|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
27.4.2011 12:54:07   
Nevihta123
Velenje
IZVIRNO SPOROČILO: Jana73

user posted image
user posted image
 
PDP,
nick, starost, zaporedna število , pregled, NS, kraj
 
1. 10.
amon , x , 1 ,  x, 22. marec, KP
*Anna*, 28 let , 1 ,  x,  25. marec, Notranjska
miska 21,  x, 0 ,  x, x, x
sensiTive,  x, 0 ,  x, x, x
superstar7, x, x ,  x, x, x
 
 2. 10.
igriva,  27 let, 0 ,  23. marec, 18. marec, Lj
 
 3. 10.
pikomiko, 27 let, 0 , 24.februar, 22. marec, okolica Lj
 
4. 10.
agotha,  x, 1 11. april, 23. marec, x
anonimna7 , x , 1 ,  x, x, x
anna_,  22 let, 0 ,  x, x, Gorenjska
janja 506,  22 let, 0 ,  x, x, Štajerska 
becky27,  28 let, 1 , x, 22. marec, Lukovica
frutolino, 33 let, 1 ,  x, x, Krško
 
5. 10.
Shilou, x, 0 ,  x,  x, x

6. 10.
nanita, 22 let, 1 , 9. marec, x, Velenje
betipol, x, 0 ,  x, x, x
Aikido,  x, 1 ,  x, 28. marec, Ce
Nevihta123, 34 let, 1 , 17.marec, 30. marec, Sl. Konjice/CE

 
7. 10.
vanilija,  25 let, 0 ,  x, 30. marec, Dolenjska
 
8. 10.
lana777, 33 let, 1 ,  31. marec, 22. marec, Štajerska
anonimen,  x, x ,  11. marec, x, x
pozi,  x, 1 ,  21. marec, 28. marec, Ce

9. 10.

10. 10.
  primana,  22 let, x ,  29. marec, 28. marec, Logatec
ŽanaTaja,  32 let, 2 ,  9. april, 4. april, Kamnik
janja 506,  22 let, 0 , x, 31. marec, Štajerska
pokamoka,  30, 1 ,  3. maj, 30. marec, Z SLO



11. 10.
*rebecca*,  27 let, 0 ,  14. april, 30. marec, Notranjska
diksy,  x, 1 ,  11. april, 4. april, Štajerska
 
12. 10.

13. 10.
ribica81, 29 let, 1 , 0 ,  9.5., x, KP
carmik, x, 0 , x, 5. april, x
 
14. 10.
vvvv,  x, 1 ,  17. marec, 1. april, Štajerska

15. 10.
 jeannetka,  31 let, 0 ,  14. marec, x, MB/Francija
miska_piska, x, 2 ,  x, x, LJ
jagodka1, 28 let, x ,  1. april, Gorenjska
veselka,  29 let, 1 ,  29. marec, 29. marec, x
 
16. 10. 
SRCE,  x, x ,  x, 31. marec, x
 
17. 10.

18. 10.
jenny700, 24 let, 0, /, /, Gorenjska

19. 10.
babkaa, 25 let, 0 ,  6. april, 12. april, MB
marjanita, 30 let, 0 ,  23. maj, 12. april Gorenjska

20. 10. 
barb71,  x, x ,  x, x, Lj
si.pikica, x, 1 ,  x, x, Primorska

21. 10.
ella Marela,  x, 1 , x, x, x

22. 10.
sonc7nica, 30 let, 0 , 18. marec, x, Ce
špelca marelca 1,  x, 2 ,  x, x, Lj
 
23. 10.

24. 10.
Sa.Ka, x, 1 ,  18. marec, x, x

25. 10.
Jana73, 38 let, 2 , 1 , 3.5., 3.5., Štajerska

26. 10.
Zelenkaa, 28 let, 0 , 28. marec, x, Primorska
škorec, 30 let, 1 , x, x, x
nosek5, 27 let, 2 , 1 ,  18. marec, 15. april, LJ
Neya26, x let, 1 ,   x,april, x
 
27. 10.
anonimna , 28 let, x ,  x, x, CE
jagodaaa, x, 0 , 28. marec, x, NM
pikapolonica5, 27 let, 0 ,  x, x, x
pamb,  28 let, 1 , 0 ,  14. april, 18. april, okolica Maribora
 
28. 10.

29. 10.
drejčy,  x, 1 ,  x, x, x
frnikola 982,  x, x ,  x, x, x
asdf81,  x, 0 ,  18. marec, x, x

30. 10.
sončica25, 26 let, 1 ,  x, x,    okolica Velenja

31. 10.
 tedi2, 23 let, 1 ,  x, x, x
anonimna , 30 let, 1 ,  11.05., x, Savinjska

user posted image

SKUPAJ NAS JE :  59
NOSEČKE : agotha, asdf81

 Z NAMI ZAČELI:
 



user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
      - nosečnica.si                             - babybook.si
          - noseča.com                             - pregnancy.org
    - bibaleze.si                               - bambino.si
                     - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
   OTROŠKA IMENA
   ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA


(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Oktobrke 2011
27.4.2011 13:08:09   
Nevihta123
IZVIRNO SPOROČILO: ribica81

Pozdravljene sonosečke!!

Po dolgem času se vam oglašam...vidim, da se je po doooolgem času vrnil tudi naš seznamček. Pohvale vsem, ki se trudite za njegauser posted image   Jst sm nuhalno že dala skozi, naslednji pregled imam 9.5. Z našim otročkom je vse OK, trebuh se mi je končno začel poznat in prou z veseljem ga božavauser posted image   Vsi izvidi s prvega pregleda so bli uredu, sm pa kr mal jezna, ker še nism prebolela toksoplazmozeuser posted image  Zdj pa vse sadje in zelenjavo perem kot zmešana!user posted image   Je še kera ki je še ni prebolela?
Zelenkaa iz kje točno pa si (če ni skrivnost)?
Se bom mogla vpisat na kakšno zadevo za nosečnice, da si najdem družbo za tiste dni, ko bo čas za sprehod z bebicami.

Lep sončni pozdrav iz Kopra in čuvajte svoje pikice!


Tudi jaz še nisem prebolela toksoplazmoze. Je zoprno imeti še eno skrb več, ampak bodi srečna, da imaš vse preiskave o.k. Jaz sem bila na coombsovem testu pozitivna! Morala sem dati še enkrat kri, prav tako tudi ati, ker moja kri vsebujue protitelseca Anti-N, ki obravnavajo plod kot tujek. Moram povedat, da v prvi nosečnosti tega nisem imela, drugače imam pa kri A+. Čakam na izvide...

(odgovor članu ribica81)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Oktobrke 2011
27.4.2011 16:47:58   
jenny700
Držim pesti za vse nosečke, da se čimprej razrešijo težavice...:)
Moram pa povedat da nas tale lepo vreme res vleče vn na sončka...zato verjetno tudi ne pišemo toliko :)

lp

(odgovor članu Nevihta123)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Oktobrke 2011
27.4.2011 18:46:59   
lananai
Jst se vam pa končno lahko odkrijem! Sem anonimnauser posted image in upam, da mi nikoli več ne bo treba bit anonimna! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Oktobrke 2011
27.4.2011 18:58:28   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: *rebecca*

jenny700: mene tud tko špika, in je vse ok. enkrat sem ležala na kauču in kihnila potem pa aaaaaaaaau, taka bolečina da je joj. kar na jok mi je šlo. Zdej pa vedno ko moram zakašlat, kihnit ali kaj v tem stilu, se malo "k seb stisnem" noge k sebi potegnem al pa se mal priklonim, in je ok. ej, vsesort bomo pogruntale. user posted image


Ja, jst se tudi skup povlečem, ko kihnem. Me je že v 1. nosečnosti bolelo, če sem bila kar iztegnjena. Kdo bi vedu? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Oktobrke 2011
27.4.2011 18:58:35   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: sensiTive
A katera ve, kako je s temi Rh faktorji. Kdaj pa je možno ugotovit, kakšen Rh ima otrok? Nekaj sem brala na netu, da v prvi nosečnosti itak ni nevarnosti, ampak me vseeno zanima.


Najbrž šele po porodu. Nekaj po 20. tednu (25.?) ti dajo inekcijo v vsaki nosečnosti. Po porodu vzamejo kri otroku in če je Rh-, ne rabiš še ene inekcije. Če pa je otrok Rh+, dobiš kak dan po porodu še eno inekcijo. To je potrebno zaradi naslednje nosečnosti. Ker če bi bila ti Rh-, otrok pa Rh+, lahko tvoje telo v naslednji nosečnosti zazna plod kot tujek in ga zavrne (splav). To je hitra razlaga.

(odgovor članu sensiTive)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Oktobrke 2011
27.4.2011 19:02:24   
lananai
Drugače je pri meni počutje v redu. Trenutno sem v 14. tednu in slabosti ni več. Če bi sploh lahko rekla, da sem imela slabosti. Bolj ene čudne želje (oz. NEželje) po hrani. user posted image Trebušček se vidi in če ne skrivam, ga nekateri že opazijo. Komaj čakam gibe. Včasih zvečer držim roko na trebuhu in kar čakam, da bo že kaj čutit. user posted image Sej vem, da je še prezgodaj. Prvič sem čutila ene metuljčke v 19. tednu, tako da bo tokrat mogoče čez kake 3 tedne. Sem neučakana. user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Oktobrke 2011
28.4.2011 8:12:11   
nosek5
Pozdravljene souser posted image

tebe sem pa prav vesela lananaiuser posted image , dobrodošla med nami...in seveda tudi vse ostale :)
Kako ste kaj na te deževni dni? To je čas za poležavanje ali pa turbo pospravljanje, mislim da se bom odločila za drugo varijantouser posted image ker je stanovanje že hudo potrebno čiščenja.
Se mi zdi, da se tukaj gor pogovarjam skoraj sama s sabouser posted image , pa nič zato.
Uglavnem, lepo bodte, božajte trebuščke in crkljajte svoje večje pikce, če jih že imate.

Lep dan še naprej...



(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Oktobrke 2011
28.4.2011 10:28:44   
Anonimen
živjo

še moj glas po dolgem času, ma joj, sm tkoooo lena za pisat user posted image . Sicer redno preberem, tko da sm na tekočem.
 
Lananai dobrodošla in čestitke!

Pri meni nič posebnega, živimo iz dneva v dan, in se veselimo novih stvari. Zadnjič mi je sestrična, ki ima punčko staro 7m, prinesla tooonooo, ma res tooooono oblekc, in sedaj mava problem, k nimava kam pospravit. Ajme meni, sva že v lovu za novo omaro, k drgač ne vam kam bo vse šlo. Dijo mijo ej. user posted image  Smo pa res velika velika žlahta, tko da vse to kroži med nami in je prav lušno, ko si tko posojamo. Tudi mi, bratranci in sestrične smo tko zrasli, rojeni en za drugim in smo nosili iste cote, potem pa k zdej gledaš slike smo vsi v enakem puloverju, hlačah user posted image  user posted image . Hm, jah, nas je 17, ni kaj, naših otrok pa je že sedaj 7, tko da smo na dobri poti. Tko da bova z mojim user posted image  kupila le voziček (tega pa še rabijo) in mava vse.

Sicer pa mam še nakaj dela s tem mojim magisterijem, upam in čakam da dobim kak zagon da se lotim še teh par malenkosti končat, pol pa uživancija.

Zdaj pa jemljem zalet da bom mal skidala po bajti, k je taka k da bi cunami useku. Bom kr u najinga karavana nabasala kar je za vija in odpeljala na zbirnik odpadkov tu blizu - maš kontejnerje za vsako stvar, potem pa sam sortiraš, zmečeš in je hiša malo bolj prazna.

Lepo se mejte, kljub kislemu vremenu. Božajte buškote in mejte se radi. user posted image

(odgovor članu nosek5)
  Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Oktobrke 2011
28.4.2011 10:39:27   
jenny700
lananai :  jeej :) tudi jaz sem se malo ustrašla glede tega rh- faktorja, vnedar k sreči imam 0+, nisem pa vedela, da ti dajo inekcijo v vsakem primeru??user posted image

jooj...tudi jaz si želim da bi že kaj se zganilo, predvsem ker je to moja prva nosečnost in komaj čakam prve gibe...moj dragi že vztraja pri tem, da on pa sliši, da se nekaj dogaja ko prisloni uho na moj trebušček, pa ga vedno hecam da je to moja prebava :)) hehe

nosek5: meni pa kar ustreza tale dež, mislim da nas bo poleti vročina izmozgala :) hehe..tudi meni se včasih zdi da se sama s sabo zgovarjam...no sva že dve :)) hehe

lep dan vsem...

(odgovor članu nosek5)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Oktobrke 2011
28.4.2011 11:10:26   
jenny700
*rebecca* držim pesti da ti uspe magister :=)
sta že kaj gledala vozičke? meni vsi pravijo da je še zgodaj da sploh karkoli gledam...vendar po drugi strani bo 1,2,3 oktober pred vrati..že za porodniško bom morala julija oz. avgusta rihtati...če mislim že septembra iti :)
bolje vse počasi ogledovati, razmišljati kot pa potem vse na kup, kajne?

lp

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Oktobrke 2011
28.4.2011 13:39:58   
Anonimen
jenny700 HVALA. user posted image

Drugač pa glede vozičkov: ja, mi2 sva že dalj časa v iskanju "ustreznega", sicer sva ga tud našla, ampak dva brskala in brskala za bolj ugodno ceno, ker pri nas so ADIJO PAMET, dobesedno. user posted image  Jaz sama sem precej "zajca" al kako bi rekla, vraževerna, nočm prehitro, ampak vsega si ne bova pustila za zadnja dva meseca, spolh zarad denarja. Ok, res da nama ni treba dost kupovat, sam vseeno. Da se pa zadnja dva mesca skeširam do amena, pa ne vem če bi šlo. user posted image  Moj pravi da je treba šparat za žur po rojstvu. user posted image  Tko da sva voziček naročila, danes sem ga plačala, sedaj pa čakava. Ko dobiva, kaj več povem. Sva ga pa tko hitro naročila, ker sva našla zelo ugodno ceno, in sva kar zagrabila. Z ostalim pa bova počakala, mam še čas. Štos je tud v tem, da, kot si rekla, bo treba hitro za to porodniško rihtat pa tko. Mi2 sva še tu mal na Italijo vezana in avgusta imajo tko vse zaprto, tko da se bo potrebno mal prej zmigat. Sploh pa zadnji mesec želim met vse pripravljeno, da pol sam še "meditacija" in čakanje na dan D. user posted image  

No ja, plan je eno realizacija pa drugo.

lp

(odgovor članu jenny700)
  Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Oktobrke 2011
28.4.2011 16:28:07   
pikomiko
Hej ženske user posted image !
Vidim da ste kar pridne...vsaj ene. Mene pa dones muči neka bolečina nad levim jajčnikom in kar ne poneha. Midva tud že vozičke gledava. A boste vse nove kuple? Jest sem kar za novga, sploh ker je to moj 1.user posted image , ja cene so pa ubijalske že samo za prebrat, kaj šele za plačat user posted image .
A katera ve ali se med 28 dni porodniške pred rokom štejejo vsi dnevi (prazniki,sobote, nedelje??????)? ali samo delovni dnevi?

Uživajte še naprejuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Oktobrke 2011
28.4.2011 16:37:55   
Anonimen
pikomiko mi2 sva novega kupila, ker je to prvi otrok in imava namen met še, tko da sva vzela novega. Sva tud rablene gledala, pa pol če mal pomislš jih je nekdo že zihr dve leti rabu, pol ga boš še ti 2 leti, je to že 4, kaj šele če maš namen met še kakega otročička. Tako mi2 razmišljava.

Kar se pa porodniške tiče - kolkr vem, se štejejo tudi vikendi (pač, vsi dnevi, vsak posebej) in ne samo deloavni oz. med tednom. Naj me katera popravi, če sm kiksnla.

(odgovor članu pikomiko)
  Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Oktobrke 2011
28.4.2011 16:47:09   
oktober11
evo, se še jaz oglašam po dolgem času. prebrala sem vse kar ste napisale, edino časa za pisanje ni bilo. z dragim sva lepo vreme izkoriščala za sprehode, tako da vsaj zaenkrat moje kile iste ostajajo. user posted image

v trebuščku se že čuti neko žgečkanje, čeprav me čudi da bi to že prvi gibi bili, ker gre za prvo nosečnost in bi se naj ti metuljčki pozneje čutili. prav tako me ob prehitrem vstajanju al pa ob kihanju konkretno zašpika, in me v tistem trenutku čist prestraši. trebušček se začenja kazati, vendar se še ga da skriti. zaenkrat zgleda kot da mam par kg preveč user posted image

vozički, posteljice, previjalne mize, cotike,.... vse je tak fajn gledati, ampak zaenkrat ne kupujeva nič. prav tako še ni nič glede vozička dorečeno, edino to veva da bova novega kupila. stvari ravno niso poceni, ampak kaj čemo, za naše user posted image bomo že kaki evro dali user posted image

pa še za seznam: PDP imam 13.10., NS smo uspešno opravili 5.4., naslednji pregled pa bo 5.5., gre pa za prvo nosečnost, prihajam iz maribora.

< Sporočilo je popravil oktober11 -- 28.4.2011 16:50:19 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Oktobrke 2011
28.4.2011 16:49:35   
oktober11
aja, pa lep pozdrav vsem souser posted image , ki že vztrajno hitimo proti polovici naše nosečnosti.
uf, kak čas beži... lepo se mejte user posted image

(odgovor članu oktober11)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Oktobrke 2011
29.4.2011 11:24:55   
cassy


Tudi jaz še nisem prebolela toksoplazmoze. Je zoprno imeti še eno skrb več, ampak bodi srečna, da imaš vse preiskave o.k. Jaz sem bila na coombsovem testu pozitivna! Morala sem dati še enkrat kri, prav tako tudi ati, ker moja kri vsebujue protitelseca Anti-N, ki obravnavajo plod kot tujek. Moram povedat, da v prvi nosečnosti tega nisem imela, drugače imam pa kri A+. Čakam na izvide...

[/quote]


nena skrbi, nevihta123...... boš videla da se bo vse dobro končalo.....pa hej, saj je to moj nečakec/nečakinja, ki ga/jo že vsi nestrpno čakamo.....boš videla da bo septebra jok in stok v vaši spalnici......hhhihihihihiuser posted image

(odgovor članu Nevihta123)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Oktobrke 2011
29.4.2011 11:26:02   
cassy

[/quote]

Tudi jaz še nisem prebolela toksoplazmoze. Je zoprno imeti še eno skrb več, ampak bodi srečna, da imaš vse preiskave o.k. Jaz sem bila na coombsovem testu pozitivna! Morala sem dati še enkrat kri, prav tako tudi ati, ker moja kri vsebujue protitelseca Anti-N, ki obravnavajo plod kot tujek. Moram povedat, da v prvi nosečnosti tega nisem imela, drugače imam pa kri A+. Čakam na izvide...

[/quote]

popravek (citat)


nena skrbi, nevihta123...... boš videla da se bo vse dobro končalo.....pa hej, saj je to moj nečakec/nečakinja, ki ga/jo že vsi nestrpno čakamo.....boš videla da bo septebra jok in stok v vaši spalnici......hhhihihihihi


(odgovor članu Nevihta123)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: Oktobrke 2011
29.4.2011 11:27:18   
cassy
spet popravki......user posted image jaz ne znam citirat, pa še rok moje svakinje ni mam pošlihtan v glavi......misla sem oktobra....user posted image

(odgovor članu cassy)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Oktobrke 2011
29.4.2011 11:32:39   
lananai
Midva sva tudi nov voziček kupila. Če imaš namen ga imet za več otrok, je po mojem edina pametna izbira.

(odgovor članu cassy)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Oktobrke 2011
29.4.2011 12:35:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Midva sva tudi nov voziček kupila. Če imaš namen ga imet za več otrok, je po mojem edina pametna izbira.


Podpis! user posted image

(odgovor članu lananai)
  Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Oktobrke 2011
29.4.2011 17:38:23   
Jana73

user posted image
user posted image
 
PDP,
nick, starost, zaporedna user posted image število user posted image , pregled, NS, kraj
 
1. 10.
amon , x , 1user posted image ,  x, 22. marec, KP
*Anna*, 28 let , 1user posted image ,  x,  25. marec, Notranjska
miska 21,  x, 0user posted image ,  x, x, x
sensiTive,  x, 0user posted image ,  x, x, x
superstar7, x, xuser posted image ,  x, x, x
 
 2. 10.
igriva,  27 let, 0user posted image ,  23. marec, 18. marec, Lj
 
 3. 10.
pikomiko, 27 let, 0user posted image , 24.februar, 22. marec, okolica Lj
 
4. 10.
agotha,  x, 1user posted image 11. april, 23. marec, xuser posted image user posted image
anonimna7 , x , 1user posted image ,  x, x, x
anna_,  22 let, 0user posted image ,  x, x, Gorenjska
janja 506,  22 let, 0user posted image ,  x, x, Štajerska 
becky27,  28 let, 1user posted image , x, 22. marec, Lukovica
frutolino, 33 let, 1user posted image ,  x, x, Krško
 
5. 10.
Shilou, x, 0user posted image ,  x,  x, x

6. 10.
nanita, 22 let, 1user posted image , 9. marec, x, Velenje
betipol, x, 0user posted image ,  x, x, x
Aikido,  x, 1user posted image ,  x, 28. marec, Ce
 
7. 10.
vanilija,  25 let, 0user posted image ,  x, 30. marec, Dolenjska
 
8. 10.
lana777, 33 let, 1user posted image ,  31. marec, 22. marec, Štajerska
anonimen,  x, xuser posted image ,  11. marec, x, x
pozi,  x, 1user posted image ,  21. marec, 28. marec, Ce

9. 10.

10. 10.
  primana,  22 let, xuser posted image ,  29. marec, 28. marec, Logatec
ŽanaTaja,  32 let, 2user posted image ,  9. april, 4. april, Kamnik
janja 506,  22 let, 0user posted image , 12. maj, 31. marec, Štajerska
pokamoka,  30, 1 user posted image ,  3. maj, 30. marec, Z SLO



11. 10.
*rebecca*,  27 let, 0user posted image ,  14. april, 30. marec, Notranjska
diksy,  x, 1user posted image ,  11. april, 4. april, Štajerska
 
12. 10.

13. 10.
ribica81, 29 let, 1user posted image , 0user posted image ,  9.5., x, KP
carmik, x, 0user posted image , x, 5. april, x
oktober11,  x,1user posted image , 0 ,  5, maj, 5. april,  Maribor
 
14. 10.
vvvv,  x, 1user posted image ,  17. marec, 1. april, Štajerska

15. 10.
 jeannetka,  31 let, 0user posted image ,  14. marec, x, MB/Francija
miska_piska, x, 2user posted image ,  x, x, LJ
jagodka1, 28 let, xuser posted image ,  1. april, Gorenjska
veselka,  29 let, 1user posted image ,  29. marec, 29. marec, x
 
16. 10. 
SRCE,  x, xuser posted image ,  x, 31. marec, x
 
17. 10.

18. 10.
jenny700, 24 let, 1user posted image , 0user posted image , /, /, Gorenjska

19. 10.
babkaa, 25 let, 0user posted image ,  6. april, 12. april, MB
marjanita, 30 let, 0 ,  23. maj, 12. april Gorenjska

20. 10. 
barb71,  x, xuser posted image ,  x, x, Lj
si.pikica, x, 1user posted image ,  x, x, Primorska

21. 10.
ella Marela,  x, 1user posted image , x, x, x

22. 10.
sonc7nica, 30 let, 0user posted image , 18. marec, x, Ce
špelca marelca 1,  x, 2user posted image ,  x, x, Lj
 
23. 10.

24. 10.
Sa.Ka, x, 1user posted image ,  18. marec, x, x

25. 10.
Jana73, 38 let, 2user posted image , 1user posted image , 3.5., 3.5., Štajerska

26. 10.
Zelenkaa, 28 let, 0user posted image , 28. marec, x, Primorska
škorec, 30 let, 1user posted image , x, x, x
nosek5, 27 let, 2user posted image , 1user posted image ,  18. marec, 15. april, LJ
Neya26, x let, 1user posted image ,   x,april, x
 
27. 10.
anonimna user posted image , 28 let, xuser posted image ,  x, x, CE
jagodaaa, x, 0user posted image , 28. marec, x, NM
pikapolonica5, 27 let, 0user posted image ,  x, x, x
pamb,  28 let, 1user posted image , 0 ,  14. april, 18. april, okolica Maribora
 
28. 10.

29. 10.
drejčy,  x, 1user posted image ,  x, x, x
frnikola 982,  x, xuser posted image ,  x, x, x
asdf81,  x, 0user posted image ,  18. marec, x, x user posted image user posted image

30. 10.
sončica25, 26 let, 1 ,  17. maj, x,    okolica Velenja

31. 10.
 tedi2, 23 let, 1user posted image ,  x, x, x
lananai , 30 let, 1user posted image ,  11.05., x, Savinjska

user posted image

SKUPAJ NAS JE user posted image60
NOSEČKE user posted image user posted image : agotha, asdf81

 Z NAMI ZAČELI:
user posted image  
user posted image
user posted image


user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
      - nosečnica.si                             - babybook.si
          - noseča.com                             - pregnancy.org
    - bibaleze.si                               - bambino.si
                     - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
   OTROŠKA IMENA
   ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA


(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Oktobrke 2011
29.4.2011 17:52:25   
Jana73
pikomiko tam okol 5.9. bi mortala nastopit porodniško... šejejo vsi dnevi

lananai
preveri podatke v seznamu user posted image

nosek5 ne, ne! Saj beremo pa! Kar pišite!

glede priprave stvari... me je prvič za skoraj 2 meseca prehitelo... Vsak mesec se splača malo pripravit... Meni manjkajo samo še plenice in zibelka (to bo pa lahko ati pripravil, ko bom v bolnici... NE BO ME PREHITELO VEČ user posted image

oktober11 v prvi nosečnosti sem gibe začutla že v 16. tednu. Drugič je menda še prej... Se mi zdi, da sem enkrat že nekaj čutila... je moralo detece nogomet nabijat... sedaj je zopet mir (bližam se 14. tednu). Dopolnila seznam zateuser posted image


Popravila sem tudi seznam. Če je karkoli narobe, napišite, da popravim. Bi vpisala tudi datume pregledov, pa jih večina ne sporoči...  Nekaterih nosečk, sploh ni več zasleditiuser posted image . Upajmo, da samo nimajo časa.



(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Oktobrke 2011
29.4.2011 18:31:12   
inja22
evo moji podatki da vpišete še mene :) 24 let,1 nosečnost,pdp 6.10,dolenjska ivančna gorica,moj naslednji pregled 12.5 :):)js sm zdej v 17 tednu in se nic ne cutim sicr pa ne vem niti kaj naj pricakujem ker je to moja prva nosecnost hehe,meni je g rekla da nosim bolj zadaj da je posteljica spredaj,baje d take se kasnej zacutmo,katera kej ve??:)midva tud misliva kupt nov vozicek,nic se se nisva odlocla kerga ker sm  tud js mal vrazeverna in nocm ze zdj..:)nimm se nc doma splohhh :)sicr pa so mi vsec vozicki peg perego,katere ste pa ve izbrale?kdaj imate morfologijo?js jo imam 26 maja :)user posted image user posted image lep pozdrav vsem :)

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Oktobrke 2011
29.4.2011 18:33:05   
Anonimen
Pozdravljene

Ali je katera gledala voziček coletto austin 3.
http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicek-coletto-austin-3-potovalni-komplet-moder-akcijska-cena-i865.shtml

Cena je ugodna 400E. Za to ceno pa dobiš globoko košaro, športni del, lupinico, zimsko zašito za noge, komarnik, dežno prevleko in torbo. 

Ali ste že začele z nabavljanem stvari? Vidim, da imate nekatere že kupljen voziček. Kdaj boste ostale začele?

Ali boste kupile kompletno sobo ali samo posteljico in previjalno?


lep pozdrav user posted image

(odgovor članu Jana73)
  Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




časi
kozo

Kateri je boljši čas zimski ali poletni

zimski (38%)

poletni (62%)


Število vseh glasov: 143

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!