|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 22:03:10   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

ivana tisto z stajco in oknom je čist res user posted image . Ampak to knjigo sem dala za star papir user posted image . To ni tukaj notri brez skrbi, so novejše.

pri meni zen ne deluje, ker se dec zbudi in me rukne naj se zbudim in poštimam.


U jst sm ponoči tut zen. Nism že dolg ustala, edin ko sem sama. Čez dan mi pa tale zen ne gre glih najbolš. Oziroma ima on še močnejši zen. Pametnejši odneha la kakko že gre user posted image

Ivana, srečno pot. Do kdaj ostanete? Bi se lahko kej vidli.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4076
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 22:05:36   
Leela
Grem tudi jaz, da bom jutri spočita in da ne dobim črne pike. Pri nas stres v službi sploh ne obstaja, če pa že, je pa to samo pozitivni stres.user posted image

nočko

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 22:11:39   
majana79

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

ivana tisto z stajco in oknom je čist res user posted image . Ampak to knjigo sem dala za star papir user posted image . To ni tukaj notri brez skrbi, so novejše.

pri meni zen ne deluje, ker se dec zbudi in me rukne naj se zbudim in poštimam.


U jst sm ponoči tut zen. Nism že dolg ustala, edin ko sem sama. Čez dan mi pa tale zen ne gre glih najbolš. Oziroma ima on še močnejši zen. Pametnejši odneha la kakko že gre user posted image

Ivana, srečno pot. Do kdaj ostanete? Bi se lahko kej vidli.


bi bila tudi jaz za to!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 22:17:00   
zoja10
a gremo h čuku, v četrtek pred 1. majem sem tudi jaz kje blizu civilizacije. user posted image

drgač pa sem bla na sestanku, moj je dal tamalo spat sem pršla domou je cel napičen... pije pivo in gleda tv, z mano ne spregovori... ostalih 364 dni morm bit jaz zvečer pa strašno dobre volje... kar čez balkon bi ga zagnala....

sem imela danes sestanek z direktorjem ker sem si kao vzela fraj za veliko noč... in mi je zagrozil da ne bom več tam delala če ne delam za praznike, sem rekla da lahko kr takoj neham delat, je pa postal bolj prijazen... pa še prek študenta delam... pf... bedak


jutri sem doma je gospodična imela vročino in je ful prehlajena do petka more pridt h sebi ker gremo na morje..

nočka girls...user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 22:17:36   
ledenka
a zaj pa greste, ko sem jaz prišla user posted image  

ah ja, še 3 dni, pa dopust... me zanima, če bo ljubi soprog zdržal, brez da gre v pisarno user posted image  sicer pa... brat in family grejo v Egipt. well, jaz ne bi šla.

šivilja, še malo, pa bo dopuist. bolniško pa potem le vzami, da si popolnoma odpočiješ, ker to res ni normalno.

majana, a ma tvoj mogoče mononukleozo? moj je mel to lani, znak je povečana vranica, pa en mesec se mu je vleklo... ampak moj je kao nepogrešljiv pa je bil skor skos na šihtu user posted image  

ooo, flašonka user posted image user posted image user posted image  za J in zate! dajanje kapljic je itak posebej "prijetno" opravilo. zgleda tako, kot da ga orto mučiš. pa dobra si, da si z obema sama.

hvala za mnenja o kuhni, no, postavitev bo itak drugačna user posted image  pa fonte bojo srebrne, pult pa temnejše siv. ravno obratno user posted image  sam moram ugotovit, a se da kak drug pult dobit... ker tile od Dan mi niso všeč user posted image user posted image   hladilnik je pa De Dietrich, tako da je klasična globina.
pa še user posted image user posted image user posted image  za bolančke!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 22:30:23   
majana79
ledenka, na mono sem tut jaz pomislila, se mi je zdelo da si enkrat pisala, da jo je tvoj imel... ej ne vem, če so oni tok butasti, da ne testirajo, pol pa tut ne vem

aja, nagradno vprašanje, kaj je bilo lani 20.4.? user posted image

edina dobra stvar porodniške so bili redni mesečni dohodki in srečanja z vami... resno

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 22:35:19   
ledenka
majanči, Gajo je odprl svoj vrt... tko da pir vabi.

Ivana, v DE so zadeve res pošlihtane user posted image  ampak v manjših mestih. sem nekaj časa živela v Berlinu... čist druga zgodba. sploh kar se tiče varnosti in čistoče. ampak bi z veseljem šla tja delat...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 22:54:25   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

ivana tisto z stajco in oknom je čist res user posted image . Ampak to knjigo sem dala za star papir user posted image . To ni tukaj notri brez skrbi, so novejše.


user posted image uh skoda ker so taki "antikviteti" res za v biblioteko!!! user posted image jst sem odlocila da bom maminega dr. spocka kar shranila, ker je tolk smesen... ja ja moja mami je takrat kupila dr. spocka ahahahahah



pri meni zen ne deluje, ker se dec zbudi in me rukne naj se zbudim in poštimam.

uh sh@t! a da se delas da trdno spis?? ali mu reces "ja pejd ti..." ? user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.4.2011 23:02:34   
ivanamdb
ja punce se seveda vidimo! zoja super ideja za un cetrtek, kva je to - 28.04? to bi bilo fajn! en dan bomo ziher v LJ ker se neke stvarce moram it na banko. user posted image

ledenka  - ja to je res, ne v berlinu rajs ne bi...ne vem...ko sem bla "mlajsa" so mi velika mesta bila vsec, pa v centru zivet...zdaj pa...cimbolj dalec od "civilizacije".... pa se tuki so kao bolj fensi ker je ne vem kaj od EU je tuki, tako da je vse kot v pravljici...ampak so prvaki v birokraciji! (hb da nc ne moram rihtat!)

flaska - tud zate en velik kos user posted image user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4084
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.4.2011 7:30:43   
betty.ford
dobro jutro!

ste me nasmejale user posted image  hvala!

če se boste menile za večerjo, le napišite... ampak ne zadnji dan. bi se tudi sama pridružila, če bo le mogoče. se pripeljem tudi v PO.

jaz imam danes pregled v ZD pa upam, da mi bo dala bolniško še do konca tega tedna. sicer je grlo že skoraj okej, a se mi zdi, da me je zdelalo.
pa še otrok je vedno slabši - očitno bo tudi on moral na AB.

me je pa mulček spet spraševal, če imam v trebuščku še enega dojenčka, če bom še kakšnega rodila. si grozno želi. tudi jaz, ampak realnost je malček drugačna.

koalčka, vidim, da imaš isti problem s svojim možkom. jaz čakam na tiste dni, ko bomo manj doma - takrat tudi jaz ne opazim več bejruta. in se precej bolje razumeva.
je pa zmajček vedno večji in vedno bolj redoljuben! bo glavni za pospravljanje!

Tanja_ prav daleč si že! bomo držale pesti pri zagovoru! tako ali tako boš briljirala!

Leela, si me navdušila s službenim pozitivnim stresom.user posted image user posted image  dobrega motivatorja imate!
mene v službo sploh ne veseli več, me kar stisne v želodcu, ko pomislim nanjo - kako pomembni so ljudje, ki delajo s teboj!

nič, grem gledat otroka, kako spi. in zadržat ta trenutek.

lepo mi bodite in zdravi!user posted image user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.4.2011 8:26:46   
maja1488
Jutro! Še dva dni pa po petek! Pa še sama sem za vikend...jeeeeeeeeeiiiiii, štrik okol glave.

Hb za sonce. Baje pride en danes fasado končat. A čem verjet v palčke al raje ne user posted image  Vam sporočim zvečer.

Grem širit svoj pozitivizem okol.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.4.2011 9:08:17   
PapuaNG
jutro,

oh, vse tako veselo pišete o dopustih, jst moram pa delaaaat user posted image Pa še mulček bo edini iz skupine v vrtcu. Starci grejo na morje, moj bo mel pa zihr kej za delat. Mogoče naslednji vikend kej do morja skočimo. No, bom pa vsaj kej sodbo pisala, ker je v službi končno mal zatišja. Moški pa pospravljanje-imam še enega slepega doma. Sicer se zgodi na vsake kvatre, da posesa, ampak pol spet doooolg časa ni nič. Za kopalnico sem mu pa itak rekla, da če je ne misli pucat, nej čistilko pokliče. Sama pač ne bom za vse.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.4.2011 9:36:24   
petrazg
Jutro...

Včerajšnji dan minil, sem bila čisto uničena zvečer.... moj je prišel toliko vmes, da je šel z mano in Lukcem na kavo, ko sva čakala na Anžeta na telovadbi. Potem je pa odvihral na večerjo, potem pa prišel domov čisto zlakan. BOjda je bilo vse od a do ž zanič... Ja klinc, pa se pozanimajte prej...  Danes nam je začelo nekaj iz noska tečt.... upam, da se zližemo...

Deci... ma saj so vsi enaki. Moj opazi Bejrut, pa še pove kaj je za pospravit user posted image , samo prakse ne obvlada. Zato pa jaz obvladam zen ali kako ste že rekle...user posted image

Ledenka... lepa kuhinja, hladiilnik pa itak zmaga...

Majana user posted image user posted image za S. in J., pa veliko energije ti pošiljam...

Maja... vau... se nič ne pohvališ... končno,a ne!

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.4.2011 10:39:10   
ledenka
no ja, sploh ne vem, kaj se pritožujem... moj vsaj čistilko plača user posted image  mi pa zato pravi, da itak jaz nič ne pospravljam, ker ona vse naredi. ja, enkrat na teden, on misli, da pol drži al kaj user posted image  

siccer pa jutro user posted image  še mal pa bo petek... si grem še en čajček nardit, taprva dva nista prijela user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.4.2011 11:22:59   
Leela
dan, tile zd. pregledi so BV. Zaposleni v tem centru so pa taki depresivci, kot eni roboti (od ivane bivši zdravniki v LJ).

maja držim pesti za fasado...

28.4. bi tudi meni ustrezalo...

betka user posted image user posted image user posted image  za tamaučka. Motivatora???..prej pralca možganov user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.4.2011 11:50:33   
Tanja_
Dan punce!

Mi smo imeli danes drugo dozo cepljenja za KME-danes je prvič jokala pri cepljenju. Pol jo je mogla pa mami pri zajtrku ves čas za roko držat, ker je govorila, da jo boli, ker jo je muha pičilauser posted image  Zdej je pa menda že dobra-že laufa zunaj. Je super, ker je pri mojih lahko cele dneve zunaj. Zato je pa tok manj super čez vikend doma, ko je že ob osmih zjutraj čist znervirana, ker še nismo zunaj. No, ja, bo boljše, ko bomo imeli tudi mi vrt-upam da enkratuser posted image

Samo še 2 dneva službe. HB!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.4.2011 12:05:40   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

dan, tile zd. pregledi so BV. Zaposleni v tem centru so pa taki depresivci, kot eni roboti (od ivane bivši zdravniki v LJ).

zakaj se nisi javla, bi se na kufetu tam dobile user posted image  moj šiht je 5 min stran. se pa strinjam, meni je tja muka hodit, že ta kao čakalnica-hodnik je u iber depresivna. pa zdi se mi, da je tam vedno manj organizirano...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.4.2011 12:13:21   
Leela
ojoj res škoda...bi res lahko šli. Sem mogla itak plačat 2 uri parkiranja, frej sem bila pa že prej.
Ma ja tam je vse nekaj na pol se mi zdi, jih je čisto čas povozil.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.4.2011 12:43:45   
Leela
Sem pogledala hladilnike de dietrich. Fini.
Jaz sem pred časom gledala Liebherr hladilnike in so tudi manj globoki (60), različne širine. Do cen sicer še nisem prišla.user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.4.2011 12:47:32   
majana79
Dan!

ledenka, a veš da sem te misla prašat, če je že user posted image

Sej se bomo lahko dobile med malico, sem vsaj nadaljnja 2 tedna doma... novo vnetje, nov AB, grozna noč za nami.

Kaj čem rečt, nekdo tam gor me res ne mara.

Pa nobena ni odgovorila, kaj je bilo lani 20.4. Sram naj vas bo, skleroznice user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.4.2011 12:50:27   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Pa nobena ni odgovorila, kaj je bilo lani 20.4. Sram naj vas bo, skleroznice user posted image
pa nam razsvetli spomin user posted image  

and I see U need a...

user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.4.2011 12:50:47   
betty.ford
majana, si začela z delom?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.4.2011 12:55:22   
Anonimen
Majana spet J???? Pa sej to je grozno :((((( In jst nimam pojma kaj je blo lani... ;)

Jutri mam tupperware... komi cakam :)))

Drugace pa dec doma, veliki Z. v vrtcu, mali pa pod igralnim centrom :) No sibam kwr imam alarm ;)

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 4098
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.4.2011 12:55:25   
zoja10
lani 20.4? pojma nimam...
a smo šle v kik mogoče maja?? user posted image user posted image

gospa spijo, jaz kuham... lepo vreme...  no saj je lepo ... najbrž user posted image

jaz sem za 28.4 user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.4.2011 13:15:50   
Leela
ojoj majana user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa kaj ste vi to ene bakterije pobral?

20.4.??? takrat enkrat smo se v kopru dobile, ker meni se je 27.4.porodniška iztekla.

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Izraz posvojitev
agnes

Ali se strinjate, da se beseda posvojitev uporablja tako za posvojitev otroka kot za "posvojitev živali"? (prosim, zapišite komentar)

Se zelo strinjam. (27%)

Se strinjam. (20%)

Mi je vseeno. (30%)

Se ne strinjam. (10%)

Se nikakor ne strinjam. (14%)


Število vseh glasov: 271

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!