|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2011
22.12.2011 21:55:08   
anckica
Mojarožica čestitam, je bil božiček priden pri vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lepo in mirno nosečnost ti želim user posted image user posted image

(odgovor članu Maisha)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: II pričakujemo decembra 2011
22.12.2011 22:04:06   
skrivnost
tarinca, vseeno upam da so to znaki za user posted image .
Mirno nočko vam želim, jest pa sibam k dragiju pod dekco ;)

(odgovor članu anckica)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: II pričakujemo decembra 2011
22.12.2011 22:20:18   
coco22
helenčica user posted image sm ze misnla da ste use pobegnile na fb k je biu tak zatisje tukj zadnje dni user posted image
no jst vem sporocam veselo novico da sm ucerj delala test ker mi je user posted image zamujala dva dni in je blo vidt da sta user posted image ampak zlo slabi in sm dons zjutrj ponovila pa je blo ze bolj vidno, ker nism bla stoposto, sm sla dt kri in rezultat  - pozitiven user posted image koncno

< Sporočilo je popravil coco22 -- 22.12.2011 22:21:36 >

(odgovor članu skrivnost)
Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: II pričakujemo decembra 2011
22.12.2011 22:51:35   
tarinca
Čestitke tudi tebi coco22!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


Pohvalno!!! Kar 2 user posted image v enem dnevu, kar nadaljujmo z roza barvo v decembru. 


Za srečo pa pošiljam  user posted image



(odgovor članu coco22)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: II pričakujemo decembra 2011
22.12.2011 23:17:05   
PinaColada
čer! čestitam vama user posted image mojarožica in coco22user posted image user posted image jeeej res lepe novice!! Tudi pri meni je danes dan D in sem imela v načrtu, da jutri zjutraj naredim test če user posted image še ne bo do takrat.. Ampak firbec kot sem nisem zdržala in sem takoj po službi naredila test CB in aaaaaaaaa nisem prepričana kaj je pokazaluser posted image z nekaj domišljije se mi je nekako zdelo da se vidi en nežen plusekuser posted image ampak tista navpična črtica je bila res čisto tanka, kot ena nitka in čisto svetla.. hm?... drugače pa imam ves čas občutek, da bo vsak čas prišla user posted image ja nič, očitno bo treba še čaaaakaaat user posted image dokler ne pride user posted image ali pa se vidi konkretno user posted image lepo nočko vsem in fino se stiskajte k svojimuser posted image

(odgovor članu tarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: II pričakujemo decembra 2011
22.12.2011 23:17:26   
Sa.je
Končno nekaj spodbudnih in lepih novičk user posted image user posted image pa bo le december posejal nekaj roza barve, je že tako žalostno izgladalo. Pa malo optimizma za nas ostale, ki se še borimo in čakamo.

Bravo Coco user posted image user posted image user posted image čestitam! Želim ti mirnih in lepih prostalih 8 mesecev in zdravega user posted image



(odgovor članu coco22)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 6:59:33   
oreh
Oooooo, super, kar 2 novi nosečki! user posted image user posted image user posted image čestitam in vama želim lepo nosečnost! A sem rekla, da nas bo polno punc na seznamu presenetilo s prelepo novičko?Ampak ni še konec, a ne? še bodo /bomo punce nalulale!user posted image user posted image

Krasen začetek v praznične, predvsem pa dela proste dni, še kar ne verjamem , da je božič pred vrati, jaz bom pa danes pekla kavne piškote, in jih bom dala zraven darila, osnovno darilo bo pa kar doma narejen koledar iz lesa. Edino eni osebi, ki nujno rabi denar ji ga bova kar nekaj dala.

Punce, želim vam prekrasen vikend v družbi domačih in upam, da vas bo čimmanj božič preživelo v službi!



(odgovor članu anckica)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 7:00:50   
romare
mojarožica in coco22 čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sa.je)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 7:01:55   
Katte
Čestitke tudi coco22!!! user posted image  user posted image  user posted image
Malo bolje kaže temu našemu decembru.
PinaColada, močno držim pesti, da čez kak dan ne bo več dvoma, da je plusek.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Sa.je)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 7:03:15   
Katte

user posted image


user posted image ALI user posted image   PRIČAKUJEMO:

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

1.12.
user posted image  coris (1. krog)  user posted image
 
2.12.
Anonimna user posted image (5. krog) user posted image
 
4.12.
Kliki (x. krog)user posted image
 
5.12.
Anonimna user posted image (x. krog)user posted image
Rose Bay (x. krog)user posted image
Žabica86 (1. krog)user posted image
mmojka (2. krog)user posted image
HeLenčica (14. krog)user posted image
 
6.12.
dr. Knowitall (5. krog/1. krog po SS)user posted image
 
7.12.
zvezdica5 (4. krog)user posted image
 
8.12.
user posted image   romare (x. krog) user posted image
 
10.12.
srce77 (3.krog
)user posted image
user posted image  crtek (3. krog/test 12.12.) user posted image
 
12.12.
GregUr (1.krog)user posted image
 
14.12.
user posted image  Kratka (3.krog) user posted image
 
15.12.
Mamabear (x.krog)user posted image
tammyv (3. krog)user posted image
 
16.12.
Katte (19. krog)user posted image
mladika (x. krog)user posted image
mažiga (x. krog)user posted image

 
17.12.
dspela (1.krog)user posted image
Zewa (2. krog)user posted image
skrivnost (3. krog)user posted image
user posted image  medenjak (4. krog) user posted image
turquoise (8. krog)
 
19.12.
user posted image  coco22 (8.krog) user posted image
 
20.12.
SILVA (x.krog)user posted image
Sa.je (7. krog/3. krog po SS)user posted image
 
21.12.
štručka2503 (x.krog)
Maisha (x. krog)user posted image
 
22.12.
user posted image  Mojarožica (x.krog) user posted image
PinaColada (1. krog)

24.12.
tarinca (4.krog)

 
25.12.
Anonimna user posted image  (x.krog)user posted image

30.12.
chungalunga (24.krog)

31.12.
rozi55 (x.krog)
bejbibu (x. krog)
mismoon (x. krog)
 LittleSun (12. krog)
klopek (x. krog)
oreh (21. krog)
Kliki (x. krog)

x.12.
lunica85user posted image (x.krog)user posted image
curly (16. krog)user posted image



user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image        

                 
SKUPAJ NAS JE: 43


user posted image

NOSEČK: 6


user posted image user posted image user posted image  

NAVIJAČICE:
LittleSun, srce77, S*,
SILVA, iwa, Monstera,
srečki, Katte, *bobika*,
HeLenčica, urshak, SamoTi,
rozi55, Lunica 85, chungalunga,
mojamura, Kratka, alysa,
bejbibu, *viva*, Niri,
skrivnost


user posted image


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 8:23:52   
alysa
IZVIRNO SPOROČILO: romare

mojarožica in coco22 čestitkeuser posted image user posted image user posted image


O, kar dve novi user posted image , super punce, vse čestitke user posted image user posted image user posted image

Držim pesti za še ostale, ki čakate. user posted image user posted image

(odgovor članu romare)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 8:29:09   
bejbibu
Jutro babuške....
user posted image user posted image user posted image user posted image mojarožica in coco22!!! BRAVO za user posted image ...tako je prav! Želim vama
čudovitih user posted image in zdravega user posted image !!
Kakor izgleda se nam obeta še ena user posted image .... PinaColada močno stiskam pestke da bo danes zeloooo močan +! Čimprej nam sporoči veselo novičkouser posted image !!
Zelo sem vesela da se je spet začelo dogajat....gremo punce šeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image ! user posted image user posted image user posted image user posted image
Čez en teden bom pa že jaz trepetala in lulala na palčki....jojjjj user posted image


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 8:36:26   
HeLenčica
Uauuu, punce, ste pa bile bolj pridne kot me na začetku! user posted image

Čestitam, coco moja! user posted image Uživaj v nosečnosti pa pridi nas še kaj pogledat user posted image

PinaColada, tudi če je bila tanka je bila a ne? Ponovi še 1x test in takrat ti čestitamo, ko bo ziher user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 8:44:34   
Zewa
uuu coco22 ČESTITAM!!! Lepo nosečnost ti želim!user posted image

pinacolada zate pa tudi držim pesti, da bo danes ali pa jutri še močnejša črtica!

Ej, kaj je s turquise? Se nam je kaj javila, ona bi mogla tudi že kaj pridelati, če se prav spomnim...

No, punce, danes je jutro spet sončno.. Upam, da mi uspe iti na en sprehod pred službo. Kosilo imam kuhano, tako da mogoče mi celo res uspe..

Lepo se imejte, pa se še kaj slišimo!

Držim pesti za čakajoče user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 9:51:23   
anckica
waw!!! coco22 čestitke tudi tebi!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
PinaColada držim pesti !!!

Bravo naše rozike, mi vam kmalu sledimo!

Nam ostalim pa veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anckica)
Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 9:53:06   
iwa
coco22, iskrene čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image

Pinacolada
, držim pesti da bo user posted image !!!!!


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 10:06:47   
coco22
dobro jutro user posted image
hvala črtice moje user posted image no za seboj pa namesto snega prasim roza barvo da use zagledate user posted image
pinacolada naredi test ki je manj obcutljiv... baby check mini? pa bos videla user posted image pri meni sta bili tako svoh da sem sla takoj v laboratorij dat kri in se prepricala da sem res user posted image

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 10:32:46   
oreh
pinacolada držim pesti!

coco22 koliko časa si pa čakala na izvid?

(odgovor članu coco22)
Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 11:58:53   
curly
Čestitam punci. user posted image user posted image user posted image
Božiček je prišel predčasno. ;)
Kako lepo je prebrati lepe novičke. Do konca meseca vas je še kar nekaj, ki user posted image ne pričakujete, tako da glejte, da boste popravile statistiko - zaenkrat nas je še vseeno preveč modro obarvanih, tako da dajmo rooooooozaaaaaaaaaa! user posted image
Za vse tiste, ki jih je obiskala user posted image sočustvujem in vam pošiljam user posted image user posted image user posted image objemčke in user posted image user posted image user posted image pikepoke za srečo v naslednjem mesecu!
Verjamem, da nam bo kmalu uspelo.
No, midva imava zdaj navodilo, da morava imeti zaščitene spolne odnose, ker se morajo moji reproduktivni organi pocelit. Ko dobim user posted image , moram poklicati v MB na kliniko, da mi 5. dan naredijo UZ in povedo, kako naprej. Nekaj je bilo govora o inseminaciji in klomifenu oz. na napotnici piše IVF+CC. Bomo videli, kaj nama bodo povedali. Tako, da ta mesec oziroma naslednji, user posted image komaj čakam, da čim prej dobimo informacije in navodila in se sproži akcija. user posted image
Vso srečo vsem! user posted image


(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 12:45:12   
tarinca
Jaz pa skoz na wc hodm... Pa vsakic upam, da ne bom zagledala user posted image , ker obcutek imam pa da bo ravnokar pritekla. Dokler je ne zagledam, obstaja upanje!

Drzite pesti!

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 14:41:58   
coco22
oreh na izvid sem cakala 2 douge ure user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 14:44:54   
skrivnost
Pozdravljene decemberke! kako ste kaj? zdj so pa res prazniki pred vrati in prav vsec mi je, da se tale rozika tako lepo posuva ;)
coco22 - iskrene čestitke za user posted image jupi ,sem zelo vesela za tebe!!!
Pinacolada-upam da je rozika, res močno upam!!!!user posted image pa čimprej sporoči novičko!

Oreh - hvala za lepe zeljice, zelim tudi tebi in tvojim najdrazjim enako. Sicer pri meni bolj malo prostih dni, pa vseeno mislim, da bodo ti prazniki nekaj posebnega, vsaj za naju. že komaj cakam. danes bova postavljala smrekico. včeraj sem kupila še bonbončke za na njo, da jih bo moj lahko hrustal čez tele praznike, ker je tak sladkosnedek ;)

bejbibu, tarinca - pestke pestke !user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer pa, djte mi prosim povedat.. po koliko neuspelih krogih vas je ginekologinja (oz. vaše drage) napotila na spermiogram? naju kar takoj, pa ne vem, ali zato ker smo že stari 28 (jaz) ali zato, ker so bili hormonski testi tok slabi .. naročena sem sicer v januarju na pregled pa bomo vidli kaj bo rekla. Hvala za mnenje


(odgovor članu tarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 15:14:57   
curly
Načeloma po enem letu. ;)

(odgovor članu skrivnost)
Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 19:01:07   
LittleSun
juhuhu novi nosečkiuser posted image user posted image user posted image čestitam!!!


(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: II pričakujemo decembra 2011
23.12.2011 19:30:37   
Kliki
čer!
Vsem user posted image iskreno user posted image user posted image user posted image

Pri nas bomo pa tudi kot kaže v januar skočili ker moj dragi samo še dela in dela, jutri je pa še mlaj in ga še to trka da je čisto tečen na mojo žalost.user posted image Upam da mi božična večerja jutri pri moji mamici vlije vsaj malo dobre volje.

Sori k vam spet težim ampak nekomu sem se mogla izpovedat.

< Sporočilo je popravil Kliki -- 23.12.2011 19:31:29 >

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
3 prijetni načini, ki vam bodo pomagali za...
Obstajajo trije zelo prijetni načini, ki povečujejo vaše možnosti za zanositev. Noben od teh treh ni nič kaj naporen, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?