|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 9:40:15   
*miska.mcc*
user posted image
ja nč..... v srednji je hodil z mojo sosolko. ga od takrat poznam. pol smo bli na  pikniku z B.F.M. pa 1x so se ustavli na poti iz koncerta v ostariji, ki jo je imel moj oče.
ma nič no....pač človek, ko človek.
je pa tud meni....aahhhh.....user posted image

aja, pa bobnar me je peljal na vecerjo user posted image   ampak on mi ni...user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 10:29:18   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

user posted image
ja nč..... v srednji je hodil z mojo sosolko. ga od takrat poznam. pol smo bli na  pikniku z B.F.M. pa 1x so se ustavli na poti iz koncerta v ostariji, ki jo je imel moj oče.
ma nič no....pač človek, ko človek.
je pa tud meni....aahhhh.....user posted image

aja, pa bobnar me je peljal na vecerjo user posted image   ampak on mi ni...user posted image



Ah, sem upala na kakšno bolj sočno zgodbicouser posted image .
Tako, da bom še naprej sanjalauser posted image . In upam, da nekoč dosanjalauser posted image .

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 10:32:54   
alda
jagodka kar v vrsto se postavi user posted image user posted image user posted image

ja mi je tip simpatičen res, prijateljica pa pravi, da izgleda ko serijski morilec user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ''''''''VIP persone''''''''
11.5.2011 10:36:46   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: alda
Miška daj napiši kaj o Skočirju!

On mi je pa tak j.ebački tip pa ne vem kaj je na njem. Še nisem dognala. In potem je tu še princ Charles, ki absoljutno ne pade v to kategorijo. Princ?

< Sporočilo je popravil ZARA -- 11.5.2011 10:37:34 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ''''''''VIP persone''''''''
11.5.2011 10:51:16   
madona77
Meni je pa nenormalno všeč kuhar Gordon Ramsay user posted image user posted image user posted image Njega bi pa rada spoznala. Ima tisto nekaj.
Od naših mi je pa Čakermiš, tudi on ima nekaj, samo ne na glaviuser posted image user posted image


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ''''''''VIP persone''''''''
11.5.2011 11:31:14   
ZARA
user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 12:05:00   
mojamura
Deja Mušič, Davor Božič, Karel Erjavec, Janez Janša...Nick Vujičič


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 12:13:07   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: alda

prijateljica pa pravi, da izgleda ko serijski morilec user posted image user posted image user posted image


Meni pa kot zadrogiran serijski morilec.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 12:20:12   
TomTaylor
user posted image





_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 12:22:09   
ZARA
Jao, no, potem pa bil je ****čki. Past tense. Na tej sliki res ni.user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 12:33:12   
Klemy82
Še jst, še jst...user posted image
Alfi Nipič je bil redna stranka, kjer sem nekoč delala... kul tip...tak mal funky user posted image , Alyo poznam odkar je bila v plenicah, (ampak se sprašujem, če bi ona hotla mene zdaj še poznat, pa smo se igrale skupaj včasih), spoznala sem tudi Adija Smolarja in Roka Ferengijo, oba zelo fajn človeka, moram rečt... pa ata Peterle je ful prijazen... aja, v restavraciji, kjer dela moja mama sem veliko let nazaj pa ob nekem dogodku gospodu Kučanu skoraj zabila nihajna vrata v glavouser posted image   Ja, soooooori noooo, če ga pa nisem vidla!!!!!!!!!
Aja, pa prav tako mnogo let nazaj smo na morju večerjali poleg Jana Plestenjaka in Martine Kajfež... se je gospodična fajn razpištolila nekaj in odvihrala...cela scenauser posted image ... on pa mrtvo hladno pojedel še njeno pico do konca, plačal in šel.user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ''''''''VIP persone''''''''
11.5.2011 12:40:45   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: madona77

Meni je pa nenormalno všeč kuhar Gordon Ramsay user posted image user posted image user posted image Njega bi pa rada spoznala. Ima tisto nekaj.
Od naših mi je pa Čakermiš, tudi on ima nekaj, samo ne na glaviuser posted image user posted image




Ta dva sta pa tudi meni tako šarmantna. Sploh Čakarmiš.

Skočirjev Grega pa je bil en mal časa moj sošolec v srednji šoli.

lp

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 12:41:13   
Šarki
kh..khm, jest sm pa enkrat v vrsti za ringelšpil stala blizu iztoka čopa user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 12:59:54   
alda
jOJ TA slika od skočirja pa je groozna!
Domicelj: ta pa je tok prepotenten, vase zagledan luftar, da te srat prime sam da ga pogleddaš, kaj šele ko odpre gofljo.
Očitno nima doma špegla, da bi se vanj pogledu user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 13:00:39   
TomTaylor
A ni zanimivo, kako lahko pozabiš na prijatelje, čeprav so "VIP"ovci;

Manca Špik, Iztok Čop, Jani Klemenčič, Edo Terglav, Anže Kopitar, Toni Tišlar, Zoky. Pa dva politika imamo v družini.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 13:02:14   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: alda

jOJ TA slika od skočirja pa je groozna!
Domicelj: ta pa je tok prepotenten, vase zagledan luftar, da te srat prime sam da ga pogleddaš, kaj šele ko odpre gofljo.
Očitno nima doma špegla, da bi se vanj pogledu user posted image


pa dobr, vizualno še kar je, ampak ko govori si pa človk kar zaželi, da bi oglušel.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ''''''''VIP persone''''''''
11.5.2011 14:53:24   
Fleka
IZVIRNO SPOROČILO: madona77

Meni je pa nenormalno všeč kuhar Gordon Ramsay user posted image user posted image user posted image Njega bi pa rada spoznala. Ima tisto nekaj.
Od naših mi je pa Čakermiš, tudi on ima nekaj, samo ne na glaviuser posted image user posted image





Meni je tudi Gordon maximalno všeč-poslušala in gledala bi ga lahko dan na dan,....dan na dan,.....Ima neko posebno karizmo,ki me čisto očara.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 15:08:17   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

user posted image

groza.. moj bivši sosed.. vzvišen pa skoz tok k da bi boga za jajca držal... ne rečem, huuuuuude komade majo, ampak on je pa obup.. pa razočarana sem bla tud nad
razočarana nad Tanjo Žagar.. tud afnasta... zanč sm glih na klopci sedela k je pršla mimo, pa ena punčka stara cca 10 let tko veselo prosti njej zalaufa in reče mami lej Tanjo - pa se ona obrne in gre stran user posted image

drgač pozitivno sem presenečena nad Brigito Šuler - se mi je skoz zdela afnasta, pa v privat lifu ni taka, prijazna punca, nasmejana,...
ko sem bla mlajša sem bla navdušena nad Šerbi k smo bli tud sosedi... pa sem bla dostikrat na obisku
tud Werner je prjazen pobič.. skoz neke šale govori, vedno nasmejan

spoznala bi rada - od slovenske scene glih ni tazga, od tuje pa se ne bi branila Shakire, Beyonce, David Duchovny, Shania Twain,.. pa zihr bi se še kje kdo našu user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ''''''''VIP persone''''''''
11.5.2011 15:09:16   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Fleka
IZVIRNO SPOROČILO: madona77
Meni je pa nenormalno všeč kuhar Gordon Ramsay user posted image user posted image user posted image Njega bi pa rada spoznala. Ima tisto nekaj.
Od naših mi je pa Čakermiš, tudi on ima nekaj, samo ne na glaviuser posted image user posted image

Meni je tudi Gordon maximalno všeč-poslušala in gledala bi ga lahko dan na dan,....dan na dan,.....Ima neko posebno karizmo,ki me čisto očara.user posted image

ja se podpišem tud jaz pod tole.. simpatičen poba, ni kej... tud jz rada uživam ob njegovih šovih, komentarjih,...

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 15:15:29   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A ni zanimivo, kako lahko pozabiš na prijatelje, čeprav so "VIP"ovci;

Manca Špik, Iztok Čop, Jani Klemenčič, Edo Terglav, Anže Kopitar, Toni Tišlar, Zoky. Pa dva politika imamo v družini.



Ti si potem črna ovca al kako? user posted image .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 17:48:53   
mačekmuri
no pa še jaz svoje pristavim... v moji službi se srečujem z ogromno znanimi, večina jih niti pozdravit ne zna user posted image ... ti si vljuden pa te gledajo debelo... med prijaznejšimi je karl erjavec pa katarina srebotnik in tina maze...
najbolj znana ki sta mi šla mimo pa sta bila rafael nadal in norah jones user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 17:58:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mačekmuri

no pa še jaz svoje pristavim... v moji službi se srečujem z ogromno znanimi, večina jih niti pozdravit ne zna user posted image ... ti si vljuden pa te gledajo debelo... med prijaznejšimi je karl erjavec pa katarina srebotnik in tina maze...
najbolj znana ki sta mi šla mimo pa sta bila rafael nadal in norah jones user posted image



Delaš na Brniku?

(odgovor članu mačekmuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 18:08:12   
PeggyBundy
Z kar nekaj politiki smo ga skupaj žurali, z nekaj njih sem skupaj letela, prav tako z eno misico.

Intimno sem se spoznavala z enim zelo znanim iz sveta glasbe, enim znanim gospodarstvenikom in enim znanim fotografom.

Od glasbenikov sem spoznala nekaj njih, eden od njih je bil največje teslo, kar sem jih spoznala v življenju.

Prav tako sem spoznala nekaj znanih športnikov.

Razen omenjenega glasbenika, so vsi čisto povprečni.

O imenih pa raje ne bi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 19:15:27   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
A ni zanimivo, kako lahko pozabiš na prijatelje, čeprav so "VIP"ovci;

Manca Špik, Iztok Čop, Jani Klemenčič, Edo Terglav, Anže Kopitar, Toni Tišlar, Zoky. Pa dva politika imamo v družini.

Ti si potem črna ovca al kako? user posted image .

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ''VIP persone''
11.5.2011 19:18:04   
mačekmuri
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mačekmuri

no pa še jaz svoje pristavim... v moji službi se srečujem z ogromno znanimi, večina jih niti pozdravit ne zna user posted image ... ti si vljuden pa te gledajo debelo... med prijaznejšimi je karl erjavec pa katarina srebotnik in tina maze...
najbolj znana ki sta mi šla mimo pa sta bila rafael nadal in norah jones user posted image



Delaš na Brniku?


ne, na meji s hrvaško...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?