|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 12:23:39   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Podpiram demonstracije iz čisto praktičnega razloga - ker dokler je folk še pripravljen karkoli reči, se upreti, izraziti nestrinjanje, to pomeni, da je živ. Ko tega ne bo več - bog nam pomagaj.

Kaj pa študentje, ki so v parlament metali granitne kocke?

Sicer ne podpiram razloga, zaradi katerega so oni demonstrirali (vsaj tistega, ki ga poznam), jim pa absolutno priznavam dejstvo, da so oni edini, ki so si upali kaj konkretnega narediti. Običajno sedenje/stanje nekaj stotin ljudi na Kongresnem trgu, medtem, ko eden govori/bere, kar mu je drugi napisal, razume pa točno toliko, kolikor so krave vijolične... to zame niso demonstracije, temveč zbor ljudi, ki nimajo pametnejšega dela. Ne glede na njihov dober namen.

Demonstracije so to, kar se je zgodilo v Rimu. Nepravično do tistih, ki niso želeli biti udeleženi in še posebej do tistih, ki so bili oškodovani, ampak to so bile demonstracije. V pravem pomenu besede. Da se te vidi, sliši in zapomni. Zapomni pa predvsem tvoje besede, da boš svoja dejanja ponovil, v kolikor se tisto, za kar se boriš, ne spremeni.

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 18.10.2011 12:24:11 >

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 12:31:20   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Podpiram demonstracije iz čisto praktičnega razloga - ker dokler je folk še pripravljen karkoli reči, se upreti, izraziti nestrinjanje, to pomeni, da je živ. Ko tega ne bo več - bog nam pomagaj.

Kaj pa študentje, ki so v parlament metali granitne kocke?

Sicer ne podpiram razloga, zaradi katerega so oni demonstrirali (vsaj tistega, ki ga poznam), jim pa absolutno priznavam dejstvo, da so oni edini, ki so si upali kaj konkretnega narediti. Običajno sedenje/stanje nekaj stotin ljudi na Kongresnem trgu, medtem, ko eden govori/bere, kar mu je drugi napisal, razume pa točno toliko, kolikor so krave vijolične... to zame niso demonstracije, temveč zbor ljudi, ki nimajo pametnejšega dela. Ne glede na njihov dober namen.

Demonstracije so to, kar se je zgodilo v Rimu. Nepravično do tistih, ki niso želeli biti udeleženi in še posebej do tistih, ki so bili oškodovani, ampak to so bile demonstracije. V pravem pomenu besede. Da se te vidi, sliši in zapomni. Zapomni pa predvsem tvoje besede, da boš svoja dejanja ponovil, v kolikor se tisto, za kar se boriš, ne spremeni.


Nasilja vsekakor ne podpiram, se pa zavedam, da se po mirni poti ni še nikoli nič rešilo. Nikoli oz. zelo zelo zelo redko. Vsaj velike stvari se nikoli niso zgodile brez nasilja.  Žal tako je; ni pravično do mnogih nedolžnih, osebno bi raje izbrala mirno pot, ampak kot sem že napisala, nas zgodovina uči, da do velikih sprememb ne prideš brez revolucije. Za ideale se umira - tako pač je. In hvala za vse tiste velike osebnosti, ki so bile za to, da danes lahko uživamo v sadovih njihovih idej, pripravljeni umreti zanje.

In tudi tokrat, verjemi mi, ljudje ne bo dolgo samo mirno stali. Slej ko prej bo počilo - ker še vsak prepoln balon slej ko prej poči.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 12:35:57   
Kerensa*
Pri pregovornih "Slovenceljnih" bo bolj verjetno, da slej, kakor pa prej...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 12:38:27   
ronja
Ampak je bil to cilj razvoja naše družbe, da bodo ljudje samo obuti in oblečeni in jedli kruh in mleko? Ker v tem primeru gre resnično samo za preživetje posameznika in nič drugega. Ta oseba ne ustvarja nobene dodane vrednosti, kar pa je bil in še vedno je cilj zahodne družbe.

opa, stop! To, da ne zaslužiš več, ne pomeni, da družbi ne prineseš nobene dodane vrednosti - saj ni vse v k* denarju, no! Lahko ustvarjaš to dodano vrednost tudi drugače - sebi, družini in družbi na splošno. In zato ne potrebuješ ne vem kako ogromnih sredstev. Za genetske raziskave, seveda - vendar jih še vedno lahko delaš, tudi če zaslužiš 500E, če seveda to znaš.

Gre za moralno vprašanje - koliko je človk kot posameznik vreden, o pravičnosti.
Jaz res ne razumem, kaj vam tukaj ni jasno.

meni ni čisto jasno, kako ljudje opravičijo dvojno moralo: protestant se pritožuje, ker ON ni dovolj vreden - vendar ima še vedno 1000x več kot 3/4 ostalega sveta... To mi ni čisto jasno. Se strinjam, da ni pravično razdeljeno, vendar se mi zdi, da se mi še nimamo pravice pritoževat (pa imamo pri nas doma manj kot 500E na člana).
Da mora imet vsak svoje stanovanje, je današnja pogruntavščina - tega v zgodovini nikoli ni bilo - ali je živelo več generacij na kupu, ali pa so bili v najemih, saj imaš že v slo. literaturi dosti tega opisanega.

Večino časa so ljudje delali za preživetje. Samo da so včasih nihanja veliko bolj vdano sprejemali - če je bila slaba letina, so pač prosili ali kleli bogove ali naravo, zdaj pa je standard bolj odvisen od drugih stvari, ki niso tako vidne in logične in je to težje sprejet. Vendar je še vedno isto: v krizi pač ne moremo živet enako dobro kot na višku. Ni prav, da se nekaterih kriza sploh ne dotakne, drugi pa nimajo za kruh, vsekakor ne. Ampak ker smo še vedno v boljši polovici, se mi ne zdi fer se pritoževat.

Osnovni cilj je, da preživiš, ne da bi bil lačen, bos ali na cesti (najbrž tudi v tem zaporedju).

Se strinjam in bi dodala še, da je osnovni cilj, da lahko živiš tudi svoje potomce do njihove odraslosti.

Zavedam se pa, da ima marsikdo od mene več, pa se s s tem ne obremenjujem......jaz imam pa bolj miren spanec kot on

Tako tudi jaz razmišljam. Čeprav mi je še vedno hudo, če pomislim, da nekje mamam umirajo otroci, ker nimajo vode, hrane, zdravil... Samo pojma nimam, kako bi to spremenila...

Sama pač delam toliko, kot rabim......za preživetje in za določeno mero luksuza in ugodja......kakim kreditom in zavarovanjem, ki bi mi požrli več kot tričetrt plače nikoli nisem nasedala, zato tudi nisem bila prizadeta direktno ob tej finančni krizi...

Enako.

O avtu za 20.000 E pa nisem nikoli sanjalauser posted image . Rabljen za 4-5x manj je čisto ok.

Demonstracije so proti velikim korporacijam, tajkunom - proti folku, ki si je s finačnimi čirami čarami, z manipulacijo, z zavajanjem, s divjim prevzemanjem nabral svoje bogastvo.

Njih nihče ne podpira (razen en drugega - pač vrana vrani...) Ampak vseeno je fajn pogledat pred svoj prag - po svoje delamo mi namreč isto z Azijci...

In ne potrebuješ nujno avta.....obstajajo tudi javni prevozi.....avto, laptop, telefon.....to je še vseeno luksus...

Podpis.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 12:41:24   
ronja
Nikoli oz. zelo zelo zelo redko. Vsaj velike stvari se nikoli niso zgodile brez nasilja.

Indija, Ghandiuser posted image .

Za ideale se umira - tako pač je. In hvala za vse tiste velike osebnosti, ki so bile za to, da danes lahko uživamo v sadovih njihovih idej, pripravljeni umreti zanje.

Se strinjam. Ampak glede na to, da ves čas ponavaljate, kako smo daleč od prazgodovine, kako smo napredni in moralni itd... bi lahko tudi rešili kaj po mirni poti, ne?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 12:49:13   
Tutan
Treba se je vprašat, čemu protesti.
Se strinjam, da če delaš po 8ur ali več v eni firmi, vsak dan fizično in ti po stroških položnic/hrane/življenja ne ostane niti enega pribitega evra, potem imaš razlog, potem ima celotna takšna družba razlog, zakaj iti na ceste (in v tem primeru niti ne podpiram mirnih demonstracij).
Če pa se ti zdi nepošteno, ker si ne moreš privoščiti dobrine v vrednosti, ki presega tisto, čemu je stvar namenjena in ker je to samo produkt potrošniške družbe, potem nekako nimaš osnov zakaj. Saj ne rečem, ob novem iphonu so se tudi meni cedile sline in sem ga RES skoraj kupila, po drugi strani pa sem danes čisto zadovoljna. Imam telefon, ki dela in služi namenu (poleg telefoniade še dostop do emaila in to je edino in res edino, kar potrebujem). Potrošništvo je tisto, kar ima nekakšno nadvlado nad nami. In v končni fazi ni normalno, da so vrste za prodajo novega iphona. In vsekakor ni normlano, da potrebuješ napotnico dežurnega zdravnika, da si sprejet na urgenco. Na eni strani se igramo z življenjem, na drugi strani pa samo z grenkim priokusom tistega česar nimamo, pa niti ne potrebujemo, vendar nas družba sili k želji, da bi to imeli.

Ne predpostavljam, da je vso človeštvo takšno, ampak verjamem, da se ti sline pocedijo, ko se tebi pripelje 'najboljši' prijatelj v novem BMWju. Škoda je edinole to, da ne znamo gledat celostno. Ali zadevo potrebujem, ali je vredna svojega denarja, ali mi bo na koncu meseca še ostalo 20€ zato da jih dam na stran za slabe čase, ali zmorem stroške, ki nastanejo z nakupom tega itn.... ali je VSE to vredno tega, da vzbudimo zgolj zavist v prijatelju, sosedu, znancu? In to - tole se mi zdi srž problema današnje družbe. Biti boljši, imeti več in boljše, novejše, kot ljudje okoli nas....

Če se dvignejo trošarine za cigarete, bencin itn, bodo ljudje še vedno kupovali cigarete, tankali avtomobile itn -> ker se nam zdi, da brez tega ne gre. Včasih si pač vlekel fasngo v malo bolj močnih vrečkah domov iz lokalne trgovine, sedaj se je potrebno peljati z avtomobilom do trgovskega centra in nabasat cel prtlažnik robe. Da ne bi niti o evforijah decembra v vseh teh centrih.
Da nas dnevno bombandirajo preko jumbotov, televizije, interneta, še na javnih WCjih imaš reklamo za stvari, ki nam niso nujno potrebne. Družba in potrošništvo iz nas očitno dela debile. In kjer je trg - tam je prodaja - prodaja cveti, ker v končni fazi želimo nahranit samo naš lasten ego.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 12:50:33   
BellaB
Hjah, sam problem se pojavi takrat, ko mirne demonstracije za svoje divjanje in unicevanje izkoristijo ljudje, ki imajo osebnostne tezave, hlepijo po nasilju in unicevanju. Zakaj unicevat imovino sosedu? Saj smo vsi v istem zosu. Revolucija ze, ampak odstrani naj se pijavke, naj poje giljotina ce hoces, ne pa teptat socloveka, ki je recimo za avto ki ga je nekdo zazgal moral garat na racun pijavk zgoraj, pa razsut trgovino od katere en manjsi trgovec zivi.

Lepo te prosim.

ne pomagajo demonstracije, ce nimas pogruntanega sistema, ki bi bil bolj ucinkovit. To je dandanes problem ljudi. Mi je frend, ki je bil v soboto v LJ na demonstracijah, pravu, da eni sploh vedli niso zakaj so tm.
Sele ko mas pogruntan sistem in ideje kako ga vzpostavit, lahko strmoglavis drhal, ki bogati na tvoj racun. Gobcat in mesat meglo ne pomaga.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 12:54:28   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB
Zakaj unicevat imovino sosedu? Saj smo vsi v istem zosu.

Ni res.
Tvoj sosed ima bolje plačano službo od tebe in ima posledično lepšo hišo in boljši avto.
Torej "udri Mujo" po njegovem... ker ti nimaš, ker si ne moreš privoščiti. Čeprav imaš tudi službo, ampak slabše plačano.

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 12:57:19   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB
Zakaj unicevat imovino sosedu? Saj smo vsi v istem zosu.

Ni res.
Tvoj sosed ima bolje plačano službo od tebe in ima posledično lepšo hišo in boljši avto.
Torej "udri Mujo" po njegovem... ker ti nimaš, ker si ne moreš privoščiti. Čeprav imaš tudi službo, ampak slabše plačano.



eeee to ... tipično razmišlanje.... kot bi gledal Simpsonove user posted image - v navalu horde razbijem še sosedu avtomobil, ker ima boljšega in lepšega user posted image
Kerensa, vem da si mislila skrajno sarkastično. Ampak slabo je to, da je to realnost.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 12:59:53   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
Kerensa, vem da si mislila skrajno sarkastično. Ampak slabo je to, da je to realnost.

Res je.
Večina se še vedno ne more sprijazniti s tem, da nekdo, ki dela več in bolje, tudi zasluži več oz. bolje. Izjeme seveda samo potrjujejo pravilo. In pod to večino spadata predvsem dve vrsti ljudi - lenuhi, ki jim je še dihati težko in pa izobraženci, ki jim je zaradi izobrazbe pod častjo prijeti za metlo.
Takšnim bi pa še jaz zabrisala kakšno granitno kocko v...

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 18.10.2011 13:00:31 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 13:02:39   
Nika v službi
Pa dobro, dajmo ločit seme od plev. Napredek je prinesel marsikaj - dobrega in slabega. Ne moremo zdaj iti nazaj in živeti ob sveči, jesti iz skupne lončene sklede in imeti ene čevlje za 2 otroka, češ, saj ne gresta istočasno ven.

Avto dandanes ni več luksuz temveč v večini primerov nuja. Kakšnega si izberemo, je stvar osebne presoje. Nekdo si ga kupi za dušo, nekdo se rad z njim postavlja pred sosedi, nekomu je zgolj prevozno sredstvo in se mu gladko fučka, kakšen je in koliko stane. Vsako tele ima svoje veselje. Nekdo da več za avto, nekdo drug več za telefon, tretji gre raje na počitnice, četrti je doma in ima u nulo opedenano stanovanje, hišo.... vse je stvar prioritet v življenju.

In meni se pač zdi, da se težave začnejo pri tem, ko nekdo nima več za golo preživetje. Ko dela in ne dobi plačila, ko je izkoriščan, brez pravic, praktično na cesti. Ko prestopi tisti prag revščine, o katerem je toliko govora. O njem pa praviloma govorijo tisti, ki ga - HB - še od daleč nis(m)o povohali.

Meni se zdi prav mimo, da zdaj govorimo o nekem luksuzu in avtomobilih, pa računalniku, telefonu, internetu. Dandanes so to dokaj normalne stvari, ki se za urejeno družbo pričakujejo. Zakaj se moramo primerjati z nerazvitim svetom? Aja, ker je super videt, kako nam gre dobro, a ne?

Zakaj se ne primerjamo s kom drugim - Avstrijo, Švedsko, Švico npr.? Ali pa pač katero koli drugo državo, ki ni del t.i. nerazvitega sveta? Treba je iti dalje, simple as that.

Jasno pa je, da je vsekakor dobro, da se zavedamo, kaj imamo in ne smemo postati brezčutni za tegobe in potrebe tistih, ki imajo manj od nas.

Me pa pogreje, ko začnemo debatirati o dobrinah, ki so za razviti svet dokaj samoumevne. Najbolje, da se vrnemo nekaj stoletij nazaj in se obmetavamo s kamni. Vsi enaki, vsi zadovoljni.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 13:07:13   
Kerensa*
Da se nađemo na pola puta,
na pola prkosa i pola ponosa,
na pola ulice i pola uzdaha...? user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 13:14:52   
BellaB
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB
Zakaj unicevat imovino sosedu? Saj smo vsi v istem zosu.

Ni res.
Tvoj sosed ima bolje plačano službo od tebe in ima posledično lepšo hišo in boljši avto.
Torej "udri Mujo" po njegovem... ker ti nimaš, ker si ne moreš privoščiti. Čeprav imaš tudi službo, ampak slabše plačano.


Ja, sam to je tipicno omejeno razmisljanje v stilu "vazno da imam na gorkem soju ret" in "ce je men krava crknila, naj se sosedu". V tem se pol kaze beda druzbe. Ko cloveku ni mar za cloveka in hlepenje po materialnem privede do brezcutnosti, izgube vrednot, kot so medsebojna pomoc, nesebicnost, solidarnost. Vsi bi radi nek nov sistem ane. Ampak... a smo se vprasali, kaj sem jst kot oseba naredu na tem, da se svet spremeni na boljse? Sem se poglobil vase in se trudim, da sem boljsi clovek do socloveka? Da mu pomagam, da nisem zavisten? Mislim, da so druzbene spremembe pogojene prav s tem, da se zacnemo zavedat najprej sebe, stremet k temu, da osebno zrastemo in se odpremo. Ko bo vsak sleherni Zemljan skuzil to, bo tud stanje v druzbi boljse. In se bo sistem sam od sebe spremenu.

Sicer pa... da ne bo pomote... Kerensa, tvoj post sem razumela kot sarkasticen.

< Sporočilo je popravil BellaB -- 18.10.2011 13:18:20 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 13:18:26   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB
Ja, sam to je tipicno omejeno razmisljanje v stilu "vazno da imam na gorkem soju ret" in "ce je men krava crknila, naj se sosedu". V tem se pol kaze beda druzbe.

Ja.
Bedna je naša, (tudi) slovenska družba (v večini - na srečo ne v celoti). Družba pa s(m)o ljudje.
Torej demonstranti demonstrirajo... čez same sebe? user posted image
In to tisti, ki bo(m)o volili g. Jankovića? user posted image

Očitno imam privide, ker vidim paradokse.

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 13:20:44   
BellaB
Hjah sej pravim.... eni v soboto sploh vedli niso zakaj so tm user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 13:22:02   
Kerensa*
Večina je prišla samo zato, ker je bilo lepo vreme, ker se ni imela kam drugam dati in ker je predtem pač na POPu slišala, da bodo demonstracije.

"Dođi, priđi, da ti dam..." (novi hit)

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 13:51:46   
Nika v službi
Dandanes je "in" biti aktivist. V čemer koli že. Samo da si kao aktiven, v trendu in da se dogaja.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 15:12:21   
BellaB
Ja tocno tako. Malo pa je takih, ki se zavedajo/mo v cem so problemi.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 17:17:34   
Colt
Ja ni kej, dobro temo sem odprl. Ampak desettisoči fizikalnih delavcev še zmeraj niso dobili plač. ki so si jih zaslužili že pol leta nazaj...naj ploskam naši '''''''pravni''''''' državi?

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 19:12:24   
Colt
Najbolj efektivno bodo ploskalke macole!!

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 19:29:49   
BellaB
Ja sam po crepinji tistega k krade. Sej pravim... francozi so drhal unicli z giljotinami. Kmetje so grofe natikali na kole :) Ima da se spuca nesnaga kradljivska.

Ce razsujes tovarno al pa bajto od soseda nevem kaj bos mel od tega. ;)

O nasi pravni drzavi pa ne bi izgubljala besed.


< Sporočilo je popravil BellaB -- 18.10.2011 19:31:35 >

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 19:32:09   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB
Ce razsujes tovarno al pa bajto od soseda nevem kaj bos mel od tega. ;)

Osebno zadovoljstvo, ker bo na svetu en človek manj, ki ima več od tebe.

P.S. Sklepam, da poudarek na cinizmu ni več potreben, ker je že jasen.

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 19:34:01   
BellaB
Se razume ;)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 19:35:09   
Kerensa*
Bella - a kaj veš, zakaj te jaz nimam na FB? user posted image

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Demonstracije, vaše mnenje?
18.10.2011 19:36:01   
BellaB
Nimam pojma user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Starost
Erin

Odgovorite le ženske :) Vaš partner je:

isto star kot ve (15%)

starejši (67%)

mlajši (18%)


Število vseh glasov: 374

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!