|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj bi, če bi...
9.8.2011 14:17:54   
amorcek
kaj bi, če bi bilo drugače?

lep pozdrav drage punce pa seveda tudi moški user posted image

imam eno vprašanje:)

kaj pogrešate? in sicer...

Izdelki raznorazni..oblačila, make-up, kreme, parfume, čevlje....ali kakšna je trgovina po vaši želji....kaj bi se tam prodajalo in kakšne usluge bi vam nudili?user posted image ?? alii bilo kaj drugega? kakšne so vaše sanje oz. kakšne gradove gradite v oblakih.
Pustimo za trenutek realno stanje in se prepustimo sanjam... user posted image

jaz recimo bi za razliko od teh velikih centrov imela trgovinico z malo oblačili, make-up, kreme, ubistvu use za žensko...morda kotiček za kavico z revijami...možnost ličenja...predusem pa en lep zdrav odnos do strank..... user posted image

vem da malo sanjam...pa vedar...kaj vi pogrešate? če sploh kaj? user posted image


lp katy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 14:31:07   
pipip
uf:) meni osebno zelo zanimiva tema, ker sem si vedno želela postati načrtovalka porok. Enostavno mi je to tako lep dogodek:) Imela bi pa seveda en hud poročni salon z ogromnimi garderobami in romantično glasbo:D jooooj
ahh te sanje:)

(odgovor članu amorcek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 14:43:42   
Čebel@
no naj povem da semzačela uresničevat svoje sanje in sicer odpiram internetno trgovino.Cilj pa je,da lahko pustim službo in da se lahko ukvarjam le s tem,ker me res veseli,da iščem stvari ki se ne dobijo ali pa so po večini predrage

(odgovor članu pipip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 14:52:33   
pety78
Jaz bi bila pa učiteljica ali vzgojiteljica!


< Sporočilo je popravil pety78 -- 9.8.2011 14:53:00 >


_____________________________



(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 15:00:19   
ZARA
Jst bi pa imela na Bora Bori eno luksuzno kolibo tik ob morju z malo prijatelji okrog sebe, hubbie-ja in dete, pa ene par mio$$ na računu. Da bi bila lahko "nepremičnina" cel jebeni dan. Ležala bi do nezavesti. All day long. Ahhhh....


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 15:01:47   
majčica1508
Nič nebi spreminjala v svojem življenju....sem zadovoljna s tem kar imamo......

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 15:03:33   
amorcek
wawww:D
same zanimive stvari:d recimo tudi moja najbolša prijateljica si že zelooooo dolgo želi imeti kavarno:D
čebela:D me veseli, da si se odločila in zaplavala:D kaj pa recimo ostali? Se boste kdaj odločili, da začnete oz. ali boste kdaj sploh imeli možnost?
Je lepo imet sanje a?:d jaz upam, da mi enkrat uspe....kaže zaenkrat ne kaj obetavno ampak ok:D


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 15:53:34   
mateyka
jaz sem celo sestavila cel pdf z mojo vizionarsko kavarno (ki bi jo btw lahko predelal celo v franšizo) - izbrala ime, naredila logo, spisala ponudbo (menu), načrt lokala kako bi mela layout, in malo štacunco z robo povezano s kavo.. v glavnem cel biznis proposal za vlagatelje.. ah ja..

(odgovor članu amorcek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 15:57:11   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz sem celo sestavila cel pdf z mojo vizionarsko kavarno (ki bi jo btw lahko predelal celo v franšizo) - izbrala ime, naredila logo, spisala ponudbo (menu), načrt lokala kako bi mela layout, in malo štacunco z robo povezano s kavo.. v glavnem cel biznis proposal za vlagatelje.. ah ja..

uuuuuuser posted image user posted image user posted image .....je pa naložba,to pa jauser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 16:18:55   
amorcek
hahahah ja jaz sem isto nekaj takega že nardila:D cev plan ke bi kaj blo:P kako dekorirano...useeeee:D groza res....:D pol pa vidš da useen še zmer ne bo lo si pa grozno razočaran:P hehehesamo tist čas ko sm to delala sem imela občutk kot da se stvari premikajo :D hahah smešn vem:P

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 16:43:33   
pipip
ja pri meni je bilo isto hahahaha
pol sm pa svojmu nonstop težila pa razlagala kako bi jst to obračala :D me je mev že povno glavo :d Drugače pa, ko bo šansa, bom seveda delala na tem.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 18:18:03   
alda
sem na dobri poti da uresničim svoje sanje!
za začetek pridobila dovoljenje za ODD, in začela "vnovčevat" svoj hobi- izdelava nakita, svečk iz gela, .....
skratka HB se dogaja,...user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu pipip)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 21:08:32   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz sem celo sestavila cel pdf z mojo vizionarsko kavarno (ki bi jo btw lahko predelal celo v franšizo) - izbrala ime, naredila logo, spisala ponudbo (menu), načrt lokala kako bi mela layout, in malo štacunco z robo povezano s kavo.. v glavnem cel biznis proposal za vlagatelje.. ah ja..


no, evo, jz sem si pa enih 12, 13 let nazaj želela, da bi imela čajnico s čaji iz vsega sveta. In cybertea, sam mi je pol surla dol padla, k so mi idejo ukradli in cybercafe odprli..Pol pa kmal še čajnico s čaji sveta v mojem kraju...

..sicer, trenutno, bi bila pa soseda od Zare tam v eni kolibi zraven morja.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 21:24:25   
Kerensa*
- Živela bi v New Yorku, v stanovanju s pogledom na Central park.
- Po poklicu bi bila odvetnica.
- Za hobi bi se ukvarjala z rodoslovjem in z iskanjem pogrešanih oseb (no, to dvoje že počnem, ampak bi tam nadaljevala).
- Vozila bi Porscheja 911, za nostalgijo pa Fičota (to ga bom tako ali tako kmalu).
- Privoščila bi si 1 mesec letnega dopusta (1 teden Mauriciusa, 1 teden Dubaja, 1 teden Slovenije in 1 teden Hrvaške).
- Imela bi 24/7 varuško za svoje potomstvo.
- Po*ukala bi Wentwortha Millerja (četudi je pe*er).

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 9.8.2011 21:25:05 >

(odgovor članu amorcek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 21:34:37   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
..sicer, trenutno, bi bila pa soseda od Zare tam v eni kolibi zraven morja.


jup, trenutno I`m with you two on that one 100% user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 22:04:40   
betty.ford
živela v hiški prerašeni z zelenjem in ustvarjala user posted image


mogoče še bom... samo čas ulovim v pvc vrečko, da mi ne uide. pa nekaj cekinov pod poušter.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 22:43:27   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

živela v hiški prerašeni z zelenjem in ustvarjala user posted image


jooooj betty, zdaj si me pa premamila - to bi tuuud!! risala, slikala in kreirala cele dneve od zore do mraka in samo "rojevala" izdelke, enega za drugim user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj bi, če bi...
9.8.2011 22:52:34   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

živela v hiški prerašeni z zelenjem in ustvarjala user posted image


jooooj betty, zdaj si me pa premamila - to bi tuuud!! risala, slikala in kreirala cele dneve od zore do mraka in samo "rojevala" izdelke, enega za drugim user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 8:23:01   
TomTaylor
Evo, pa zdele sem se spomnila, da bi imela en tak ogromen kompleks za wellness storitve - od vseh mogočih masaž, do kozmetičnih uslug, masažnih bazenov takvih in onakvih, savnami turškimi in finskimi ni da ni..pa nekej svojega bi še uvedla (preverjeno v svetu še ne obstaja), sam ne morem povedat, da mi ne bo spet kdo idejo ukradel...Zraven pa eno tako luksuzno apartmajsko naselje, z možnostjo najema varušk...Pa vse na višjem nivoju oz. za stranke z zlatimi plastikami user posted image
Pa da mi ob vsem tem ne bi bilo treba delat. Bi imela svoje finančnike in to...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 8:30:14   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
..pa nekej svojega bi še uvedla (preverjeno v svetu še ne obstaja), sam ne morem povedat, da mi ne bo spet kdo idejo ukradel...


ok, zdej sem pa firbčna - dej mi na ZS povej kaj je to; in ne brini, ne bom ukradla ideje, sem prerevna in prebizi z družinskimi zadevami, kakor veš user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 9:07:10   
TomTaylor
na-a, ravno zato, ker nimaš dovolj denarja, ti ne morem povedat user posted image Si mi pa dala ful dobro idejo! Tnxuser posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 9:21:29   
TomTaylor
No, in ker pravijo, da moramo pazit kaj si želimo, ker se to uresniči (neke energije in te zadeve..) moram pa povedat, da pridejo obdobja, trenutki, žute minute ali nekaj, da se že od malega vidim v eni gozdni hiški z njivico in parimi sadnimi drevesi poleg. Pa s kupom zelišč in čajev. In gob. Pa zdravilnih tinktur in raznih zeliščnih likerjev. In kako sedim v naslanjaču in cel ljubi dan berem knjige...tko kot ena taka teta Pehta.

...btw..a kupi katera bezgovo vino ali sirup iz bezgovih jagod. Zelo zdravilno. Sem glih naredila 8 litrov.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 9:28:22   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

No, in ker pravijo, da moramo pazit kaj si želimo, ker se to uresniči (neke energije in te zadeve..) moram pa povedat, da pridejo obdobja, trenutki, žute minute ali nekaj, da se že od malega vidim v eni gozdni hiški z njivico in parimi sadnimi drevesi poleg. Pa s kupom zelišč in čajev. In gob. Pa zdravilnih tinktur in raznih zeliščnih likerjev. In kako sedim v naslanjaču in cel ljubi dan berem knjige...tko kot ena taka teta Pehta.

...btw..a kupi katera bezgovo vino ali sirup iz bezgovih jagod. Zelo zdravilno. Sem glih naredila 8 litrov.




Ja, ja , Mateyki nočeš povedati know how....teti Pehti bi pa kar prevzela posel. user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 9:31:54   
TomTaylor
ja, res imam občutek za posle user posted image .




user posted image


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 10.8.2011 9:32:29 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj bi, če bi...
10.8.2011 9:48:49   
Vilma
TomTaylor midve bova zgleda sosedi. user posted image  Tudi sama se na stara leta vidim v mali hiški v neki vukojebini, brez hrupa, svetlobe, ostalih motilcev. Živela bi sama. Zjutraj bi spala brez da bi me zbudli ura, otroci, direndaj. Čez dan bi kuhala, pohajkovala, brala knjige. Imela bi vrt za lastne potrebe. In čebelnjak, med, medico, medeno žganje. user posted image  (PS: K tebi pridem na zeliščni liker). user posted image  
Ena kravica tudi ne bi manjkala, iz njenega mleka bi izdelovala jogurt, skuto, sire.
Par kokoši bi imela in enega petelina, da bi mi kravžlal živce s svojim jutranjim petjem. Pa kužka, muco, verjetno tudi kakšnega ptiča za družbo.
Zelo bi se seveda razveselila redkih mimoidočih, povabila bi jih k sebi, jim kaj dobrega skuhala, za na pot kaj dobrega pripravila.

Trenutno pa sanjam o življenju ob morju. Želim se zjutraj zbuditi s tistim rezkim morskim vonjem v nosu. Ko lahko vdihneš s polnimi pljuči do konca. Ko slišiš škržate, ki štemajo s svojim petjem v sredino tvojih možganov. Želim si vročine, toplih noči in potenja. Kopanja v morju, slane kože in čim manj komarjev. user posted image


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




moška imena
milagro

Katero ime vam je najbolj všeč?

leon (20%)

klemen (18%)

primož (7%)

alajž (30%)

rok (25%)


Število vseh glasov: 603

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!