|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali vrjamete v...
16.2.2011 19:44:20   
Kerensa*
Spomni me... a je bila prijazna? Kaj je že počela?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ali vrjamete v...
16.2.2011 19:46:30   
mamamajča
Ja miš, kaka pa si. Če hoče nazaj k tebi, ti pa tako!! Pa česa te bo potem strah- če veš, da je ona in da te ima radauser posted image




.....no, upam, da je ona...user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 10:33:26   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če odmislim to, da mi je kradel čokolado... ja, prav vzljubila sem ga.


A to jo je jedel al sam kradel?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 10:34:42   
Kerensa*
Sklepam, da jo je tudi pojedel. Papirčka nisem nikoli nikjer našla nobenega.

Pa ziher ni bilo moje potomstvo krivo, ker ju takrat ni bilo doma, z g. Možem sva bila pa v času čokoladnega izginotja skupaj.

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 10:45:58   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Sklepam, da jo je tudi pojedel. Papirčka nisem nikoli nikjer našla nobenega.

Pa ziher ni bilo moje potomstvo krivo, ker ju takrat ni bilo doma, z g. Možem sva bila pa v času čokoladnega izginotja skupaj.



Čak kako je pa potem to zgledalo? Vidva za mizo, pa čokolada izgine al kako.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 11:00:16   
Kerensa*
Zadnji primer, ki se ga spomnim... Popoldan sem prišla iz trgovine, s klasično robo v vrečkah. Nekaj sem jo dala v hladilnik, nekaj pa v omaro. Čokolada je šla v omaro. Zvečer sva bila z g. Možem najprej zunaj na pijači (potomstvo je bilo tačas v varstvu pri ge. Tašči - že od prejšnjega dneva), zvečer pa sva se vrgla pred TV in gledala forenzike. In vmes nama je zapasala čokolada. Šla sem ponjo k omari... in je ni bilo tam. Vem, da sem jo kupila. Vem, da sem jo dala tja. Vem, da je po tem ne jaz, ne g. Mož nisva vzela iz omare, prestavila kam drugam ali pojedla. V stanovanju ni bil tačas, ko naju ni bilo, nihče. Če bi že kdo bil, bi prej vzel kaj drugega, kakor pa eno belo Milko. Pregledala sem omaro, hladilnik, pravzaprav celo kuhinjo, pa še odlagalne površine po sobi. Čokolade ni bilo.

Je pa tudi žarnico enkrat razbil tale naš Prisklednik (tako sem ga poimenovala zato, ker je pač živel pri nas in na naš račun, plačeval pa ni ničesar), pa g. Možu je že kar nekaj nožev izginilo (eden tudi v tem stanovanju, v katerem živimo od leta 2009), da o tem, kako določene stvari "dobijo noge" vsake toliko, sploh ne bi. Pa to niso stvari, ki bi jih jaz založila po uporabi ali zaradi neuporabe, niti ne stvari, katere bi mi spi*dila Pubertetnik in/ali Mladič. Pač določena stvar kar izgine in je enostavno ni več.

Na eni od lokacij, kjer smo prej živeli, nam je tudi pozvonil na vrata. Včasih po večkrat zaporedoma. Sem bila že naštimana ob vratih in je pozvonilo, sem jih v nekaj sekundah odprla. Zunaj, jasno, ni bilo nikogar. Na parkirišču je loputal z vrati od avtomobila oz. je bilo slišati takšne zvoke - kar načeloma sploh ne bi bil problem, ampak - okrog mene ni bilo nobenega avtomobila.

Itd., itd.... tega je malo morje. Ampak zdaj je Prisklednik nekam šel. Ni ga več.

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 11:25:19   
Janyna
Jah očitno se je naveličal in šel drugam, ker pri vas ni blo efekta user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 11:25:49   
Kerensa*
Hja... ni povedal, kakšen efekt pričakuje. Misli pa ne berem. 

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 11:33:13   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Hja... ni povedal, kakšen efekt pričakuje. Misli pa ne berem. 


No sej tle je bil po moje problem. No zdaj vsaj ne boš imela več problemov s čokoladami. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 12:30:39   
Ištar94
ko jjih vidim se naredim kot da nič ne vidim,ker se mi zdi da tako najlažje preusmerim pozornost stran od njih. ko sem slabe volje in potrta jih pogosteje vidim ko pa da sem vesela.tak da ja po moje duhovo so ker nimam prividov,sem zrava oseba


Tako ja.   Ne smeš pokazat strahu, ker potem dobijo moč. Poskusi povezat to kar se ti je tisti trenutek dogajalo z videnji oz. čutenji, pa boš našla odgovor.

Verjamem, da nimaš prividov in da si zdrava oseba in vem kako se počutiš, ko se ti dogaja nekaj kar je znanstveno nerazložljivo. Sama sem imela opravka z zlim duhom (demonom), ko sem bila pod vplivom črne magije. Niti mi ni za pisat kaj sem videla. Sama sebi sem komajda verjela kaj šele, da bi mi kdo drug. Ni me pa bilo strah. Glede nato, da sem prestala pekel, res pravi pekel in sem si normalno življenje lahko izborila nazaj, ko sem izvedela za ČM, me sploh ni bilo strah. Takrat sem dobila odgovor s čim sem se sploh borila. Ker pa me je vsakih toliko časa hotlo potegnit nazaj , sem šla po pomoč, tako da je konec s tem sranjem.
Drugače pa z duhovi nisem imela opravka...joj kako se to slišiuser posted image .  

< Sporočilo je popravil Ištar94 -- 17.2.2011 12:36:41 >

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 12:54:33   
Janyna
Črna magija, kako si pa prišla na idejo, mislim kdo ti je to tako razložil, da imaš probleme zarad nje? IN kako si zadevo rešila?

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 13:22:46   
Ištar94
IZVIRNO SPOROČILO: Janyna

Črna magija, kako si pa prišla na idejo, mislim kdo ti je to tako razložil, da imaš probleme zarad nje? IN kako si zadevo rešila?



Ta oseba se je pohvalila s tem, pred nekom drugim. Ne morem pisat kako in kaj, ker bi po zgodbi lahko vedela, kdo sem, zato sem tudi spremenila nick.

Če ne bi ta oseba priznala, meni to ne bi prišlo na kraj pameti. Niti nisem verjela v ČM. Ampak glede nato, kaj se mi je dogajalo, da sem dejansko imela očutek, da je nekaj v meni in sem moža spraševala, 'kaj je to v mene prišlo', sem verjela. Kljub temu sem hotela najt realni odgovor in nisem vsemu slabemu pripisovala, da je zaradi ČM,  za določene zadeve realna razlaga ne obstaja.
Glede nato, da oseba...izkušena oseba, ki se ukvarja s črno magijo, ne bi nikoli priznala, mi je bilo čudno, da bi bila kaj takšnega sposobna naredit. Ona lahko muti z uroki iz interneta ali knjig, kaj takšnega pa ni (še ) sposobna. Tako da je naročila izkušenemu magu, da to izvede.



Z uklonom se pa ukvarjajo beli magi, hođe in nekateri duhovniki.

Kljub temu, da sem to sama dala skozi, se mi še vedno neverjetno zdi, ampak po tem, ko sem pa izvedela, da se ji dogaja to kar se je meni....eh, kaj naj rečem splohuser posted image


(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 13:36:06   
Janyna
Čak mal ištar, a tale oseba je na RR? 

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 13:47:37   
Ištar94
IZVIRNO SPOROČILO: Janyna

Čak mal ištar, a tale oseba je na RR? 


Ta oseba ve, da sem jaz na RR, ne vem pa če sodeluje. Glede nato,  da sem jaz kar nekaj pisala o sebi in svoji družini, je komot izvedela za moj nick. In ker je totalni bolnik me verjetno tudi spremlja, ampak mi dol visi. več RR-ovk poznam osebno in na splošno ne želim, da bi kdo teh, ki kih poznam vedel, v kaj sem priletela.

< Sporočilo je popravil Ištar94 -- 17.2.2011 13:50:45 >

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 13:50:26   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: Ištar94

IZVIRNO SPOROČILO: Janyna

Čak mal ištar, a tale oseba je na RR? 


Ta oseba ve, da sem jaz na RR, ne vem pa če sodeluje. Glede nato,  da sem jaz kar nekaj pisala o sebi in svoji družini, je komot izvedela za moj nick. In ker je totalni bolnik me verjetno tudi spremlja, ampak mi dol visi


Tole pa res ni fajn, no upam, da se ti je življenje pošlihtalo. ČM pa je ****, se strinjam.

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 13:52:14   
Ištar94
Tole pa res ni fajn, no upam, da se ti je življenje pošlihtalo.


Se je porihtalo, ja...hvalauser posted image

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 19:38:52   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Spomni me... a je bila prijazna? Kaj je že počela?


skrila mi je depilator in brezrokavnik
pretikala programe na tv in ga ugasevala in prizigala
kvarila mi je dvd player. pri meni ni delal, pri ocetu pa je. in ne 1x
zibala mi je tamalo, ko je spala v košku
ugasnila kako luč sem in tja
zakurila mi je sobni kamin, ki kak teden ni gorel
razbila ene par zarnic
sprehajala po stopnicah
prevracala une tavelke skatle na podstresju
odpirala vrata


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 19:40:04   
mamamajča
Ja meni bi se po vsej verjetnosti zmešalouser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 19:43:35   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Ja meni bi se po vsej verjetnosti zmešalouser posted image
 

meni se skoraj je.user posted image
oz. sem bila prepricana, da se mi meša, dokler mi mož ni potrdil, da se res nekaj cudnega dogaja....
cak, saj mora bit se tista debata....


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 19:46:54   
*miska.mcc*
http://www.ringaraja.net/forum/m_4754146/mpage_1/key_/tm.htm

evo


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 21:25:58   
ljupka
Vse prebrala hudo.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 21:28:33   
Janyna
Zakaj si pa tam anonimna? 

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ali vrjamete v...
17.2.2011 21:49:02   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

http://www.ringaraja.net/forum/m_4754146/mpage_1/key_/tm.htm

evo



o Miš, se spomnim te teme. A veš da se je moj isti računalnik začel sam resetirat vsakih 20min. To je bilo prejšnji teden. Pa sem mislila, o.k., je oddelal svoje. In pred dvema dnevoma pišem mail...doooolg mail in začne jamrat...hočem hitro tekst kopirat in se resetira....ajmeeeee....utrgalo se mi je...dobla sem popizd'itis, preklinjala, da se je vse treslo in se spomnila, da poltergajsta in mu rečem ...boljš da ne napišem kaj vse...prevod....naj odide.

Računalnik se več ne resetira. Tekst maila se je pa shranil v osnutke, tako da ga nisem izgubila.

A tvoja spukica je šla al se je vrnila?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ali vrjamete v...
18.2.2011 7:42:01   
*miska.mcc*
mika ne vem....al je sla, ali pa se je potuhnila. zdaj je mir.

janya, ker sem se 1x oupisala iz RR-ja.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ali vrjamete v...
18.2.2011 10:34:23   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Janyna

Zakaj si pa tam anonimna? 


Ker je duh.....

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Piškoti/kruh
dejzi

Kdaj ste svojemu malčku ponudile piškot oz. skorjico kruha za grizljat?

prej (37%)

7m (28%)

8m (16%)

9m (7%)

10m (5%)

kasneje (6%)


Število vseh glasov: 391

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!