|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali vrjamete v...
11.2.2011 22:46:33   
branka81
Verjamem v duhove...sploh kr vsak večer gledam oddaje o duhovih,pol sm pa čist prestrašena user posted image Sm že kr mal obsedena s temi oddajami,ko sm pa sama doma me je pa strah,,ker premišljujem o tem,tepkauser posted image user posted image .Ma nekaj sigurno je glede teh duhov.....

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali vrjamete v...
11.2.2011 22:49:30   
branka81
Smo pa tud pred kakimi 15 leti imeli pr sorodnikih smrt v hiši-pa so se potem nekaj časa luči same od sebe prižigale.


(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali vrjamete v...
11.2.2011 22:54:04   
zmajaz
Jaz tudi včasih gledam te oddaje o duhovih na Investigation Discoveryu - najbolj zanimiva mi je bila tista, kjer so bili vsako jutro v hlevu vsi konji pomešani, ne glede na to, da so bile na boksih zaklenjene ključavnice, vsa vrata in okna zalepljena s salotejpi (da bi se potem videlo, če je bilo katero okno npr. odprto), da so par noči policaji opazovali hlev, če bi kdo hodil okoli ... ne glede na to, kaj so naredili, nobeno jutro konji niso bili v svojih boksih, v katere so jih dali zvečer. Če so šli konje pogledat pozno zvečer, tudi niso spali, ampak so bili vsi prestrašeni, se nemirno prestopali, hodili v krogih, bili vsi potni ... Da skrajšam - na koncu so ugotovili, da je tu ostal duh kmeta, ki je pred leti živel in umrl na tej kmetiji in ki mu je pogorel hlev z vso živino. KO so izvedli obred, s katerim so mu pomagali v onostranstvo, se je pa zadeva končala, konji so bili spet mirni in v svojih boksih in tudi drugi čudni dogodki, ki so se še dogajali, so se nehali. To mi je bila ena najbolj zanimivih zgodb - mislim, kako je lahko ta duh prestavljal konje ...

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali vrjamete v...
11.2.2011 23:04:18   
branka81
Jp tud jz gledam na tem programu,čez slabo urco se začne aaaaaaaaaaaaaaaa.Včasih so prau grozne zgodbe

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali vrjamete v...
11.2.2011 23:14:26   
nincy29
jaz imam samo discovery chaneluser posted image

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali vrjamete v...
11.2.2011 23:37:53   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Andromenda,  pooguglaj si pojem "spalna paraliza"user posted image



Sem brala pred leti o tem, samo se nisem mogla spomnit, kako se temu pojavu reče. No, saj sem vedela, da obstaja za to neka znansvtena razlaga in da na deli niso duhovi user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 8:05:00   
mamamajča
Ja, krasno da to berem, spet nisem spala..... Prav mi je, kaj sem pa radovedna, a?

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 9:06:33   
Colt
Pod nobenim pogojem nikakor ne klikat spodnjega linka:user posted image user posted image user posted image

http://images.toocharger.com/fiches/graphique/the-exorcist/73209.htm


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 9:28:13   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Pod nobenim pogojem nikakor ne klikat spodnjega linka:user posted image user posted image user posted image

http://images.toocharger.com/fiches/graphique/the-exorcist/73209.htm



bile ste opozorjene!user posted image

Hvala, se bom kar opozorila držala, ker babji firbec zna močno usekat.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 9:52:40   
mala zirafa
Jaz sem nasedlauser posted image , ker nisem mogla zdržat.Res je grozna slika.Za marketing vse.
Glede tv oddaj pa ne verjamem nič, ker menim oz. sem prepričana da je vse to zrežirano.Sploh pa Američani so znani kot dobri glumci.A je težko snemat kos o ključavnice zajklenjene, pa spet drugič snemat odklenejene in to zmontirat?Vseeno je bilo tudi mene strah, me je pa moj potem prepričal da nič od tega ne more bit res, ker so vsi posnetki rezani, če me razumete.Tako da zdaj e en gane več nič.
Drugače sem skeptična in se mi na srečo ni še nikoli nič zgodilo.
Glede dihalnih stisk, bolečin v prsih kot eni navajate ob dolčenem času.., gre  zgolj za naključne pojave psihičnih oz. fizičnih motenj.Morda ima s tem veze tudi telepatija, višji nivo zaznavanja.malo pogglajte.
BTW, ko sem sama doma me je strah le zaradi tega, da ne bi kak nepridipravi vdrl hišo.Tega je vedno več.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 10:42:51   
tikatonka
No meni se je pa zgodilo, ko je bila babica v bolnici in smo vsi pričakovali njen konecuser posted image . Sin je imel takrat 2 leti in moja babica ga je naravnost oboževala. Vsak dan sem hodila k njej na obisk ravno tisti dan pa nisem mogla, ker sem imela v službi nekaj nujnega in je šla moja mama in brata. POčutila sem se grozno, ker sva si bil z babico zelo blizu. Proti večeru sva z malim sedela na kavču in gledala knjigico, ko kar naenkrat začutim kot da bi nekaj hladnega zapihalo. Sem še pogledala če je kje prepih, nakar se je sinov avtko začel premikati po dnevni. Mali pa takrat vstane na kavču in začne mahati proti avtomobilčku in reče papa noni (babica). Takoj sem vedela da se je prišla poslovit od nas, ker jo tisti dan nisem mogla obiskat. In res čez dve uri so poklicali da je babi umrla. user posted image user posted image user posted image
O dtakrat verjamem da nekaj je na tem.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 11:03:09   
mala zirafa
Upam da res ne verjamete tem zgodbicam.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 11:39:50   
ljupka
Mala zirafa,vesela sem zate ker se ti ni še nikoli nič zgodilo in ker neverjameš.To ni glih zabavna iskušnja je kr grozno.Upam tudi da se ti nikoli ne zgodi.

Sam ne opsojat drugih ,da se lažejo, izmišljujejo,kot da so to samo ene zgodbice.Tisti ki smo doživeli verjamemo.

Največkrat se s tem srečujejo otroci zaradi svoje čiste duše lahko to vidijo,mi odrasli pa sam opčutimo.Verjemite jim.

Ameriškim foram tudi jaz ne verjamem,se da vse zmontirat.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 11:40:59   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

A je težko snemat kos o ključavnice zajklenjene, pa spet drugič snemat odklenejene in to zmontirat?


Jst sem pa ob branju posta od zmajez pomislila na to, zakaj niso dali kamer V hlev? Torej se tut jst nagibam k temu, da je vse zrežirano...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 11:42:37   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: picola1


Jst sem pa ob branju posta od zmajez pomislila na to, zakaj niso dali kamer V hlev? Torej se tut jst nagibam k temu, da je vse zrežirano...



To je tudi meni bilo takoj čudno.....

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 11:55:35   
*miska.mcc*
verjamem. in me je tudi ful strah tegale.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 12:05:05   
zmajaz
Ja - lej saj ne rečem za tele zgodbe po TV - res ne moreš biti prepričan, koliko je sploh res. Ampak pri moji stari mami doma so se pa večkrat dogajale čudne reči. Npr. ena, ki ji je bilo priča več ljudi:
V kuhinji, ki je takoj poleg vhodnih vrat, so sedelimoja mama, od moje mame stari ata, njena mama (moja stara mama) in še 2 ali 3 ljudje so bili na obisku (to zdaj ne vem več točno, koliko jih je bilo), v glavnem skupno je bilo najmanj 5 ljudi. To je bilo sredi belega dne. V glavnem - sedijo v kuhinji in se pogovarjajo, nakar nekdo (glasno) potrka na vrata. Vsi utihnejo in rečejo: "naprej". In nič odziva. Se pogovarjajo dalje in spet potrka. Spet rečjo "naprej" in spet nič. Moja mama je pomislil, da je prišla njena sestra domov in jih zafrkava, zato se je vstala, se postavila k vratom in čakala. Ko je tretjič potrkalo, je hitro odprla, a pred vrati ni bilo nikogar. Vrata so točno na sredini cele dolžine sprenje stene hiše in kdor bi trkal se nima kam skriti. Vseeno je še laufala okoli hiše, ampak nikjer ni bilo nikogar. Ko se je vrnila v hišo, je stari ata, ki je bil že nekaj bolan in niti ni bil več 100 % priseben, rekel: "mama (njegova že umrla žena) je prišla po mene" in naslednji dan je umrl.

Zdaj "dogodivščine" posameznih oseb jaz še vedno nekak jemljem z rezervo, ker psiha se zna včasih prav lepo poigrati z nami. Ampak če je pa prisotnih več ljudi in vsi slišijo/vidijo isto, potem je pa zadeva že malo drugačna ...

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 12.2.2011 12:07:35 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 12:34:53   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Upam da res ne verjamete tem zgodbicam.


Ko boš doživela boš vrjela..če boš, nekateri smo bolj dozetni za take stvari, drugi ne..sicer pa tudi sama nisem niti najmanj vrjela v to, dokler se mi ni zgodilo, sicer ne v tem kontekstu da bi me kdo strašil, ampak imam drugačno izkušno, in lahko rečem sama hvala tistemu ki je bil v kritičnih trenutkih z mano da danes še vedno tipkam po compu! Ko pa to doživiš, te je pa res noro strah dokler ne premleješ vsega skupi!

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 18:40:14   
ronja
Ne.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 19:14:10   
Taddy78
No pri konjih bi jaz pripomnila edino to, da malo kdaj dejansko spijo in jaz lahko grem ob katerikoli uri ponoči gledat v štalo in bodo vsi stali in mežikali od luči. Konj je v popolnem spancu mogoče pol ure na dan, vležejo se malokdaj. Mogoče 1x na teden vidim kakega konja prav spati, da leži in hrgoli user posted image . So pa zelo občutljive živali, tako da če je kdo čutil duhove, so jih oni sigurno.
V duhe verjamem, sicer brez kakršnih koli dokazov zaenkrat, je pa prababica večkrat razlagala, kako ji je njena pokojna mama hodila ponoči greti noge, bivša sošolka je imela slabo izkušnjo s klicanjem duhov, pa razne zanimive zgodbice iz RR-je.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 19:15:26   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Pod nobenim pogojem nikakor ne klikat spodnjega linka:user posted image user posted image user posted image

http://images.toocharger.com/fiches/graphique/the-exorcist/73209.htm



Eksorcist pa je tako ali tako ena najboljših grozljivk, sploh v novejši verziji (v bistvu star film z novejšimi efekti)...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 19:29:32   
Colt
user posted image user posted image Tady se strinjam. Ostale grozljivke kr nekako ''izpuhte'' ob prvem delu Exorcista. Samo novega remakea pa še nisem videl...user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 19:48:19   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Colt

user posted image user posted image Tady se strinjam. Ostale grozljivke kr nekako ''izpuhte'' ob prvem delu Exorcista. Samo novega remakea pa še nisem videl...user posted image
 

men pa ni bil nič grozen.
 

 najbolj sem se tresla ob temle:
user posted image




user posted image

in temule:
user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 12.2.2011 19:51:19 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 20:14:09   
mamamajča
Meni je pa ful dober film Knowing. Ni nekaj grozen. je pa ful dober. Edino konec je beden. user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ali vrjamete v...
12.2.2011 20:30:52   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
No pri konjih bi jaz pripomnila edino to, da malo kdaj dejansko spijo in jaz lahko grem ob katerikoli uri ponoči gledat v štalo in bodo vsi stali in mežikali od luči. Konj je v popolnem spancu mogoče pol ure na dan, vležejo se malokdaj. Mogoče 1x na teden vidim kakega konja prav spati, da leži in hrgoli user posted image .

Ne, da ne spijo ali ležijo - fora je v tem, da konji resnično ne marajo, da jih kdo vidi ležati, zato večinoma vstanejo takoj, ko že na daleč slišijo, da nekdo prihaja in ko prideš do njih, seveda že stojijo. To je eno, drugo je pa to, da znajo spati tudi kar stoje.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




DRAŽJE ALI CENEJŠE MLEKO?
MYBABYGROW

KATERO MLEKO PORABLJATE ZA SVOJEGA DOJENČKA?

aptamil (36%)

babylove (36%)

hipp (5%)

novalac (23%)


Število vseh glasov: 39

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!