|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 19:06:52   
zaspana zvezdica
njeli hvala za izčrpno poročilo o vozičkih. trenutno intenzivno zbiram različne info. upam da mi v tem mesecu uspe prit do maribora, da si jih v živo pogledam.

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3476
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 19:33:08   
coris
hvala za nasvete user posted image

Beli Medo tale tvoja varianta mi močno diši in mislim da se bova kr za to odločila. poleti 1 kobterček, na katerega se za zimo še en pripne user posted image  hvala

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3477
   RE: Majčice 2011
1.2.2011 20:57:31   
ninasiki
ojla bejbike

sploh nevem kaj naj pišem preveč čvekate jst pa lena k hudiiiiič

uglaunem dobrodošla nova barbibarbi a sm prou napisala user posted image

mi smo mela mal pestro dva dni žiučki na koncu ampak se je vse lepo rešilo tko da aleluja za mojga pikeca drgač spet na bolniški user posted image ti šment nč nouga sam punce smo pa zdraviiiiii že 3 tedn alelujaaaaaa

vozički mi bomo peg perego skate mel tko da 15. grem po lupinico košaro in isofix naslednja runda bo pa finiš runda in za zadnjo plačo kupim vse za tamalega tko da bomo mel marca vse u bajti pol pa sam še v veselem pričakovanju

nč šibam mal belo tehniko gledat dokler je še jeklo vroče user posted image

lepo ajite pa božite buškoteeee ni več doug pol jih bomo pogrešale

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3478
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 8:08:41   
bučkabb
jutrooooo!

ma ja se trudim da čim bolj blažim bolečine, spim itak že en čas z povštrom med nogam, tak da to res pomaga, sam kakor sem mal bolj aktivna me začne križ ornk bolet, ma bomo zdržaluser posted image

glede vozičkov  se vam pri debati ne bom pridružila, ker ga imam  in je kot nov in ga ne mislim menjavat, ker sem bila zadovoljna z njim. imam pa Hartana, kupila v Mozirju.  prepričal me je pa k nakupu ravno zato ker ima mehko košaro, ki se potem ko jo otrok preraste razstavi in dobimo ven zimsko vrečo za noge, kar je meni zelo ustrezalo saj smo bili septemberčki in sem oboje lepo potrebovala.
mehka košara mi je pa bila prioriteta pri nakupu, ker je lahka za nosit in ko otrok zaspi v vozičku jo lepo zagrabiš in neseš noter in lahko dalje spi.

no drgač pa bi jaz mogla med jutri pregled po 4 tednih, pa sem dobila pošto, da je gin. odsotna in da mam zdaj drug teden, tak da še en teden čakanja na "nove" novičkeuser posted image user posted image
ma kaj čemo bo treba počakat, me pa prav zanima al se je naše dete že obrnilo, ker ko ležim ga čutim in na desni in na levi strani bušija, tak kot da leži še vedno prečno, no ko sedim pa ga čutim čist spodaj user posted image

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3479
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 8:12:07   
vesna_b
barbibarbi - dobrodošla med nami. še si nas ujela user posted image

najkica - ma jaz naši, ko je bolna, pustim več risanke gledat, saj jo običajno vmes tudi zmanjka in odspi kako urco. naj ji bo takrat. upam pa, da se bo mali čimprej pozdravil.
jaz sedaj hodim na 4 tedne, prvič sem mela okoli 30 tedna na 3 tedne in od 36 tedna dalje vsak teden. ravno tako CTG. vodo dam vsakič, kri pa mi vzamejo nakje na 3 mesece oz do sedaj sem jo dala 2*.
dodatna morfologija? no, prvič mi je naredila še en UZ pri 32 tednih, ampak ne morfologijo, pač je pa pogledala vse, in nisem plačala nič.
no, jaz sem našo zmeraj mal pohecala prej, od malega. sem ene 2* pokukala čez luknjo, in tud pol, ko sem njej dajala čez glavo, sem govorila zraven ku ku, kje si miška? pa res ni bilo nikoli panike. od malega dalje smo jo oblačili čez glavo in še danes ni problem.

bučkabb - joj, to pa res ni fino, da ti kar prestavijo. pa saj bo teden hitro minil

(odgovor članu barbibarbi)
Neposredna povezava do sporočila: 3480
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 8:26:27   
bambika
Jutro punce!
Včeraj sem imela pregled, kg +5, sem kar zadovoljna glede na to,da ne morem mimo čokolade.user posted image
Drugače vse ok mali pridno raste in se razvija,ga je bilo lepo videt kako veselo brca. Drugače je še vednouser posted image  sem še enkrat vprašala,da ne bi slučajno kaj odpadlo.user posted image
Pregledi zdaj jih imam na 3 tedne,ker ima drugače gužvo in me sestra naroči na 3 namesto 4 tedne. Vem pa da v prviuser posted image  nisem imela tako pogosto razen proti koncu.Kri mi pregleda 3 krat v celiuser posted image ,urin pa vsakokrat.
Na cuker test me tud v prviuser posted image ni dal,pa zdaj tud ne,čeprav je moj oče sladkorni bolnik. Se pa na urinu lahko takoj vidi,če so ketoni pomoje zato tudi ne da cuker pit.
UZ meni ga moj dela vsakokrat s tem ,da moram 3 uzje v celiuser posted image  plačat, vsakega po 20e. Mi pa to ni tako veliko,saj vidi vsakokrat če je vse ok,pa jaz sem tudi pomirjena.
Za vse bolane,da se čimprej pozdravite.user posted image user posted image user posted image user posted image

Naslednji pregled 22.2.2011

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3481
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 8:35:28   
absolventka2
bučkabb tudi sama čutim user posted image isto kot ti tk da pomojem imajo naši sončki še veliko prostora in lepo pridno telovadijo meni je moja G rekla da je po 32 tednu pomembno kako je otrok obrnjen pa še takrat ima čas da se obrne..

Njeli sem si še malo bolj ogledala tale lux4kids na njihovi original strani pa sem kr malo razočarana ker se prav nič ne zloži na manjše kot večina vozičkovuser posted image ...Mi imamo sedaj voziček od peg peregota in se zlaga na isti način kot marela pa smo ful zadovoljni sam kolesa so pa v kuser posted image ....Nam je zelo pomembno da sem na čim manjše zloži voziček ker smo imeli par mesecev nazaj kreš in še sedaj niso stvari z zavarovalnico rešene tk da imamo en avto trenutno za silo i je zelo majhen ker je coope in zna se zgodit da glede na to kako iz zavarovalnice zavlačujejo da ga bomo imeli še kar dolgo...Pa si sploh ne predstavljam družinskega izleta ker na zadnjih sedežih bosta otroka in potem že zmanjka prostora v prtlažnjiku pa bo voziček če sploh pride s košaro noter a kje je pa še vsa prtljagauser posted image user posted image user posted image ....

Punce če ve katera za voziček ko se čim na manjše zlaga in ima zraven trdo košaro bi vas prosla da poveste kateri je to aja pa da cena ni pretirana ker ne mislimi dat velik za voziček ker nas selitev čaka...Sem že čist doštudirala iz teh vozičkov pravega pa še nisem našlauser posted image ..

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3482
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 8:42:32   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: absolventka2

Punce če ve katera za voziček ko se čim na manjše zlaga in ima zraven trdo košaro bi vas prosla da poveste kateri je to aja pa da cena ni pretirana ker ne mislimi dat velik za voziček ker nas selitev čaka...Sem že čist doštudirala iz teh vozičkov pravega pa še nisem našlauser posted image ..



u, pismo - v coupeja boste pa težko košaro spravili. pa ti je nujna košara? user posted image  nam ni, ker bomo itak poletni in je že prvič nisem mela, sem pa bila s peg peregotom zelooo zadovoljna

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3483
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 8:49:08   
Luskica
user posted image user posted image user posted image  Tale ringarajaj je pa too much!
Skratka, na žalost sem mislim da, tud jaz fasala hemeroideuser posted image  Nisem zihr, ker jih do zdaj še nisem imela, se mi pa zdi, po tem kar sem prebrala na googlu. Kam naj zdaj jaz grem? Do osebne zdravnice, ali do G, namreč piše, da je fino, da ti prvič potrdijo diagnozo, da vsaj veš, če je to touser posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3484
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 9:08:29   
Mojcha
Malo se javljam, toliko da sodelujem user posted image
Bla na 3D/4D user posted image  in res mi ni žal, čeprav je pregrešno drago! user posted image

Še kr je user posted image  zgleda zdrav, srček laufa tak ko je treba, vse je na svojem mestu in čist po 'reglcih' je user posted image
Je pa tak đumbus delu, da ga je komi ujela na par slik! Pa roke in noge pred obraz. Bogi mali, sej ni čudn da se skriva, še tam ko bi mobu met največ zasebnosti user posted image  Sam je pa res lepo - zdej mam slikico v denarnici za pogledat, pa se mi vedno tak iz srca smeji... Sm se kr zalubla!user posted image  BOgi moj dragi, mam feeling da bo kr skos padu, ko se tale frajer rodi user posted image

Naslednji pregled mam 8.3. šele, tj 28td. Za cuker mi pa tut ni nič omenu (mogoče bo takrat!?)

Shopping v marcu, šola kr aprila me dporodniško. Prej ni časa, kr je dopoldan. Pa še info - v Celju ati ne rabi met nobenih potrdil, šole ipd da je zraven pri porodu... Hvala bogu, kr ne vem kak bi drugač tole z dopoldansko šolo šlo...

Lep dan vsem!

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3485
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 9:09:56   
Klaraklara30
IZVIRNO SPOROČILO: absolventka2


Punce če ve katera za voziček ko se čim na manjše zlaga in ima zraven trdo košaro bi vas prosla da poveste kateri je to aja pa da cena ni pretirana ker ne mislimi dat velik za voziček ker nas selitev čaka...Sem že čist doštudirala iz teh vozičkov pravega pa še nisem našlauser posted image ..



Kolikor vem, se Jane slalom pro zlaga na majhno. Poznam eno, ki celega s košaro vred spravi v twingota. Zdej pa ne vem točno, kako to zrihta, ali ima košaro na zadnjem sedežu in malega v lupinici na sprednjem sedežu user posted image
Po moje je najbolje, da greš v trgovino in prosiš, da ti ga posodijo do parkirišča, da probaš, če gre v avto.

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3486
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 10:03:15   
bučkabb
luskica k splošnemu zdravniku pejt in bo pogledal in dal zdravilo, sicer mislim da je na beli recept

no jaz sem jih dobila kr kmalu po porodu in tudi v zelo hudi obliki, tak da praktično nisem mogla sedet, potem sem mazala z eno kremo, ki mi jo je napisala zdravnica in se je zadeva pošlihtala, hvalabogu in sedaj trkam na les, da se ne ponovi, ker res ni prijetnouser posted image

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 3487
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 10:05:11   
RAKICA2007
Jutro...
na gmail sem vam dala poročilo user posted image
zjutraj mi je RR tako zaštrikal, da se mi sploh ni odprl...
gmaila pa tukaj, v službi nimam... tako, da komentiram popoldan oz. lahko skopiram sem (oz. če lahko katera druga to uredi zame user posted image )

No vglavnem, sem vam pozabila povedati ... sem bila zeloooo pohvaljena zaradi kil user posted image  smo na +8,5 kg, kar je baje zeloooo vredu... se vidi, da mojega ni toliko doma (kuhava s tamalo zelooo malo), pa še od popoldanskih bolečin malo manj jem... sicer mi pa res ne paše user posted image user posted image  jest user posted image  

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 3488
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 12:29:47   
lili8
Živjo!
 
Pri nas je tamala spet bolna, že drugič v enem mesecuuser posted image . Ne vem, kaj je zdaj to.  No, zdaj je že bolje, le še kašlja, pa jesti noče kaj dosti . So pa tudi pri nas risanke zelo aktualne med boleznijo. Saj so tudi drugače, ampak zdaj še toliko bolj.
 
Na 3D/4D sem se odločila, da ne grem. V prvi user posted image  sem bila, pa se je tako slabo videlo. Pa še roko je imela skoz na obrazu.
 
Drugače pa nič novega. Počasi bo treba voziček izbrat. Vidim, da ste nekatere že zelo pridne in jih imate že kupljeneuser posted image . Ostale stvari bom pa itak potem pregledala in kupila, ko doma ostanem.
 
Najin user posted image  je zdaj kar živahen postal. Me je danes zjutraj, ko sem bila še v postelji pošteno premetaluser posted image .

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3489
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 13:04:05   
absolventka2
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse bolne da se čim prej pozdravite..

Kar se tiče vozička smo jih že velik sprobali spravit v avto in vam povem da sam kakšen cm razlike, tko da če je še košara zraven je res problem...
vesna zaenkrat sem odločena da more bit košara zraven ker bi rada vidla da čim dlje user posted image v njej spi da nam ne bo potrebno kupt košek ali pa še eno posteljco ki je pa itak nimamo kam dat, tamali je še premajhen da bi ga v taveliko postlo v svojo sobo dala pa tudi bojim se da bi se počutu preveč odrinjenega....Namen smo imeli vsaj 6 mesecev vsi skupej v sobi spat pol bi pa tamalega počasi navadli na svojo sobo in veliko postlo...Je pa tud res da se bomo selili tk da sploh ne vem kok prostora bomo meliuser posted image user posted image user posted image

Punce držte pesti da noben pr nas ta vikend ne zboli ker se že tadrugi vikend odpravljamo gledat stanovanja pa je zmerej nekdo bolanuser posted image user posted image , pa da dobimo dobro stanovanje sevedauser posted image ...

(odgovor članu lili8)
Neposredna povezava do sporočila: 3490
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 13:41:54   
cowgirl
zaradi izrednih zdravstvenih razmer prodam bon za 4 obiske pilatesa za nosečke po ugodni ceni 23eur. Poteka v LJ ob torkih zvečer tam kjer je gosp. zbornica.
več info je tukajle: http://www.sunshine.si/

Pošljite ZS ali mail na
krawca2002@yahoo.com


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Muca Živc)
Neposredna povezava do sporočila: 3491
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 13:49:55   
BeliMedo
Hi...

najkica, ma mi je znano tole s sitnarjenjem... Kaj čmo, tudi mi nismo vsak dan enako dobre volje, ampak to kažemo na drugačne načineuser posted image

Obiski pri moji G so nekje na priti tedne, na koncu pa bolj pogosto.  Testa za sladkorno pa jaz npr. nisem mela, sem pa drugače ful zadovoljna z mojo G. Naredi pa na vsakem pregledu UZ, dam vodo, pritisk zmeri... Se pa strinjam s tabo glede velikosti oblačil. Novorojenčki so mičkeni, št. 62 pa je nekje za trimesečnika, povprečnega seveda. In večina jih je takih, vsaj kolikor jaz vidim...

coris, ni za kaj...

Luskica, kar G omeni, vsaj jaz bi tako naredila... Upam, da si jih fasala v lažji obliki in da ne bo neke sileuser posted image

lili8, boščica tvoja mala... Ma tole vreme je nikakvo, pa spet neke otoplitve napovedujejo... Komaj čakam pomlad... Hitro se pozdravite..

papa

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3492
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 13:51:56   
najkica
absolventka2, tud mi iščemo voziček, ki se na čim majhno zloži! Si mogoče pogledala Jaguar car vozičke?

http://www.otroski-vozicki.si/2010/04/otroski-vozicek-jaguar-car-s3-srebrn/

Se mi zdijo ugodni glede na to, da čisto vse dobiš zraven in še na majhno se baje zložijo ter gredo v vsak avto....vsaj tako sem slišala. 
Tudi mi namreč gledamo za voziček, ki zasede čim manj prostora, kajti tudi sama si ne predstavljam družinskih izletov s tamalima zadaj in velik voziček v prtljažniku,da ni prostora za ostalo prtljago.... Pa še poletje bo, ko bomo večkrat na relaciji Lj-morje, tako da bo naš "jeap" Chicco S3, ki ga imamo sedaj, sigurno šel v prodajo. Jst sem se glih zaradi poletja in rednega prevažanja v avtu odločila, da ne bi imela košare in sem se čist zapalila za MY4 od Mothercare. Ta ima športni del in košaro v enem, pa še na majhno se zloži. Ampak te razumem, da bi košaro imela potem kot posteljico prvih par mesecev. Jst imam na srečo zibko, ki so nam jo posodili že za 1.škratka. 

Naš pikolin je že boljši in trenutno spančka. user posted image  Ampak včeraj je bil pa pravi hudiček... Celo popoldne ni hotel spat, zvečer je pa utihnil šele ob 22:30!!! Sploh ne vem od kod mu energija, da je tok časa buden... No, na srečo je danes že normalno! Ja, sej sem mu tud jst dovolila, da gleda več risanke kot ponavadi, prav zaradi tega, ker je bolančkan.... 

Veliko objemčkov za vse naše bolančke user posted image user posted image user posted image   in da se čim prej pozdravite.

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3493
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 14:07:27   
lili8
Zala je tudi zdaj zaspala. Zdaj, ko je bolna se je tudi prav fajn razvadila, da mora ponoči vodo pit. Tako, da nas čaka še odvajanje od tega.

Pregledi pri G: jaz imam nekje na 4-5 tednov. Pač tisto, kar ti pripada, pa tudi pikice ne več. Isto je bilo v prvi user posted image , s tem da imam zdaj drugo G. Ja, kaj čmo, glavno da je vse v redu. Saj če bi bilo pa kaj narobe, bi bilo pa sigurno še kaj dodatnega.

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3494
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 14:14:11   
rakica 2
mala je spala zuni,pa sm mela čas mal brat...in že pozabla kaj sm hotla komentiratuser posted image
bodyi na preklop-imajo jih v šparu po tri skupi,mikimiške,ful lepi,pa BC...men je vseeno kašn je,mi ni panike čez glavo vlečt...kompletka še nism kupla,mam pa vse od 56 naprej,sam dvojne žabice v 50,ki jih je mela tamala 2x oblečene..
sprehodi-naša ima zej 15 mes,pa se noče več vozit v vozičku,po 5 min je konc vožnje,pol pa vstaja,pa vn ....gggrrrr,tko da bomo imeli sam en voziček,pa tamala peš zraven,itak se bomo bolj ob kakih parkih in igralih zadrževali,da bo mela kaj delat,user posted image pa itak ne ve kje se voziuser posted image user posted image
šibamo še mal na sonce...
pa pa

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3495
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 17:51:46   
Nitkica11
cvekice vam komaj sledim user posted image

me zasnje dni ni bilo prav dosti doma in sem vas se komaj spremljala.
Jaz imam pa sedaj preglede na 3 tedne in imam naslednjega v 30 tednu in bomo vidli kako si bodo pregledi nato sledili.
Za vozicek smo se odlocili vrjetno bo kar Jane slalom pro reverse sedaj treba ujeti samo se ugodno ponudbo! Bom pa pocasi zacela nabirati robo skupaj da vidim kaj dobim in kaj moram se kupiti potem pa marca v soping v avstrijo da bomo pripravljeni ce bo slucajno kaj prej user posted image

< Sporočilo je popravil Nitkica11 -- 2.2.2011 17:52:46 >


_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 3496
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 18:25:43   
borovnicica
Muca Živc: tudi meni vsako tolko kaj priteče. to se dogaja že od novega leta. user posted image

najkica: jaz tudi nisem zadovljna z mojo G. naredi kar je nujno in to je to. pa saj vem, da pač tako je, sam moja niti ust skoraj ne odpre. če jo kaj vprašam se ji še odgovorit ne da. eno je bit zdravnik, ma eno je bit pa zdravnik s človeškim čutom. vsaj tako jaz mislim.
naj vam povem kaj se je meni zgodilo: na drugem pregledu so mi vzeli kri in ugotovili, da imam nizek hemoglobin. dala mi je železo. do naslednjega pregleda sem železove tablete popila in na naslednjem pregledu mi ni vzela krvi, da vidi če je stanje boljše user posted image  ???? mislim halo???? je ni zanimalo. takrat sem si v labol. sama doplačala ta pregled (le 7€ stane). rezultat je bil ravno spodnja meja. ko sem nato imela naslednji pregled (še čez 4 tedne, torej 8 tednov po tem ko mi je ugotovila nizek hemogl.) mi ponovno ni gledala hemoglobina in pole reče, ojej smo pozabili, ma boste pa drugič dala kri še za to user posted image  halo???? za bruhat mi gre, ker vidim kako se obravnavajo vse ženske kot enako telo, vendar sori, menim, da je vsako človeško telo unikatno in če nekomu nekaj pomaga, mogoče drugemu ne, ne vem no.
po porodu jo defenitivno zamenjam z eno, ki bo znala vsaj govorit.
naslednjič dam kri za sladkorno in sem jo razumela, da to zato, ker imamo v družinski anamnezi prisotno to bolezen.
mam pa preglede na cca 4 tedne, naslednjega pa šele čez 6 tednov user posted image . vsakič dam vodo, kri pa ne. user posted image  
do sedaj mi je naredila 2 UZ in sicer 1. za potrditev nos. v maternici in morfologijo.
neka kolegica mi je rekla, da obrača oči tudi če ji rečeš, da bi doplačal za še kakšen UZ.

spanje: sem začela slabo spat (zaradi bolečin v križu). sedaj si pomagam z blazinam ko spim na boku, saj se tako križ sprosti. blazino si moraš dat med kolena, med gležnja in na eno položiš zgornjo roko. sem problem 3 blazin rešla z blazino za dojenje, ki je kot ena ogromna banana po obliki. meni za zdaj paše spat tako. predno se zvečer namestim je pa druga zgodba polna smeha user posted image

bučkabb: jaz tudi čutim brce spodaj oz na straneh. me pa včasih brcne tako močno, da kar poskočim user posted image

lp

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3497
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 19:44:17   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: rakica 2

mala je spala zuni,pa sm mela čas mal brat...in že pozabla kaj sm hotla komentiratuser posted image
bodyi na preklop-imajo jih v šparu po tri skupi,mikimiške,ful lepi,pa BC...men je vseeno kašn je,mi ni panike čez glavo vlečt...kompletka še nism kupla,mam pa vse od 56 naprej,sam dvojne žabice v 50,ki jih je mela tamala 2x oblečene..
sprehodi-naša ima zej 15 mes,pa se noče več vozit v vozičku,po 5 min je konc vožnje,pol pa vstaja,pa vn ....gggrrrr,tko da bomo imeli sam en voziček,pa tamala peš zraven,itak se bomo bolj ob kakih parkih in igralih zadrževali,da bo mela kaj delat,user posted image pa itak ne ve kje se voziuser posted image user posted image
šibamo še mal na sonce...
pa pa



Vi imate že drugi dan sonce, mi ga na tem štajerskem koncu nismo videli že lep časuser posted image . Nekaj obljubljajo za jutri. Sem že čisto depresivna od tega vremena.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 3498
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 19:47:52   
hijenca
Drugače pa sem začela zelo slabo spat. Včeraj sem se zbudila ob 3.45 in nisem mogla več zaspat. Danes sem se zbudila ob 2.40 pa sem komaj ob 6h nazaj zaspala. Pojma nimam zakaj,user posted image

Grem malo Tv gledat, pa kasneje še malo na rr pokukam.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3499
   RE: Majčice 2011
2.2.2011 20:52:06   
Nitkica11
borovnicica je prav zalostno da imas tako G, jaz sem s svojo ful zadovolna.
Jaz dam na vsakem pregledu vodo, kri sem pa dala ob prvem pregledu nato mi je dala na morfologiji napotnico za kri zato ker se nisem prebolela tokso. Za naprej pa ne vem ce mi bo se kaj jamala. Testa za cuker mi pa ni delala. UZ mi naredi tudi ob vsakem pregledu da se preprica da je z user posted image vse vredu.

spanec imam zaenkrat super ponavadi se zbudim samo enkrat na noc da grem na WC upam da tako ostane do konca, ma pa nas user posted image ponoci ko se zbudim zmeraj ob isti uri tako telovadbo tko da upam da ne bo isto ko bo zunaj user posted image

ja pri nas je bil tudi ze dva dni cel dan soncek user posted image upam da pocasi rata topleje ker sem sita tega mraza pa drzanje avtomobila zjutraj user posted image

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?