|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 9:57:33   
skuštrana
Jaz bi se odselila na Vis. Ali mogoče Murter (o tem sanja mož, meni je bolj všeč Vis, je bolj oddaljen od civilizacije). Odprla svoj kamp in adijooo Mareee user posted image In se tudi bom, nekega dne, samo da tamali malo zrastejo, ker po moje bi me ravno prekleli da jih v srcu pubertete zvlečem na en otok sredi Jadranauser posted image . Čez kakšnih 10-15 let.

Sicer bi se jaz takoj preselila in kar se mene tiče ni problema, bi pa to zelo zakompliciralo logistiko možu, tako da zaenkrat nič od tega. Na mojo žalost.

V trgovinah pa ne pogrešam nič, že tako imam probleme s tem katero čokolado kupit pred policami user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 10:14:49   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Jaz bi se odselila na Vis. Ali mogoče Murter (o tem sanja mož, meni je bolj všeč Vis, je bolj oddaljen od civilizacije). Odprla svoj kamp in adijooo Mareee user posted image In se tudi bom, nekega dne, samo da tamali malo zrastejo, ker po moje bi me ravno prekleli da jih v srcu pubertete zvlečem na en otok sredi Jadranauser posted image . Čez kakšnih 10-15 let.

Sicer bi se jaz takoj preselila in kar se mene tiče ni problema, bi pa to zelo zakompliciralo logistiko možu, tako da zaenkrat nič od tega. Na mojo žalost.

V trgovinah pa ne pogrešam nič, že tako imam probleme s tem katero čokolado kupit pred policami user posted image



Verjetno bi se ti prej preklela.....ker v srcu pubertete bi bila velika verjetnost, da bi tam na daljnem otoku pozimi, ko je tuga in dolgčas, džankiji postali......

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 10:18:42   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

TomTaylor midve bova zgleda sosedi. user posted image  Tudi sama se na stara leta vidim v mali hiški v neki vukojebini, brez hrupa, svetlobe, ostalih motilcev. Živela bi sama. Zjutraj bi spala brez da bi me zbudli ura, otroci, direndaj. Čez dan bi kuhala, pohajkovala, brala knjige. Imela bi vrt za lastne potrebe. In čebelnjak, med, medico, medeno žganje. user posted image  (PS: K tebi pridem na zeliščni liker). user posted image  
Ena kravica tudi ne bi manjkala, iz njenega mleka bi izdelovala jogurt, skuto, sire.
Par kokoši bi imela in enega petelina, da bi mi kravžlal živce s svojim jutranjim petjem. Pa kužka, muco, verjetno tudi kakšnega ptiča za družbo.
Zelo bi se seveda razveselila redkih mimoidočih, povabila bi jih k sebi, jim kaj dobrega skuhala, za na pot kaj dobrega pripravila.

Trenutno pa sanjam o življenju ob morju. Želim se zjutraj zbuditi s tistim rezkim morskim vonjem v nosu. Ko lahko vdihneš s polnimi pljuči do konca. Ko slišiš škržate, ki štemajo s svojim petjem v sredino tvojih možganov. Želim si vročine, toplih noči in potenja. Kopanja v morju, slane kože in čim manj komarjev. user posted image




a, evo, vidiš - za živali jz nisem, ker mi je hudo, ko poginejo, Jz bi se še na kure čustveno navezala... Zaklat jih itak ne bi imela srca, čeprav kkšn goveji golaž ali pa kurja juhica bi se mi pa vseeno prilegla. Pa jajca in mleko bi mi tut prav prišla. Pa sir...user posted image

Ja, pa na Hvaru ali vsaj na Braču bi imela en apartmajčič, v divjini, a blizu morja. Od oktobra do aprila bi živela na otoku, od maja do septembra pa v rovtah..Ah kako luštno je malo fantaziratuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 10:49:33   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz sem celo sestavila cel pdf z mojo vizionarsko kavarno (ki bi jo btw lahko predelal celo v franšizo) - izbrala ime, naredila logo, spisala ponudbo (menu), načrt lokala kako bi mela layout, in malo štacunco z robo povezano s kavo.. v glavnem cel biznis proposal za vlagatelje.. ah ja..



Kaj te ovira, da tega ne bi uresničila (razen financ, predvidevam, te so vedno problem)?

Midva z možem sva uresničila najine sanje, ideja se je kar dolgo motala po glavi, tri leta nazaj sva jo uresničila. Enkrat v prihodnosti se pa bo temu pridružila še trgovina z opremo za dom (od povštrčkov, prtov, do taperc, lepih in dizajnerskih vaz, krp, slik, tapet,...vse kar hočeš) in knjigarna.

Je pa treba imeti jajca za take podvige, je pa toliko lepše, ko enkrat zalaufa. Pa tudi če ne, si vsaj dal vse od sebe, da bi svoje sanje uresničil. Če samo sanjaš in ne narediš nič v smeri, da bi sanje uresničil, si že vnaprej zgubil.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 11:00:51   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Jaz bi se odselila na Vis. Ali mogoče Murter (o tem sanja mož, meni je bolj všeč Vis, je bolj oddaljen od civilizacije). Odprla svoj kamp in adijooo Mareee user posted image In se tudi bom, nekega dne, samo da tamali malo zrastejo, ker po moje bi me ravno prekleli da jih v srcu pubertete zvlečem na en otok sredi Jadranauser posted image . Čez kakšnih 10-15 let.

Sicer bi se jaz takoj preselila in kar se mene tiče ni problema, bi pa to zelo zakompliciralo logistiko možu, tako da zaenkrat nič od tega. Na mojo žalost.

V trgovinah pa ne pogrešam nič, že tako imam probleme s tem katero čokolado kupit pred policami user posted image



Verjetno bi se ti prej preklela.....ker v srcu pubertete bi bila velika verjetnost, da bi tam na daljnem otoku pozimi, ko je tuga in dolgčas, džankiji postali......


Ma, je full odvisno kateri otok izbereš kar se tega tiče. Recimo Korčula je koma. Vis je predalečuser posted image
Ampak garancije pa itak ni, niti v mestu, niti na enem otoku sredi Jadrana. Ker droga je dostopna povsod, samo okoli sebe se obrneš i n jo najdeš - če seveda to iščeš.




< Sporočilo je popravil skuštrana -- 10.8.2011 11:02:00 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 11:04:43   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz sem celo sestavila cel pdf z mojo vizionarsko kavarno (ki bi jo btw lahko predelal celo v franšizo) - izbrala ime, naredila logo, spisala ponudbo (menu), načrt lokala kako bi mela layout, in malo štacunco z robo povezano s kavo.. v glavnem cel biznis proposal za vlagatelje.. ah ja..



Kaj te ovira, da tega ne bi uresničila (razen financ, predvidevam, te so vedno problem)?

Midva z možem sva uresničila najine sanje, ideja se je kar dolgo motala po glavi, tri leta nazaj sva jo uresničila. Enkrat v prihodnosti se pa bo temu pridružila še trgovina z opremo za dom (od povštrčkov, prtov, do taperc, lepih in dizajnerskih vaz, krp, slik, tapet,...vse kar hočeš) in knjigarna.

Je pa treba imeti jajca za take podvige, je pa toliko lepše, ko enkrat zalaufa. Pa tudi če ne, si vsaj dal vse od sebe, da bi svoje sanje uresničil. Če samo sanjaš in ne narediš nič v smeri, da bi sanje uresničil, si že vnaprej zgubil.


Samo res Mateyka, zakaj ne?

Na začetku je res težko, ampak ko enkrat zalaufa si pa grof. In sam na svojem, nihče ti ne teži, če hočeš imet frej dan ga pač imaš (no, vsaj v mojem in moževem biznisu).


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 11:08:30   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
jaz sem celo sestavila cel pdf z mojo vizionarsko kavarno (ki bi jo btw lahko predelal celo v franšizo) - izbrala ime, naredila logo, spisala ponudbo (menu), načrt lokala kako bi mela layout, in malo štacunco z robo povezano s kavo.. v glavnem cel biznis proposal za vlagatelje.. ah ja..

Kaj te ovira, da tega ne bi uresničila (razen financ, predvidevam, te so vedno problem)?
Je pa treba imeti jajca za take podvige, je pa toliko lepše, ko enkrat zalaufa. Pa tudi če ne, si vsaj dal vse od sebe, da bi svoje sanje uresničil. Če samo sanjaš in ne narediš nič v smeri, da bi sanje uresničil, si že vnaprej zgubil.


ko sem to pripravljala, se je zgodila ta nesreča z mojim fotrom in potem sem morala na vrat na nos v slovenijo, in sem pospravila to v predal..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 11:14:45   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
jaz sem celo sestavila cel pdf z mojo vizionarsko kavarno (ki bi jo btw lahko predelal celo v franšizo) - izbrala ime, naredila logo, spisala ponudbo (menu), načrt lokala kako bi mela layout, in malo štacunco z robo povezano s kavo.. v glavnem cel biznis proposal za vlagatelje.. ah ja..

Kaj te ovira, da tega ne bi uresničila (razen financ, predvidevam, te so vedno problem)?
Je pa treba imeti jajca za take podvige, je pa toliko lepše, ko enkrat zalaufa. Pa tudi če ne, si vsaj dal vse od sebe, da bi svoje sanje uresničil. Če samo sanjaš in ne narediš nič v smeri, da bi sanje uresničil, si že vnaprej zgubil.


ko sem to pripravljala, se je zgodila ta nesreča z mojim fotrom in potem sem morala na vrat na nos v slovenijo, in sem pospravila to v predal..



Izvleci iz predala user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 11:42:21   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
jaz sem celo sestavila cel pdf z mojo vizionarsko kavarno (ki bi jo btw lahko predelal celo v franšizo) - izbrala ime, naredila logo, spisala ponudbo (menu), načrt lokala kako bi mela layout, in malo štacunco z robo povezano s kavo.. v glavnem cel biznis proposal za vlagatelje.. ah ja..

Kaj te ovira, da tega ne bi uresničila (razen financ, predvidevam, te so vedno problem)?
Je pa treba imeti jajca za take podvige, je pa toliko lepše, ko enkrat zalaufa. Pa tudi če ne, si vsaj dal vse od sebe, da bi svoje sanje uresničil. Če samo sanjaš in ne narediš nič v smeri, da bi sanje uresničil, si že vnaprej zgubil.


ko sem to pripravljala, se je zgodila ta nesreča z mojim fotrom in potem sem morala na vrat na nos v slovenijo, in sem pospravila to v predal..


Izvleci iz predala user posted image


ni tako simple, hehe user posted image šele ko uredim določene stvari in spokam na švedsko, mož doštudira kar ma, naredimo še kakega družinskega člana vmes - potem.. vse plane nam je zamešal in zdaj je pač drugi vrstni red. hej, mogoče bova to mela na stara leta - za "gušt" (fora tega plana je bila, da odpreva nekaj kar je na švedskem rariteta), so who knows? user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 11:45:17   
uškinamama
Mateyka, a na švedskem nimajo kavarn? Sicer pa držim pesti, vsaj za  user posted image  če je predpogoj za user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 13:06:22   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Mateyka, a na švedskem nimajo kavarn? Sicer pa držim pesti, vsaj za  user posted image  če je predpogoj za user posted image


uškinamama, majo kulturo pitja kave: http://en.wikipedia.org/wiki/Fika_(coffee_break)
samo ta kava je češpljeva voda - una skozi filter špuščena vrela voda, neki v tem stilu:
user posted image

nimajo pa tega (Stockholm ali Malme jih mata nekaj, v manjših mestih pa lahko z lupo iščeš):
user posted image
espresso baby, espresso user posted image , pa turška je tud bolj iz pravljic oddaljenih krajev..
pecivo je bolj borna zadeva, majo malo danish paistry-ja
user posted image
in kake kanelbullars (cimetovi kolački), ene par ne preveč okusnih tort (mareng in princess torta, ta zdanja ima nek marcipanov ovitek okoli) in to je to..
če češ, ti pošljem moj pdf in si poglej (zastavljeno je za švedsko, mislim pa da bi bilo atraktivno tudi tukaj) user posted image samo to ni poceni štos.. user posted image

da ne govorim o picerijah, bog pomagaj (kebab pica, curry pica..) user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 13:10:36   
uškinamama
JA Mateyka pošlji...

Češpljeva voda user posted image  , joj sedaj me bodo punce raztrgale...samo jaz zadnjo kavo spije na Kozini, vse kar se prodaja za kavo vzhodneje user posted image , je ravno češpljeva voda..



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 13:35:24   
Anonimen
Ej, Mateya, za vse se enkrat najde čas. Če zdaj ni, pa mogoče nekoč v prihodnosti, ko se stvari malo umirijo. Bo, sem zihr, ti si taka odločna ženska, zihr ti bo uspelo speljat, ko bo pravi čas user posted image .

Pismo, zdaj sem pa lačna, ko sem gledala tvoje slikice. No, češpljevo vodo komot preskočim user posted image .

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 13:40:33   
amorcek
hudouser posted image kok idej:D .....očitno ste tle use s hudo poslovno žilco....:D zanima me če ste že kaj zasledile o poslovnih angelih slovenije...no niti nevem kaj naj si mislim o tem....ma katera znance, ki imajo izkušnje z njimi?? ..še nekaj...kaj bi vi odprle? s.p. , d.o.o.(potrebujete kapital,ki znaša okol 7.000e al nekak tko...nism ziher), d.n.o..itd? ste že kaj študirale v tej smeri:D meni je všeč s.p. pametnejše pa je verjeto imeti d.o.o.:D

joooj ko bi evri padal z neba:D ...hehehe

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 13:52:01   
Anonimen
Če nimaš denarja, odpreš s.p.. Če imaš denar, odpreš d.o.o. (rabipš 7500€). Saj s.p. je lahko čisto fajn, če zadeva šiba. Problem nastane, če se kaj zatakne, ker to potegne s sabo celo zasebno življenje, ne samo posel, od zdravstvenega zavarovanja dalje - zakonodaja ni posodobljena.

Se pa naučiš nekaterih stvari:
- vsi sladko govorijo in so pripravljeni narediti vse, redkokdo potem, ko je problem tudi profesionalno nastopi. Večina se lepo izmika, išče izgovore in kaže s prstom na druge, namesto da bi poiskali rešitev. Dobre, zanesljive kooperante je težko dobiti. Teh se pa drži kot da so zlato.
- ne izdajaj svojih podrobnosti o poslu (recimo rabate, kako stvari gredo, kakšno imaš notranjo ureditev,... v pogovoru s posl. partnerji ti sprašuj, naj oni odgovarjajo. Če te že kaj vprašajo, odgovori bolj megleno. To zato, ker hitro izkoristijo podrobnosti zase.
- pazi se konkurence. V Slo. je fovšija velika in ti hitro začnejo metati polena pod noge. Nisem verjela, dokler jih nisem sama dobila. Potem dobiš trdo kožo.
- temeljito, ampak res temlejito naredi poslovni načrt in predvidi čim več predvidenih stroškov. Temu dodaj še 20%, da prideš do realne ocene, koliko finančnih sredstev rabiš za zagon podjetja in kakšni bodo mesečni stroški. Jih poznam kar nekaj, ki so se tu zakvačkali.
- Preštudiraj zakonodajo, preglej konkurenco in vedno skušaj biti boljši. Se pa moraš tu zavedat, da bo tvoje dobre ideje konkurenca pobrala in sama uporabila v roku pol leta.
- verjemi v to, kar delaš. Vzame veliko truda, energije, časa, a slej ko prej se obrne v plus.
- za vsako stvar si vzemi čas za razmislek.- Ne delaj na horuk in ne msili, da uspeh pride čez noč.

Za poslovne angele pa še nisem slišala.

< Sporočilo je popravil Ankica. -- 10.8.2011 13:56:27 >

(odgovor članu amorcek)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 13:55:01   
amorcek
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Če nimaš denarja, odpreš s.p.. Če imaš denar, odpreš d.o.o. (rabipš 7500€). Saj s.p. je lahko čisto fajn, če zadeva šiba. Problem nastane, če se kaj zatakne, ker to potegne s sabo celo zasebno življenje, ne samo posel, od zdravstvenega zavarovanja dalje - zakonodaja ni posodobljena.

Se pa naučiš nekaterih stvari:
- vsi sladko govorijo in so pripravljeni narediti vse, redkokdo potem, ko je problem tudi profesionalno nastopi. Večina se lepo izmika, išče izgovore in kaže s prstom na druge, namesto da bi poiskali rešitev. Dobre, zanesljive kooperante je težko dobiti. Teh se pa drži kot da so zlato.
- ne izdajaj svojih podrobnosti o poslu (recimo rabate, kako stvari gredo, kakšno imaš notranjo ureditev,... v pogovoru s posl. partnerji ti sprašuj, naj oni odgovarjajo. Če te že kaj vprašajo, odgovori bolj megleno. To zato, ker hitro izkoristijo podrobnosti zase.
- pazi se konkurence. V Slo. je fovšija velika in ti hitro začnejo metati polena pod noge. Nisem verjela, dokler jih nisem sama dobila. Potem dobiš trdo kožo.
- temeljito, ampak res temlejito naredi poslovni načrt in predvidi čim več predvidenih stroškov. Temu dodaj še 20%, da prideš do realne ocene, koliko finančnih sredstev rabiš za zagon podjetja in kakšni bodo mesečni stroški. Jih poznam kar nekaj, ki so se tu zakvačkali.
- Preštudiraj zakonodajo, preglej konkurenco in vedno skušaj biti boljši. Se pa moraš tu zavedat, da bo tvoje dobre ideje konkurenca pobrala in sama uporabila v roku pol leta.
- verjemi v to, kar delaš. Vzame veliko truda, energije, časa, a slej ko prej se obrne v plus.






supr povedanouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 14:41:32   
majčica1508
Ankica...........Bolj realno nebi mogla povedat.........user posted image user posted image

(odgovor članu amorcek)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 17:35:39   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: amorcek
zanima me če ste že kaj zasledile o poslovnih angelih slovenije...no niti nevem kaj naj si mislim o tem

"Poslovni angeli" so, po domače povedano, skupina ljudi, ki financira dobre ideje.

http://www.poslovniangeli.si/

Izkušnje z njimi sicer nimam, ampak po slišanem od nekaterih poznanih je že skoraj čudež priti v ožji izbor.

(odgovor članu amorcek)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 17:52:10   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: amorcek
zanima me če ste že kaj zasledile o poslovnih angelih slovenije...no niti nevem kaj naj si mislim o tem

"Poslovni angeli" so, po domače povedano, skupina ljudi, ki financira dobre ideje.

http://www.poslovniangeli.si/

Izkušnje z njimi sicer nimam, ampak po slišanem od nekaterih poznanih je že skoraj čudež priti v ožji izbor.


po moje zaradi tega:
Ne glede na različne vire, pa mora podjetnik sam na začetku zbrati dovolj denarja, da pride do ustanovitve podjetja, delujočega prototipa ali prvih strank, s katerimi izpelje pilotni projekt. Šele nato je smiselno iskati investicije pri poslovnih angelih in skladih tveganega kapitala.

mene zanima ali financirajo samo dobre ideje izvajane v sloveniji ali tudi internacionalno (da slovenec kje drugje kaj odpre/začne/ustanovi)? nikjer konkretno ne piše, omenjajo pa podjetja ki so začela s skladi tveganega kapitala, ki so globalna.. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 17:54:49   
Kerensa*
Tega ne vem, ampak po moje "SLO angeli" financirajo SLO državljane - kam oz. kako pa potem SLO državljan razširi svoj posel, je pa njegova odločitev. Če postane internacionalen, je še toliko boljše, I guess.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kaj bi, če bi...
15.8.2011 18:52:28   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: amorcek

hudouser posted image kok idej:D .....očitno ste tle use s hudo poslovno žilco....:

Pri meni ne. Jst sem za poslovno lenarjenje.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu amorcek)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kaj bi, če bi...
15.8.2011 23:18:04   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: amorcek

hudouser posted image kok idej:D .....očitno ste tle use s hudo poslovno žilco....:

Pri meni ne. Jst sem za poslovno lenarjenje.



Tudi iz tega se lahko naredi biznis. Japončki in kitajčki bi zihr plačali, da bi lahko slikali Zaro, kako se izležava na plaži, samo spromovirat bi bilo potrebno na pravi način user posted image . Zraven bi pa prodajali dietno vodo (ki jo BTW res prodajajo nekje na Kitajskem user posted image ).

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kaj bi, če bi...
16.8.2011 19:59:02   
ZARA
Ti bi mene in dietno vodo (OMG) tržila? Dietna voda? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kaj bi, če bi...
17.8.2011 10:32:41   
Raho
jaz bi šla za sosedo Zaronjiuser posted image . Bi tud mela kolibo s številko BB

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kaj bi, če bi...
17.8.2011 14:15:10   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jst bi pa imela na Bora Bori eno luksuzno kolibo tik ob morju z malo prijatelji okrog sebe, hubbie-ja in dete, pa ene par mio$$ na računu. Da bi bila lahko "nepremičnina" cel jebeni dan. Ležala bi do nezavesti. All day long. Ahhhh....



In glej, sosedo že imaš!
(meneuser posted image )

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




kolikokrat greste brez partnerja ven
Spark



1x na teden (11%)

1 x na mesec (10%)

2x na mesec (4%)

redko (54%)

nikoli (21%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!