|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 19:19:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mačekmuri

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mačekmuri

no pa še jaz svoje pristavim... v moji službi se srečujem z ogromno znanimi, večina jih niti pozdravit ne zna user posted image ... ti si vljuden pa te gledajo debelo... med prijaznejšimi je karl erjavec pa katarina srebotnik in tina maze...
najbolj znana ki sta mi šla mimo pa sta bila rafael nadal in norah jones user posted image



Delaš na Brniku?


ne, na meji s hrvaško...



A. Mene pa en poznaš user posted image ?

(odgovor članu mačekmuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 19:22:21   
mačekmuri
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mačekmuri

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mačekmuri

no pa še jaz svoje pristavim... v moji službi se srečujem z ogromno znanimi, večina jih niti pozdravit ne zna user posted image ... ti si vljuden pa te gledajo debelo... med prijaznejšimi je karl erjavec pa katarina srebotnik in tina maze...
najbolj znana ki sta mi šla mimo pa sta bila rafael nadal in norah jones user posted image



Delaš na Brniku?


ne, na meji s hrvaško...



A. Mene pa en poznaš user posted image ?


če si ena tistih ki vsak vikend migrira pol najbrž da ja user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 19:24:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mačekmuri

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mačekmuri

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mačekmuri

no pa še jaz svoje pristavim... v moji službi se srečujem z ogromno znanimi, večina jih niti pozdravit ne zna user posted image ... ti si vljuden pa te gledajo debelo... med prijaznejšimi je karl erjavec pa katarina srebotnik in tina maze...
najbolj znana ki sta mi šla mimo pa sta bila rafael nadal in norah jones user posted image



Delaš na Brniku?


ne, na meji s hrvaško...



A. Mene pa en poznaš user posted image ?


če si ena tistih ki vsak vikend migrira pol najbrž da ja user posted image ...



Na katerem prehodu pa si?

Dobiš naslednjič avtogram user posted image user posted image , poleg prijaznega pozdrava.

(odgovor članu mačekmuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 19:35:16   
mačekmuri
če bi dobila prijazen pozdrav, bi te takolj prepoznala... recimo da glih niso v navadi... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 20:03:25   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A ni zanimivo, kako lahko pozabiš na prijatelje, čeprav so "VIP"ovci;

Manca Špik, Iztok Čop, Jani Klemenčič, Edo Terglav, Anže Kopitar, Toni Tišlar, Zoky. Pa dva politika imamo v družini.



Ti si potem črna ovca al kako? user posted image .


Ne. Jz imam pa Službo.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 20:13:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A ni zanimivo, kako lahko pozabiš na prijatelje, čeprav so "VIP"ovci;

Manca Špik, Iztok Čop, Jani Klemenčič, Edo Terglav, Anže Kopitar, Toni Tišlar, Zoky. Pa dva politika imamo v družini.



Ti si potem črna ovca al kako? user posted image .


Ne. Jz imam pa Službo.



user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 20:50:18   
Taddy78
No, ne morem ravno rečt, da sem se "spoznala" z Vip osebami, so pa kar poznani z lanskih talentov.
Pol leta sem namreč plesala pri Maestro in so nas učili 3-je iz skupine...en bolj zadržan, dva pa taki faci da dol padeš. Drugače pa sem večkrat videla Murkota in mu sploh ne bi pripisala teh njegovih samopromotorskih reklam, ker se bolj kot ne proba delat nevidnega. Pa Sebastijana, nekaj naših smučark (ne vem več katera, ampak ena je bila fuuul osorna, kao težka đekica), Magnifica, ki zgleda kot da je always high.
Največja user posted image  (bi dala kravo pa je ni med smeški) pa je Lucija Grumenšek...ne moreš je gledat več kot 3sekunde, ker ti mine do življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 20:51:38   
Taddy78
L. Grubenšek sem mislila user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 20:52:53   
Kerensa*
Gubenšek. user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 21:34:32   
hrchy
Od slovenskih sem dobra prijateljica s Pizamo, sicer pa poznam tud Arturja pa B.Krizaja. Pa z Vita Rozeja, ki je zdaj politik. Pa z Markom sva bila vcasih ful skupaj (tist, ki je imel tv paprika) - ampak res ze dooolgo nazaj. Pa potem sem srecala Kreslina pa kaj je bil un politik, fotr od Erazma Pintarja. No, pa Erazma tud, pa Tofa pa Erjavca pa Domicelja. Ampak bolj silom razmer, kot pa kaj drugega. Pa verjetno jih je bilo se kar nekaj, ampak to gre pri men puf iz glave... Takih, ki so se pa pojavili na raznih festivalih, talentih, tvju... se mi ne da pisat.

Ampak pravi VIPovec je bil pa samo mr. J. Goodnight. Pa edino nad njim sem fascinirana.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 22:33:37   
Arwenko
Hmmm, od tujih osebnosti mi je ful ostal v spominu jugoslovanski prestolonaslednik princ Alenksader Karađorđević, ki nas je v okviru enega seminarja sprejel v svoji rezidenci v Beogradu. Pa generalni sekretar NATO (prejšnji) Jaap de Hoop Sheffer, z njim sem sem srečala ene 3x osebno. Zraven tega celotna avstrijska vlada iz leta 2008. Pa Obama je šel pol metra stran od mene, rokoval se je pa na žalost na drugi strani user posted image

No, drugače pa slovenskih politikov en kup (kakšen je bil tud moj profesor na faksu), estradnikov se je tudi že nekaj nabralo, pa par športnikov, ampak Slovenija je itak ful majhna, to se mi zdi vse bolj tak-tak user posted image

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 22:40:56   
ronja
Jane Goodal sem si najbolj želela v živo videt in sem imela to srečo, da sem imela priložnost; sem bila pa malo razočarana, ker je predavanje praktično enako kot knjiga, sem upala na kaj novega.

Jani Kovačič je bil fajn odštekan učitelj (no, saj je še), Zvone Šeruga je iskren, zelo raznolik in se človek včasih ne more odločit, a je fajn, al bi bil jezen nanj, ampak na koncu se mi zdi, da je fajn.

Alenka Arko ma luškanega psa, ki je tako miniaturen, da si ga je celo Ronja upala pobožat (jaz sem na morju brez špeglov, pa itak mi ni potegnilo, kdo je to, ker sem slaba za obraze, p še tvja nimamo in nisem niti opazila lastnice psa, smo pa navalle na cucka, ker meni so fajn mali psi, da se mala odvadi svojih zadržkov do štirinožcev - nimam pojma, kje jih je pobrala - nikoli nismo meli nobenih problemov s psmi, še meli smo psičko kar nekaj časa, ko je bila ona že na svetu - umrla je, ko je imela Ronja cca 2 leti, noben od naju se ne boji psov; skratka, mislim, da se je gospa najprej ustaršila, da ji bomo na dopustu težili, ko je pa videla, da nas samo njen cucek zanima, je bila pa zelo prijazna:).

Z Miho Žoržem sva delala skupaj (baje je zdaj na tv, verjetno ga torej kdo pozna), pa isto s "top-shop-voice", hehe. Faca, pa ful ma rad svojega otročička:). Ntoko mi je bil tudi fajn - fer, brihten (kar je bilo tam precej redka kombinacija, hehe). S slonom smo se enkrat nekaj hecali in je isti ko na odru - zafrkant.

Adi Smolar mi je nekoč dal avtogram za bratca, potem je pa vztrajal, da mi ga da še Domicelj, čeprav sem jaz (pač še otrok - otroci povejo po pravici) rekla, da ne, ni treba, ker on nama pa ni všečuser posted image . Domicelj se je samo smejal in mi je vseeno uturil avtogram, nad katerim je bil čisto navdušen en prijatelj, precej kasneje, ko sem ga našla nekje v eni beležki in sem mu ga valjda dala. Tako da kakor je trapast, mu je treba priznat občutek za samoironijo - mami je pa vsakič v liftu povedal kak vic o sebi. (meni je najbolj všeč tisti o nebesih in peklu)

Kitarist od nudov in njegova partnerka (mislim da od power dancers - morala bi vedet, samo vedno zamenjam te skupine) pa sta tudi čisto ok zasebno, glasbeno ne morem sodit, ker ne poslušam take vrste glasbe. Pač zasebno so vsi normalni ljudje, kaj pa čejo bit drugega.

Zoprn in ohol je bil edino Jonas, pa še to je bil takrat še mlad pa neumen (no, mladost je relativna, meni se je zdel star, ampak bil je svojih 15 let mlajši) in je danes verjetno čisto drugačen. Najprej pride na motorju na cono, kjer se ne sme vozit, potem je ves pameten... Postregla ga je itak kolegica, ker si je to fuuuul želela, meni je bilo pa ravno ko kosovo polje, ker že takrat nismo meli tvja, hehe. In potem mu je dala ful veliko porcijo in je nekaj nergal, namesto da bi bil vesel. Meni ni bilo jasno, kaj bi na takem tipu videla, ampak sem bila vedno čudna. Pa itak se mi je zdelo ful star (kar je pri meni vedno pomenilo, da ne pride v poštev, mam rada enako stare ali majčekn mlajše;). Ne rabim očeta, tega že imam (upam, da še dolgo).

Aja, pa tisti tip iz reklame za eno športno štacuno, igral tudi v Gremo mi po svoje - tak bolj debelušen. Ta je bil tudi bolj vzvišen in zoprn. Kot da bi ga morali vsi poznat in se mu klanjat. Ampak lahko da je mel takrat pač slabo poletje.

Popolno nasprotje je bila pa Saša Einsidler, ki ni bila čisto nič vzvišena ali karkoli, kvečjemu obratno. Taka iskrena in prijazna, pa čist nič zafnana, kot je bila pred x leti na tv (zdaj je že dolgo nisem na tv videla, nisem glih na tekočem).

Intimno sem se spoznavala samo z neznanimi (zaenkrat, hehe) fanti, itak smo bili vsi še mladi, pri 20ih večina ni glih slavna, od takrat naprej sva pa z lubijem...

Sicer bi si pa bolj želela spoznat par mrtvih ljudi, recimo Einsteina, Teslo, od živih mogoče ustanovitelja googla - že samo, da bi mu rekla hvala:). Od Gordona bi se pa jaz rajši kuhat učila, to pa ja. Ful me zanima, kaj bi rekel o moji kuhinji, kaj bi bilo dobro popravit, kje ga serjem, itd... Pač, rada se učim. To bi se pa še od koga, čeprav za kuhanje bi si res njega izbrala.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 23:01:31   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Aja, pa tisti tip iz reklame za eno športno štacuno, igral tudi v Gremo mi po svoje - tak bolj debelušen. Ta je bil tudi bolj vzvišen in zoprn. Kot da bi ga morali vsi poznat in se mu klanjat. Ampak lahko da je mel takrat pač slabo poletje.





ha, ha, tole je pa verjetno Zrnecuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 23:16:21   
sunny24
Uf, neki vipovcev sm tudi jst spoznala/poznam...Sicer eni so blj znani kot ostali, ampak vseeno...
Boštjan Nachbar, Primož Brezec, Sašo Ožbolt, Jan Plestenjak, plesni pari Škufca&Venturini in Batagelj&Batagelj (Štrukelj Jagoda), Pero Lovšin (adijo pamet), Čuki (full OK), pa raper Megi iz obale (taka faca da dol padeš), fotograf Matjaž Tančič, miss universe Polona Baš...

Pa še koga sem vrjetno spustila...

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 23:33:00   
ronja
ha, ha, tole je pa verjetno Zrnec

Ja, ta bo. Si ga nikakor ne zapomnim (nisem glih dobra za imena - če mi je nekdo fajn, ma še šanse, da si zapomnim, (pa še to ni ziher), če mi ni, pa je moj spomin res ubibože) - pa so me že spraševali: "Ne veš, kdo je Zrnec?" Jaz pa valjda ko tele v nova vrata: "Kaj je pa naredu?" Potem pa oni niso znali odgovorit -" no, on je na televiziji". Jaz: "ja, ok, nimam tvja. A je kej takega naredu?" No, potem so mi razložili, da un iz reklame (jumbo plakate pa vidim in zanimivo - te si tudi zapomnim). No, zdaj je naredil film (oz, sodeloval pri tem) in bi si ga že lahko zapomnila, samo slovenski filmi niso glih moja strastuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 23:33:20   
liliana
Jaz sem se pa enkrat na Bledu zaletela v eno žensko, zelo simpatično....tako malo bolj polno......mi je bila ful znana, pa nisem vedela od kje.....mi je potem mož razložil, da je to Esmeralda.....user posted image oz. Leticia Calderone.....

Pa to je bilo kako leto ali dve nazaj.....ker v času tiste Esmeraldine evforije pred 10 leti je nisem šla gledat......

Pa papeža sem od daleč videla........pa čipendelsov fant me je po roki pobožal......

Drugače pa slovenskih VIPovcev oz. estradnikov prav od blizu ne poznam (mislim tako, da bi z njimi gojila kaka znanstva in prijateljstva), tako mimogrede sem pa že tudi katerega srečala.....samo to verjetno ne šteje......user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ''VIP persone''
12.5.2011 0:50:54   
ronja
Pa papeža sem od daleč videla........pa čipendelsov fant me je po roki pobožal......

Ti jih pa znaš skombiniratuser posted image   v isti stavek vržeš papeža in čipendalese. SI pa očitno slednijm bližjeuser posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ''VIP persone''
12.5.2011 6:02:24   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pa papeža sem od daleč videla........pa čipendelsov fant me je po roki pobožal......

Ti jih pa znaš skombiniratuser posted image   v isti stavek vržeš papeža in čipendalese. SI pa očitno slednijm bližjeuser posted image



user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ''''VIP persone''''
12.5.2011 6:21:56   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

poznam Darjo Švajger(mi je plenice menjalauser posted image -moja sestricna je), dr.Iva Mohoriča-je prisel v zlahto (no, ne vem, kaki hudi VIP to je, ampak ce je omenjen na RRu, potem bo vsaj V od VIP knedeuser posted image ), Davor Radolfi(huh, malo fejst naduvan decko), Jasmina Stavrosa enkrat pred leeetiiii na POPu, Smiljana Mori-ja(jako pozitivno presenecenje), barovca Mišota(mam avtogram s posvetilomuser posted image ).
in pred leti, ko sem se omedlevala zard big foot mame mi je bil podarjen vecer popivanja s pevcem Grego Skočirjem-nic posebnega

aja, 6packčukur, šankrokovec Matjaž, igralec Marko Mandič, Natalija Verboten(duvatorka na trilijon!), s šatojevci(Mlinar na Muri pa touser posted image ) smo zapijali moj 18ti RD-kr neki muzicari pac


Daj jo pozdravi v mojem imenu no, ker ona je pa asica! Pa čist resno mislim. Oprosti mi...tanananana


< Sporočilo je popravil caillou -- 12.5.2011 6:23:04 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ''VIP persone''
12.5.2011 7:44:15   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A ni zanimivo, kako lahko pozabiš na prijatelje, čeprav so "VIP"ovci;

Manca Špik, Iztok Čop, Jani Klemenčič, Edo Terglav, Anže Kopitar, Toni Tišlar, Zoky. Pa dva politika imamo v družini.



Ti si potem črna ovca al kako? user posted image .


Ne. Jz imam pa Službo.



user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ''VIP persone''
12.5.2011 8:10:01   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: mačekmuri
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: mačekmuri
no pa še jaz svoje pristavim... v moji službi se srečujem z ogromno znanimi, večina jih niti pozdravit ne zna user posted image ... ti si vljuden pa te gledajo debelo... med prijaznejšimi je karl erjavec pa katarina srebotnik in tina maze...
najbolj znana ki sta mi šla mimo pa sta bila rafael nadal in norah jones user posted image

Delaš na Brniku?

ne, na meji s hrvaško...

A. Mene pa en poznaš user posted image ?

user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: mačekmuri
če bi dobila prijazen pozdrav, bi te takolj prepoznala... recimo da glih niso v navadi...

a res ne? user posted image user posted image kdo bi si mislu... ponavad ste (pa ne zamert, ne leti to nate, ampak na sploh na carinike) prov zateženi in zamorjeni.. vsaj jz mam take izkušnje ob prehodu čez hrvaško


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Pa papeža sem od daleč videla........pa čipendelsov fant me je po roki pobožal......

Ti jih pa znaš skombinirat   v isti stavek vržeš papeža in čipendalese. SI pa očitno slednijm bližje

ja, tale stavk je pa res dobr

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
A ni zanimivo, kako lahko pozabiš na prijatelje, čeprav so "VIP"ovci;
Manca Špik, Iztok Čop, Jani Klemenčič, Edo Terglav, Anže Kopitar, Toni Tišlar, Zoky. Pa dva politika imamo v družini.

Ti si potem črna ovca al kako? .

Ne. Jz imam pa Službo.

ta je pa še boljša... user posted image user posted image user posted image user posted image kaj se je lepo zbudit pa met takoj nasmešek na obrazu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ''VIP persone''
12.5.2011 8:59:17   
Ženkica
Kot mate že ravno to temo:
- danes zjutraj me je v vrtcu zelo začudeno pogledala mamica Pika Božič; jaz pa njej "dobro jutro" z nasmeškom nazaj user posted image
- prijateljujem z Andrejem Velkavrhom (če je on recimo VIP oz. znan); zelo fajn človek,
- večkrat žurirala s Klemnom Klemnom; lani mi je celo na eni zabavi zelo pomagal, me bodril ipd. ko sem imela hudo nesrečo,.

1x 100 let nazaj sem spoznala 6pack Čukurja; ful pozitiven tip.

Hmm, več se pa ne spomnim.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ''VIP persone''
12.5.2011 9:09:09   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pa papeža sem od daleč videla........pa čipendelsov fant me je po roki pobožal......

Ti jih pa znaš skombiniratuser posted image   v isti stavek vržeš papeža in čipendalese. SI pa očitno slednijm bližjeuser posted image



ja....njihove promocije so mi mnogo ljubše......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ''VIP persone''
12.5.2011 9:36:21   
viv_
Od tujih:
- rokovala sem se z Billom Clintonom
- bila na 10m s Queen Elisabeth in Royal Family
- klepetala sem z Oliverjem Dragojevičem

Od naših pa velik, neki po službeni dolžnosti, pa sej že če greš čez LJ zmeri koga srečaš...


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ''''VIP persone''''
12.5.2011 9:40:40   
alda
lovšin me je razočaral predvsem po tem, ko sem videla, da človek res nima mere pri pijači in samohvali.
Kreslin: osebno nikoli govorila z njim, z njegovo ženo sem pa za časa študija-takrat sta lih malo bolj resno začela "hodit",delala skupaj v DRPD in je bila že tahrat malo HAY.[sm=zmeden.gif
Gobca od Psihomodo pop bi pa tudi rada spoznala in kaj zanimivega rekla ....ta tip mi je vedno bil tako poseben...tak mal drugačen user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil alda -- 12.5.2011 9:41:29 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?