|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
11.6.2011 20:09:40   
total
Čer,za mano je čudovit danuser posted image ,moji najdražji so uživali pri nas na pikniku,mami mi je spekla poln pekač češnjevega štrudla...mmm še vročega mi je prnesla...madona sm se napokalauser posted image .  Sedaj  pa se še bašem z češnjami.....user posted image .

bubu_bibi
jaz sem se odločila kr sama,ker sem veliko slišala o tem in ful priporočajo za testiranje. Če lahko zakaj pa ne...če je pa kaj narobe pa hvala bogu lahko takoj ukrepajo.
Morem povedat da že 2 dni ne otekam v noge,kr naenkrat in upam,da tako ostane..sem bla prav presenečena ker sem mela noge kot buhteljčke.

Sedaj pa grem pred tv in počivat,sem kr utrujena.

Nočka


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 3351
   Julijke 2011
12.6.2011 10:49:42   
medipu
Pozdravljene so-trpinke

V četrtek sem imela prvi CTG naslednji bo 16.6., prav tako me je pretipal in ugotovil, da imam vnetje (kot da tega na podlagi izcedka in vse slabih izvidov urina že prej ne bi vedla) in mi dal neke svečke za v nožnico, sam do sedaj po 3 dneh ni nič drugače, brez vložkov ne gre, ker drugač zgleda kot da sem polulana in kr naprej se tud ne morem preoblačit. Je pa to spuščanje vode al karkoli že to je zelo neprijetno in tud keglove vaje ne pomagajo dosti.

Drugač pa je dans moj dan saj sem se pred 30 leti rodila. Doma me že cel dan razvajajo, popoldne bomo mel mal piknika in tortice. Dobila pa sem tudi darilo od staršev, ki me bo popeljalo med oblake - seveda v jeseni, ko bom lažje splezala v košaro in da ne bi slučajno rodila v balonu - komaj čakam!!!!

Tudi mene muči slabo spanje, zbadanje v križu in otrdevanje trebuha, zgleda da se telo že močno pripravlja na finalni del.

lepo se imejte in uživajte v lepi nedelji

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: Julijke 2011
12.6.2011 11:03:33   
total
Vse najboljše medipu za okroglo 30. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu medipu)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: Julijke 2011
12.6.2011 11:33:39   
julijka11
medipu vse najlepše in vse dobro tudi z moje straniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: Julijke 2011
12.6.2011 14:23:27   
škrpijonka
medipu čestitke za okroglo obletnico user posted image , lepo darilo si dobila.

Punce kaj štejete brce?

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: Julijke 2011
12.6.2011 16:15:10   
bubu_bibi
Vse najboljše, medipu!

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu medipu)
Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: Julijke 2011
12.6.2011 17:01:34   
Matejita
Medipu vse najboljse user posted image  in uzivaj na praznovanju!

Total me veseli, da si vceraj prezivela prijeten dan v druzbi svojih user posted image .

Spetko cestitam za nov domek user posted image , se ti je casovno krasno izslo !

Rakica82, uzivaj na morju!


Midva sva pa vceraj okrasila sobico. Potem sva sla pa v trgvino. Kaksnih 20 minut sva hodila po soncku in preden sva prisla v trgivino sem bila ze skoraj v prafaktorjih. Sitna in hotela sem it cimprej domov, doma sem samo zlozila vse v omare in bila cist neuporabna do danes zjutraj. Kot kaze, bom morala res samo 1 mikro zadevo na dan narest in se to zjutraj, ali zvecer, ko so temperature okoli 15 stopinj. Ste ve tudi tako crknjene, ali je to moja osebna dogodivscina?

Sicer pa v cetrtek na pregledu povedali, da se je nasa user posted image  ze spustila, diham lazje oz. me pod rebri manj tisci, frekvenca lulanja se pa ni nic povecala. No zdaj sem tudi jaz opazila obcasno otrdevanje trebuscka, samo nic ne boli.. Otekam ne, s krizem nimam krizev in tezav.... Naslednji pregled pa 16.6.

Fan preostanek nedelje vam zelim!



_____________________________

Nina Karina se nama je rodila 1.7.2011, drugi rojstni dan pa smo praznovali 4.8.2011, ko smo dobili laboratorijske izvide, da je zdrava

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   Julijke 2011
13.6.2011 8:52:21   
medipu
Hvala za voščila.

Sem danes čist brez energije in se bom več ali manj družila s kavčem oz ležalnikom, trebuh mi močno dol tišči in kr naprej me neki zbada. Čist drgač kot prvič, ko sem bila fit do zadnjega dne.

Uživajte v sončku!

(odgovor članu Matejita)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 9:34:17   
bucibirba
Medipu, z enodnevno zamudo sicer, a vseeno z najlepšimi željami, vse najboljšeee! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu medipu)
Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 10:59:54   
MagicSpell77
Medipu vse najboljše! Pa eno user posted image , pa ene počitnice! user posted image

mismis drži se, pa javi čim prej, da je vse ok. Jaz sem kar malo fovš, ker bo že danes spoznala svoje medike user posted image

Vsem ostalim pa lep začetek tedna, jaz sem prvi dan na porodniški user posted image


_____________________________

As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 11:30:59   
julijka11
mismis drži se!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 14:19:27   
bubu_bibi
Samo malo na hitrico, preden grem nazaj za knjigo...

mismis user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Matejita - lepa nova slikica. user posted image

Vsem lep dan in se beremo!



_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3362
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 15:01:32   
MetiLu
Dan!

med vikendom sploh nisem prišla do računalnika, zdej pa vidim, da že nekaj dogaja user posted image

Mismis, sem z mislimi s tabo user posted image user posted image user posted image

Total, a se pri tebi tudi že kaj dogaja glede na opisane znake oz. spremembe? user posted image

Medipu, vse najboljše z zamudo user posted image user posted image user posted image  pa super za nov domek user posted image

Jaz sem pa čist neprespana user posted image  moje noči so postale res čist odveč, ker sploh ne spim user posted image  upam, da tole kmalu mine, ker vsak dan rabim neki dodatnega spanca čez dan, kar pa je zame čist neobičajno user posted image  pa nimam več volje do kuhanja user posted image  sem tko lena ratala, za znoret user posted image  

Mala skokica v bušiju se je malo umirila, tako da sem bila zdele čez vikend kar malo pozorna na gibe, čeprav jih je še vedno dovolj. Samo niso več tako sunkoviti, kot sem jih bila vajena user posted image  sploh se še ne zavedam, da so tukaj zadnji tedni z mojim bauhijem, da jih potem ne bo več nazaj user posted image  Sva z možekom zaenkrat odločena, da ne bova več delala user posted image , bova samo še vežbala user posted image  


Lep dan vsem, čakam na kakšne novičke, ker se počasi bližamo našim terminom, sploh tiste z začetka julija user posted image



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 3363
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 17:49:14   
škrpijonka
Končno sva danes uredila še priznanje očetovstva, sedaj pa je res vse pripravljeno. Pa še prvivi julijki sta se rodili user posted image user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3364
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 18:34:42   
Matejita
Mismis cestitke za tvoji mediki user posted image user posted image , sem prepricana, da bos zdajle malo manj ringarajala po tipkovnici in vec v zivo s tvojima pikicama.

Eno vprasanje, preden se vse vec ali manj vsaj zacasno odklopimo. A se bomo julijke v kaksni novi temi pri dojenckih pogovarjale o nasih user posted image ?

Skorpijonka, super, zdaj si pa ze v startnih blokih user posted image .

MetiLu, ti kar s spancem cez dan pokompenziraj, ce ponoci ne gre. Jaz kombiniram nocnega in dnevnega, v bistvu s spanjem nimam tezav. Glede obcutkov v busiuju pa, tudi jaz poskusam uzivat v zadnjih tednih, ker imava tudi midva v planu samo tole pikico user posted image , me ze malo EMSO heca, tako da glede na to da nimam kaksnih hudnih poznonosecniskih stranskih ucinkov, se mi v Rim ne mudi tako strasno.

Bubu bibi hvala, je sveza, vcerajsnja user posted image . Tvoj Alf se pa nic ne redi user posted image .

MagicSpell, uzivaj na porodniski user posted image .


Danes sem naredila nekaj mikro opravkov. Med drugim sla se zadnjic v laboratorij, preden grem rodit, takoj zjutraj. Malo prej me je pa moja sodelavka, ki moje mulcke uci Spanscino poklicala in vprasala, ce lahko pridem v cetrtek zjutraj, da so mi otroci pripravili Baby shower user posted image user posted image user posted image , tako da sem ze solzice ganjenosti tocila danes zjutraj user posted image user posted image . Kako naj jih clovek ne pogresa???? In sem prepricana, da bom dobila objemalno terapijo v cetrtek od vseh 32ih, pa Miss I miss you, Miss, how is Nina? in podobna vprasanja.

Fajn preostanek dneva vam zelim user posted image

_____________________________

Nina Karina se nama je rodila 1.7.2011, drugi rojstni dan pa smo praznovali 4.8.2011, ko smo dobili laboratorijske izvide, da je zdrava

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3365
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 19:13:29   
total
Danes sem imela prvi ctg in je bil uspešen,sam imam pa težave z pritiskom..visok,tako da si morm ta tedn kontrolirat in bomo videli drug tedn,drgač grem v bolnico.

Metilu skoz me neki daje,od odtekanja...pa to neha,pa zdaj visok pritisk,noro povečan izcedek,otrdevanje in špikanje...upam,da čimprej grem rodit.
Me je pa zdaj mal strah zaradi pritiska...user posted image user posted image

Mismis še tukaj čestitke za PUPIKE !!!!!!!!!


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Matejita)
Neposredna povezava do sporočila: 3366
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 19:16:14   
tajs
evo da se še tukej javm pa bom kr kopirala od FB.

evo jst sm mela tud dons pregled, ctg ok, kile so pa bliskovito poskočile v dobrih dveh tednih sm dobila 3 kg, pa je mal uprašala kako pa to, pa sm ji rekla da sm jst še bl presenečena k ona, ker čez dan jem skoraj da samo sadje, pa še to se morm silt kr nimam nobenega apetita. pol me pa malo bolje pogleda in vidi moje noge, roke,... pa pravi da ji je vse jasno (ful sm zatečena). pa oravi da si morm odstrant prstana na roki, jaz pa da sm ta vlak že zamudila, ker moja prstana ni mogočče tud premaknit, kaj šele dol dat, pa je rekla da če drugače ne gre nej grem zlatarju da mi ga odščipne in nazaj zalije, ker mi bojo prsti počasi začeli modri postajat, ker tolk zatekam. je rekla da če ne bom to storila sama mi bojo najkasneje to nardil v P.
pol mi pa nardi še vaginalni pregled da pogleda kaj se kej dol dogaja. in njen komentar je: a bi šli vi že ta teden rodit? pa ji pravim, da NE, mam še frizerja v četrtek, pa na manikuro sm hotla it jutr,.... pa se zasmeji in reče, da je naša punca že čist spuščena v porodni kanal, da ma glavco že skor zunej, da samo jst še premzam. in jst vsa zmedena: KAJ? G pa v smehu pravi da ko se bom odločila in sprostila, se bom začela odpirat in da bo porod kr hitr. pa sm ji rekla da to pa še ne bo tolk kmal. G pa: no pol se pa drug teden vidmo.
za ponort.

naslednji pregtled pa upam da 21.6.
lp

(odgovor članu Matejita)
Neposredna povezava do sporočila: 3367
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 20:55:33   
maca84
Hej punce.Še moj FB copy-paste user posted image  Midva sva imela pa danes prvi dan šole (porod in porodne dobe) pa moram rečt da je bilo zanimivo čeprav sem o vsem razloženem že sama dosti prebrala pa v branju je še knjiga Modrost rojevanja. Je pa razložila tudi zakaj ni priporočljivo piti in jesti med popadk (to me je tudi res zanimalo)i in zakaj (razen močenja ustnic) t...ega ne želijo in nekako ne prakticirajo. In meni je bila razlaga res logična. Pred porodnim kanalom anatomsko gledano je mehur ,za porodnim kanalom pa črevo. In če sta oba prazna med iztisom otroček lahko tudi mehur in črevo malce stisne skupaj in si tako še malo razširi prostor oz. izhodno pot. Če sta pa polna se jih pa ne da stisnit in si pridobit prostor. Sicer nisem imela v planu se hranit z neko težko in konkretno hrano ampak mogoče kakšen piškot za prigriznit al pa kej podobnega pa se mi zdi da tudi tega ne bom glih uporabila. No jutri nas čaka pa zanimivo del - dihalne vaje in ogled P in jst že komaj čakam. Aja,pa še pregled z UZjem imam že navsezgodaj zjutraj in sicer ob pol 9 da vidimo kako smo kej naštimani že :) poročam jutri ;) zdej grem pa počas u horizontalo ker sem že dopoldne skos neki brkljala po kuhnji in spalnici popoldne ko sva pršla domov sem pa še štrudl borovničev na možekovo željo spekla in pol sva še nakosila frišno hrano za kravce naše da bomo imeli mleko :) in sem zdej že čist ko izžeta cunja. Lepo se mejte pa se beremo ;)

(odgovor članu tajs)
Neposredna povezava do sporočila: 3368
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 21:05:25   
bucibirba
Mismis, še tukaj čestitke za tvoji pupiki user posted image user posted image user posted image !!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 3369
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 21:31:44   
aqua77
Pozdravček user posted image !
 
 
 
Danes je čaroben dan, naša Mišmiš je medike dobila v naročje!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Čestitke mamici, medikam in tatiju!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 


Evo pa še moj raport od G. V torek sem bila zadnjič pri moji G, ker je šla na dopust je je ne bo do mojega poroda.

Tako da sem bila v petek že v Postojni pri drugem dr. in smo naredili temeljiti pregled našega junaka. Še vedno je narobe obrnjen (lump) in je v medenični vstavi, zato moram v četrtek ob 8 zjutraj bit v Postojni in mi ga bodo probali obrniti.

Poseg je baje boleč in kar rizičen zato moram biti tešča in me bodo zadržali še en dan in eno noč na opazovanju, da se mi nebi sprožil porod. Če se sproži in se ne bo obrnil delamo CR. Če se pa obrne pa v petek pridrajsamo vsi skupaj veselo domov. user posted image

Ljubčka vsem....


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 3370
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 21:34:14   
škrpijonka

IZVIRNO SPOROČILO: Matejita

[Eno vprasanje, preden se vse vec ali manj vsaj zacasno odklopimo. A se bomo julijke v kaksni novi temi pri dojenckih pogovarjale o nasih user posted image ?




obvezno je treba odpret temo user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Matejita)
Neposredna povezava do sporočila: 3371
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 21:36:00   
škrpijonka
aqua77 user posted image bomo držale pesti, da bo obrat čim manj boleč in uspešen

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3372
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 21:41:21   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

aqua77 user posted image bomo držale pesti, da bo obrat čim manj boleč in uspešen


Hvala škorpijonka.

Sem se pogovarjala z mojo najboljšo kolegico, ki so ji sinčka 2x obračali, pa se ni hotel obrnit in mi je vse po pravici razložila, ker sem tak človek da hočem bi seznanjena in vedeti dejstva.

Njo je bolelo približno tako kot popodki, je pa res, da je bila pri njej popkovnica zavita okoli svoje osi in je bila prekratka, zato jo je tako bolelo in se mali ni mogel premakniti.
Baje če je vse ok in je mali samo bolj lene sorte (s čimer se jaz tolažimuser posted image ) ne boli tako zelo.

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3373
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 21:42:26   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka


IZVIRNO SPOROČILO: Matejita

[Eno vprasanje, preden se vse vec ali manj vsaj zacasno odklopimo. A se bomo julijke v kaksni novi temi pri dojenckih pogovarjale o nasih user posted image ?




obvezno je treba odpret temo user posted image


Se strinjam!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Preselimo se na forum dojlenček, me pa obdržimo - Julijke 2011! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3374
   RE: Julijke 2011
13.6.2011 22:19:30   
MetiLu
Čer!

Mismis user posted image user posted image user posted image  čestitkeeeee!

Total, mene razen pritiska tud vse po vrsti daje user posted image  Trebuh mi čedalje bolj pogosto otrdeva, sploh če kaj migam ali preveč naokol hodim... pa tko čudno me je danes spet spodaj v nožnici špikalo... smo bili celo popoldne zunaj, možek je kosil travo, jaz sem pa neki po kleti pospravljala, s tamalim sva mu pospravila vse njegove zunanje igrače, tako, da ima zdej v kleti svojo "delavnico" user posted image , pa vidim, da ni bilo najboljš... bom jutri bolj počivala user posted image  jaz še ne morem it v P, moram še nekaj stvari uredit ta in naslednji teden user posted image

Tajs, jaz sem prstan snela zadnji čas, ker sem ponoč tako zatekala, da ga zjutraj več nisem mogla dol spravit. Sam k sreči imam še zaročnega, ki je čist tanek, pa še prevelik mi je in ga lahko sedaj nosim. Če sem pa brez sem pa čist izgubljena user posted image  si pa fajn komentarje slišala dones pri G user posted image  mene bi prav vzpodbudili, da bi šla rodit.
Zaenkrat mi še ni za it v P user posted image  se pa vsak dan malo pozitivno naravnavam in se spodbujam, da ne bo tako hudo kot prvič user posted image

Maca84, med 1. porodom men tudi na misel ni prišlo da bi kaj jedla, pa sem bila cel dan takrat brez hrane. Sam ti itak dajo flašo z glukozo v žilo in ti daje energijo in tekočino. Sam po porodu bi pa vola požrla že v porodni user posted image  pa mi niso pustili zaradi tistih treh ur, ki jih moraš odležat tam, da se telo umiri, pa da te spremljajo, da ne bi prišlo do komplikacij... mi je pa pasala voda in sem jo lahko parkrat po požirkih malo spila. Imam pa zdej tud že eno flaško pripravljeno v torbi, pa piškotke za potem, ker prvič sem prišla na oddelek šele ob 20.ih zvečer in sem mogla do zajtrka čakat, sem mislila, da bom dol padla od lakote user posted image

Aqua, držim pesti, da se vaš fantiček z lahkoto obrne in da poseg ne bo prehud user posted image

Temo na forumu dojenček moramo obvezno odpret, si bomo tudi potem lahko en kup nasvetov izmenjale user posted image  

Zdej se grem pa kobilit po postelji, upam, da danes najdem kakšen udoben položaj user posted image user posted image user posted image

Nočko user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?