|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:00:57   
saskam
Helenc80
Jaz sem imela zadnji UZ na dan PDP, to se pravi 11.7. takrat mi ga je izmerila, preverila pretoke, in starost posteljice. Koliko sem oz. če sploh sem odprata me v tej nosečnosti ni še nobeden pregledal. Tudi včeraj ne, ko sem bila en teden čez rok... Osatlo pa samo merjenje trebuha + ctg.

(odgovor članu Helenc80)
Neposredna povezava do sporočila: 4051
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:07:12   
sunny24
Jutro! Pr meni vse mirno...Mam feeling, da sploh ne bom šla rodit več...

Kak fajn luft je zuni, se da končno dihat! S ta malo smo ble zavite ko dva polha ponoči...Pasalo! user posted image

helenca, pregledi...Pr meni je blo najprej vaganje in  merjenje pritiska, pol ctg, pogovor pri G in to je to. Zdej ko hodim na preglede v P, pa najprej ctg, prtisk in pol pregled pri G, k pogleda, kolko sm kej odprta. O kakem UZ lahko vrjetno samo sanjam. Že tko sm si enega plačala konec junija, da smo še 1x počekirali kako in kaj. No, 21.6. je user posted image imel švoh 3 kile...Če bom še čakala, bom šla rodit, ko bo mel 4 kile... user posted image user posted image user posted image

aqua, še sm tle...Če pa bomo cimre, no! user posted image   Čakam in čakam...Pravjo da kdor čaka, dočaka...Sej not jih vrjetno ja ne bojo pustili,ne? user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu saskam)
Neposredna povezava do sporočila: 4052
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:11:20   
zabica81
Saskam lepo da si se oglasila. Držim pesti, da te čim prej zagrabijo tvoji popadki.

aqua ta izcedek na hlačkah imam jaz občasno. Pa sem tudi G pojamrala, pa je rekla, da je to čist normalno. Da včasih nam pač malo urina pobegne zaradi tiščanja. Ampak mogoče pa se bo pri tebi vseeno začela akcija. Držim pesti!

Helenca moji pregledi so takole CTG, pa občasno me spodaj pogleda, dolžina MV in odprtost, ampak samo z roko, ne UZ. Aja pa laboratorij - urin, to pa vedno. Mi je pa prejšnji ponedeljek naredila UZ in povedala približno težo otročka. Včeraj sem bila pa pri nadomestnem G, ker je moja na dopustu, pa me ni nič gledal. Je rekel, da v enem tednu se ni očitno nič zgodilo in da bova v sredo pogledala.

user posted image  lep dan, pa upam da naši otročki zberejo pogum in se nam pridružijo. Mislim, da se jim res ni treba več upirati. Pa tak malo prostora ko majo v trebušču....user posted image user posted image

no tudi lep dan vsem mamicam in user posted image . Če še katera bere to temo user posted image

(odgovor članu Helenc80)
Neposredna povezava do sporočila: 4053
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:13:55   
zabica81
Vidim, da jaz to prepočasi pišem, ste me ful prehitele :)

Upsi

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4054
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:20:58   
aqua77
žabica vse je ok!user posted image  ti kar piši, več nas je bolj je veselo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4055
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:27:42   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: zabica81

Vidim, da jaz to prepočasi pišem, ste me ful prehitele :)

Upsi



Ti kr piši!!! user posted image

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4056
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:29:08   
zabica81
aqua in sunny vidve že imata doma user posted image . Zanima me, a  v prvi nosečnosti sta tudi nosili čez rok? Kako je pa stanje doma? A user posted image kej sprašujejo, kdaj bo prišel bratec?

ŠE ena ugotovitev. user posted image so se odločili, da bodo še malo počakali, da bodo na koncu v finalu zmagali user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj puščajo prednost user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4057
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:34:23   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: zabica81

aqua in sunny vidve že imata doma user posted image . Zanima me, a  v prvi nosečnosti sta tudi nosili čez rok? Kako je pa stanje doma? A user posted image kej sprašujejo, kdaj bo prišel bratec?

ŠE ena ugotovitev. user posted image so se odločili, da bodo še malo počakali, da bodo na koncu v finalu zmagali user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj puščajo prednost user posted image user posted image



Naš veliki brat je že zelooo velik (13 let bo imel čez 4 dniuser posted image , pa pravi da bosta oba na isti dan z user posted image ). Trenutno je na počitnicah pri babici in sproti preverja situacijo po telefonu.. user posted image user posted image user posted image
Ko sem bla z njim noseča so mi nekaj dni pred pdp delali amniocintezo in mi tako predrli plodove ovoje in sem začela puščat vodo po kapljicah. Rodila mislim da 5 dni prej.user posted image

ja fantje so kavalirji in dajejo prednost princeskam in se šparajo za finiš!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4058
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:34:48   
sunny24
Ta prvo sem rodila 6 dni prej...Sej zato mi je zdej tolko bol smotano neki čez rok bit, k nekako kar pričakuješ, da boš pa tudi v drugo prej rodila. Ta mala itak vsak dan prigovarja, da nej že pride ven...Pa pogovarja se z bušijem, pove kaj je delala čez dan...Sam sej itak ji po mojem ni neki full jasno, kaj pomeni, da bomo meli še enga dojenčka (ma 2 leti in 5 mesecev)...Bomo vidli, kako bo! ČE bo hudo, bom šla pomojem kar do Idrije malo na obisk...user posted image user posted image user posted image

Sam pa ti fanti, ej...Mu prigovarjam že več kot 1 teden naj pride ven, kje je izhod...ne sam da jim je treba povedat vsa točna navodila, še narisat jim je treba očitno...Pa še takrat jim ni prov jasno...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4059
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:39:07   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Ta prvo sem rodila 6 dni prej...Sej zato mi je zdej tolko bol smotano neki čez rok bit, k nekako kar pričakuješ, da boš pa tudi v drugo prej rodila. Ta mala itak vsak dan prigovarja, da nej že pride ven...Pa pogovarja se z bušijem, pove kaj je delala čez dan...Sam sej itak ji po mojem ni neki full jasno, kaj pomeni, da bomo meli še enga dojenčka (ma 2 leti in 5 mesecev)...Bomo vidli, kako bo! ČE bo hudo, bom šla pomojem kar do Idrije malo na obisk...user posted image user posted image user posted image Tale je bla pa močna!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


Sam pa ti fanti, ej...Mu prigovarjam že več kot 1 teden naj pride ven, kje je izhod...ne sam da jim je treba povedat vsa točna navodila, še narisat jim je treba očitno...Pa še takrat jim ni prov jasno...user posted image user posted image user posted image


Naš očitno Garmi rabi, pa še to ne vem če bi pomagalo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4060
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:41:24   
sunny24
aqua, to majo dedci v krvi...tajming jih je.be, pa kompas se jim je tudi razštelu...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4061
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:42:11   
saskam
mene pa že od zjutraj nekaj v križu ščemi...hmmm so to kaki znaki user posted image nekatere začne pri popadkih križ bolet
joj da bi se le začelo

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4062
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:43:08   
zabica81
aqua mogoče pa boste res imeli dvojno praznovanje. Zakaj so ti pa pred PDP delali amniocintezo?

sunny mislim, da jim je kr dosti jasno. Otroci so ful pametni in nas znajo zelo presenetiti. Moja dva nečaka (3user posted image in 6,5 letuser posted image ) sta čist divja. Skoz me božata po bušiju. Potem pa še svojo mamo (po špehcu) pa user posted image reče. A mi bomo tudi user posted image meli?user posted image user posted image user posted image user posted image

Torej če v prvo rodiš prej, še nič ne pomeni, da boš v drugo tudi. Potem tudi obratno verjetno drži user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4063
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:45:08   
zabica81
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

aqua, to majo dedci v krvi...tajming jih je.be, pa kompas se jim je tudi razštelu...user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image PRERAČUNAVAM, PRERAČUNAVAM....

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4064
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:46:09   
zabica81
IZVIRNO SPOROČILO: saskam

mene pa že od zjutraj nekaj v križu ščemi...hmmm so to kaki znaki user posted image nekatere začne pri popadkih križ bolet
joj da bi se le začelo



Mene vedno ko malo zašpika v križu, upam da je to to. Potem pa je vedno lažni alarm. Upam ,da se pri tebi začne akcija :)

(odgovor članu saskam)
Neposredna povezava do sporočila: 4065
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:48:53   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: saskam

mene pa že od zjutraj nekaj v križu ščemi...hmmm so to kaki znaki user posted image nekatere začne pri popadkih križ bolet
joj da bi se le začelo



držim pestke, da se res začenja!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu saskam)
Neposredna povezava do sporočila: 4066
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:50:27   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: zabica81



Mene vedno ko malo zašpika v križu, upam da je to to. Potem pa je vedno lažni alarm.



hvala enako!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4067
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:51:56   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: zabica81

Zakaj so ti pa pred PDP delali amniocintezo?



zato ker je šel potem dr na dopust in je hotel preveriti (pospešiti) situacijo... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4068
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 9:57:42   
zabica81
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: zabica81

Zakaj so ti pa pred PDP delali amniocintezo?



zato ker je šel potem dr na dopust in je hotel preveriti (pospešiti) situacijo... user posted image user posted image user posted image


Moja si pa na zadnjem pregledu pred dopustom ni vzela nekaj posebej časa zame user posted image Sem bila kr malo razočarana. JG Saj vem, da ima pravico do dopusta user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4069
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 10:07:05   
sunny24
Zdej je ta mala jedla, jst sem kofe ruknla na hladu...Zdej bom šla pa mojga budit, da gremo do DM, pa do špara malo zaloge nardit...

Joj, moja G je tudi šla na dopust, jst se morem pa furat v Postojno na preglede...Zdej sm bla že 4x gor...Dobro, da je moj na dopustu, da me ma kdo pelat gor.

Morem pa mojo madam pohvalit...Cel dan je brez pleničke, pa tudi popoldanski spanec preživimo brez nesreč...user posted image user posted image user posted image   Edino če gremo ven ji dan pleničko, pa za ponoči...user posted image

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4070
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 10:18:55   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Zdej je ta mala jedla, jst sem kofe ruknla na hladu...Zdej bom šla pa mojga budit, da gremo do DM, pa do špara malo zaloge nardit...

Joj, moja G je tudi šla na dopust, jst se morem pa furat v Postojno na preglede...Zdej sm bla že 4x gor...Dobro, da je moj na dopustu, da me ma kdo pelat gor.

Morem pa mojo madam pohvalit...Cel dan je brez pleničke, pa tudi popoldanski spanec preživimo brez nesreč...user posted image user posted image user posted image   Edino če gremo ven ji dan pleničko, pa za ponoči...user posted image



ojla, z mojo G je enako, samo da je že cel mesec ni, tako da jaz tud v Po letam non stop... user posted image user posted image user posted image

kako je pridna tvoja pikica, kar brez pleničk že!user posted image user posted image user posted image  super. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sam se zna naredit, da ko user posted image  pride jih bo spet hotla imet, je blo enako pri sestri od mojega moža, ta mala je bla že brez pleničk (3 leta stara), pol je pa sestrico dobila je pa hotla bit ista kot dojenček, še govorit je začela veliko bolj otročje kot prej, pa flaško je spet hotla imet... user posted image  kaj čmo, takle mamo... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4071
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 10:25:26   
sunny24
To pa vem, da se zna zgodit, ja...MA bomo že sfurali nekako... user posted image

Joj, nič se mi ne da...

En vic za malo smeha...

Došao Crnogorac u Zagreb, naruči kavu i, normalno, dobije žličicu.

Pogleda oko sebe, stavi žlicu u džep i pomisli: pitat će đedu šta je to.

Dođe u Crnu Goru, izvadi žličicu i priupita: "Nu, đedo...de mi reci, šta je to..?
...
A đedo sav prestrašen : "Nosi mi to iz kuće i iz države, nesretniče...

vidiš da je to SJEME OD LOPATE !!!!!!!!!!!!!!"


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4072
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 10:27:17   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Došao Crnogorac u Zagreb, naruči kavu i, normalno, dobije žličicu.

Pogleda oko sebe, stavi žlicu u džep i pomisli: pitat će đedu šta je to.

Dođe u Crnu Goru, izvadi žličicu i priupita: "Nu, đedo...de mi reci, šta je to..?
...
A đedo sav prestrašen : "Nosi mi to iz kuće i iz države, nesretniče...

vidiš da je to SJEME OD LOPATE !!!!!!!!!!!!!!"




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4073
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 10:31:32   
sunny24
Kaj ni dobr vic? user posted image user posted image user posted image

aqua
, kaj ti si na FB???

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4074
   RE: Julijke 2011
19.7.2011 10:32:15   
frufru
saskam upam, da je ščipanje šlo v smeri P. Katerga G pa maš? Meni so poroku delal UZ za vsak slučaj... Drgač pa še ena ideja, da te bolj resno vzamejo kot ponavadi (zaženejo paniko) če rečeš, da se ti zdi otroček nenavadno miren (bolj miren kot ponavadi ali manj kot 10 gibov dnevno)

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




prvi del dneva
pina colada*

ko se zbudiš je prva misel:

ooo še en krasen dan (21%)

ta dan bi najraje preskočila (3%)

bomo videli kaj bo prineslo (23%)

ne razmišljam (33%)

kot vsi ostali dnevi (19%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!