|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.3.2011 17:20:37   
kiara85
drage moje!
sporočam vam, da ta teden vzamem dopustuser posted image ker imam milijon stvari na kupu, je moja prehrana ko imam čas in kar vidim! se ful sekiram glede izpita pa podelitve, pa varstva otrok in sem rekla, da ta teden bo kakor bo in zopet v ponedeljek pridno naprej. mislim, da je bolše tako, kot pa da se še poleg vsega še zdaj zaradi hujšanja sekiram. med učenjem skoz neki glodam, začnem s sadjem končam pri keksih! ve pa bodite pridne in lepo se mejte. sej se oglasim še pred pondelkom kaj. pa držite pesti jutri zameuser posted image

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 3051
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.3.2011 20:25:36   
ajiluj
Evo potelovadla tai bo in aerobika Body attack 59 to dvoje mi je najboljše do zdaj.user posted image Tejci1981 hvala tud tam dol si zdaj nekaj vlečem,bo še pestrouser posted image .DRugače pa na denašnjem jedilniku je blo Z-polnozrnat košček kruha z latto in medo
                                                                                                                 M-sadje
                                                                                                                 K-popečeni piščančji zrezek,zelenjava
                                                                                                                 M-sadje
                                                                                                                 V-zelena solata,košček povnozrnatega kruha
Mam full volje,in res želim vsem vam puncam enako.Veliko volje in čimmajn grehov.user posted image

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 3052
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.3.2011 21:35:32   
majakla
Nagibam se k temu, da grem pred tušem na orbitrek,
haaalooo... nagibam se sem rekla. user posted image
 
Sem že na dobri poti, ne?
 
Aja, pa DOBER ČEVER.

(odgovor članu ajiluj)
Neposredna povezava do sporočila: 3053
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
3.3.2011 23:15:23   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Nagibam se k temu, da grem pred tušem na orbitrek,
haaalooo... nagibam se sem rekla. user posted image

Sem že na dobri poti, ne?
 
Aja, pa DOBER ČEVER.

Pa da nisi pomotoma še gor skočila?user posted image


(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 3054
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 7:12:30   
2ursae
dobro jutro user posted image

eto, jem zajtrk (kruh z medom - en tak fensi, z dodatkom propolisa in matičnega mlečka) in pijem zeleni čaj. Danes imam zobarja ...aaaaaaa ....

vprašanje za Monti strokovnjakinje: kdaj lahko jem sadje? Le samostojno ali se sem kombinirat z drugimi skupinami živil?

papa


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 3055
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 8:03:45   
aleksandra123
Jutro!

Včeraj sem si privoščila krepko kosilo, jota šunka, repa, presno zelje, za bonus še krof, še današnje kosilo z obojimi starši(kos torte bo vključen) preživim, potem se pa moji trije dnevi izrednih prehranjevalnih razmer zakjučujejo. Zdajle me čaka še precej dela za službo, potem pa uteži in trebušnjaki.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3056
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 8:36:43   
majakla
Jutrooo

Kiara: že držim pesti. user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3057
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 8:58:24   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: majakla
Kiara: že držim pesti. user posted image

tudi jaz! user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 3058
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 9:02:07   
suzy85
Jutro!

Vam moram povedat, da me je snoči tako matralo... Sem imela krofe doma, pa Eva je pustila čokolado od kinder jajčke. Jooooj, je blo hudo, ampak sem zdržala user posted image

Danes pa user posted image pride domov! Jupi!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 3059
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 9:39:43   
lija34
Zdravo!

Včerajšnji dan je brez večjih prekrškov, razen po minimalnem kosilu, sem si za malico privoščila majhen kos jabolčnega peciva. Telovadba je pa bila 20 min orbitreka, več ni šlo, sem se popoldan potepala.

Neža7 se pridružujem sami0804 zato pa smo me tu, da si pomagamo in spodbujamo, družbo mamic pa si lahko poiščeš tudi na otroških igriščih, če imaste katerega v bližini.

majakla jaz se tud nagibam k temu, da če cel dan ni časa za telovadbo, da vsaj 20 min pred tuširanjem pa bo menda ja šlo.

aleksandra123 obiske jaz jemljem kot izredne razmere, takrat se pač mal pregrešiš, pol pa spet lepo pridno z nami. Krof jaz bi tud.

kiara85 držim pesti,
suzy85 bravo za vzdržnostuser posted image ,




(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 3060
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 10:25:43   
ljupka
Mal vas tle berem mal pa na FB sodelujem in sem pozabila zajtrkovat,tako da sedaj sam eno jabolko pospravim,pa bo.Ja druženje to je tudi men priblem.Sem že 9 let pri svojmu in nekako nemorem najdet prijateljice.Ko sem imela samo 1 otroka,so vabile na kavo in hodile na kavo,sedaj ko imam pa 4 pa vsi grdo gledajo in se me izogibajo.Še posebaj ena,ki se je odločila da bo imela samo enega otroka,nevem zakaj so ljudje fauš in ne sprejmejo odločitev drugih,men je vseeno,če ona hoče imet enega naj ga ima.še pozdravit me noče več.In tako sem tudi jaz osamljen človek.Tle na rr sem spoznala krasne punce,sam ste vse daleč,blo bi pa fajn enkrat zorganizirat eno srečanje hujšaric.


(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 3061
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 10:55:05   
ajiluj
A je katera iz Koroškega konca ?

No denašnji jedilnik bo minimalen sem s odločla petek je
Z-polnozrnata žemlja z semeni latta med
K-juha goveja z kroglicami zelena solata
V-sadje, jogurt

Sonček je kak fajn upam da bo vikend tud takšen,maškare naš mali bouser posted image hahaha.Pa na pohod se bom odpravla kakih 15km hoje namest telovadbe super bouser posted image

http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=7048

Ta članek se mi zdi super preberite ga upam da povezava deluje


< Sporočilo je popravil ajiluj -- 4.3.2011 11:04:29 >

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 3062
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 11:20:30   
soncnica33
ljupka, to da te nočejo kao za prijatelco, ker maš več otrok, je bolš da nimaš take prijateljice..... očitno ima težave sama s sabo.
Tudi jaz sem na vasi in glede na to, da sem sedaj na drugi porodniški, priznam, da sem že čist zdepresirana, ker ful nimam družbe, moram vedno v avto, da pridem do kakšne prijatle, tako da se mi user posted image preprosto ne da v avto tlačit. No, junija grem spet v službo, pa glede na to da je 15 km od doma mi to ful paše. Mi je malo hudo za user posted image , ker bo v varstvu, bo pa do septembra pri tašči v spodnjem štuku, pa bo do septembra, ko bo šel v vrtec "že" 14 mesecev star in bo že malo večji.

Glede hujšanja, ene ste res ful pridne, sicer mene je kr strah pustnih dni, mam krofe zeloooo rada, pa kljub temu, da me to /samo/ -20 dek na teden fuuuuuuuuul hudoooooooooo ubija, mi je cilj za ta vikend in naslednji teden, da ne dobim preveč gor, kar bo pa šlo, pa se ne bom žrla in psihirala, pač pa bom potem spet nadaljevala.

Mejte se...

< Sporočilo je popravil soncnica33 -- 4.3.2011 11:24:51 >

(odgovor članu ajiluj)
Neposredna povezava do sporočila: 3063
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 12:01:53   
katy83
Punce pozdravljene.
Berem vas dokaj redno (že zaradi "naših" Sami in Majaklauser posted image ), no, danes pa bi se vam še jaz pridružla, če lahko.

Moja zgodba je takšna, da se že od pubertete dalje borim z odvečnimi kg...Ne nekaj full, ampak vedno imam tistih 5 - 7kg preveč, da bi bila zadovoljna. Zdaj po porodu pa je še edini utrjeni del (trebuh) mojega telesa nekam pobegnil.user posted image
Skratka od 1.marca sem se odločila, da bom začela s fitnesom 2-3x na teden in pa pazila bom pri prehrani...ne bom delala nekih diet, ker pač nisem človek za te stvari...rekla sem si, da bom spila čimveč vode in ne bom pila več coca - cole in podobnih dobrih zadevuser posted image , pa sladkemu se bom odpovedala, pa recimo, da če že moram zvečer jest, da bo to brez kruha.

Moje stanje s kg je zdaj 62kg, želim si priti na 57kg, tako kot pred porodom. user posted image

Če me sprejmete med sebe, bom zelo veselauser posted image

lp, Katy

(odgovor članu soncnica33)
Neposredna povezava do sporočila: 3064
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 12:03:42   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: soncnica33

mi je cilj za ta vikend in naslednji teden, da ne dobim preveč gor, kar bo pa šlo, pa se ne bom žrla in psihirala, pač pa bom potem spet nadaljevala.




Se popolnoma strinjam s tabo soncnica, na dolgi rok se pač ne da, jaz se niti nočem vsemu odpovedati, važno da generalno gledano smer ostane prava.

(odgovor članu soncnica33)
Neposredna povezava do sporočila: 3065
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 13:44:12   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: ajiluj

Evo potelovadla tai bo in aerobika Body attack 59 to dvoje mi je najboljše do zdaj.user posted image Tejci1981 hvala tud tam dol si zdaj nekaj vlečem,bo še pestrouser posted image


kej si pa dobila body attack ? ne najdem kaksnih pametnih torrentov user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ajiluj)
Neposredna povezava do sporočila: 3066
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 13:48:35   
soncnica33
Katy, dobrodošla,
aleksandra in vse ostale; sej ni neka filozofija, je pa že
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

IZVIRNO SPOROČILO: soncnica33

mi je cilj za ta vikend in naslednji teden, da ne dobim preveč gor, kar bo pa šlo, pa se ne bom žrla in psihirala, pač pa bom potem spet nadaljevala.




Se popolnoma strinjam s tabo soncnica, na dolgi rok se pač ne da, jaz se niti nočem vsemu odpovedati, važno da generalno gledano smer ostane prava.


Katy dobrodošla.
Je že tudi Sami pisala v tej smeri, če se neki stvari popolnoma odpovemo, nas potem vleče jest točno tisto in nas žre in žre, pol se pa nabašemo. No, pa vseeno, čim manj pustnih The Grehov, oziroma bom raje rekla: "Želim vam pustnih dobrot v MEJAH NORMALE..."

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3067
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 15:38:35   
ajiluj
Tinaaja iz partisa sem potegnila full fajn zadeva user posted image

(odgovor članu soncnica33)
Neposredna povezava do sporočila: 3068
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 15:47:22   
naomy
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

IZVIRNO SPOROČILO: ajiluj

Evo potelovadla tai bo in aerobika Body attack 59 to dvoje mi je najboljše do zdaj.user posted image Tejci1981 hvala tud tam dol si zdaj nekaj vlečem,bo še pestrouser posted image


kej si pa dobila body attack ? ne najdem kaksnih pametnih torrentov user posted image




jaz tudi delam body attack 59 in 60. pa tae bo - Billy Blanks. odlični zadevi, fajn za prešvicat! zdaj sem odkrila še body combat, tudi odlična zadeva. pa body pump je tudi super (uteži)
če se mi pa kakšen dan ne da preveč "na power", pa delam pilates ali pa tnz.
sem pa tudi jaz potegnila iz partisa ali pa iz Torrents search engine.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3069
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 16:09:40   
sami0804

Katy dobrodošla....a "našo" bambixxx si pa pozabla?user posted image

Drugače,jaz se pobiram po včerajšnji požrtiji,no,ni bilo take hude krize,ampak glede na prejšnje dneve je bilo prigrizkov...uhuhuuser posted image

Vaga me je danes razveselila,se ne bi branila tega stanja niti v ponedeljekuser posted image

Rekreacija danes blizu nule..je hči zopet zbolela in sem bolniška negovalka-je moja rekreacija predvsem cartanje,cartanje in še nekrat isto.....

Jedilnik:
Z ocvrta jajčka,kruh,kava z mlekom
M čaj
K gobova juha,kos kruha
M kava z mlekom,nesladkan čaj
V po vsej verjetnosti 1/2 l kefirja

Ob 21.45 zvečer pa se tak začne lunin post,ko bomo pristale na vodi BREZ kruhauser posted image

Fajn bodite,se tipkamouser posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3070
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 18:13:50   
2ursae
jedilnik: tako sem dobro začela - sem šla zjutraj k zobarju in sem extra zgodaj vstala, da sem pojedla zdrav zajtrk. Potem sem pri taščici zmazala dva jabučka in za neko ala kosilo mini šalčko juhe pa mal solate (je imela tud pohano in pire, a ga nisem hotela). Potem sem pa prišla dmov, ob pol treh, lačna kot user posted image in navalila, dobesedno napadla sem OH - kosmiče z mlekom in kos kruha z marmelado. Saj je bilo vse bio in polnovredno. Nisem imela časa, da bi si kaj skuhala, ker smo prišli domov skupaj z mulčki in sem si lahko utrgala le toliko časa, da sem nekaj na hitro vrgla skupaj. Je pa pasalooooo. Danes še kakšna solatka, pol pa konec. Sem namreč še zdaj pošteno sita.



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 3071
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 21:30:56   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

Katy dobrodošla....a "našo" bambixxx si pa pozabla?user posted image



ja, mene si pa pozabla user posted image . pa dobrodošla vseeno user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 3072
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 21:34:18   
bambixxx
tudi moj jedilnik je bil danes bolj tak-tak, ker ni šlo skozi s časom.
z: jogurt
m: kos PZ kruha, mlečni namaz mm, lahka posebna
k: par hrenovk, pol kosa pz kruha, kisle kumarice
m: oreščki
v: pz kosmiči z jogurtom in jagodami

drugače pa je tehtnica ta teden zelo prijazna. kaže že -1,2 kg od ponedeljkovega tehtanja. samo še vikend zdržim...

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 3073
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 23:13:10   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

Katy dobrodošla....a "našo" bambixxx si pa pozabla?user posted image



ja, mene si pa pozabla user posted image . pa dobrodošla vseeno user posted image


oprostiuser posted image user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 3074
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
4.3.2011 23:15:22   
katy83
Pa hvala vsem za dobrodošlico. user posted image

No, če pišete kaj ste jedle čez dan, bom jaz tudi svoj jedilnik napisala:

Z: kos kruha + pašteta
M: /
K: panga file - malo krompirjeve solate
M: kapučino
V: 1kisla kumarica + 2 kosa poli klobase

Mater sem lačnauser posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?