr Soban v Kopru - oktobra je samo ona sprejemala in je super. Na našo žalost pa smo prejšnji tedn zvedeli, da se ona seli v zd izola, ker baje da ima ful izolskih otrok in jo bojo tja prestavli, sem v koper bo pa prišla kera druga:( Katastrofa, sm bla prou jezna.
Nena ti se že veselo sprehajaš po Kp, ane? Še kera? Bi se lahko dobile na vozičkanju.

Uživajte v sončku s svojimi sončki, tiste v pričakovanju pa čuvajte svoje pikice!

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 1268
   RE: Primorke!!
16.3.2012 8:06:56   
bankc
Dobro jutro!

Evo sem bila dva dni malo odsotna user posted image .
Predvčerajšnjim sem bila za cel dan pri mami, in sem bila kot kraljica s postrežbo. Še moj najljubši sadje mi je nabavila (melon in belo grozdje) in smo šele zvečer prišli domov.
včeraj pa sem bila prez računalnika...

evo smo našli pediatrinjo v Luciji, dr.Daneu Vesna. full prijazna, smo mal jokal po telefonu in se nas je usmilila in gremo v ponedeljek se mal pokazat, da spozna mojega sineka user posted image . Sedaj vsaj nisem več živčna, ko vem da ga bom vozila samo k eni, ne pa na urgenoco vsakič k drugi user posted image .

Ribica81 kaj pa da bi pač ostala pri dr. Soban in bi se vozila v Izolo?

Drugače sem pa od mojih staršev pripeljala vse otroške cunce, kar sem jih imela spravljene od prvega sineka, tko da bom sedaj vsak dan imela nekaj za delat. Pospravljat user posted image user posted image . Sam mi prav paše, po vsem tem ležanju.

N€na kako je mali? Je sedaj ok? Drugače pa prosi pediatrinjo naj ti zamenja antibiotik.

(odgovor članu ribica81)
Neposredna povezava do sporočila: 1269
   RE: Primorke!!
16.3.2012 8:15:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: n€na




IZVIRNO SPOROČILO: bankc



Jaz se pa danes že cel dopoldan mučim okoli pediatrov, da bi našla enega za mojega sineka in so vse zasedene, kakšne se ne javljajo, ker so na dopustu,... groza!!!!!!!!
  


Sabadinova v Luciji je zakon. Se jih dosti vozi tja iz Kopra in Izlole. Pa tudi Rostanova je fajna.



žal e jemlje novih pacientov, samo bratce/sestrice malčkov ki so že pri njej. Izjemoma vzame katerega novega, ampak iz Piranske občine

(odgovor članu n€na)
  Neposredna povezava do sporočila: 1270
   RE: Primorke!!
16.3.2012 9:10:11   
pathra
Škoda da niste mogli pridet k Sabadinovi.. mojo tamalo je vzela, ker sem bila jaz pri njej in sem pač šla drugam da sem lahko sprostila mesto za mojega user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1271
   RE: Primorke!!
17.3.2012 12:53:25   
simona84
čao primorke ;))
malo sem na hitro preletela vaša sporočila...tako da dobrodošlica vsem novim med primorkami ;))
kar se tiče mojega dojenja...si še kar črpam in načrpam si toliko, da ima mala dva obroka moja, ostalo smo pa na aptamilu.....problem je tudi pri meni ta, da ko jo dam na prsi, mi popije vsega skupaj 10 ml in se tako utrudi da zaspi in jo nikakor ne morem spravit pokonci....in pol tukaj nastane problem ker premalo poje in pol skozi tečnari da bi jedla...tako da po nasvetu babice, ki mi hodi domov sem se odločila da si črpam in ostalo dajem aptamil....in tako je sedaj precej bolje, ker se naje in spi 3 urce in tako naprej....pač očitno nima dovolj moči moja pikica da bi iz mojih prsi izpraznila kar je notri....pač tako je, se ne obremenjujem, glavno da je in da dobiva prava buckasta lička hehehe....drugače pa smo ok, ponoči zaenkrat spimo, vsake tri urce jemo, no ene dve noči ji je celo uspelo spat skupaj 4 urce....poje cca od 60-100 ml, en obrok več, pa pol drugega kaj manj....tudi zunaj smo ble že na sončku, sicer na balkončku po 15 minut, danes pa gremo verjetno tukaj mal po ulici z vozičkom.....
tako da kar se tiče vozičkanja, tiste ki ste že zunaj....z veseljem se vam pridružim tudi jaz, ampak čez kakšen teden, dober teden, da se še mal privadimo zraka, pa da še jaz pridem čisto k sebi, drugače jaz sem ok, čišča se je že ustavila, šivi me nič več ne bolijo, tako da se normalno že lahko premikam in sedim in tudi počutim se kar dobro, kakšen dan bolje, kakšen dan slabše, to je pa itak normalno ;))

punce uživajte ob tem lepem vremenu
pozdravček user posted image

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 1272
   RE: Primorke!!
17.3.2012 13:07:37   
n€na
Evo mi smo se pozdravili. Malemu je antibiotik lepo prijel in ne kašlja več. Ima pa nore krče po tem zdravilu ampak tudi to bomo kamlu premagali saj je jutri zadnji dan ko mu dam zdravilo.
Včeraj sem mislila, da se mi bo zmešalo od teh krčev. Nisem pa imela nikogar, ki bi mu lahko vsaj za kako minuto dala malega. Popoldne je bilo pa čisto drugače bil je priden in niti sledu o krčih user posted image Sva šla ven in mi je pol v vozičku spal več kot tri ure. TAko da mi je bilo že kar dolg čas, ko ni bilo nobenega razgrajanjauser posted image

Trenutno je pa priden v ležalniku in opazuje svoje igrače tako, da je lahko mami pojedla v miru. user posted image in tavečja pa  sta šla po svoje in upam, da uživata.
IZVIRNO SPOROČILO: ribica81


Nena ti se že veselo sprehajaš po Kp, ane? Še kera? Bi se lahko dobile na vozičkanju.



Po Kp še ne vozičkam, bom pa začela kmalu. Če bo mali imel stalni urnik, da se bo zbujal pred sedmo bom komot lahko zrihtala oba do 8. Potem pa vija z malim na sprehod ob morju :)

se palahko zmenimo da se dobimo kaj user posted image

simona...super vam gre in upam, da se kmalu spoznamouser posted image

Grem ven na sončekauser posted image

(odgovor članu ribica81)
Neposredna povezava do sporočila: 1273
   RE: Primorke!!
17.3.2012 18:16:13   
sirenetta

Evo še moje poročilo z včerajšnjega pregleda in CTG-ja:

Princeskica se je zgleda zbudila, G je rekla, da je ctg zelo lep, detece živahno...zgleda da jo je luna zmotila prejšnji teden, da je bila nekaj dni tako mirna. Sicer popadkov ne duha ne sluha. Spodaj pa ni nič gledala, ker me je itak v ponedeljek.

Na Ctg grem naslednji petek, če ne bo seveda prej kaj akcije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsi "moji" ta lepi datumi pa so itak mimo...tako da čakam 20.3....samo takrat se že začnejo ovni...nič, zgleda da ne bo nič od ribice, bom kar ovnico imela doma user posted image

Glede na to, da tu pri Primorkah prednjačijo datumi z dvojkami...bo zgleda se lahko začelo kaj dogajat od 20. do 22.3. user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 1274
   RE: Primorke!!
17.3.2012 18:23:03   
sirenetta

Simona
si poskusila vprašat svojo zdravnico (ne patronažno) za recept za tametil in syntocinon?

Če bi jaz poslušala pred štirimi leti svojo patronažno bi tudi gladko malo pristala na adaptiranem mleku.

Da ne bom še enkat vse pisala, ti skopiram post, ki sem ga ravnokar napisala pri marčevkah:



IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Hrchy samo to imate pa res fajn urejeno na Danskem! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa celo ambulanto za dojenje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tukaj pri nas je toliko govora o dojenju, ko pa ne steče in rabiš pomoč pa ti vsi od patronažne do pediatrinje celo na materinski šoli gladko malo rečejo, "ja, gospa, dejte si črpat mleko, če pa otrok ne napreduje na teži mu pa dodajte a ne?"....Vsaj taka je bila moja izkušnja pri ta prvem.
Niti ena od strokovnih delavk, s katero sem govorila o problemu dojenje, mi ni ne omenila kakšne pomoči v stilu spray sintocinon za prebit led, ne besede o forumu med.over.net, kjer svetujejo svetovalke iz La leche league...Dodajte in fertik in tako veliko mamic, ki jih poznam v enem mesecu, dveh pristane na adaptiranem mleku.

S tem ne mislim, da je karkoli narobe s hranjenjem z adaptiranim mlekom. Enostavno jaz sem si želela dojit in prva dva meseca so bila trpinčenje in mrcvarjenje, dokler po dveh mesecih ni dojenje steklo...meni samo po zaslugi nasvetov s strani svetovalk La leche League. Jezi me, ker bi lahko prej steklo, ker ni bilo treba, da se tako mrcvarim z urami črpanja mleka in sekiranjem ker ni laufalo. Namesto da bi uživala v materinstvu in dojenju sem se ta prve mesece sekirala in črpala in sekirala, ker nikakor ni laufalo.


(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




IME NA M...
Melia

Katero izmed naštetih imen za punčko vam je najbolj všeč?

Mila (25%)

Mina (13%)

Minja (5%)

Maša (37%)

Meli (5%)

Melani (14%)


Število vseh glasov: 354

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!