|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nujno potrebujem pomoč
10.10.2011 23:17:13   
Anonimen
Joj, Mojcažiga, čist preveč se sekiraš. Nobeden te ne bo zaradi tega lovil, nobeden ne bo zaradi tega nastradal, edino tisti bebec od prijatelja je izgubil fajn in pošteno prijateljico. Njegova izguba, ampak se mi zdi, da tega ne bo razumel user posted image .


(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nujno potrebujem pomoč
10.10.2011 23:24:44   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Joj, Mojcažiga, čist preveč se sekiraš. Nobeden te ne bo zaradi tega lovil, nobeden ne bo zaradi tega nastradal, edino tisti bebec od prijatelja je izgubil fajn in pošteno prijateljico. Njegova izguba, ampak se mi zdi, da tega ne bo razumel user posted image .




user posted image user posted image user posted image

Hvala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
10.10.2011 23:42:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nujno potrebujem pomoč
11.10.2011 0:53:55   
BellaB
Dej nehte jo strast no user posted image

Pismo, ej se s tatovi tatinskimi se policija ne ukvarja, kaj se bo z eno anonimko no...

Ne panicari :D

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nujno potrebujem pomoč
11.10.2011 1:35:03   
lilip
V začetku julija 2009 so začeli izdelovat te potne liste. Pri nas na UE sem bila prva, ki sem želela potni list za dojenčka in je uradnica "komplicirala", ker baje ni mogla (znala) "nepopolne" vloge poslat:-)

Drugače pa je osnovna zgodba tudi meni smešnauser posted image  Avtorica, pa brez zamere. Vse bo ok:-)

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nujno potrebujem pomoč
11.10.2011 10:55:37   
ksenija12
Ne se sekirat - pokliči v hotel, zahtevaj tistega, ki je odgovoren za pritožbe/pohvale in mu razloži, situcaijo. Ne pa gnjavit s tem direktorjev, ker mislim, da imajo preveč dela z drugimi stvarmi, tudi osebno ti ni treba tja hodit, ker res ni tako usodna zadeva, kot se tebi v tem trenutko zdi.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu lilip)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nujno potrebujem pomoč
11.10.2011 12:05:22   
majčica1508
Še dobro,da te ni nahecal,da anonimno pismo polješ v Belo hišouser posted image

Nič se sekirat,pač si želela prijatelju pomagat....

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nujno potrebujem pomoč
11.10.2011 14:11:13   
poli*
Najprej.... nabrcaj tistega "frenda" v tazadnjo..
Potem... se sprosti in odpri eno pivo- so ti ostali povedali, da ne boš na prvih straneh časopisa user posted image

Malo bolj resno: kot ti je predlagala ksenija12 pokliči v hotel in razčistite. Res ne bi bilo fer, da bi jih sobarici (po nedolžnem) slišali in morda dobili še - % off.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nujno potrebujem pomoč
11.10.2011 15:26:33   
BellaB
ena varianta je se, da bi poslala opravicilo z njegovim polnim imenom in priimkom in naslovom, pa noter napisala, da "priznavam, da sem v stanju zmanjsane pristevnosti, ki jo povzrocajo nore gobe, se obnasal kot tele in smartral dejanja sobaric teh in teh kot nediskretna in vsiljiva. Lepo prosim, da zaradi mojega neandertalskega obnasanja vzamete obtozbe kot brezpredmetne, saj je bila zgolj moja krivda in je bilo moje dojemanje okrnjeno." itd. v tem stilu dalje.

Sicer bi mu prav lepo vrnila milo za drago, ampak... ves kaj... Nikoli se ne prerekaj z butcem, ker bos izpadel vecji butelj. Tko da... pust in pozabi.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nujno potrebujem pomoč
11.10.2011 15:30:00   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

ena varianta je se, da bi poslala opravicilo z njegovim polnim imenom in priimkom in naslovom, pa noter napisala, da "priznavam, da sem v stanju zmanjsane pristevnosti, ki jo povzrocajo nore gobe, se obnasal kot tele in smartral dejanja sobaric teh in teh kot nediskretna in vsiljiva. Lepo prosim, da zaradi mojega neandertalskega obnasanja vzamete obtozbe kot brezpredmetne, saj je bila zgolj moja krivda in je bilo moje dojemanje okrnjeno." itd. v tem stilu dalje.

Sicer bi mu prav lepo vrnila milo za drago, ampak... ves kaj... Nikoli se ne prerekaj z butcem, ker bos izpadel vecji butelj. Tko da... pust in pozabi.



user posted image user posted image user posted image  nič naj ne pusti, kar prvo varijanto naj lepo uporabi user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nujno potrebujem pomoč
11.10.2011 15:31:33   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

ena varianta je se, da bi poslala opravicilo z njegovim polnim imenom in priimkom in naslovom, pa noter napisala, da "priznavam, da sem v stanju zmanjsane pristevnosti, ki jo povzrocajo nore gobe, se obnasal kot tele in smartral dejanja sobaric teh in teh kot nediskretna in vsiljiva. Lepo prosim, da zaradi mojega neandertalskega obnasanja vzamete obtozbe kot brezpredmetne, saj je bila zgolj moja krivda in je bilo moje dojemanje okrnjeno." itd. v tem stilu dalje.


dobra ideja user posted image mogoče se še da kaj rešit in namesto klofute je tole celo bolj elegantno user posted image

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nujno potrebujem pomoč
11.10.2011 15:36:46   
BellaB
Hja elegantno, dokler se kreten ne odloci, da jo bo tozu zaradi povzrocitve nepremozenjske skode v smislu okrnitve dobrega imena in casti, pretrpljenih dusevnih bolecin in strahu. Zato pravim da je boljse pustit stat idiota, naj uziva v svoji tupoglavosti in se mu mascevat na kak drugacen nacin.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nujno potrebujem pomoč
11.10.2011 16:52:03   
ronja
Saj lahko pošlje anonimno pismo z njegovim imenom in priimkom, ga napiše v rokavicah in uporabi novo znamko (teh ni več treba slinit).user posted image Sploh ni slaba ideja, hehe.

mojcaziga, sicer pa podpis pod ankico.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nujno potrebujem pomoč
11.10.2011 17:41:02   
BellaB
Ja in on seveda ne bo pomislu, da se mu je gospa mascevala in ga oblatila ane?

Se enkrat ponavljam... ne igrajte se peskovnika oz. kdo izpade vecji butelj. Mogoce pa ravno to tip pricakuje, da se bo zenska se bolj osmesla, ko bo sla se izdajat.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nujno potrebujem pomoč
11.10.2011 17:57:25   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

Ja in on seveda ne bo pomislu, da se mu je gospa mascevala in ga oblatila ane?

Se enkrat ponavljam... ne igrajte se peskovnika oz. kdo izpade vecji butelj. Mogoce pa ravno to tip pricakuje, da se bo zenska se bolj osmesla, ko bo sla se izdajat.


Mo, saj ravno to je.

Nisem tako vešča teh fint in po moje bi me na koncu res šele on tožil user posted image OK, ne to verjetno ne, ampak zdaj mu res ne zaupam več.....

lp

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nujno potrebujem pomoč
11.10.2011 17:58:24   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Še dobro,da te ni nahecal,da anonimno pismo polješ v Belo hišouser posted image


Tu bi vsaj vedela, da je fora. user posted image

Jaz pa sem mu res verjela in ..... nadaljevanje poznate user posted image

lp

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nujno potrebujem pomoč
11.10.2011 20:07:04   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
Imam znanca, s katerim sva včasih prijateljevala, ampak je prijateljstvo zaradi popolno nasprotnih pogledov zamrlo.

Upam, da je zdaj umrlo. Tip je za nokautirat.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nujno potrebujem pomoč
11.10.2011 21:23:22   
Jassika
Lej, sploh v takem primeru al so prstni odtisi al niso sploh ni važno, ker vse to je zasebna tožba in policija niti nima kaj ukrepat (če gre res sam za nerganje glede diskretnosti), tako da kot so rekle predhodnice - pomiri se! Policaji bi se kvečejmu smejali, če bi ena sobarca uletela in rekla da hoče pregon zoper enga nn in naj vzamejo odtise s pisma (kar btw sploh ne izgleda tko kot na NCSi - res se preveč tv-ja fura zadnje čase).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   zdaj pa zgolj iz firbca
12.10.2011 11:44:07   
mojcaziga
Ok, malo sem se pomirila user posted image

Zdaj pa me iz firbca zanima nekaj o teh prstnih odtisih.

Torej, meni in vsem ostalim iz tistega časa so jih vzeli dolga leta nazaj ob izdelavi os. izkaznice. Ampak zakaj jih potem jemljejo, če imajo kot prvo omejen rok hranjenja teh podatkov in kot drugo niso povezani s policijskimi bazami?

Jaz sem si vedno predstavljala, da na tak način dobijo osumljence. Nekdo nekaj naredi, poberejo prstne odtise in v kolikor jih policija v arhivu nima (ker je recimo to prvo kaznivo dejanje), se obrne na te, ki hranijo odtise vzete pri izdelavi os. dokumentov in ga imajo user posted image

No, če katera ve user posted image

lp

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: zdaj pa zgolj iz firbca
12.10.2011 12:06:47   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ok, malo sem se pomirila user posted image

Zdaj pa me iz firbca zanima nekaj o teh prstnih odtisih.

Torej, meni in vsem ostalim iz tistega časa so jih vzeli dolga leta nazaj ob izdelavi os. izkaznice. Ampak zakaj jih potem jemljejo, če imajo kot prvo omejen rok hranjenja teh podatkov in kot drugo niso povezani s policijskimi bazami?

Jaz sem si vedno predstavljala, da na tak način dobijo osumljence. Nekdo nekaj naredi, poberejo prstne odtise in v kolikor jih policija v arhivu nima (ker je recimo to prvo kaznivo dejanje), se obrne na te, ki hranijo odtise vzete pri izdelavi os. dokumentov in ga imajo user posted image

No, če katera ve user posted image

lp




Temu se pa reče veliki brat nas gleda user posted image . Uraden vzrok zaradi večje varnosti, dejansko zaradi večjega nadzora nad državljani. Bolj ko nekoga nadziraš in več kot o njem veš, manj ti je potencialno nevaren. To gre skupaj s slabšanjem standardov šolanja, biometričnimi potnimi listi, nadzorom gibanja s tistimi GPS detektorji, ki naj bi jih uvedli v avte,... In ja, vem da se sliši paranoično.

Evo, saj si fajn primer: strah te je zase, ker ima policija o tebi podatke in zato (poleg moralnih razlogov seveda), ne boš šla ropat banke. En znan filozof, pa se ne spomnim več kateri, je rekel, da je temelj oblasti strah in neznanje podložnikov.

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: zdaj pa zgolj iz firbca
12.10.2011 12:12:03   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ok, malo sem se pomirila user posted image

Zdaj pa me iz firbca zanima nekaj o teh prstnih odtisih.

Torej, meni in vsem ostalim iz tistega časa so jih vzeli dolga leta nazaj ob izdelavi os. izkaznice. Ampak zakaj jih potem jemljejo, če imajo kot prvo omejen rok hranjenja teh podatkov in kot drugo niso povezani s policijskimi bazami?

Jaz sem si vedno predstavljala, da na tak način dobijo osumljence. Nekdo nekaj naredi, poberejo prstne odtise in v kolikor jih policija v arhivu nima (ker je recimo to prvo kaznivo dejanje), se obrne na te, ki hranijo odtise vzete pri izdelavi os. dokumentov in ga imajo user posted image

No, če katera ve user posted image

lp



prstni odtisi se jemljejo samo pod dolocenmi pogoji in pravili. Obstoja vec evidenc (razlicni nameni) kjer se zacasno ali trajno? hranijo vzeti prstni odtisi. KOlikor vem starih evidenc vec ni, pa tudi sedaj je vse na drugih medijih in ne vec na kartonskih karticah, kot je bila stara evidenca. Namrec kolikor se na zadevo spoznam, se pri prstnih odtisih gre predvsem za ugotavljanje identitete posameznika. Torej hoces na pr. potni list - prineses papirje o identiteti - vzamejo se prstni odtisi, da se preveri ali si ze vpisan v kaksno evidenco. Namrec papirje se da falsificirati a daktiloskopski podatki o npr. znanih kriminalcih na begu ce so dostopni onemogocijo, da nekdo iz te evidence po uradni poti pride do veljavnega potnega lista. Hranijo se zgolj daktiloskopski podatki dolocenih kategorij in sicer za dolocen cas ...
Ena taksna baza daktiloskopskih podatkov je eurodac ( https://www.ip-rs.si/o-pooblascencu/mednarodno-delovanje-pooblascenca/sodelovanje-v-mednarodnih-delovnih-telesih/eurodac/ )
Sistem je manj ali vec podoben ne glede na bazo. Recimo zelo verjetno je, da imajo prstne odtise vseh obsojenih za krvne delikte ali nasilje.... tezko verjetno je, da imajo baze za vse drzavljane... ceprav nikoli ne ves.... :) baza za sobarice po hotelih zagovoto ne obstaja :)


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: zdaj pa zgolj iz firbca
12.10.2011 12:13:30   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ok, malo sem se pomirila user posted image

Zdaj pa me iz firbca zanima nekaj o teh prstnih odtisih.

Torej, meni in vsem ostalim iz tistega časa so jih vzeli dolga leta nazaj ob izdelavi os. izkaznice. Ampak zakaj jih potem jemljejo, če imajo kot prvo omejen rok hranjenja teh podatkov in kot drugo niso povezani s policijskimi bazami?

Jaz sem si vedno predstavljala, da na tak način dobijo osumljence. Nekdo nekaj naredi, poberejo prstne odtise in v kolikor jih policija v arhivu nima (ker je recimo to prvo kaznivo dejanje), se obrne na te, ki hranijo odtise vzete pri izdelavi os. dokumentov in ga imajo user posted image

No, če katera ve user posted image

lp




Temu se pa reče veliki brat nas gleda user posted image . Uraden vzrok zaradi večje varnosti, dejansko zaradi večjega nadzora nad državljani. Bolj ko nekoga nadziraš in več kot o njem veš, manj ti je potencialno nevaren. To gre skupaj s slabšanjem standardov šolanja, biometričnimi potnimi listi, nadzorom gibanja s tistimi GPS detektorji, ki naj bi jih uvedli v avte,... In ja, vem da se sliši paranoično.

Evo, saj si fajn primer: strah te je zase, ker ima policija o tebi podatke in zato (poleg moralnih razlogov seveda), ne boš šla ropat banke. En znan filozof, pa se ne spomnim več kateri, je rekel, da je temelj oblasti strah in neznanje podložnikov.



Ja, saj to razumem.

Ampak še vedno mi ni jasno kako lahko potem policija najde osumljenca, ki pred tem še ni storil kaznivega dejanja? Sama sem vedno mislila, da na podlagi teh prstnih odtisov, ki smo jih oddali ob izdelavi OI?

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: zdaj pa zgolj iz firbca
12.10.2011 12:19:26   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ok, malo sem se pomirila user posted image

Zdaj pa me iz firbca zanima nekaj o teh prstnih odtisih.

Torej, meni in vsem ostalim iz tistega časa so jih vzeli dolga leta nazaj ob izdelavi os. izkaznice. Ampak zakaj jih potem jemljejo, če imajo kot prvo omejen rok hranjenja teh podatkov in kot drugo niso povezani s policijskimi bazami?

Jaz sem si vedno predstavljala, da na tak način dobijo osumljence. Nekdo nekaj naredi, poberejo prstne odtise in v kolikor jih policija v arhivu nima (ker je recimo to prvo kaznivo dejanje), se obrne na te, ki hranijo odtise vzete pri izdelavi os. dokumentov in ga imajo user posted image

No, če katera ve user posted image

lp




Temu se pa reče veliki brat nas gleda user posted image . Uraden vzrok zaradi večje varnosti, dejansko zaradi večjega nadzora nad državljani. Bolj ko nekoga nadziraš in več kot o njem veš, manj ti je potencialno nevaren. To gre skupaj s slabšanjem standardov šolanja, biometričnimi potnimi listi, nadzorom gibanja s tistimi GPS detektorji, ki naj bi jih uvedli v avte,... In ja, vem da se sliši paranoično.

Evo, saj si fajn primer: strah te je zase, ker ima policija o tebi podatke in zato (poleg moralnih razlogov seveda), ne boš šla ropat banke. En znan filozof, pa se ne spomnim več kateri, je rekel, da je temelj oblasti strah in neznanje podložnikov.



Ja, saj to razumem.

Ampak še vedno mi ni jasno kako lahko potem policija najde osumljenca, ki pred tem še ni storil kaznivega dejanja? Sama sem vedno mislila, da na podlagi teh prstnih odtisov, ki smo jih oddali ob izdelavi OI?

lp




Ne vem, verjetno imajo pooblastila, da pogledajo tudi v druge baze, seveda če je prstni odtis sploh dovolj dober. Meni so vlomili v avto, bilo je nekaj dobro vidnih odtisov (mojih) in nekaj samo delno (od tistega, ki je vlomil v avto). in ga niso našli. So pa moji odtisi zdaj v uradni evidenci, ker sem jih dala za eliminacijo.
Če prstnih odtisov ni ali niso v evidencah, potem storilca iščejo na drugačne načine, če imajo kakšnekoli dokaze, na katere s elahko oprejo.
Zelo veliko bazo imajo forenziki na Vodovodni v Lj., od las, prstnih odtisov, odtisov čevljev, nog, DNK, tkanin, strelnega orožja,... naprej.

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: zdaj pa zgolj iz firbca
12.10.2011 12:23:31   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ampak še vedno mi ni jasno kako lahko potem policija najde osumljenca, ki pred tem še ni storil kaznivega dejanja? Sama sem vedno mislila, da na podlagi teh prstnih odtisov, ki smo jih oddali ob izdelavi OI?

lp



Vzamejo prstne odtise s kraja dejanja in potem, v kolikor imajo nalog, vzrok ipd kar je potrebno po zakonu osumljencem jemljejo prstne odtise za eliminacijo...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: zdaj pa zgolj iz firbca
12.10.2011 12:26:05   
TomTaylor
Ha! Kot prvo ima policija čez glavo konkretnejšega dela kot so anonimke glede diskretnosti sobaric nekega hotela. Če te tako zelo žre, pošlji še eno anonimko in se opraviči, pa še sobaricama pošlji nekaj v opravičilo, še bolje, da pod opravičilno pismo podpišeš kar tega tvojega (ex) prijatelja in oddaš opravičilo na pošti njegovega kraja.

Tvojemu kolegu pa še pošlji anonimno pismo iz nekega izmišljenega urada za preiskovanje anonimnih prijav in ga na nek določen datum povabi na najbljižjo PP na ustni zagovor glede primera. Navedi nekaj členov iz KZ (kazenskega zakonika) in drugih predpisov. Pazi, da bo pisanje čimbolj uradno in podkrepljeno z navidez pomembnimi zakonskimi določbami. Podpiši se kot inšpektorica (izmišljenega) urada za preiskovalna dejanja v poštnem prometu - Marija Novak. Pismo naj bo obvezno v modri kuverti in poslano priporočeno po pošti. Seveda piši v rokavicah user posted image (to je sarkazem). Močno upam in mu privoščim, da bo nasedel tvoji potegavščini (na PP bodo menda takoj videli, da ga je nekdo pošteno povlekel za nos).

Jz mu ne bi ostala dolžna. Vsaj trikratno bi mu vrnila. Prokleta gnida od človeka.



_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?