|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 21:00:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Ja,  a se ti zdi vzgojno za naše otroke, ki opazujejo zadeve in ti že deset let star pobalin potuhta naš krivični sistem in reče..."Veš mami, saj se ne splača hodit v službo...sosedje nikjer ne delajo, pa majo boljši avto od nas....pa vsako leto gredo zastonj na morje preko karitasa....pa v šoli mam jaz velik večjo položnico za malico kot sosedov Tine....(in končno še tole, če bodo tako naredili, kot je všeč tebi in podobno mislečim)....ja pa še takrat ko njihov ati divja mimo naše hiše plača pol manj kazni kot bi jo moj ati....sem ga slišal kako se je hvalil.... 


Iskreno rečeno, pojma nimam, se ne ukvarjam s sosedi, na ta način, spljoh.

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 21:07:20   
Anonimen
joooj , milijonarka, ti pa tvoje primerjave....kazni naj bi bile kazni in nikakor jih ne moreš rangirat glede na plačo...lepo te prosim....to ne moreš primerjat z vrtcem in podobnimi stvarmi


Zakaj ne? Kazen naj bi bila vzgojna - enako kot naj bi bil vzgojen vrtec.

In, princip obnašanja je podoben. Mila kazen bo sprožila nekaj nevolje in negodovanja, višja kazen pri nekaterih premislek in spremembo obnašanja, za nakatere pa je dovolj močna kazen samo zapor. Apliciraj v vrtec in na cesto. Podobnosti niso naključne.

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 21:29:52   
pelin
Zakaj ne? Kazen naj bi bila vzgojna - enako kot naj bi bil vzgojen vrtec.
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

joooj , milijonarka, ti pa tvoje primerjave....kazni naj bi bile kazni in nikakor jih ne moreš rangirat glede na plačo...lepo te prosim....to ne moreš primerjat z vrtcem in podobnimi stvarmi


Zakaj ne? Kazen naj bi bila vzgojna - enako kot naj bi bil vzgojen vrtec.

In, princip obnašanja je podoben. Mila kazen bo sprožila nekaj nevolje in negodovanja, višja kazen pri nekaterih premislek in spremembo obnašanja, za nakatere pa je dovolj močna kazen samo zapor. Apliciraj v vrtec in na cesto. Podobnosti niso naključne.


In kaj natančno si hotela zdaj povedat?Mislim, da še sama ne veš dobro....Ne...ponavljam...nikakršne veze nima plačevanja vrtca in rangirano plačevanje prometne kazni...In nisem rekla, da se ne strinjam z višino kazni, ker le tako bodo žal za določene ljudi vzgojne...Vendar morajo biti za vse enake...
In ja, verjamem da se  spljoh ne ukvarjaš na takšen način s sosedi...saj se tudi oni ne z nami...žal pa smo se mi kar prisiljeni ukvarjati z njimi, ko prispevamo za šolski sklad, da gredo lahko v cšod, pa da se jim lahko subvencionira hrana v šoli, pa vsak mesec dan, dva pred dokladi nas veselo na pragu pričakata  dva posmrkana in zašmolčkana petletna fantiča, ki bi rada doma jedla Čokolino, pa ni mleka...pa če smo ravno pri tem, tudi čokolinota ni...eh ...ja no...saj če bomo še namesto njih državi plačevalli višje kazni , se nam tako ne bo ne vem kako poznalo....ja tudi jaz bi rada rekla, da se s temi zadevami ne ukvarjam spljoh...pa to so že druge zadeve...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 21:42:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

dva pred dokladi nas veselo na pragu pričakata  dva posmrkana in zašmolčkana petletna fantiča, ki bi rada doma jedla Čokolino, pa ni mleka...pa če smo ravno pri tem, tudi čokolinota ni...eh ...ja no...saj če bomo še namesto njih državi plačevalli višje kazni , se nam tako ne bo ne vem kako poznalo....ja tudi jaz bi rada rekla, da se s temi zadevami ne ukvarjam spljoh...pa to so že druge zadeve...



Mislim, ne štekam sploh, kako sta povezana sosedov boljši avto in pomanjkanje Čokolina user posted image

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 21:44:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

nikakršne veze nima plačevanja vrtca in rangirano plačevanje prometne kazni


Zakaj ne?
Že od malega otroke navajamo, da se plačuje skladno z možnostmi.

In podobnost med vrtcem in cesto ni naključna.

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   [Brisano sporočilo]
3.5.2011 21:51:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 21:59:05   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: pelin

nikakršne veze nima plačevanja vrtca in rangirano plačevanje prometne kazni


Zakaj ne?
Že od malega otroke navajamo, da se plačuje skladno z možnostmi.

In podobnost med vrtcem in cesto ni naključna.



ma kako podobnost ima kazen in vrtecuser posted image



_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 22:01:24   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mimo naše bajte še vedno padajo stotko in več in še vedno bodo. ker policajev žal na naši ulici ni. Raje postavljajo kante na konec cestninskih postaj. 


pa ste jih kdaj prosili oz. obvestili da imate divjake po ulici. Ker glede na napisano, da so inkasanti, bi jim ti prav prišli.

kar neki vozim po AC torej tudi mimo bivših cestninskih postaj, pa sem še kar pri plači, le zakaj?


Ker imaš srečo, mogoče?
Res težko verjamem, pa bi rada potrditev od tebe, da dejansko kdo tako vozi; ali pred cestninsko postajo upočasnjuješ točno po tablah, voziš skozi cestninsko postajo 40km/h in s temi 40km/h nadaljuješ vse do znaka konec momejitve? Ker ta znak je tako p******* daleč, 40km/h pa tako zelo počasi, da se mi zdi skoraj neizvedljivo.
Jaz resnično vozim po omejitvah tam, kjer so standardne  - torej 50 v naselju, 90 izven itd... Amapk sistem mi podre npr. tabla, kjer se zavije v naše področje naslejla, kjer je kao povsod 30. Pa ne da se toliko peljat tako daleč in to brez posebnega razloga. OK, če greš tam nekajkrat; ne pa nekajkrat na dan.
Imam že od nekdaj občutek, da so te pretirano upočasnjevalne table tam itak zato, ker folk vozi prehitro. Npr. če je omejitev 50, grejo 70 in če bodo dali omejitev 30, ,bodo vozili 50, pa bo dovolj varno. In zdaj zato, ker se folk ne drži pravil, imamo tako nerealne table.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 22:01:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: pelin

nikakršne veze nima plačevanja vrtca in rangirano plačevanje prometne kazni


Zakaj ne?
Že od malega otroke navajamo, da se plačuje skladno z možnostmi.

In podobnost med vrtcem in cesto ni naključna.



ma kako podobnost ima kazen in vrtecuser posted image




Vzgojnost? Ali ne?

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 22:05:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Res težko verjamem, pa bi rada potrditev od tebe, da dejansko kdo tako vozi; ali pred cestninsko postajo upočasnjuješ točno po tablah, voziš skozi cestninsko postajo 40km/h in s temi 40km/h nadaljuješ vse do znaka konec momejitve? Ker ta znak je tako p******* daleč, 40km/h pa tako zelo počasi, da se mi zdi skoraj neizvedljivo.


Jaz sicer upočasnjujem in v isti sapi priznavam, da me te table izluduju.

Radarje večkrat videvam samo proti Kranju in tam se res striktno držim, drugje pa vozim bolj pragmatično, upočasnim na 100 in 80, to mi ni težko, pod 60 pa ne več, ko se prepričam, da ni radarja.

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 22:07:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Pazit bo treba. A pazite kako vozite??


Samo za ZARO - pazim, ampak se mi še vedno zgodi, da ga usekam.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 22:14:03   
pelin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: pelin

nikakršne veze nima plačevanja vrtca in rangirano plačevanje prometne kazni


Zakaj ne?
Že od malega otroke navajamo, da se plačuje skladno z možnostmi.

In podobnost med vrtcem in cesto ni naključna.


Zakaj ne?
Že od malega otroke navajamo, da se plačuje skladno z možnostmi.
Jooj...tale je pa še bolj bosa kot prejšnje...

In podobnost med vrtcem in cesto ni naključna. [/quote)
Nee...že od malega nekateri otroke navajajo, da se ne izplača hodit v službo in da bo v primeru, da boš za neko finančno stvar prekratek, zate dolžan plačati nekdo ki je svoj denar prigaral....In ne...zadeve se naj ne bi plačevale v skladu z zmožnostmi , temveč naj bi si ljudje pač privoščili le toliko, kot so si finančno sposobni...In na to je treba misliti tudi takrat, ko se skozi naselje pelješ 80.Tole je ta Čokolino...še vedno ne razumeš... čezdalje bolj se mi dozdeva da nočeš...Žalostno ...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 22:17:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Že od malega otroke navajamo, da se plačuje skladno z možnostmi.
Jooj...tale je pa še bolj bosa kot prejšnje...


Bosa zakaj?
Vrtec, že od malega, se plačuje, vsaj v osnovi, skladno s finančnimi možnostmi starša - ki jih sistem korigira tako, da jih lahko vsak plača, tudi najšibkejši. Ali ne?  Po enaki logiki, samo v nasprotni smeri, gredo kazni -. v nekaterih sistemih.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 3.5.2011 22:21:40 >

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 22:19:17   
Anonimen
.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 3.5.2011 22:20:35 >

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 22:25:04   
pelin
Mogoče ti bom strla srčece , samo ne...ne plačujejo ga vsi v skladu s finančnimi možnostmi...Primer: mamica, ki je prijavljena kot samohranilka in nezaposlena in živi uradno še  še pri starših  na enem naslovu , na črno pa živi pri partnerju, ki ima dobro plačo in jo fino zalaga z njo, ne plačuje vrtca v skladu s svojimi finančnimi možnostmi, ...preprosto zato, ker ga ima zastonj....

eh...grem spatuser posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 22:27:51   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mimo naše bajte še vedno padajo stotko in več in še vedno bodo. ker policajev žal na naši ulici ni. Raje postavljajo kante na konec cestninskih postaj. 


pa ste jih kdaj prosili oz. obvestili da imate divjake po ulici. Ker glede na napisano, da so inkasanti, bi jim ti prav prišli.

kar neki vozim po AC torej tudi mimo bivših cestninskih postaj, pa sem še kar pri plači, le zakaj?


Ker imaš srečo, mogoče?
Res težko verjamem, pa bi rada potrditev od tebe, da dejansko kdo tako vozi; ali pred cestninsko postajo upočasnjuješ točno po tablah, voziš skozi cestninsko postajo 40km/h in s temi 40km/h nadaljuješ vse do znaka konec momejitve? Ker ta znak je tako p******* daleč, 40km/h pa tako zelo počasi, da se mi zdi skoraj neizvedljivo.
Jaz resnično vozim po omejitvah tam, kjer so standardne  - torej 50 v naselju, 90 izven itd... Amapk sistem mi podre npr. tabla, kjer se zavije v naše področje naslejla, kjer je kao povsod 30. Pa ne da se toliko peljat tako daleč in to brez posebnega razloga. OK, če greš tam nekajkrat; ne pa nekajkrat na dan.
Imam že od nekdaj občutek, da so te pretirano upočasnjevalne table tam itak zato, ker folk vozi prehitro. Npr. če je omejitev 50, grejo 70 in če bodo dali omejitev 30, ,bodo vozili 50, pa bo dovolj varno. In zdaj zato, ker se folk ne drži pravil, imamo tako nerealne table.


ne gotovo ne vozijo vsi 40 km/h po  CP, sam pa tudi radarja nisem še vidla po CP. Da imam srečo sem vesela!

zakaj v nekaterih državah, npr. Avstralija, večina vozi po predpisih, dolge razdalje, ravne ceste, omejiteve pa majo, 50% Slovencev bi tam pomoje ostalo brez premoženja, ker tako ignorirajo omejitve. Še vedno je hitrost, stran vožnje in alko najpogostejši vzrok za hude nesreče in tega se držim, neglede ali vozim pri nas ali v tujini. 

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 22:30:53   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Mogoče ti bom strla srčece , samo ne...ne plačujejo ga vsi v skladu s finančnimi možnostmi...Primer: mamica, ki je prijavljena kot samohranilka in nezaposlena in živi uradno še  še pri starših  na enem naslovu , na črno pa živi pri partnerju, ki ima dobro plačo in jo fino zalaga z njo, ne plačuje vrtca v skladu s svojimi finančnimi možnostmi, ...preprosto zato, ker ga ima zastonj....

eh...grem spatuser posted image ...



točno to, zakaj, ker nimajo vsi osnovnih vrednot, poštenost je na prvem mestu.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
3.5.2011 22:37:08   
ely*

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: mačekmuri

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

IZVIRNO SPOROČILO: ely*

Mislim, da bi morala biti višina kazni določena glede na osebni dohodek.


user posted image oprosti, sam tale je pa ena bolj kosmatih, ki sm jih prebrala na temle forumu.



oprosti ampak tale je ena najbolj smiselnih na temle forumu!




mislim....jaz tud bolj butaste izjave še nisem prebrala...a torej bojo tisti oz. bi tisti z nižjimi dohodki biksali in delali na cesti kaj jih je volja, medtem, ko bi tisti z višjimi dohodki plačali mastno vsoto...Mislim no....mimo do koncauser posted image


Recimo, ti imaš nizek dohodek. Za določen prekršek danes, po veljavni zakonodaji plačaš 500€. Sosed, ki ima za 750.000€ premoženja in dohodke v najvišjem dohodninskem razredu, plača 500€ (kar je nekaj % njegove plače).

Po novem sistemu ti še vedno plačaš 500€, sosed pa 5.000€, kar je recimo pol njegove plače, tako kot je 500€ več kot pol tvoje-. Še vedno butasto?



vse to drži. Ampak pri tako resni stvari moramo bit "enaki"..Če človek naredi prekršek tak ali drugačen s tem ogrozi drugega in tu sploh ne igra vloge akli je zaposlen ali nezaposlen ali je direktor ali tovarniški delavec. Vsi bui se morali tega zavedat. In prav je da so kazni stroge do vseh enako, kajti le tako bo MORDA koga kaj izučilouser posted image



Po tej logiki - ne bo bogatih nikoli izučilo. Za njih je to pis of kejk, ne učna lekcija. Toliko stane buteljka malo boljšega vina v dobri restavraciji.



Naj se pa unemu, ki dobiva podporo ukine podpora. Še 1x poudarjam, da nisem zato, da je nekdo nekaznovan, ker ima nižje dohodke, ampak, da se nekomu s par tisoč evri 50 evrov pač ne pozna in ga ne bo izučilo. In bo naslednjič prgonu 20km prehitro in bo lahko zbil otroka.
O teh kao samohranilkah in ne vem čem lohk pa drugo debato odpremo. Ker ima veliko takih kao revežev, boljše dohodke oz. življenski standard, kot nekdo, ki hodi v službo. Naj začne država tole malo preverjat, pa bo nam delavcem hitro lohk davke znižale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
4.5.2011 7:50:51   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Mater, a telefon pa ni prekršek..seveda ne, sej to pa počneš. Dosti hujšo nesrečo lahko povzročiš s čvekanjem po telefonu, kot pa če se pelješ namesto 40 46,5.


Podpis!


Telefon se lahko primerja z alkoholom.


Kaj hoces s tem povedat?


Da je vožnja z mobitelom v roki zelo podobno nevarna kot vožnja pod vplivom alkohola (žal sem pozabila primerljive promile).
Jaz ti to lahko potrdim iz prve roke. Sicer govorim na bluetooth, a če je kakšna bolj kritična situacija na cesti, enostavno rečem, čak user posted image , ker se nisem sposobna skoncentrirati na dve stvari hkrati. Ne predstavljam si, da se moram v takem trenutku še na tretjo, kam bom z mobitelom v roki, in kako bom avto 100% obvladala samo z eno roko (ko z drugo obvladujem mobitel). Očitno nisem sposoben slovenski voznik.


Ni posebne razlike med pogovarjanjem na blututh, al pa če maš telefon na ušesu. oboje je enako nevarno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
4.5.2011 7:54:43   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: mačekmuri

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

IZVIRNO SPOROČILO: ely*

Mislim, da bi morala biti višina kazni določena glede na osebni dohodek.


user posted image oprosti, sam tale je pa ena bolj kosmatih, ki sm jih prebrala na temle forumu.



oprosti ampak tale je ena najbolj smiselnih na temle forumu!




mislim....jaz tud bolj butaste izjave še nisem prebrala...a torej bojo tisti oz. bi tisti z nižjimi dohodki biksali in delali na cesti kaj jih je volja, medtem, ko bi tisti z višjimi dohodki plačali mastno vsoto...Mislim no....mimo do koncauser posted image


Če pomisliš čemu je kazen pravzaprav namenjena, ni tako zelo mimo..

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
4.5.2011 8:14:40   
kalbo
Omejitev skozi cestninsko postajo je pa 60 kmh. Talne oznake ne morejo veljat kot omejitev. 40 je omejitev samo skozi ABC stezo.

End, če pa še nisi videla radarja na CP, potem pa res malo voziš.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
4.5.2011 8:17:14   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

End, če pa še nisi videla radarja na CP, potem pa res malo voziš.


to ti praviš, veš pa ne, da bi pa merili po CP, kjer je še omejitev pa 100% nisem! Mogoče so pa na našem koncu bolj dosledni do teh omejitev, srečo mam!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
4.5.2011 18:13:44   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Pazit bo treba. A pazite kako vozite??

Samo za ZARO - pazim, ampak se mi še vedno zgodi, da ga usekam.


Vsaj ena, ki se drži teme.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 4.5.2011 18:14:00 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
4.5.2011 18:19:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Pazit bo treba. A pazite kako vozite??

Samo za ZARO - pazim, ampak se mi še vedno zgodi, da ga usekam.


Vsaj ena, ki se drži teme.


Se zgodi, tudi najboljšim user posted image .

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: OD 1. julija dalje velja ZPRCP - Kazni so...
6.5.2011 4:59:14   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: end1



to mi pa ni fer. Če nisi pripasan je to popolnoma osebna odločitev. naj raje kaznujejo še mobitele v roki in cigarete. Tu pa bi popenla, ko vidim user posted image


je osebna odločitev vendar posledice poškodb, ki so v večini hjše če ga ne uporabljaš, pa financira država, zato je to obvezno. Ne poznam cen oskrbe v bolnici, vem pa da so zeloooo velik strošek, ki ga plačujemo vsi davkoplačevalci.



Res, vendar niso tukaj samo državni stroški razlog, zelo močan lobi so tudi zavarovalnice.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 6.5.2011 5:00:58 >

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?