|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Plažni fenomen
14.8.2011 21:51:49   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Sabo tovorimo pol apartmaja ( plavalne zadevščine, hladilna torba, ..


Joj, tole mi je pa še en fenomen, kaj vse ljudje ne trogajo s seboj na plažo user posted image user posted image



Men tud.
Sicer je pa tako, da če bi bili kje bolj daleč od morja, bi tudi mi mogoče šli večkrat za cel dan, tako pa imamo s plaže 10 minut peš.  Zjutraj smo letos doooolgo spali tako da smo šele pozno popoldan šli na plažo.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Plažni fenomen
15.8.2011 8:24:37   
Hope2
Ko sva bla sama dva, sva se pražila na soncu (o senci ne duha ne sluha), ampak tudi samo do cca 11 in potem spet od 16.00 naprej. Vmes je blo obvezno kosilo in dremuckanje. Ravno zadnjič sva se pogovarjala, kak sva lahk vzdržala brez sence, ker zdaj se nama ne ljubi niti za 10 minut poležat na soncu.

Od kar imamo pa tamalga, pa smo prvi na plaži, saj tudi med prvimi vstajamo (med 6 in 7). Ob 9.00 smo edini na plaži, kljub temu, da je plaža že polna praznih ležalnikov in brisač- rezerviranjeuser posted image . Mene še včasih zebe v senci tak zgodajuser posted image . Opoldan pa obvezno kosilo in dremuckanje- tokrat malčka. Perfektna sem samo zato, ker dete tak zahteva s svojim opoldanskim spancemuser posted image . Mamo pa app ob plaži, tak da še srat lahk grem domovuser posted image

Če pa gremo na čoln, pol pa smo malo dlje zunaj, saj malček odrema kakšno kitico kar na čolnu. Pa tudi to praktično nikoli cel dan, okoli 14.00 ali 15.00 smo doma. Najhujšo vročino pa presedimo na kakem pivu- daleč vstran od perfektne mameuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 15.8.2011 8:28:12 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Plažni fenomen
15.8.2011 11:39:18   
tecnobica
Jaz biti alergik na sonce in dobim mehurčke po koži že če samo hodim do plaže (ki je v senčki) po soncu. Tko da zjutraj ponavadi poležavava na pojstli, potem zajtrk, potem pčitek po zajtrku (če je pa tko dobro jest turistično na morju), potem počasi kosilce, po kosilu pa nekje med 3 in 4 na plažo. Tam smo dokler nas ne začne zebst. Aja, pa na plaži smo tudi parkirani v senci. Zato še vedno hodimo na Hrvaško. Če ne nas ne bi več videli, samo na žalost Grki n ostali nimajo plaž s senčkami. Instant plaže mi gredo pa na živce. Sploh tiste, sardela stajl, kjer se eden obrne in se morajo potem še vsi ostali.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Plažni fenomen
15.8.2011 11:58:04   
roladica

IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica
sardela stajl, kjer se eden obrne in se morajo potem še vsi ostali.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Plažni fenomen
15.8.2011 12:13:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Sabo tovorimo pol apartmaja ( plavalne zadevščine, hladilna torba, ..


Joj, tole mi je pa še en fenomen, kaj vse ljudje ne trogajo s seboj na plažo user posted image user posted image



meni pa ne. meni se pa smilijo, da imajo tako daleč do vode, da morajo vse sabo vlečt. no, naš apartma je tako blizu vode, da nam niti brisače ni treba vzet. user posted image

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Plažni fenomen
15.8.2011 12:46:11   
pelin
user posted image user posted image ja kaj češ...če kdaj vidite dva odrasla otovorjena k muli, pa dva mulca zraven ki sta takšni mini muli, je velika verjetnost da smo to miuser posted image user posted image user posted image ....Pa ne zato, ker imamo tako daleč do plaže (letos smo bili  celo tako blizu, da sem med kuhanjem večerje z enim očesom gledala otroka ki sta se namakala deset metrov stran), ampak po eni strani zato, ker nam plaža pred nosom ponavadi ni ravno všeč,( predvsem zaradi gneče), po drugi strani pa ima takšna malo bolj divja plaža za nas pač nek določen čar,zaradi katerega nam ni težko trogat nuuuuujno potrebnih user posted image zadev malo dlje. Med prtljago je ponavadi dosti hrane, ker sta naša dva na plaži res kot dva termita in ko gremo proti večeru nazaj, bi bili lahko precej manj obloženi, če ne bi vsakodnevno vlačili s plaže kamenčke, različne školjkice, naplavljen les, suhe rožice ( priznam, tu je dosti kriva moja vrtičkarska hiba)....skratka nepopravljivi smo...user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Plažni fenomen
15.8.2011 13:27:57   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop



meni pa ne. meni se pa smilijo, da imajo tako daleč do vode, da morajo vse sabo vlečt. no, naš apartma je tako blizu vode, da nam niti brisače ni treba vzet. user posted image

Potem ste že pod morsko gladino malo. Da nimaš na Nizozemskem ti kakega APP?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Plažni fenomen
15.8.2011 15:00:55   
arabela*
Kot otrok se spomnim smo bili tud ves dan na plaži, mati je šla samo kosilo naredit, potem pa nazajuser posted image

zdaj ma ni šanse, ne zdržimuser posted image ...ponavadi vzamemmo polpenzion tako da gremo po zajtrku v sobo ali apartma, kjer se porihtamo in okol enajste na plažo. zdaj če je res zelo vroče gremo kasneje ampak mi je vedno škoda čas zapravljat v sobi. No potem pa gremo okol pete, šeste spet v sobo, kjer se porihtamo za večerjouser posted image ..Res da je zelo odvisno od vremena kako in kaj.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Plažni fenomen
15.8.2011 15:03:04   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Sabo tovorimo pol apartmaja ( plavalne zadevščine, hladilna torba, ..


Joj, tole mi je pa še en fenomen, kaj vse ljudje ne trogajo s seboj na plažo user posted image user posted image



meni pa ne. meni se pa smilijo, da imajo tako daleč do vode, da morajo vse sabo vlečt. no, naš apartma je tako blizu vode, da nam niti brisače ni treba vzet. user posted image




nikoli hrane ne vlačim na plažo, edino kako sadjeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
15.8.2011 15:40:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu betty.ford)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Plažni fenomen
15.8.2011 18:57:50   
Peli
Mi smo na plaži od 9-10h do 15h, potem pa notr, otroke spat dat, skuhat nato pa špancerat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Plažni fenomen
15.8.2011 20:05:08   
luka jan
Mi gremo na plažo ponavadi ob enih 11ih, pol smo pa tam dokler nam ni vroče, sploh se ne obremenjujem z uro.Ko je prehudo pičimo nazaj v app, ki se ga ponavadi itak vidim s plaže.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Plažni fenomen
15.8.2011 21:57:57   
TomTaylor
Odvisno od razpoloženja, okoliščin,...probam sicer čimmanj komplicirat, ampak že sicer planiram (in kompliciram) vsaj za 1 dan vnaprej
- če je med 11-17 predaleč in prevroče, da bi šli na kosilo in počitek, potem vzamem (kao) kosilo (oz. malico) s seboj na plažo in tahujše ure prebijemo v kakšnem zabačenem senčnem kotičku in tam malicamo. Otroka pa posadim v čolniček, ali vsaj enega izmed njiju prepričam v opoldanski počitek
- če imamo možnost hitrega pobega v hotel/apartma potem gremo na kosilo/skuhat kosilo in oddremat kitico ali dve
- včasih pa nanese, da smo na plažo pripravljeni iti ravno okoli 13 ure - takrat se pa oborožimo s senčniki, klobučki, kremami,...

v glavnem..ne kompliciramo kar se kopanja tiče.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Plažni fenomen
15.8.2011 23:14:25   
Anonimen
Pražimo se ne, sploh pa me je že na morje težko spravit. Ko gremo na enodnevne izlete, potem smo na plaži cel dan, sicer pa v času največje vročine gremo na kosilo in počivat (ne samo na morju, tudi doma). Če se že zadržujemo na plaži v času največje vročine, potem smo vseeno nekje v senci (midva s pivom v roki, tamali s sladoledom - v roki, po obrazu, brisači,...user posted image ).

Na plažo nesemo brisače, liter vode, sončno kremo, klobučke, križanke in knjigo za mene in eni dve kantici za tamali. Tu nekje se konča.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Plažni fenomen
15.8.2011 23:24:54   
Arwenko
Mi smo bili oba letošnja mini dopusta (4-5 dni) med 11 in 17h na plaži, kdaj pa naj bomo, do 10h se ravno dol spravimo, če normalno zajtrkuješ in to, ležimo pa itak v senci, je pa menda v senci ob vodi bolj prijetno, kot v apartmaju ali kampu, no, razen če imaš izdatno klimo v apartmaju. Tamala je spala na plaži, jedli smo sadje, na kosilo smo pa pol šli, ko smo se naveličali, no je bila že bolj večerja. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Plažni fenomen
16.8.2011 9:01:30   
HuAnita
Tipični Sloveceljni smo... No, tudi jaz imam pol genov hrvaških če to šteje :-)))
Tudi jaz se včasih 'za lep ten' zdržala v najhujši vrolini brez sence, danes pa me na močnem soncu, bo 38 - 40 st.C, kolikor smo jih tisti teden fasali letos na morju, boli glava..
Tako da ja, mi smo ob 11.30 že na poti s plaže, doma lepo v senci starih dreves, potem pa pred 17. uro se ne spravimo na plažo, kjer smo do 20.00- 20-30--- tako da one Čehičke, ki so ves dan hvatale boju, se že kažejo in šetajo v večernih toaletah....

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Plažni fenomen
16.8.2011 9:05:08   
Tutan
Ponavadi smo na plaži od 9h-12h in od 15-19, 20h. Vmes gremo na kosilo. Imamo pa vedno srečo in si najdemo kakšen del plaže, ki nam ponuja senčko in sonček, da eno brisačo in stol vržemo v senco, mojo brisačo pa na sonce user posted image .
Na plažo poleg vode nesem še kakšno sadje za pogrickat. V primeru hude lahkote pa imamo do apartmaja 1,5min.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Plažni fenomen
16.8.2011 9:09:51   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

tako da one Čehičke, ki so ves dan hvatale boju, se že kažejo in šetajo v večernih toaletah....


pa brez naramnic (ne zaradi lepšega, ampak jih hrbet peče ko pr**) in potem po odtenkih rdečine na njihovem hrtbu ali dekolteju ugotavljaš kolk časa so že na morju. Svetlo rdeča z odtisi naramnic - 1 dan, temnejše rdeča brez odtisov naramnic - 2-4 dni, rjavo rdeča - 7 dni, črno-rdeča z olupljenim nosom 10-14 dni...

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 16.8.2011 9:11:03 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Plažni fenomen
16.8.2011 9:16:30   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

tako da one Čehičke, ki so ves dan hvatale boju, se že kažejo in šetajo v večernih toaletah....


pa brez naramnic (ne zaradi lepšega, ampak jih hrbet peče ko pr**) in potem po odtenkih rdečine na njihovem hrtbu ali dekolteju ugotavljaš kolk časa so že na morju. Svetlo rdeča z odtisi naramnic - 1 dan, temnejše rdeča brez odtisov naramnic - 2-4 dni, rjavo rdeča - 7 dni, črno-rdeča z olupljenim nosom 10-14 dni...


user posted image user posted image

ampak moram pa pohvalit češke očke.... ker kar smo mi imeli priložnost videt, se Čehičke user posted image samo sončijo in pedenajo, berejo in se namakajo v plitvinah na svoji napihljivi blazini user posted image , očki pa imajo preko potomstvo, pedenanje le teh in še ženam uslužno nosijo pijačo. Zvečer pa potiskajo vozičke, hranijo otroke in vmes v eni roki držijo še dojenčka s flašo.
p.s.: hudiča user posted image , da nisem kdaj spoznala kakšnega čeha user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Plažni fenomen
16.8.2011 9:43:47   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

tako da one Čehičke, ki so ves dan hvatale boju, se že kažejo in šetajo v večernih toaletah....


pa brez naramnic (ne zaradi lepšega, ampak jih hrbet peče ko pr**) in potem po odtenkih rdečine na njihovem hrtbu ali dekolteju ugotavljaš kolk časa so že na morju. Svetlo rdeča z odtisi naramnic - 1 dan, temnejše rdeča brez odtisov naramnic - 2-4 dni, rjavo rdeča - 7 dni, črno-rdeča z olupljenim nosom 10-14 dni...


user posted image user posted image

ampak moram pa pohvalit češke očke.... ker kar smo mi imeli priložnost videt, se Čehičke user posted image samo sončijo in pedenajo, berejo in se namakajo v plitvinah na svoji napihljivi blazini user posted image , očki pa imajo preko potomstvo, pedenanje le teh in še ženam uslužno nosijo pijačo. Zvečer pa potiskajo vozičke, hranijo otroke in vmes v eni roki držijo še dojenčka s flašo.
p.s.: hudiča user posted image , da nisem kdaj spoznala kakšnega čeha user posted image user posted image


A veš, da sem tudi jaz to opazovala. Pa zjutraj jih je polna trgovina, vsi se vstanejo in gredo po kruh, eni sami, drugi z vozički. Pohvalno.user posted image
Tutan, nisi edina, tudi jaz sem takšnega zgrešilauser posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Plažni fenomen
16.8.2011 9:47:08   
rozilu
Zelo različno, odvisno kje smo - prav na dopustu (in odvisno kje je apartma, kake so plaže), v službi (na Obali). Če je kje senca, potem sem lahko tudi cel dan na plaži, al pa če je pozno v sezoni ko ni več tako močno sonce. Če ne pa ni šans, od tega da me/nas opeče (ne glede na kremo), boli glava itd. Itak pa tamala spi od 12h, 13h, pa do kakih 15h, sledi kosilo. Tako da je plaža dopoldne+popoldne idealna. Itak da zraven nosim ful hrane, sploh če gremo še z nečaki - prvo vprašanje ko pridemo iz vode je: KAJ IMAMO ZA JEST? user posted image user posted image user posted image

Ma ne vem če je res med 11h in 16h največ folka na plaži, ravno včeraj, ko smo prišli ob 11h, ni blo kje parkirat; ob 13h ko smo odhajali je blo pa placa polno. Mogoče samo slučajno.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Plažni fenomen
16.8.2011 10:22:51   
Tejči
Meni je najbolj luštno bit na plaži in ležat na soncu cel dan - kolikor gre. Tako da po zajtrku (okrog 10.00) šibnemo na plažo, okrog 13.00 gremo jest - to ponavadi traja do 15.00 in potem spet nazaj dol do večera (19.00-20.00). Tamala je skoz na soncu, ker v senci je itak dolgočasno. Pa ni noben bil nič opečen od sončka. Pač primerna zaščita-kremice, pokrivala ipd., pa je. Smo pa tud ogromno v vodi, ker je tam pač najbolj luštno. Do prikolice imamo pa ravno pol minute, tako da ko je žeja in lakota, hitro kdo leti po hladno pijačko, sadje ipd.

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Plažni fenomen
16.8.2011 10:24:03   
skuštrana
ampak moram pa pohvalit češke očke..


Še dobro da imam moža, ki ima 1/3 čeških genov user posted image user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Plažni fenomen
16.8.2011 10:25:08   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

ampak moram pa pohvalit češke očke..


Še dobro da imam moža, ki ima 1/3 čeških genov user posted image user posted image






Blagor tebi, skuštrana.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Plažni fenomen
16.8.2011 10:27:46   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

ampak moram pa pohvalit češke očke..


Še dobro da imam moža, ki ima 1/3 čeških genov user posted image user posted image






Blagor tebi, skuštrana.user posted image user posted image user posted image user posted image


Ampak kaj mi to pomaga ko tista polovica balkanskih prevaga user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Spolnost po porodu je...
sonček08



...boljša (30%)

...slabša (28%)

...ni razlike (43%)


Število vseh glasov: 419

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!