|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 6:58:03   
nina166
Dobro jutro!

Moja današnja teža je 53,4kg. Od prejšnjega tedna sem shujšala 0,8kg, skupaj pa 1,6kg. Počasi se daleč pride pravijo user posted image  user posted image  user posted image

Sem si pa malo spremenila cilj oziroma sem ga razdelila na podcilje. Zaenkrat mi je cilj, da pridem pod 50kg...torej morem dat dol še 3,5kg...se boljše sliši kot pa 8,5kg user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 7:03:20   
soncnica 3
Jutrooo!!! user posted image

Evo, tehtanje: ta teden: -0,8 kg, skupaj -4,3 kg ta mesec juhuhuuuuuu, iz 75,5 sem na 71,2 kg, še 6,2 kg do cilja /vau, se že boljš sliši.../

Dejmo babe!

valči, ne sekiraj se do nebes in nazaj, ko se pregrešiš. Itak hujšamo na dolgi rok in ne bo šlo, če boš uvajala drastične spremembe, počasi, počasi in vztrajno, pa nehaj se sekirat za vsak grižljaj. Važno je, da gre počasi dol in ne gor.

Mejte se.

< Sporočilo je popravil soncnica 3 -- 31.1.2011 7:04:20 >

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 7:26:14   
lija34
Dobro jutro!
Tehtnica mi je pokazala user posted image 64,5kg, kar je + 0,1 več kot prejšnji teden. Rekreacije je bilo dovolj, prenajedala se tudi nisem, izbor hrane je pa bil vse prej kot za hujšanje. Sem imela kar nekaj bojev s palačinko, pa rolado, pa kranjsko... Včasih sem zmagala jaz, včasih pa hrana. Tud domača pizza je bila na jedilniku. Tak da ne bom nič jokala, kar je je, obljubim, da bom ta teden bolj pridna.

Ime:          Tedensko:   Skupaj:    Začetna:    Želena:   Trenutna:
lija34                   +0,1kg    -3,3kg       67,8kg      57kg         64,5kg
 
 




(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 7:32:26   
suzy85
Dobro jutro!

Današnje tehtanje: 85,7 kg
Glede na prejšnji teden: -1,2 kg
Skupno: -4kg user posted image

Današnji jedilnik:
Z: kosmiči z mlekom
M: banana
K: čista goveja juha s korenčkom, govedina v solati
M: jabolko
V: poli, sir, kumarice

Lep dan vsem!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 7:41:21   
aleksandra123
Jutro!

Tehtanje je za mano, rezultat je zelo ok, 69,6 kg, ta teden je minus 1 kila, skupaj minus 6,3, Frizer prihaaaaajam!!!!!

Zdaj se pri meni začnejo tiste obljube, ki jih potem vedno prelomim, trenutna je "nikoli več čez 70".

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 8:14:16   
vila
Dobro jutro. Še jaz pokorno javljam dadašnje kile, 122,5 kar je 2,5 minusa. Sem srečna, ker je bilo nekaj pregreh, sem pa opazila, da so mi hlače že malce prevelike, joške bom pa zgleda itak popolnoma zgubila.

Bravo vsem za izgubljene kg user posted image user posted image

Ućivajte in se beremo in tipkamo


_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 8:19:35   
miška17
Dobro jutro!

Moja teža 3.1.= 87,0kg (stara tehnica)
Danes=85,9kg
Glede na prejšnji teden= -1,2kg
Skupno od 3.1.= -1,1kg
Nekaj mi je uspelo dati dol v 1mesecu.

Lep pozdrav

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   [Brisano sporočilo]
31.1.2011 8:22:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vila)
  Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 8:31:17   
katicka
se javljam iz svežega tehtanja...danes je teža 118.5 torej je 1.5kg minusa.in sem full zadovoljna po eni strani pa bil alhko bilo več če bi še zmanjšala vnos hrane in se ne pregrešila ta teden tri krat.ampak to pride na vrsto ta teden.poleg rednih sprehodov bom uvedla še trebušnjake pa dvigovanje uteži.....pol pa upam da bo naslednjič že malo več minusa.bravo vsem za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 8:32:23   
pikapolonice
Moji kilogrami so čisto isti kot prejšnji teden 59,1 kguser posted image . Sem pa tudi jaz včeraj grešila z piškoti, ki jih je tamali privlekel iz omare. Še moram stisnit tiste 3 kg pa bo željeni rezultat pa ne gre pa ne gre....

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 8:45:45   
josephine27
Moji podatki za tabelo ( prejšnji teden sem se v ponedeljek pozabila stehtat ker smo imeli zjutraj pravno norišnico).


Današnja teža: 92,5 kg, kar pomeni da sem v 14 tih sneh pridelala 0,4. Glede na nosečnost in vse to kar sem pojedla se je še dobr izteklo. Se bom potrudila v prihodnjih tednih da seveda ostanem na istem, ker mi je tud ginekologinja na pregledu rekla naj že od začetka mirkam na težo ( v prejšnji nosečnosti sem se namreč preveč zredila).Sem pa zelo pridna kar se gibanja in rekreacije tiče. Če ne telovadim mi prav nekaj manjka, tako da sem jo že sprejela za svojo.


_____________________________



(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 9:12:04   
sami0804

Še jaz user posted image

Današnja teža 117 kg,- 0,8 kg od prejšnjega tedna.
Lahko bi bilo več,ampak če bo vsak teden tako bo tudi ok.user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 9:18:31   
valči
Ojla!

Da javim mojo današnjo težo-100 gramov mi je celo spravit dol v enem tednu,no ja,verjet ne morem,da je -.
Podatki- začetna teža-69.4
današnja teža 65.4.
Sem kar zadovoljna,glede na kruh včeraj zvečer.

Torej sem izgubila že 4 kile,ali morda 3900 g,nisem ziher,koliko je bilo v začetku,morda 69.3,bi mogla pogledat.

Tako da miška 17,prosim,če me daš v seznam.Hvalauser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 9:23:26   
Azzurra
Dobro jutro.

Sporočam moje podatke za tabelo.

Začetek diete: 18. 1. 2011
Začetna teža 17. 1. 2011: 64,5 kg
Prvo tehtanje 31.1. 2011: 62,5 kg
___________________________
Prvi minus: - 2 kg
Prvi (realen) cilj: 59 kg

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 9:54:30   
2ursae
jeeee user posted image , jaz sem tud v minusu in sicer tehtam 70,3 kg, kar je -0,6 kg od prejšnjega tedna. Sem zadovoljna. Skupaj sem ta mesec zgubila 1,7 kg - ni ravno sanjsko, a za prvi mesec to štejem za uspeh. pa saj itak ni vse v kilah, a ne.

zdaj pa novim zmagam naproti user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 10:10:49   
RAKICA1
Ojla no moje današnje vaganje je user posted image malo slabše 64,10kg tko da sem mal pridobilauser posted image user posted image  upam d abo drug teden bolj user posted image
Čestitke vsem za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 10:47:30   
ječi12
oj

v celem mescu na - 8,5kg, v tem tednu na isti teži....upsuser posted image

uživajte,pa bravo usem...

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 11:13:01   
Pinga
Evo še mene.

Najprej čestitke vsem za izgubljene kilograme.

No meni v 2 dneh ni uspelo popravit 5 dnevne pregrehe. Nekaj je sicer šlo dol, vse pa ne. Sicer smo vsi še vedno bolni in doma, tak da telovadba je trenutno na nuli, ampak v prihodnjih dneh se vračam.

Moja današnja teža ja 86,3, to je +0,4 v primerjavi s prejšnjim tednom user posted image , skupaj pa -4,1 kar pa vseeno ni tako slabo. user posted image

Šibam zdaj še enkrat z obema k zdravniku, potem pa upam da tudi za nas posije sonce, da se končno rešimo vseh bacilov in začnemo normalno funkcionirat.

Lp
Petra

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 11:21:38   
beachgirl
Tudi iz moje strani čestitke vsem bejbam za izgubljene kg:)..moja izguba ta teden je minus je 1, 5 kg:)

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 11:34:03   
country
Pozdravljene punce!

Naj napišem da vas večkrat preberem, saj sem tudi sama v vašem boju user posted image  In čestitam vsem, ki vam je uspelo izboljšati sebe na ven in navznoter.

Sama se zaradi domačih obveznosti ne bi pridružila redni debati, čeprav me mika (ampak potem gre po vodi moja novoletna da omejim ure na računalniku). In če vam povem da sem glasbenica, pa nimam časa niti 10 minut na dan vadit potem vam je verjetno jasno, da imam natempiran dan.

No, moj namen ni bil moj življenjepis, ampak moj pristop do zadeve, ki bi marsikateri lahko pomagal na poti do cilja.

Prvič sem se zadeve (hujšanja in oblikovanja telesa) resno lotila. Študiram tudi kaj kdaj jesti in katera vadba kaj naredi in moram priznat, da sem bila dostikrat precej presenečena nad novimi ugotovitvami.

Moja rekreacija je telovadba, sledim pa urniku na www.bodyrock.tv ki je sicer v angleščini ampak meni ne dela težav. Tam sem recimo videla, da za lep trebuh nikakor niso trebušnjaki, ampak cel kup drugih vaj. (In samo za info: jaz imam enih 25 kg preveč pa jih zmorem delat.)
Pa tudi recepti za prehrano so tam in kaj jesti pred in po telovadbi. Objavljena je tudi 5 tedenska dieta, ampak jaz ji ne sledim, ker je zame prehuda.

Sem pa ravno tako pregledala stran o veganski prehrani (pa nisem veganka, da ne bo katera mislila) in odkrila spet cel kup novih stvari, med drugim tudi to, da sladke stvari sploh niso nič hidega, če jih pripravimo pravilno in da to sploh ni težko.

Tule imate linke do strani, ki sem jih preštudirala:

http://www.befit.si/izg_masc.asp
http://www.planetzdravja.com/index.php?kaj=hrana
http://www.aktivita.si/index.php?option=com_content&task=view&id=343&Itemid=91


Tole mi je bila osnova, sama pa zdaj delam po svoje. Mogoče bo kateri pomagalo, upam pa da ne boste vzele za slabo, saj moj namen ni bil kritiziranje ampak obveščanje.


SREČNO NA VAŠI - NAŠI POTI!!!

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 11:49:58   
pimpa
Ojla.

No meni je tehtnica danes pokazala 95 kg sam se mi zdi to kar dosti glede na to, da sem sicer bila kar pridna in nisem res ničesar grešila prejšnji teden. A sem vseeno presenečena, da je toliko. Sedaj pa so na vrsti tisti dnevi, ko bo težca kar malo narastla 8ženske zadeve). tako,da če bom drugi teden teža ista kot ta teden gli he bo hudo.

sam, da gre dol.

Lepo se mejte in  se javim še kaj.

LP

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 12:15:21   
birdy
Danes je vaga pokazala 80,8kg, kar je 0,7kg manj kot prejšni teden. Vsega skupaj pa samo minus 0,2kg. Zdej se moram pa upret skušnjavi in se dva tedna ne vagat. Gremo naprej v nove boje.
Trebušnjake delam vsak dan, zdej že 80, 40 običajnih in na vsaki strani 20 stranskih. Bo treba počas mal povečat količino. Ostalega šprtanja pa ni ker mam obe tamali doma (poleg dvomesečnika) in res ni priložnosti. Še če gremo na sprehod je to tempo triletnice ki zadnje čase neki štrajka. Bom mogla počas zvlečt orbitrek od snahe, ampak je spet problem ker je en štuk višje, dol pa vsi trije otroci. Ampak bom vseen nekak probala speljat. Aja, pa dec dela nočne tko da zvečer ko gresta malidve spat gre še on, pol v nočno, zjutraj pa spet spi. Bi lohk sam popoldne si čas vzela, sam do tega mi pa ni ker morva bit tud midva mal skupaj. Bomo probal se nekak zorganizirat.
Lepo bodite, se pišemo...


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu pimpa)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 12:39:33   
josephine27
Moja rekreacija je telovadba, sledim pa urniku na www.bodyrock.tv ki je sicer v angleščini ampak meni ne dela težav.


sama sem z Zuzano telovadila 5 mesecev ( dokler nisem zanosila) in moram reči da sem v tem času izgubila 10 kg brez da bi kaj bistveno spremenila prehrano. Še vedno spremljam bodyrock tv in delam nekatere vaje, ki so zame še vedno primerne ne grem pa več do maksimuma. po porodu pa definitvino nazaj user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil josephine27 -- 31.1.2011 12:41:37 >


_____________________________



(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 13:27:36   
2ursae
Trebušnjake delam vsak dan, zdej že 80, 40 običajnih in na vsaki strani 20 stranskih.


tako količino imam tudi jaz - dej mi povej, a običajne delaš dvig do gor (celega trupa) ali le toliko, da dvigneš lopatice od tal?


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
31.1.2011 13:29:00   
2ursae
pa country - ful hvala za nasvete in za linke user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?