|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 11:06:27   
Helenc80
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Došao Crnogorac u Zagreb, naruči kavu i, normalno, dobije žličicu.

Pogleda oko sebe, stavi žlicu u džep i pomisli: pitat će đedu šta je to.

Dođe u Crnu Goru, izvadi žličicu i priupita: "Nu, đedo...de mi reci, šta je to..?
...
A đedo sav prestrašen : "Nosi mi to iz kuće i iz države, nesretniče...

vidiš da je to SJEME OD LOPATE !!!!!!!!!!!!!!"




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ha ha, krasen!!! sem ga že razposlala na vse možne naslove user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4076
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 11:08:20   
saskam
ne ne, sem še tukaj user posted image
tole glede gibov..... hm, pol me bodo pa na ctg dali, bo pa migal 500/h. prvi se tudi do zadnje minute nui umiril..je še bolj brcal kot v celi nosečnsoti user posted image . enkrat vmes je bila res že malo panika...ampak, ko sem čakala na ctg se je začela veselica, pa pol na uz, se je tud premikal, kot da je na trampolinu user posted image .
sem šla malo pospravljat, da vidimo ,če bo kaj pospešilo...

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 11:09:36   
julijka11
jutro punce, danes sva s tamalo vlekle do 10....jaz bi sicer še spala, ker sem ponoči bolj slabo, me je tamali spet zbrcal v vse straniuser posted image user posted image user posted image dec, se vidi že zdaj....če ne more on spat, pol tudi mama ne bouser posted image

aqua77, poziv delujeuser posted image
saskam od zdaj pa le poročaj rednouser posted image

sunny jaz sem prvo tudi 1 teden pred rokom rodila, sicer tamali še tudi lahko gre po njenih stopinjahuser posted image


mi je pa v prvo brizgnilo že nekaj dni pred porodom nekaj vode, ko sem se vstala s kavča in to tako, da sem mela hlačke in trenerko kar fajn mokro, nisem bila ziher ali sem se polulala ali pa mi je šla plodovnica....ker se potem ni več nič dogajalo, nisem šla nikamor....potem se spomnim še, da se mi je čisto zgoraj maternice nekaj znižalo, kot bi se mi nagrbančila, je blo full čudno...čez nekaj dni me je pa kar konkretno začel boleti križ, ponoči sem se zbudila minuto predtem, ko se mi je pa plodovnica dobesedno vlila...takrat pa ni blo nobenega dvoma več, mislim, da je še malo počilo, pa tamalo sem full bolj čutila čez trebuh......se nisem upala niti vstati več, ker še ni ležala čisto nizko, če sem kaj odprta pa nisem vedela; sem se kar leže umila za silo, preoblekel me je mož, potem pa je poklical rešilce.......sicer do lifta sem se mogla sprehoditi, ker imamo vmesna nadstropja, lift pa miniaturen in to mi je blo full stresno

pregledi mene vsakič sestra stehta, zmeri pritisk, pa vedno G pogleda vodo, občasno kri ( samo hemoglobin ), čisto vedno me na vročem stolu pretipa ročno, preveri izcedek, zmeri trebuh z metrom, posluša utrip...ker le tega ni vedno našla, me je potem vedno dala še na UZ, kjer je potem še premerila malega ( tudi na 14 dni ) in me z zadnjimi meritvami prestrašilauser posted image  ( kolikor sem brala Pušenjaka, se rast v 14 dneh komaj kaj pozna )...če sem kaj odprta pa ne vem, ker mi ni nič rekla

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 11:13:48   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: zabica81

Vidim, da jaz to prepočasi pišem, ste me ful prehitele :)

Upsi



tudi men se to zgodiuser posted image user posted image user posted image ..ko svoje končam, jih je vmes še 5 novihuser posted image user posted image user posted image

pa danes ste se tako razpisale, da sploh ne folgam sleditiuser posted image user posted image user posted image

aja, moja princeska tudi sprašuje, kdaj pride bratec in ga lubčka čez trebuh in ko jema čokolado vedno vpraša, če jo on tudi zraven je in potem ji moram vedno razložiti, kako pride hrana do njega ( mala bo zdravnicauser posted image user posted image user posted image , same take jo zanimajo...pa kosti, poškodbe, operacije ipd.)

< Sporočilo je popravil julijka11 -- 19.7.2011 11:17:19 >

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 11:51:08   
Lycia
Uff babike kaj ste danes napisale vsega user posted image cel roman

ja, to je res različno, pri vsaki drugače in nipravila kako se začne.

meni so npr. trikrat sprožili, predrli mehur in na umetne. je blo res hiro fertik ampak bolelo pa je ...
zdej čakam na kakšen NATUR znak user posted image samo ne vem koliko časa bom zdržala. namreč ves čas me grabijo krči v zgornji del stegen ali po domače povedano ritne mišice user posted image kakor se detece premakne očitno pritisne na nek živec ki sproži krč. samo sedim lahko user posted image dobro da se moji deklici že kar spretno sučeta po kuhinji. jima samo kje kaj poasistiram. mogoče pa boljepretrpet tisto urico ali dve umetnih popadkov kot ves čas tole grabljenje krčev user posted image

CTG imam pojutrišnjem popoldan in kot običajno verjetno samo kontrola vode, izmera trebuha (ki je itak že cel mesec 35cm), pritiska in teže (v enem mesecu in pol nisem šla gor niti grama, sedaj pa v enem tednu za 1,3kg - ugotavljam da se mi nabira voda). S težo sem do sedaj na najnižji od vseh štirih nosečnosti. se pozna, da sem pri prejšnjih treh nosila jeseni in pozimi (krvavice, matevž ipd. težka hrana), sedaj poleti je pa bolj sadje aktualno.Upam, da bom po porodu skočila direkt v stare cunje. (167cm, štarna teža 52kg in sedaj po tem otekanju 63kg).

sreča, da se je malo ohladilo user posted image


(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 12:22:11   
Helenc80
evo še en vic za lep dan user posted image

Župnikov ptič
Duhovnik iz male slovenske vasi je bil velik ljubitelj ptic, ki jih je skrbno čuval v kletki za cerkvijo. Neko nedeljsko jutro je ob običajnem sprehodu med perjadjo opazil, da je izginil njegov najlepši ptič in ker je vedel, da ga je moral
ukrasti nekdo tik pred mašo, se je odločil nagovoriti svoje vernike.

"Kdo ima tiča?!"
Vstali so vsi moški.

"Ne, nisem mislil tako. Je kdo videl tiča?"
Vstale so vse ženske.

"Ne, ne, tudi tega nisem mislil. Je kdo videl tiča, ki mu ne pripada?"
Vstala je polovica žensk.

"Neeee, ne in ne, mislil sem, ali je kdo videl MOJEGA tiča?"
Vstali so ministranti, dva duhovnika in koza.

"Neee mislil sem ali ima kdo zdaj tiča v rokah?
Vstala je punca v zadnji klopi in rekla fantu: "Sem ti rekla da bo videl."

(odgovor članu Lycia)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 12:32:40   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: Helenc80

evo še en vic za lep dan user posted image

Župnikov ptič
Duhovnik iz male slovenske vasi je bil velik ljubitelj ptic, ki jih je skrbno čuval v kletki za cerkvijo. Neko nedeljsko jutro je ob običajnem sprehodu med perjadjo opazil, da je izginil njegov najlepši ptič in ker je vedel, da ga je moral
ukrasti nekdo tik pred mašo, se je odločil nagovoriti svoje vernike.

"Kdo ima tiča?!"
Vstali so vsi moški.

"Ne, nisem mislil tako. Je kdo videl tiča?"
Vstale so vse ženske.

"Ne, ne, tudi tega nisem mislil. Je kdo videl tiča, ki mu ne pripada?"
Vstala je polovica žensk.

"Neeee, ne in ne, mislil sem, ali je kdo videl MOJEGA tiča?"
Vstali so ministranti, dva duhovnika in koza.

"Neee mislil sem ali ima kdo zdaj tiča v rokah?
Vstala je punca v zadnji klopi in rekla fantu: "Sem ti rekla da bo videl."



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Helenc80)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 12:59:29   
Lycia
tele vici so prava popestritev dneva user posted image user posted image user posted image user posted image

evo kosilce kuhano, no, skoraj. danes bo krompirjev golaž z govedino od nedeljskega kosila.

kaj pa ve kuhate? mogoče dobim kakšno idejo za jutri user posted image

< Sporočilo je popravil Lycia -- 19.7.2011 13:00:10 >

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 13:03:54   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: Lycia

tele vici so prava popestritev dneva user posted image user posted image user posted image user posted image

evo kosilce kuhano, no, skoraj. danes bo krompirjev golaž z govedino od nedeljskega kosila.

kaj pa ve kuhate? mogoče dobim kakšno idejo za jutri user posted image


fižolovo juhico, tamala še ima zraven pišč. meso s korenčkom
makarone  z bučkami, dušenimi na maslu, zelena solata

(odgovor članu Lycia)
Neposredna povezava do sporočila: 4084
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 14:05:37   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: Lycia

S težo sem do sedaj na najnižji od vseh štirih nosečnosti. se pozna, da sem pri prejšnjih treh nosila jeseni in pozimi (krvavice, matevž ipd. težka hrana), sedaj poleti je pa bolj sadje aktualno.Upam, da bom po porodu skočila direkt v stare cunje. (167cm, štarna teža 52kg in sedaj po tem otekanju 63kg).

sreča, da se je malo ohladilo user posted image


Iz tvojih ust v božja ušesa, samo ponavadi ne ge tako. vsaj pri meni ne, sem šla domov obakrat s +6 kg oz širšimi boki in trebuščkom kot v 4.mesecu. Tako, da kar nosečniške cunje pripravi, malo bolj ohlapno bo, ampak boljš to, kot da te vse tišči al pa da čakaš, da ti dragi nazaj nosečniška oblačila prinese

(odgovor članu Lycia)
Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 14:23:07   
zabica81
Ja tele vici so res super. Tak da kr še kakšnega pripopajte.
Prišla iz mesta, skočla po čaj :)

Bila tako utrujena, da sem zaspala za celo uro. Zdaj pa  kuhati kosilo. Bomo imeli kr pašto bolognes. Pa bom malo več skuhala, da bo omaka še za jutri. Moram pa pohvaliti mesarja.
Danes je bil nekaj dobre volje, in ko sem rekla za melto meso, je vzel sveže koščke in mi ga sveže zmlel. Je rekel, ker je posebno stanje in pokazala na trebušček. Mi je ful polepšal dan user posted image user posted image user posted image Priden mesar!

Na sprehodu do mesta me je pa tak navijalo, sem mislila o jeeeeeee. Prišla domov pa spet tema. Kot da nič user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 14:28:43   
Lycia
frufru res je tole kar praviš. moja medenica, boki, vse gre tako širom, da pozimi res ni bilo druge kot nosečniška oblačila nazaj oblečt. vem, da je bil kar šok, sploh po ta prvem porodu. k sreči imam od starih poletnih cunj kar nekaj takih ta širokih kril ki se "obesijo" na boke, pa še kak gumb se pusti lahko odpet user posted image K sreči tudi majčke vse nosim še tastare. ...so raztegljive user posted image
me je ravnokar klicala sestra od nadomestne G, da v četrtek popoldne ne delajo in da naj pridem zjutraj oz dopoldan. Sem rekla, da se sama ne morem vozit 40km v eno smer , mož je v službi... pa jih ne zanima. Res mislijo, da si vsak lahko vzame dopust kadar se mu "dvigne"..

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 14:57:43   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: zabica81

no tudi lep dan vsem mamicam in user posted image . Če še katera bere to temo user posted image



Hvala hvala... user posted image Saj, ko odprem forum vedno najprej sem pogledam! user posted image
Punce, držim pestke, da vaši zakladki čim prej in čim lažje pridrvijo k vam! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 15:09:07   
julijka11
Žabica, jaz tudi vedno skuham toliko omake za k testeninam, da je še vedno ostane dovolj za drugi dan za musako user posted image  moram pa vedno možu zabičat, da se prvi dan ne baše z njo, ker bi jo drugače pojedel celo, ne glede na količinouser posted image

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 16:28:22   
aqua77
Ojla, mi smo imeli pa danes pečeno ribo v pečici s krompirčkom in olivami. je blo prav fino, sem se najedla ko prašiček... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Včeraj je bil pa bolonjez, ker sem ga en dan prej za dva dni skuhala... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 18:23:44   
aqua77
A nobene frišne mamice ni blo danes??? user posted image

Kaj je zdaj to, a vse julijke štrajkamo??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 18:32:22   
Lycia
aqua, ribe so njami, edino kar me odvrača od priprave je vonj user posted image

mogoče bo jutri kaj iz bučk, ko jih je glih na vrtu.
včeraj smo blitvo, prav tako z vrta.
meso moramo pa kupit user posted image

nič se seznam ne daljša... al ne javijo naše julijke al se pa res nič ne dogaja

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 19:12:25   
zabica81
IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

Žabica, jaz tudi vedno skuham toliko omake za k testeninam, da je še vedno ostane dovolj za drugi dan za musako user posted image  moram pa vedno možu zabičat, da se prvi dan ne baše z njo, ker bi jo drugače pojedel celo, ne glede na količinouser posted image


user posted image user posted image user posted image to je pa zato, ker žena tako dobro kuha!!!!

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 19:16:28   
dotja
Se še jaz malo oglasim in napišem kako in kaj.

Danes sem mela že tretji ctg, ki je spet zaznal popadek a ga jaz na žalost nisem čutila. Potem me je pa končno pregledala še ginekologinja in dodala da je otroček že kar nizko in da sem 2 cm odprta. le kaj naj bi to pomenilo??? Bo kaj kmalu???user posted image user posted image user posted image user posted image

Lep večer vsem in upam, da se pri kateri kamlu začne kaj dogajati. Bliža se konec julija...user posted image



(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 19:16:34   
zabica81
Ja mene tudi pri pripravi ribe odvrača vonj. Moram pa povedati, da sem jih v teh 9ti mesecih kr dosti pojedla. Sem rekla, vse za mojo štručko. Nisem ravno ljubitelj rib.


Drugače pa je šel še en dan mimo. Pa nič. Zdaj me že panika daje, da bo moj sin lev in ne rak user posted image user posted image user posted image user posted image Se malo hecava z možem, da bo potem smotan po stricu (mojem bratu user posted image ). A mislite, da če omenim mojo skrb G, da bi to imelo kaj vpliva, pa bi sprožili porod?user posted image user posted image user posted image

Ahhhh, meni se že itak meša. Pozabila omeniti moje napade joka. Katastrofa. Enkrat na dan me zagrabi. Moj se pa samo smeji.

Tako, zdaj se je pa čajček ohladil, pa popojmo drugo dozo danes. Na zdravje

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 19:38:00   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: zabica81

Ja mene tudi pri pripravi ribe odvrača vonj. Moram pa povedati, da sem jih v teh 9ti mesecih kr dosti pojedla. Sem rekla, vse za mojo štručko. Nisem ravno ljubitelj rib.


Drugače pa je šel še en dan mimo. Pa nič. Zdaj me že panika daje, da bo moj sin lev in ne rak user posted image user posted image user posted image user posted image Se malo hecava z možem, da bo potem smotan po stricu (mojem bratu user posted image ). A mislite, da če omenim mojo skrb G, da bi to imelo kaj vpliva, pa bi sprožili porod?user posted image user posted image user posted image

Ahhhh, meni se že itak meša. Pozabila omeniti moje napade joka. Katastrofa. Enkrat na dan me zagrabi. Moj se pa samo smeji.

Tako, zdaj se je pa čajček ohladil, pa popojmo drugo dozo danes. Na zdravje



jaz sem v tej user posted image  začela jesti ribe, pa jih nisem do takrat 15 let....v 4m so se mi začele luštat in dišati ( in to iz konzerv...sardele, ki jih nisem nikoli maralauser posted image , ), medtem ko v 1user posted image  nisem mela teh težav...


rakeci bodo to leto vse do 23. 7  zjutraj, tako da še je časuser posted image .user posted image ...si predstavljam G, ki bi jo kar odneslo zaradi predlogauser posted image user posted image user posted image ...gledam pa jaz zdaj vsak dan, v katerem znamenju je luna, ker tudi močno vpliva na osebnost....ha, s čim vse se ukvarjamo...in kot da imamo nato kakšen vplivuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image omakco pa res dobro skuham...pa riža mojmu tudi več ne pustim kuhat...mu uspe vedno pocn narest, kljub razlagam in navodilomuser posted image user posted image user posted image ......pa si je prej ( še pri starših ) kao dostikrat rižote kuhaluser posted image

ko sem jaz imela napade joka je moj padel v paniko...je mislil, da se je začel porod, pa ker ni bilo to, je bil čisto zgubljen....sem mu rekla, naj me samo pri miru pustiuser posted image

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 20:04:11   
Lycia
hehe, face ste user posted image

žabica če maš kak orenk argument o dejanjih svojega brata pa mogoče prepričaš G da ti sprožijo user posted image A pol so raki boljši karakterji al so levi? ker moj brat je tudi lev user posted image sicer je najboljši brat na svetu, prav res, ampak da bi kaj človek zvedu od njega.. hm.. samo CIA user posted image

julijka meni so pa ribe v nosečnosti nekak zasmrdele, prej sem jih še nekak prenašala... no, škampe lahko jem kadarkoli user posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 20:15:16   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: dotja

Se še jaz malo oglasim in napišem kako in kaj.

Danes sem mela že tretji ctg, ki je spet zaznal popadek a ga jaz na žalost nisem čutila. Potem me je pa končno pregledala še ginekologinja in dodala da je otroček že kar nizko in da sem 2 cm odprta. le kaj naj bi to pomenilo??? Bo kaj kmalu???user posted image user posted image user posted image user posted image

Lep večer vsem in upam, da se pri kateri kamlu začne kaj dogajati. Bliža se konec julija...user posted image





kdaj imaš rok? sem te iskala na seznamu, pa sem očitno slepa, ker sem 3x gledala  user posted image ..drugače pa Pušenjak piše, da se lahko začne v roku nekaj ur, ali pa da je treba tudi sprožit 14 dni po pdp...skratka, ni nujno, da kaj  pomeni...

jaz pa imam nekaj večji apetit zadnje dni, pa malo me je križ pričel boleti, lenitis in tečnitis pa še kar nočeta stranuser posted image ...pa dlakeuser posted image ne vem od česa pri bogu tako uspevajouser posted image

mi je pa v 1user posted image  na 7 dan pred pdp odtekla voda ( kot bi se zgodilo danes ponoči oz. jutri zjutraj...to pa me malo skrbi oz. fejst....)..no, upam, da se bom zbudila zjutraj suha

< Sporočilo je popravil julijka11 -- 19.7.2011 20:32:35 >

(odgovor članu dotja)
Neposredna povezava do sporočila: 4098
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 20:35:50   
dotja
Ja julijka11 na žalost zgleda res to še nič ne pomeni. Sicer imam rok 28. ni pa me na seznamu zato ker sem se vam na forumu pridružila kasneje, do takrat sem vas le bralauser posted image

Sem pa res že nestrpna in si vsak večer rečem, mogoče bo pa to noč kaj pa nič. Prvega sem šla rodit 18 dni pred PDP zato se mi zdej verjetno tudi zato toliko bolj vlečeuser posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 21:11:41   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: dotja

Sem pa res že nestrpna in si vsak večer rečem, mogoče bo pa to noč kaj pa nič. Prvega sem šla rodit 18 dni pred PDP zato se mi zdej verjetno tudi zato toliko bolj vlečeuser posted image



ja, to se pa pozna....vpliv psiheuser posted image ....če se ta odloči priti 14 dni po pdp, bo pa kar velika razlikauser posted image ....no, držim pesti, da te ne pusti predolgo čakati

(odgovor članu dotja)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




ime za punčko
s1o2

kako naj dam ime hčerki

tia (35%)

lara (65%)


Število vseh glasov: 513

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!