|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Plažni fenomen
18.8.2011 19:50:06   
Raho
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Plažni fenomen
18.8.2011 20:03:30   
ZARA
HIIIIIIIIIIII, what?! A popušča steroidek?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Plažni fenomen
18.8.2011 20:06:32   
Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

HIIIIIIIIIIII, what?! A popušča steroidek?


Njep, prijel je. Juhuhuhuuser posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Plažni fenomen
18.8.2011 20:08:06   
ZARA
Potem se pa reče...JIIIIIIIIIIIHAAAAAAAAAAA!! Ne pa JUHUHU. A si Kekec al kaj?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Plažni fenomen
18.8.2011 21:01:35   
mateyka
no sej, mi se hecamo, samo ko so brez teh drog so pa res(no) bogi user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Plažni fenomen
19.8.2011 9:05:31   
Raho
Še sreča, da sem jaz samo na sonce alergična (pa na nekaj osebkov, ampak pri tistih mi ne pomagajo niti antihistamiki). Si sploh ne morem predstavljati, kaj bi bilo, če bi bila alergična na več stvari.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Plažni fenomen
19.8.2011 15:11:16   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Mi smo na plaži, kakor nanese. Moj mož mora biti malo Čeha, ker imam jaz tako alergijo na sonce, da se zgodi, da kak dan moram biti v hladovini apartmaja, da se zadevščina poleže (po tistem, ko seveda dobim svojo dozo synopena in dexametazona) - ne bom rekla, da mi ne pašeuser posted image user posted image user posted image . Na pljažo pa vzamemo najnujnejše: brisače, rezervne kopalke, vodo, sadje in kakšen keks, drugega ne (no, še plavutke za večjega). Se pa še spomnim časov, ko sem tovorila na plažo svega i svačegauser posted image


Sm tla samo prašat, če si že slišala, da moraš jest več kalcija preden greš in ko si na morju. Da prepreči nastajanje pikic/mehurčkov od alergije.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Plažni fenomen
20.8.2011 19:15:56   
ronja
Mi smo danes bili na plaži ob najhujši uri! (in je bila res nabito polnauser posted image ) Res pa je, da smo bili prej zmenjeni s prijateljico, potem je bilo pa vroče, pa smo rekli, da se še malo v morje vržemo, predno gremo nazaj in ni bilo to neko poležavanje, ampak dobesedno samo kopanje (nismo meli niti brisače s sabo, da bi imeli kje poležavat;). Ampak je prav pasalo. Sicer imamo, ko smo na počitnicah na morju drugačen urnik: da mi gremo iz plaže, ko drugi hodijo na plažo (imava pač to "srečo", da najini otroci zgodaj vstajajo in kdo bo z njima par ur not, če lahko greš ven?). In potem imamo do 11h, pol 12h vsega dost in smo navadno ob 11:30 že nazaj doma, pojemo kako malo kosilo (juhico, ali pa svežo foccacio z mocarelo, paradižnikom in baziliko, recimo...), potem dava malidve spat in imava če je sreča kako urco za najuuser posted image ali pa zviznem takrat jaz eno odplavat ali on slikat ribe; potem ko se zbudita, pa naredimo še tavliko kosilo in se počasi odpravimo nazaj na plažo - letos je bilo to kar pozno, navadno ne pred 18to, ker se pač naša kosila kar zavlečejo (rada kuham komplicirane jedi, pa najin prvi otrok zeloooo dolgo časa konzumirauser posted image )... Ampak nam je bilo čisto ok. Popoldne je na vrtu senca in je čisto fajn še malo posedet ali pospravit, da te zvečer ne čaka vse. Spat smo pa itak pozno hodili.

Dokler sva bila "kids-free", pa sva seveda bila tudi v največji vročini dostikrat na plaži, sploh meni vročina zelo pašeuser posted image , pa takrat sva kosilo lepo preskočila, česar si danes ne moremo privoščit (dekleti sta po lubiju podedovali zelo nepraktično lastnost, da sta obupno tečni, če sta lačni) oz. si vzela kaj s seboj ali prišla samo nekaj na hitro vase vržt, zdaj mora bit pa bolj konkretno, ker do večera niti pod razno ne bi "zdržali" - bolje rečeno ne bi midva zdržala njune sitnobeuser posted image . Pa ob 14h na tistem zabačenem otočku dejansko ni nikogar nikjer, ker je res vroče in se vsi umaknejo na "siesto".

Si sploh ne morem predstavljati, kaj bi bilo, če bi bila alergična na več stvari.

Ni fajn. Sploh v obdobjih, ko jih ne smeš jemat (vsaj ne takih, ki pomagajo)... Preizkušeno. Ampak zdaj je ok! Celo pik škorpijona sem čisto lepo preživela brez kake hujše otekline ali kakršnekoli komplikacije! The world is getting better!user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Plažni fenomen
21.8.2011 20:30:50   
skuštrana
Pa ob 14h na tistem zabačenem otočku dejansko ni nikogar nikjer, ker je res vroče in se vsi umaknejo na "siesto".


Verjetno zato ker so na otočku bolj ali manj starorodci, ti pa itak da ne grejo na plažo, še ob normalnih urah ne, kaj šele po takšni vročini.

No, medtem ko ste ve čvekale na RR, sem se jaz fino pržila na plaži user posted image user posted image

Sam vroče pa je, pasmateruser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 84
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




adaptirano mleko
Sanikaa



(68%)

(32%)


Število vseh glasov: 182

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!