|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Umrl Steve Jobs
7.10.2011 16:33:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

Ja, samo ena stran je običajno pozitivno, druga pa negativno determinirana. Tako hudo še ni, da bi se mi zaradi teh pisarij zvrtelo v glavi, se mi pa bo, ko se preselim štuk nižje.....tam me čaka PC, ki mi danes živce para že cel dan...


Rabis Apple user posted image bo slo brez paranja zivcev.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Umrl Steve Jobs
7.10.2011 17:02:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

5110 je eden izmed podmladkov teh drobcenih ijev. Tako da predlagam, da se v bodoče nadaljuje s srobotko in poštarskim golobom.



5110 je kaj?

Samo predvidevam - med poštarskim golobom in odebeljenim 5110 obstaja generacija ali dve, ki že omogočata komunikacijo, ki ne gre preko golobov. Apple dela lepe stavri, a tehnološko bi komot živeli brez njega. Mogoče bi celo lepše živeli.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Umrl Steve Jobs
7.10.2011 17:06:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

.. in pozitivna ali negativna determinacija je odvisna od gledišča vsakega posameznika. Zame je Jobs pozitivna oseba, za Mili negativna. Razumeš, kaj želim povedat?

Tisti govor se pa splača poslušati do konca.


Ne vem, če je odvisna od gledišča posameznikov, prej od časovne in krajevne distance, ki jo do gledanega imamo.

Koliko je zame negativna osebnost? Toliko kot Tito s prejšnje teme. Velike ideje imajo vedno dve - veliki plati, in potrebno je videti oboje. Jobs je zame negativen toliko kot ga svet v tem trenutku poveličuje - oh in sploh da je v tej tehnološki evoluciji. Pa je res? Je zaradi njega moje življenje boljše? Bolj humano? Ali kaj mi je prinesel, razen lepih eplčkov?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
7.10.2011 18:35:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Umrl Steve Jobs
7.10.2011 18:37:11   
ZARA
Srečna egoistka. V bistvu.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
7.10.2011 18:39:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Umrl Steve Jobs
7.10.2011 18:41:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

tehnologijo Appla pa polivajo z gnojnico.

Ampak meni je življenje z njimi LEPŠE, kar pa tudi šteje...


Kje se tehnologija poliva z gnojnico user posted image .

Očitno uporaba najnovejše ne prinaša tudi razumevanja user posted image .

Ja, lepi so proizvodi, sem rekla že na začetku, ni potrebno vpit.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Umrl Steve Jobs
7.10.2011 20:09:14   
Pi-kica 1
Uf, tehnologija je tudi meni zelo všeč. Pravkar pišem ta post z novega IPada, ki se je po srečnem naključju znašel v mojih rokah. Ampak jaz govorim o Stevu Jobbsu kot osebnosti.Sicer pa, če koga zanima, tu je članek o tej tovarni,ki,izdeluje njegove izdelke
http://24ur.com/novice/svet/temna-stran-jobsovega-uspeha.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Umrl Steve Jobs
7.10.2011 20:38:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Uf, tehnologija je tudi meni zelo všeč. Pravkar pišem ta post z novega IPada, ki se je po srečnem naključju znašel v mojih rokah. Ampak jaz govorim o Stevu Jobbsu kot osebnosti.


To je dvoje različnih pojmov.
Žal se osebnost, ki je postala osebnost (za mene samo z malim o) na račun ljudi , ne more in po moje ne sme označevati kot velikana, kot Mozarta tehnologije in podobno. Bil je samo navaden kapitalist, ki ni ostal zvest sebi.

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Umrl Steve Jobs
7.10.2011 21:27:31   
liliana
Lahko bi rekli, da je Windowse v bistvu "naredil" on.....le prodajati in služiti z njimi je začel eden drug, ki je v 90 letih bil bolj bolj iznajdljiv in podjeten.....

Sicer pa, zakaj pa kapitalist ne more ostati zvest sam sebi?.....a zvest sam sebi ostaneš zgolj tako, da imaš za preživetje, kar pomeni, da živiš ob kruhu in vodi in ustvarjaš brezplačno za druge oz. pustiš, da tvoje genialne ideje realizirajo drugi in se drugiji kitijo z uspehi, za katere niso zaslužni......?




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Umrl Steve Jobs
7.10.2011 22:37:14   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
ne more in po moje ne sme označevati kot velikana, kot Mozarta tehnologije in podobno.


to se pa čist strinjam. ni to nek humanitaren dosežek, ki bi ga glorificirali ali celo identificirali z osebnostjo, če postane uspešen kapitalist. sem ful alergična na to "Oprah-hiranje" mu jaz pravim. to noro laskanje in poveličevanje en drugega gre pri njej v oddaji do maksimuma, to je ta tipična amerika - dramatiziranje do konca ..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Umrl Steve Jobs
7.10.2011 22:48:49   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
a zvest sam sebi ostaneš zgolj tako, da imaš za preživetje, kar pomeni, da živiš ob kruhu in vodi in ustvarjaš brezplačno za druge oz. pustiš, da tvoje genialne ideje realizirajo drugi in se drugiji kitijo z uspehi, za katere niso zaslužni......?


ne liliana, gre se za simpl stvar - pošteno plačilo delavcu in normalne delovne razmere. nekatere aplove izdelke (Iphone in Ipad) izdeluje Foxconn, in kakor pravi stric wiki: Foxconn has been involved in several controversies–most relating to how it manages employees in China, where it is the largest private employer.[ in Jobs je to vedel.
tale je zanimiv prispevek:
http://www.macstories.net/stories/steve-jobs-email-conversation-about-foxconn-suicides/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Umrl Steve Jobs
8.10.2011 19:48:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Sicer pa, zakaj pa kapitalist ne more ostati zvest sam sebi?.....a zvest sam sebi ostaneš zgolj tako, da imaš za preživetje, kar pomeni, da živiš ob kruhu in vodi in ustvarjaš brezplačno za druge oz. pustiš, da tvoje genialne ideje realizirajo drugi in se drugiji kitijo z uspehi, za katere niso zaslužni......?


Liliana, to je tvoje videnje zvestobe sebi - življenje ob kruhu in vodi. Pač, sosedova Micka in podobna obzorja.


(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Umrl Steve Jobs
8.10.2011 19:49:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

- pošteno plačilo delavcu in normalne delovne razmere.


Mogoče pa je ostal zvest sebi; mogoče je še vedno spal na tleh v garaži. Mogoče sem bila v sodbi prehitra.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Umrl Steve Jobs
8.10.2011 21:01:48   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

- pošteno plačilo delavcu in normalne delovne razmere.


Mogoče pa je ostal zvest sebi; mogoče je še vedno spal na tleh v garaži. Mogoče sem bila v sodbi prehitra.


saj zvest sebi ne pomeni da se ne smeš spreminjat skozi življenje.. imho, vprašanje ki je verjetno bolj pomembno je, v katero smer greš. čisti ego ali se tudi altruistično razvijaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Umrl Steve Jobs
8.10.2011 21:20:39   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Sicer pa, zakaj pa kapitalist ne more ostati zvest sam sebi?.....a zvest sam sebi ostaneš zgolj tako, da imaš za preživetje, kar pomeni, da živiš ob kruhu in vodi in ustvarjaš brezplačno za druge oz. pustiš, da tvoje genialne ideje realizirajo drugi in se drugiji kitijo z uspehi, za katere niso zaslužni......?


Liliana, to je tvoje videnje zvestobe sebi - življenje ob kruhu in vodi. Pač, sosedova Micka in podobna obzorja.




In tvoje videnje zvestobe Steva Joba samemu sebi je.......?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Umrl Steve Jobs
8.10.2011 21:23:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

- pošteno plačilo delavcu in normalne delovne razmere.


Mogoče pa je ostal zvest sebi; mogoče je še vedno spal na tleh v garaži. Mogoče sem bila v sodbi prehitra.


saj zvest sebi ne pomeni da se ne smeš spreminjat skozi življenje.. imho, vprašanje ki je verjetno bolj pomembno je, v katero smer greš. čisti ego ali se tudi altruistično razvijaš.


Morda je bila to skrajna oblika altruizma - naj drugi čutijo, kako hudo je, da bodo nekega dne tako uspešni kot sem jaz.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Umrl Steve Jobs
8.10.2011 21:24:58   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka



ne liliana, gre se za simpl stvar - pošteno plačilo delavcu in normalne delovne razmere. nekatere aplove izdelke (Iphone in Ipad) izdeluje Foxconn, in kakor pravi stric wiki: Foxconn has been involved in several controversies–most relating to how it manages employees in China, where it is the largest private employer.[ in Jobs je to vedel.
tale je zanimiv prispevek:
http://www.macstories.net/stories/steve-jobs-email-conversation-about-foxconn-suicides/


Kaj pa je pošteno plačilo delavcu in kaj so normalne delovne razmere.....? Kaj je pošteno plačilo in kaj so normalni delovni pogoji na Kitajskem in kaj na Švedskem in kaj v ZDA......?



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Umrl Steve Jobs
8.10.2011 21:44:21   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Kaj pa je pošteno plačilo delavcu in kaj so normalne delovne razmere.....? Kaj je pošteno plačilo in kaj so normalni delovni pogoji na Kitajskem in kaj na Švedskem in kaj v ZDA......?


da ne bom dolgovezila - si že slišala za fair trade? neki v tem smislu.
npr.: http://www.siliconvalleywatcher.com/mt/archives/2010/05/foxconn_suicide.php
Foxconn Suicides: Is It Time For "Fair Trade" Electronics? Would You Buy A "Fair Trade" iPhone?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 8.10.2011 21:50:59 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Umrl Steve Jobs
9.10.2011 8:03:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Kaj je pošteno plačilo in kaj so normalni delovni pogoji na Kitajskem in kaj na Švedskem in kaj v ZDA......?


Nisem vedela, da smo ljudje tako zelo geografsko različni.

Tudi na Goričkem lahko delaš enako kot na Kitajskem, če meniš, da je to normalno. Lahko dodaš še kakšno naduro, da bo za ziher normal. Pa v ta čas ne štej minut ali ur, ko prideš lahkotno pokramljat na svetovni splet o sosedovi Micki. A, sedaj mi je za odtenek jasno, zakaj je napredna (in kompatibilna user posted image ) tehnologija tako opevana.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 9.10.2011 8:06:37 >

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Umrl Steve Jobs
9.10.2011 10:43:50   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

- pošteno plačilo delavcu in normalne delovne razmere.


Mogoče pa je ostal zvest sebi; mogoče je še vedno spal na tleh v garaži. Mogoče sem bila v sodbi prehitra.


saj zvest sebi ne pomeni da se ne smeš spreminjat skozi življenje.. imho, vprašanje ki je verjetno bolj pomembno je, v katero smer greš. čisti ego ali se tudi altruistično razvijaš.


Morda je bila to skrajna oblika altruizma - naj drugi čutijo, kako hudo je, da bodo nekega dne tako uspešni kot sem jaz.


jaz temu pravim skrajna oblika semantike user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Umrl Steve Jobs
9.10.2011 12:31:34   
kalbo
O jezus. Nehajte že s temi Kitajci. Tist, ki to temo spravlja na dan je cepec v trenutku, ko jo naklofa na tipkovnico, ki jo je zagotovo sestavil otrok nekje na vzhodu, med tem bulji v ekran, prav tako sestavljen na vzhodu iz precej krvavega materiala iz Konga, sedi na pocenskem stolu iz Ikeje in oblečen v trenirko katerekoli znamke, vse skupaj pa pošlje prek modema narejenega na Tajvanu. Ženski osebek pa pomožnosti še nosi zaročni prstan z diamantom, vozi se pa z avtom na produkte iz nafte.

Toliko o tem. Naj vrže prvi kamen tisti, ki je brez greha.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 9.10.2011 12:35:27 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Umrl Steve Jobs
9.10.2011 15:15:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zist, ki to temo spravlja na dan je cepec v trenutku, ko jo naklofa na tipkovnico, ki jo je zagotovo sestavil otrok nekje na vzhodu, med tem bulji v ekran, prav tako sestavljen na vzhodu iz precej krvavega materiala iz Konga, sedi na pocenskem stolu iz Ikeje in oblečen v trenirko katerekoli znamke, vse skupaj pa pošlje prek modema narejenega na Tajvanu. Ženski osebek pa pomožnosti še nosi zaročni prstan z diamantom, vozi se pa z avtom na produkte iz nafte.


Sedim na stolu Made in Italy.

Oznaka države, ki sem jo našla na računalniku - Czech republic.  Več jih ne najdem, razdret si ga ne upam.
Telefon - made in Germany, baterija pa je (končno user posted image ) - China, čeprav je zdržljiva kot pregovorno zdržljiva Nemka.
Hlače - made in Turčija.

Nič pametno kitajskega, razen baterije user posted image .

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Umrl Steve Jobs
9.10.2011 15:20:42   
mateyka
kalbo, ne vem zakaj naj bi tebe motilo, če bi tudi v elektroniki uvedli opcijo fair trade-a..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Umrl Steve Jobs
9.10.2011 17:30:30   
alda
liljana se podpišem pod tabo !!
jobs pa je zame faca, že tudi s tem da se ni preseraval z videzom kakega oh in sploh uspešnega bogataša!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?