|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorke!!
21.1.2012 0:57:19   
kimica86
Alooo, alooo.. Ne me zezat user posted image user posted image user posted image

Jaz mislim, da vas bo kar počasi zapustila, ker dokler sem jedla sem crkovala od bolečin in po mojem merjenju jih sedaj imam že na 5min in bomo kar šli na sever user posted image user posted image
Jaoooo, že zdaj boli, kaj šele bo.. Majko milaaaa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: Primorke!!
21.1.2012 1:01:43   
bankc
jupi Kimica user posted image user posted image user posted image
Ti kar potrpi, boš imela kmalu user posted image v naročju in bodo tudi bolečine pozabljeneuser posted image

Naj ti porod mine kar se da hitro in s čim manj bolečin user posted image user posted image user posted image user posted image
Bomo mislile nate user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: Primorke!!
21.1.2012 1:03:10   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Alooo, alooo.. Ne me zezat user posted image user posted image user posted image

Jaz mislim, da vas bo kar počasi zapustila, ker dokler sem jedla sem crkovala od bolečin in po mojem merjenju jih sedaj imam že na 5min in bomo kar šli na sever user posted image user posted image
Jaoooo, že zdaj boli, kaj šele bo.. Majko milaaaa user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

....in še en maialino portafotuna (pujsek za srečo) user posted image

Sreeeeeečno Kimica, da čimprej dobiš svojo malo princesko v naročje !!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: Primorke!!
21.1.2012 1:04:32   
kimica86
Hvala vama za klepet user posted image Mislim, da ste mi vedve celo pospešile te popadke user posted image user posted image
Čim manj boleč??? Hmmm, ja no.. To po mojem ne bo lih tako lahko, ampak bo treba potrpet.. Ma mislim, da to noč nihče v celotni Postojni ne bo spal.. hahahaha user posted image user posted image

Lupčka vsemmm user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: Primorke!!
21.1.2012 1:11:44   
bankc

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Hvala vama za klepet user posted image Mislim, da ste mi vedve celo pospešile te popadke user posted image user posted image
Čim manj boleč??? Hmmm, ja no.. To po mojem ne bo lih tako lahko, ampak bo treba potrpet.. Ma mislim, da to noč nihče v celotni Postojni ne bo spal.. hahahaha user posted image user posted image

Lupčka vsemmm user posted image user posted image user posted image


Samo da sva lahko pomagale user posted image user posted image
Pa se naslenjič čujemo, ko boste imeli še enega člana več! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: Primorke!!
21.1.2012 1:14:36   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Hvala vama za klepet user posted image Mislim, da ste mi vedve celo pospešile te popadke user posted image user posted image
Čim manj boleč??? Hmmm, ja no.. To po mojem ne bo lih tako lahko, ampak bo treba potrpet.. Ma mislim, da to noč nihče v celotni Postojni ne bo spal.. hahahaha user posted image user posted image

Lupčka vsemmm user posted image user posted image user posted image


Sem se zdaj spomnila še nekaj.....take žurke za rojstni dan tvoj ziher ni še nikoli imel !!! user posted image user posted image user posted image To bo ziher daleč najbolj pestro praznovanje rojstnega dne, ki se bo končalo z najlepšim in najbolj dragocenim darilom kar bi si jih lahko zaželel! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: Primorke!!
21.1.2012 12:26:21   
Trobentica_
Hahaha ste face, ma sem se vam nasmejala user posted image user posted image user posted image . Lepo ste kimico pospremile do njene poti v Rim user posted image .
No jaz vas več al manj samo berem tukaj, bolj sodelujem (pa še tam ne veliko) v temi Januark. Rok imam v sredo, čez 4 dni in že komaj čakam. Če bo kaj prej, ne bi imela nič proti. Računam na ponedeljek, ko je neka luna menda user posted image . Počutje obupno zdaj že 2 dni, mam ful napet trebuh, boli me kot pred/pri menstruaciji, spanje je pa itak znanstvena fantastika, no saj zato bi pa tudi rada, da se začne čimprej kaj dogajati.
Sirenetta imam pa enak problem kot ti pri prevračanju iz enega na drug bok user posted image . Tudi dostikrat zaspim vmes, sicer ne čisto na hrbtu, ker mi uspe celo podložiti pouštr pod hrbet, ampak zaspim pa prav tako vmes, pa se potem kasneje zbudim in prevalim na drug bok, kar je res zahteven postopek user posted image .
Grem počivat naprej user posted image , lepo bodite user posted image .


< Sporočilo je popravil Trobentica_ -- 21.1.2012 12:27:39 >

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: Primorke!!
21.1.2012 13:43:29   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica_

Hahaha ste face, ma sem se vam nasmejala user posted image user posted image user posted image . Lepo ste kimico pospremile do njene poti v Rim user posted image .
No jaz vas več al manj samo berem tukaj, bolj sodelujem (pa še tam ne veliko) v temi Januark. Rok imam v sredo, čez 4 dni in že komaj čakam. Če bo kaj prej, ne bi imela nič proti. Računam na ponedeljek, ko je neka luna menda user posted image . Počutje obupno zdaj že 2 dni, mam ful napet trebuh, boli me kot pred/pri menstruaciji, spanje je pa itak znanstvena fantastika, no saj zato bi pa tudi rada, da se začne čimprej kaj dogajati.
Sirenetta imam pa enak problem kot ti pri prevračanju iz enega na drug bok user posted image . Tudi dostikrat zaspim vmes, sicer ne čisto na hrbtu, ker mi uspe celo podložiti pouštr pod hrbet, ampak zaspim pa prav tako vmes, pa se potem kasneje zbudim in prevalim na drug bok, kar je res zahteven postopek user posted image .
Grem počivat naprej user posted image , lepo bodite user posted image .



Trobentica ti kar pridi sem zvečer na klepet, če hočeš kaj pospešit popadke...user posted image user posted image user posted image Bova z Bankc tudi tebe z veseljem pospremili v Rim...očitno nama kar dobro gre...glede na to, da se Kimica ni vrnila na forum predvidevam da zdaj že veselo pestva...user posted image user posted image user posted image

Sicer držim pesti, da se začne tudi zate čimprej in predvsem držim pesti za en hiter in lahek porod! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: Primorke!!
21.1.2012 18:58:55   
simona84
Hejla punceee...ma tudi jaz sem se vam prav nasmejala zdaj...no upam da Kimica86 zdaj že veselo pestva svojo bebico in da se cartajo na dolgo in široko :))))...
vidim da ko se mi bodo pričeli popadki (ko bo seveda čas) da najbolj da pridem sem gor in pol bom sigurno kmalu rodila, hehehehe

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: Primorke!!
21.1.2012 20:17:28   
Trobentica_
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta
Trobentica ti kar pridi sem zvečer na klepet, če hočeš kaj pospešit popadke...user posted image user posted image user posted image Bova z Bankc tudi tebe z veseljem pospremili v Rim...očitno nama kar dobro gre...glede na to, da se Kimica ni vrnila na forum predvidevam da zdaj že veselo pestva...user posted image user posted image user posted image

Sicer držim pesti, da se začne tudi zate čimprej in predvsem držim pesti za en hiter in lahek porod! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hehe, velja user posted image , pridem na pospešitev popadkov sem. Če bo sploh čas, ko se bo enkrat začelo oz. če bom sposobna takole kot Kimica vmes še tipkati user posted image . Sicer se Kimica še ni nič javila, ma zdaj pa se menda že carta s svojo user posted image .
Hvala za želje, tudi jaz upam, da bo tako - hitro in čimlažje user posted image .

< Sporočilo je popravil Trobentica_ -- 21.1.2012 20:18:06 >

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: Primorke!!
21.1.2012 20:22:38   
simona84
Trobentica zdaj sem šele vse dobro prebrala in vidla da imaš čez 4 dni rok, tako da tudi jaz ti želim da bi blo vse čimlepše in čimhitreje, da ne bo kakšen težek porod itd....user posted image user posted image user posted image user posted image

a pa že kaj čutiš kakšne popadke?

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: Primorke!!
21.1.2012 20:34:12   
Trobentica_
IZVIRNO SPOROČILO: simona84
Trobentica zdaj sem šele vse dobro prebrala in vidla da imaš čez 4 dni rok, tako da tudi jaz ti želim da bi blo vse čimlepše in čimhitreje, da ne bo kakšen težek porod itd....user posted image user posted image user posted image user posted image
a pa že kaj čutiš kakšne popadke?

Hvala hvala user posted image , enako sevedauser posted image .
Ma nič še ne čutim, samo vse me dol tišči, pa trebuh me boli tako kot pred/pri menstruaciji ves čas in otrdeva mi non-stop trebuh, pa na vsake tolk časa me špika oz. peče na eni točki trebuha, ne vem a ravno tja pritiska z rokico al pa nogico al kaj. Sicer mali se premika, ampak bolj malo (ampak to je že celo nosečnost tako...ni ravno nek fuzbaler hehe). Ni pa nič od tega v kakšnih intervalih al pa kaj podobnega, tako da zgleda da bomo še čakali.....

(odgovor članu simona84)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: Primorke!!
21.1.2012 22:28:30   
simona84
No sej nikoli ne veš kdaj se začne zares, to je lahko vsak hip....drgač pa tud mene je že ene dvakrat malček zabolelo v trebuhu tako kot npr. pri menstruaciji, ma za trenutek in je minilo....kar se pa brcanja tiče pa se je pri meni zadnje čase kar umirilo oz. namesto brcanja bolj občutim premikanja, ne več tiste močne brce ko sem kar skočila ko me je vse presenetlo haha....no upam da prav dolgo čakali več ne boste :))

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: Primorke!!
22.1.2012 9:30:37   
bankc
Dobro jutro!

user posted image user posted image user posted image Ja sva s Sirenetto mal kratkočisale našo Kimico!user posted image Komaj čakam da se nam kaj javi user posted image user posted image
Midva sva imela pa včeraj za cel dan na obisku moje starše, danes pa hvala bogu nobenega, da smo lahko tudi mal sami! Čeprav se moj že heca, da ga prav zanima kdo se bo pa danes najaviluser posted image . Tudi enega vikenda nimava zase odkar živiva na primorskem! Ne vem kaj bo šele poleti!user posted image

Trobentica tebi pa tudi želim, da bo hitro minilo in da boste imeli kmalu zakladek v naročju!user posted image user posted image user posted image user posted image
Če boš imela pa popadke ponoči, se pa le javi! Nikoli neveš, mogoče bova pa s Sirenette ravno nespeče user posted image . Jaz včeraj celo noč nisem spala, danes ponoči pa do nevem kere ure nisem mogla zaspat nisem mogla in pol me je pa zjutraj zmanjkal in sem spala do 9h in moj sine nama je celo pustu spat user posted image user posted image user posted image

Simona84 kdaj imaš pa ti pdp? Vidim da boste vse kmalu rodile, jaz imam pa šele julija rok user posted image

(odgovor članu simona84)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: Primorke!!
22.1.2012 11:53:38   
simona84
bankc rok imam 2.3.2012, ampak zaradi nosečniške sladkorne so mi neki že omenjali da naj bi mi kakšen teden prej sprožili....v četrtek imam UZ pa bomo vidli kakšna je kaj teža bebice...tako da v četrtek bom mogoče že kaj več vedla kakšna je situacija ;))
drugače pa tudi julij bo hitro tukaj boš vidla, čas gre še prehitro, meni so teli meseci tako hitro odleteli da sploh ne morem verjet...

no upam da danes ne bo kakšnih nepričakovanih obiskov in da boste uživali...tudi mi2 z mojim sva imela včeraj cel dan nepričakovani obisk, tako da prov paše danes tako bolj v izi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: Primorke!!
22.1.2012 22:15:12   
pathra
No obe... Kimica86 in Trobentica_ sta rodile .. mislim da danes ponoči 22.1.2012. Zdej pa sem jaz na vrsti user posted image

(odgovor članu simona84)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: Primorke!!
22.1.2012 22:33:03   
simona84
Kimica86 in Trobentica....ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pol se zdaj že fajn cartajo :)))
Ja Partha zdaj si pa ti na vrsti, sej nisi več daleč, mogoče pa te kaj preseneti in bo kaj prej ;))

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: Primorke!!
23.1.2012 0:25:40   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: pathra

No obe... Kimica86 in Trobentica_ sta rodile .. mislim da danes ponoči 22.1.2012. Zdej pa sem jaz na vrsti user posted image


Trobentica čestitke ob rojstvu sinčka! user posted image user posted image user posted image
Veliko cartanja in vse dobro novo nastali družinici!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: Primorke!!
23.1.2012 0:39:21   
sirenetta

Vem, da je bila Trobentica zadolžena za poročanje za Kimico...no, ker si predstavljam da je zdaj drugače zasedena, vam namesto nje posredujem lepo novico od Kimice:


Kimica
je postala mamica 3320g težke in 51cm velike deklice, ki je mamico in tatija razveselila s svojim prihodom 22.1.2012 ob 4:18...Mamica Kimica pravi, da je po osmih urah borbe izmučena...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Čestitke Kimica in veliko veselja in užitkov ob cartanju hčerkice!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: Primorke!!
23.1.2012 0:45:39   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: pathra

No obe... Kimica86 in Trobentica_ sta rodile .. mislim da danes ponoči 22.1.2012. Zdej pa sem jaz na vrsti user posted image



Pathra
držim pesti, da tudi ti kmalu dobiš v naročje svojo štručko! user posted image user posted image user posted image

Vidiš tej primorski klepeti imajo zgleda res pospeševalni učinek...prvo je šla Kimica...naslednji večer pa še Trobentica...tako da se pripravi, če prideš kakšnega izmed teh večerov sem gor, bodi pripravljena na nizki štart user posted image .

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: Primorke!!
23.1.2012 1:14:41   
jk09
Kimica... glede na to koliko kompliciraš pred porodom.. kaj bo šele pol ko rodiš...??

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: Primorke!!
23.1.2012 9:03:45   
bankc
Dobro jutro!

Kimica86 in Trobentica
čestitke in res vse najbolje z novimi člani družine user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pathra upam da tudi ti prideš kmalu na vrsto user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: jk09

Kimica... glede na to koliko kompliciraš pred porodom.. kaj bo šele pol ko rodiš...??



user posted image Kr neki

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: Primorke!!
23.1.2012 9:07:18   
pathra

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

Vidiš tej primorski klepeti imajo zgleda res pospeševalni učinek...prvo je šla Kimica...naslednji večer pa še Trobentica...tako da se pripravi, če prideš kakšnega izmed teh večerov sem gor, bodi pripravljena na nizki štart user posted image .



user posted image .... bom poskusila tudi to user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: Primorke!!
23.1.2012 9:39:07   
crtek
jutro punce!

ma ke lepo je prit gor, ko me tašne lepe novice pričakajo! user posted image čestitke novim družinicam!!! user posted image

pathra naj te čimprej prime pa seveda hiter in lahek porod user posted image

bankc ne se sekirat, ne boš samevala...js mam rok sredi avgusta, tko da bom tudi js še neki časa tle visela user posted image


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: Primorke!!
23.1.2012 10:06:15   
n€na



IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: pathra

No obe... Kimica86 in Trobentica_ sta rodile .. mislim da danes ponoči 22.1.2012. Zdej pa sem jaz na vrsti user posted image
 


Pathra
držim pesti, da tudi ti kmalu dobiš v naročje svojo štručko! user posted image user posted image user posted image

Vidiš tej primorski klepeti imajo zgleda res pospeševalni učinek...prvo je šla Kimica...naslednji večer pa še Trobentica...tako da se pripravi, če prideš kakšnega izmed teh večerov sem gor, bodi pripravljena na nizki štart user posted image .



zdaj pa še pathro pospremita v Rim user posted image

Kimica86 in Trobentica_ ČESTITAAAAAAAAAAAAAAMMMuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Ime za punčko
pikolinaa

Ali vam je všeč ime Minka?

DA (26%)

NE (74%)


Število vseh glasov: 295

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!