|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 8:57:38   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Flašonek, a ti maš pojma tut iz gradbene plati al sam arhitekturne?

In še to, a si draga user posted image ?


jaz sem bolj ko ne arhitekt- sam sem pa obkrožena z gradbeniki če to kej nucauser posted image

draga? odvisno koga vprašaš, mnenja si niso enotna user posted image

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 3.5.2011 8:58:20 >

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 9:02:03   
koala.cek
flaška - a ti si se tako preselila ? z otroci ?  če sem te prav razumela....

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 9:14:38   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek
flaška - a ti si se tako preselila ? z otroci ?  če sem te prav razumela....


ja, čisto pravilno si razumela...

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 9:15:58   
PapuaNG
jutro,

se še jaz javljam po nekaj dneh. Sva bila za vikend brez mulca-je brez težav preživel tudi dve noči pri babici, ni bilo nič krize. Edino doma je zdej ponoči malo kriza, se več zbuja, ampak ok-samo da je na počitnicah vse ok user posted image
Čestitke vsem rojstnodnevnikom-malim in velikim. Pri nas se je zdaj ravno dobro začela sezona rd-jev. Ta vikend ma fešto moj pa njegov brat (dvojček), potem pa že kmalu tašča pa sestra od mojga, moj brat, stric, moj mulček, teta od mojga, jst...bo treba kej športat ob vsej tej hrani user posted image

Aja, trma-pri nas je na vsakodnevnem meniju. Jo še nekako hendlam, edino ne vem, kako naj dosežem, da v napadu besa ne razbije vsega okoli sebe. Smo v enem mesecu ostali brez treh krožnikov (plus en pri tastu). Za izpade v javnosti se pa ne sekiram-se mu lepo nasmehnem in čakam, da mine (če sploh mine).

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 9:31:52   
petrazg
oj... babnce ...

Otroci v vrtcu, da se mami malo odpočije...

Služba...ne bom niti komentirala.... user posted image vse po starem ...

Zoja... zlato, madonca... bodi vesela... sej samo tu še vrednost ne pada user posted image   Je pa vseeno boljš, kot kakšna igrača, ki jo lahko čez en teden v smeti vržeš, ker razpade...
Flaska... kdo ti pa Majči čuva? Pa vsaka čast, da zmoreš... user posted image

Igrišče pri CD je med bloki, pa lepo so klopce. Lahko se zmenimo za zmenek tam ja... Mc je pa itak čisto blizu. user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 9:41:40   
FLASK_A
Petra, privat sem našla. Hvalabogu. Zadnji moment, ker tu nikogar ne poznam in je bilo kar težko izvrtat kje se čuvajo malčki... Sem imela res srečo.

In hvala... user posted image Večini je moje guranje čisto samoumevno... Pač ne vedo kako to izgleda...

In žabe, menite se za petke pliiiiiis, ker bi se tudi jaz prišla igrat (beri: mastit v MC, tamale pa na igrala) user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 10:04:37   
ledenka
jutro user posted image  

ja, dejmo se pol za kak petek zmenit... sam ne vem, kak ste z RDji o zmajčkov? mi mamo družinsko v četrtek, če bo gospod soprog mel cajt, širša zasedba bo pa v nedeljo. če bo. moja mat se je spet neki ponujala, da bi mel pri njih piknik... ne dojame, da je meni zoprno v njihov konc hodit user posted image  mah brez veze.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 10:05:52   
petrazg
Zelo samoumevno, ja. To sigurno mislijo taki, ki nimajo otrok, ali pa imajo babice, ki jim čuvajo otroke, hodijo po otroke v vrtec in jim še kaj skuhajo. Meni včasih kar dol vse pade in ne vem, če imam še energijo za naslednji dan. Itak iam pa vse svoj namen, a ne... Komot se tudi zmenimo za kakšen petek, da se lahko prideš še ti bajsat k nam user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 10:12:00   
koala.cek
ja, samoumevno. pišuka, jest sem dones tako utrujena, da samo sedim za mizo in rešujem številke. imam tak ljubi mir, al pa se mi vsaj zdi. pa občutek imam, da sem teh 10 dni samo kuhala, pomivala, stregla...naši fantje so skoz lačni in skoz mora bit kej za jest. a imate ve tudi tak filing ?

ko smo se zadnjič vračali iz morja, smo šli v mca. češ, da mi doma ne bo treba kuhat. po cca dveh urah, sta bila tamaladva lačna. tavelik je prišel notri in me spraševal, če bom kej skuhala za večerjo. in sem šla ven vlečt, meso, juho, solato, .... noro. da ne govorim, koliko denarja zdaj pustim za hrano. ne vem, ali se res pozna še dva otroka, al kaj...

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 10:15:58   
petrazg
Koalčka, a tole za hranjenje si od mene prepisala user posted image Moja dva sta tudi lačnaaaaa... Skoz bi nekaj jedla. Skozi ves dan... In ja, tudi pri nas zapravimo več za hrano... Mislim, da skoraj toliko pojesta kot jaz čez dan.... user posted image Sta po očiju.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 10:24:42   
betty.ford
naša jesta kot piščančka. kakšen dan me presenetita z lakoto.
me moti, ker se večkrat zgodi, da moram za njima jesti (ker mi je težko stran vržt user posted image ) -

flaška, petrazg, saj je 1x letno 25. marec, pa je takrat vse poplačano user posted image
user posted image  razumem. sicer priznam, da nisem trenutno v takšni situaciji (HB, ker absolutno ne vem, kako bi zmogla - bi se mi popolnoma teplo s službo in verjetno tudi s financami)

ampak ženske (ne vem od kod) imamo enormne vire notranje energije, ki poganja družinski stroj.user posted image

ledenka, mi za rojstni dan predvidevamo piknik - v kolikor se nam ne bo izšlo z željenim prostorom pa bomo kar doma. stanovanje je majhno, a bo že zdržalo. na srečo nimamo luxuzno opremljenega tako da škode ne bo opaziti user posted image
mojim se ne mislim basat, ker bo vse cvetelo pa zelenelo in tja razigrana otročad res ne pašeuser posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 10:59:22   
ledenka
zeeeeeh! moja storilnost je čist popraznična... nisem danes za delat.

pa kup telefonov moram opravit. se je moj ljubi soprog odločil, da bo dal delat vse za bajto enemu frendu, ki ureja take prenove... tako da moram moje mojstre odpovedat user posted image  pustmo to, da bo to sedaj stalooooo, ker tip dela take bolj dizajnerske varjante (bana bo ziher stala tolk ko cela oprema za kopalnico, ki sem jo jaz zbrala). ampak če misli tako, pa naj bo... sam pol se bojim, da bo stanovanje dizajnersko, za revijo, ne pa dom.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 11:01:38   
ivanamdb
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan
flaska = wonderwoman!!! user posted image ja vem da ti se zihr zmesa, ampak res si wonderwoman! betty je lepo (kot vedno!) napisala da zenske vedno najdejo notranje vire energije...tud ko mislis da si v "rezervi" se se neki energije najde.
hm...hrana...moja poje.... tudi ona bi non stop neki jedla...ampak samo ono kaj si ona zeli... ce ji das sendvic, si uzame sunko, kruh in sir pa ti da nazaj user posted image .... vceraj sve sle v pekarno po frisn kruh, in ko je vidla gospo je zavpila "preeeeeceeeeeel" in ji je gospa seveda en podarila user posted image
drugac...danes nc ne delam...koferi se na pol za odpakirat...ampak dala sem kuhat frisno zupco, zdaj grem marinirat za curry, in potem...ce se da...se ene muffine naredim....(ne da mislit da se okna perem in sesam stanovanje...user posted image ...na nivoju stale smo).
majana zs na fb!

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 11:55:41   
betty.ford
mmmm, ivana, kako mora dišat v vašem stanovanju!
sama si bom verjetno pripravila samo solato user posted image  pa donat bom pila zraven... user posted image user posted image  se me bodo stranke kar izogibale danes user posted image user posted image user posted image

sem malo v red spravila naš brlogec, tako da bodo fantje imeli kam stopit, ko pridejo domov.

pa zmajčicam od lake in Blue* čestitam ob rojstnem dnevu! user posted image user posted image

vsekakor izkoristite današnje sončno popoldne in radi se imejte!
saj paše biti malo brez mulčkov, a če jih spet nič ne vidiš, tudi ni prav fajn občutek.

in pa: pomaga, če si večkrat na dan rečete, kako krasne ste! in to dejansko ste!user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 11:59:39   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford


pa zmajčicam od lake in Blue* čestitam ob rojstnem dnevu! user posted image user posted image


T in G, vse najboljše user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 12:12:54   
maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford


pa zmajčicam od lake in Blue* čestitam ob rojstnem dnevu! user posted image user posted image


T in G, vse najboljše user posted image user posted image user posted image


Vse naboljše bejbiki!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 12:29:59   
FLASK_A
Se pridružujem čestitkam za G, T sem že voščila.

Madonca, zdej pa sploh ne bom sledila vsem tem rojstnim dnem, že vidimuser posted image

Ivana, dej no dej, če je kdo wonderwoman si to samo ti. Jaz bi že zdajvnaj podlegla takemu tempu.
Je pa res da sem zdaj začela popolnoma drugo življenje in je naš vsakdan popolnoma drugačen kot prej... Edini problem je komunikacija z drugim bregom... Upam da se bo enkrat izboljšala, zavoljo malihdveh... Čeprav dvomim. Če gledam povprečje zadnjega leta...user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 12:34:31   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
zeeeeeh! moja storilnost je čist popraznična... nisem danes za delat.
pa kup telefonov moram opravit. se je moj ljubi soprog odločil, da bo dal delat vse za bajto enemu frendu, ki ureja take prenove... tako da moram moje mojstre odpovedat user posted image  pustmo to, da bo to sedaj stalooooo, ker tip dela take bolj dizajnerske varjante (bana bo ziher stala tolk ko cela oprema za kopalnico, ki sem jo jaz zbrala). ampak če misli tako, pa naj bo... sam pol se bojim, da bo stanovanje dizajnersko, za revijo, ne pa dom.


Dom ustvarimo ljudje, ne oprema, tako da ni bojazni user posted image

In betka, hvala za te besede user posted image Vsem vam- hvala, paše kaj takega prebrat... user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 12:38:01   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488


IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford


pa zmajčicam od lake in Blue* čestitam ob rojstnem dnevu! user posted image user posted image


T in G, vse najboljše user posted image user posted image user posted image


Vse naboljše bejbiki!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image cestitke tudi od mene!


ah dej ti flaska! kva moj tempo?? sedim doma, kao neki delam ce se mi da, medtem neki kao skuham spet ce se mi da (ce ne se kaj najde v zamrzovalniku), pa mal oropam hladilnik, ce se mi da grem neki kupit  stacuno, D v vrtcu, "velik otrok" v sluzbi....men se zdi da sem jst tanajbolj komot tuki. ja se cajt za it kofetkat na desperate housewives morning najdem! vi punce pa vse greste v tapravo sluzbo po cel dan, pa sele potem greste v stacuno, pa stvari rihtate po hisi, etc.etc.etc.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 13:00:37   
maja1488
Flašonek, a drugi breg je v Lj ostal? Upam, da se poštima kot se mora in da so ti dnevi dosti lepši kot prej!

Grem, me lulat tišči.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 13:08:25   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488
Flašonek, a drugi breg je v Lj ostal?
Upam, da se poštima kot se mora in da so ti dnevi dosti lepši kot prej!
Grem, me lulat tišči.


Tako je, maja. Hvala.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 13:44:08   
ivanamdb
punce za vas  http://www.youtube.com/watch?v=xkgbWGBmgN8    user posted image (mal banalna, ampak resnica, vsake tolk bi si take stvarce morale mal spomnit)

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 13:52:38   
ledenka
flašonka, naj se zadeve poštimajo, da bo komunikacija tekla...

sem pa eno novičko zvedla, ki je ne smem dat na FB user posted image  spet bom teta user posted image  enkrat januarja user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 13:54:21   
majana79
o babuške!

vse naj naj slavljenkam! user posted image pa seveda pogumnim mamicam, ki so zdržale 2 leti in bodo še nadaljnjih žnj user posted image

ženske smo itak superiorna bitja, pa če se moški še tako duvajo, kako oni delajo 'moška' dela, tko da, rispekt vsem, ki imate 2 pa ste al same al pa velikokrat same...

drugače sta pa danes napisale skoraj toliko kot v dobrih starih porodniških časih user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.5.2011 13:57:32   
FLASK_A
OMG, sami dojenčki! Mi kar slabo rata ko pomislim na dretje prvi dve leti user posted image Nič fouš, kar naj jih drugi imajo. user posted image

Ledenka
, vseeno- čestitke da boš teta, to je najbolj lušno. Ko se dretje začne se samo poslovišuser posted image



(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?