|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ženske v avtu - true story
23.9.2011 8:12:05   
skuštrana
Včeraj smo šle tri frendice v šoping v Koper. Vse 5, nakupile in gasa proti domu... Ampak že po poti nam vsi mahajo, trobijo, prižigajo vse 4 žmigavce..Me pa nič, samo čudimo se kaj za vraga jim je...Ampak res vsi, sicer ni bilo full prometa ker smo šle po stari cesti čez Črni Kal na Kozino, pa še noč je bila ampak vseeno...Pa smo komentirale kakšni idioti, ker je frendica pač bolj počasi vozila.
In potem sledi šlag - pridemo na slovensko mejo in nas  nas pust brez kontrolei, sploh ni dokumentov pogledal, pridemo pa na hrvaško, nas pa najprej vpraša: Drage dame, da vas pitam što vam se događa sa prtljažnikom?? Me tri začudene gledmo nazaj kaj za vraga in NIČ ne opazimo, dokler frendica ki je vozila ni stopila in avta in je imela kaj videt - cel čas smo vozile z odprtim prtljažnikom!!!! Policaj in policajka sta umirala od smeha, me tri pa tudi...Ma, še čudno da nam ni dal pihat ali pa kak test za drogo ker to je bilo pa res too much. user posted image Na koncu ko smo mu dale dokumente je samo rekel - dokumenti so tokrat ok, drugič pa pazite da zaprete prtljažnik da ven ne padete user posted image

No, izgubile nismo ven nič - pa bi lahko cel nakup (upucala bi seuser posted image )....Ma, je bilo pa smešno ker je frendica, ki je noseča cel čas spraševala od kje to tako pihauser posted image , jaz biser, ki je sedel zadaj, pa sem se čudila kako je lahko ta avto tako glasen (ker je za nami vozil en ultra glasen kombi in seveda se je vse noter slišalo, če je bil prtljažnik odprt..)

Pa frendici ki je vozila je bilo malo čudno ker se ni ugasnila lučka ki gori kadar so kakšna vrata odprta, ampak jo je ugasnila kar ročno (he, he), na displeyu je pa imela cel čas en avto narisana ampak je pač mislila - avtek pač user posted image

Joj, pa še blond nismo, nobena, he he user posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 8:19:17   
alda
evo tema za nov del Blondinke na pohodu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 8:19:25   
kalbo
Ja bohved zakaj tista lučka svet u čelado??? Za hec.user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 8:22:53   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ja bohved zakaj tista lučka svet u čelado??? Za hec.user posted image


Ma, itak user posted image Moj mož se je po tleh valal od smeha ko sem mu povedala user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 23.9.2011 8:23:12 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 8:25:08   
sončnica24
Pa ti to čisto resno?
Kaj kolegica ni nič v vzratno ogledalo gledala, pa saj te vidiš da je kuferam odprt.
Verjamem pa da ste se smejale tak da k sebi niste mogle prit.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 8:30:20   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Pa ti to čisto resno?
Kaj kolegica ni nič v vzratno ogledalo gledala, pa saj te vidiš da je kuferam odprt.
Verjamem pa da ste se smejale tak da k sebi niste mogle prit.



Resno user posted image na žalost user posted image



Ma, kokoške, ni kaj


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 8:49:33   
pety78
Jao, babure....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ste me pa nasmejale. user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 8:51:04   
mateyka
na slovenski meji so vas čez spustil brez kontrole? verjetno lude babe "for free" v sosednjo državo spustijo, da jih mamo manj tukaj user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 9:01:15   
skuštrana
na slovenski meji so vas čez spustil brez kontrole?


Je bil en čist nezainteresiran policaj, tolk da ni spal tam,  niti videl ni da je prtljažnik odprt (in kako bi potem me to videleuser posted image user posted image user posted image )...No, videl je šele ko smo šle mimo, potem se verjetno  itak  cel mejni prehod smejal user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 9:03:19   
pikica*
Predvidevam, da ima tale kolegica vzvratno ogledalo samo za makeup popravljatuser posted image .

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 9:39:41   
uškinamama
Skuštrana, proti porodu v avtu je to malenkost. user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 9:47:33   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Skuštrana, proti porodu v avtu je to malenkost. user posted image


Jap, je moj mož že zdavnaj rekel da imam za eno gospodinjo kar razburljivo življenje user posted image Da bi lahko kak  film posneli user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 10:04:41   
Tutan
No, meni je prvo šinilo v glavo - upam, da jim niso vse šoping vrečke ven popadale user posted image ...
drugače pa - user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 10:17:21   
BAMBINA_
OK, saj je hecno... ampak takšni raztreseni vozniki mnogokrat povzročijo kaos v prometu, pa tudi prometne nesreče. Če bi meni vsi, ampak res vsi (kot si napisala) trobili, mahali, prižigali žmigavce, bi gotovo pomislila, da nekaj ne štima.No, važno, da ste se ve imele fino, ane? Drugič pa le malo bolj skoncentrirano za volan.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 10:18:19   
felicia
Upam, da prijateljica vsaj znakov pa drugih udeležencev v prometu ne spregleda. Drugač se mi zdi pa kar huda, da se neki časa pelješ pa take stvari ne opaziš.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 10:22:40   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

OK, saj je hecno... ampak takšni raztreseni vozniki mnogokrat povzročijo kaos v prometu, pa tudi prometne nesreče.
Če bi meni vsi, ampak res vsi (kot si napisala) trobili, mahali, prižigali žmigavce, bi gotovo pomislila, da nekaj ne štima.No, važno, da ste se ve imele fino, ane? Drugič pa le malo bolj skoncentrirano za volan.


Ok, samo s tem se pa ne strinjam. Kaos v prometu povzročajo omejeni ljudje, ki mislijo, da imajo najboljši in najhitrejši avto, da imajo vso prednost na tem svetu, kaos povzročajo alkoholiki in zadetki, kaos povzročajo tisti kreteni(tudi ženskega spola!), ki imajo občutek, da njim pa ni potrebno ustavljati na prehodu za pešce, da jim ni potrebno uporabljat smerokaze, da izsiljuje prednost na 2mm ...
Ker v končni fazi se z odprtim prtljažnikom se lahko pelješ - samo pravilno mora biti označen, če je stvar, ki jo prevažaš daljša ... drugače pa se je verjetno že vsakkdo izmed nas peljal z odprtim prljažnikom - pa če si samo kartone ali pa odpade peljal do otoka, kjer si jih razstortiral.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 10:26:20   
felicia
mene je predvsem zmotilo to, da ženska ali ni nič gledala v vzvrano ogledalo ali pa tudi ko je pogledala ji nič ni bilo čudno, torej je stvar spregledala in tudi to, da ji je lučka na armaturki svetla, mislim vožnja avtomobila ni (v teh časih) hec.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 10:27:23   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

OK, saj je hecno... ampak takšni raztreseni vozniki mnogokrat povzročijo kaos v prometu, pa tudi prometne nesreče. Če bi meni vsi, ampak res vsi (kot si napisala) trobili, mahali, prižigali žmigavce, bi gotovo pomislila, da nekaj ne štima.No, važno, da ste se ve imele fino, ane? Drugič pa le malo bolj skoncentrirano za volan.



Me smo mislile da trobijo ker pač prepočasi vozimo - po omejitvah in so nas vsi full prehitevali user posted image

Je pa tako da je to karavna, ki je imel prtljažnik pol in je bilo res full težko opazit da je odprt, ampak vseeno... Živemu človeku se vse naredi user posted image user posted image Nekaterim več, drugim manj...user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 12:55:38   
ZARA
user posted image user posted image user posted image

Pri tebi me nič več ne preseneti.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 13:06:47   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


Ok, samo s tem se pa ne strinjam. Kaos v prometu povzročajo omejeni ljudje, ki mislijo, da imajo najboljši in najhitrejši avto, da imajo vso prednost na tem svetu, kaos povzročajo alkoholiki in zadetki, kaos povzročajo tisti kreteni(tudi ženskega spola!), ki imajo občutek, da njim pa ni potrebno ustavljati na prehodu za pešce, da jim ni potrebno uporabljat smerokaze, da izsiljuje prednost na 2mm ...



In poleg njih tudi razni nedeljski šoferji, ateji s klobuki, takšni, ki po AC ali obvoznici vozijo 80km/h ipd. Nevarni so tako tisti prehitri, kot tudi prepočasni. Predvsem pa tisti, ki ne spremljajo dovolj pozorno dogajanja okoli sebe. In tale punca, ki ni opazila, da vozi z odprtim prtljažnikom pač sodi v kategorijo slednjih. Še posebej, ko ji ni kliknilo, da je nekaj narobe, ko so ji vsi trobili in blendali, obenem pa so ji na armaturi svetile neke nestandardne lučke. Se pa strinjam, da je v tem trenutku zgodba smešnauser posted image .

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 13:16:40   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

OK, saj je hecno... ampak takšni raztreseni vozniki mnogokrat povzročijo kaos v prometu, pa tudi prometne nesreče.
Če bi meni vsi, ampak res vsi (kot si napisala) trobili, mahali, prižigali žmigavce, bi gotovo pomislila, da nekaj ne štima.No, važno, da ste se ve imele fino, ane? Drugič pa le malo bolj skoncentrirano za volan.


Ok, samo s tem se pa ne strinjam. Kaos v prometu povzročajo omejeni ljudje, ki mislijo, da imajo najboljši in najhitrejši avto, da imajo vso prednost na tem svetu, kaos povzročajo alkoholiki in zadetki, kaos povzročajo tisti kreteni(tudi ženskega spola!), ki imajo občutek, da njim pa ni potrebno ustavljati na prehodu za pešce, da jim ni potrebno uporabljat smerokaze, da izsiljuje prednost na 2mm ...
Ker v končni fazi se z odprtim prtljažnikom se lahko pelješ - samo pravilno mora biti označen, če je stvar, ki jo prevažaš daljša ... drugače pa se je verjetno že vsakkdo izmed nas peljal z odprtim prljažnikom - pa če si samo kartone ali pa odpade peljal do otoka, kjer si jih razstortiral.


OK, ni res. Raztresen voznik, kateremu so vzvratno ogledalo, opozorila soudeležencev v prometu, opozorilne lučke na armaturi in podobne stvari španska vas, je enako, če ne bolj nevaren za okolico, kot pa kategorija, ki jo opisuješ ti.
Tale primer je sicer simpatičen, se strinjam, sam roko na srce, dotična ženska ni niti od blizu sposobna varno za volan in to je dejstvo.

Enako, kot je gladko spregledala opozorilo odprtih vrat, ki je rdeče na armaturi bi lahko spregledala opozorilo, da ne delajo zavore in podobno. Tale ženska ni za volan, konec.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 23.9.2011 13:18:37 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 13:21:36   
skuštrana
kot je gladko spregledala opozorilo odprtih vrat, ki je rdeče na armaturi


Žal je v njenem avtu zeleno. Vsi pa vemo kaj pomeni zelena luč, zakaj pa je zeleno in ne rdeče (v mojem avtu če pozabiš kaj zapret piska ko zmešan in ni šans da spregledaš) pa ne vem....


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 13:24:17   
kalbo
Glej, lučka na armaturi je rdeča, desno na displeju je pa lahko zelena grafika. Sicer pa kot sem rekel, primer je simpatičen, zato tud komentarjev v stilu zadnjega prej ni blo. Sam mimo tistega pa žal ne morem.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 13:38:21   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Glej, lučka na armaturi je rdeča, desno na displeju je pa lahko zelena grafika. Sicer pa kot sem rekel, primer je simpatičen, zato tud komentarjev v stilu zadnjega prej ni blo. Sam mimo tistega pa žal ne morem.


Kalbo, rdeče lučke ni bilo nikjer, smo šle prav pogledat. Gorela je ta zelena, ko si zaprl je pa izginila. Mogoče je lučka pokvarjena, to ne vem, vem da je ni bilo.

Se pa strinjam - srečen konec vse dobro user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ženske v avtu - true story
23.9.2011 14:12:39   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Me smo mislile da trobijo ker pač prepočasi vozimo - po omejitvah in so nas vsi full prehitevali user posted image



A na to, da pa trobijo 5 babam v avtu pa SPLOH niste pomislile.....?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Dekliško ime
Luna88

Kakšno se vam zdi ime Luna za punčko?

Zanimivo (25%)

Lepo (19%)

Ni ravno ime za deklico (20%)

Ime mi ni všeč (36%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!