|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.1.2011 13:06:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

T.Z bravo malemu Filipu !!! Pa pravi korenjak je že...Hmmm čisto preveč ti pusti spati. user posted image user posted image user posted image user posted image No super, da ni na naju letelo, je pa res tisto kar sem ti napisala, da od marca naprej tudi midva zraven vozičkava, ker zdaj pa je dovolj tega !!!

Oxer čestitam !!! Zdaj pa veliko carkljanja !!!



oooo a veš kje je še marec!!!!

Drugače pa OXER ČESTITKEEEEEEE

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.1.2011 13:09:27   
Anonimen
user posted image


user posted image  
PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg





FEBRUAR
19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image      +13

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
06.  majčica1508(?)  (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje          user posted image       ?
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image         ?
05.  Babuška84(?)    (2user posted image ,1user posted image )      ?           Vojnik         user posted image       ?

JUNIJ
29.  strelka87(23)     (1user posted image ,0user posted image )      ?               ?               user posted image      ?

JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5
23.  Špelca21(25)       (1user posted image ,0user posted image )    ?            Celje          user posted image        ?

AVGUST
06.  Ideja(32)         (3user posted image ,0user posted image )        ?            Celje         user posted image        +1






user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči              EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka              MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                  FILIP (2910g, 50cm)
14.09.2010      brezcopatka    GAL SVIT (3430g, 51cm)
29.09.2010      kpmk               NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                 JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf              ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33         JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande         HANNA(3040g, 50cm)
17.11.2010      zalos                ALEKS (3550g, 52cm)
21.11.2010      pikamonca       LUKA (3620g, 51cm)
06.12.2010      Arwenko          ALEX (2630g, 47cm)
11.12.2010      jona klara        GABER (?g, ?cm)
10.12.2010      enček               ZALA (3030g, 50cm)
14.12.2010      d3lfink4           NEŽA (1880g, 43cm) & EVA (2180g, 43,5cm)
23.12.2010      obcinarka        MAŠA(2810g, 49cm)
14.01.2011      jmpolona         TOR (4195g, 54cm)
28.01.2011      oxer                 ALJA(?g, ?cm)

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.1.2011 15:51:55   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

IZVIRNO SPOROČILO: lidik

T.Z bravo malemu Filipu !!! Pa pravi korenjak je že...Hmmm čisto preveč ti pusti spati. user posted image user posted image user posted image user posted image No super, da ni na naju letelo, je pa res tisto kar sem ti napisala, da od marca naprej tudi midva zraven vozičkava, ker zdaj pa je dovolj tega !!!

Oxer čestitam !!! Zdaj pa veliko carkljanja !!!



oooo a veš kje je še marec!!!!

Drugače pa OXER ČESTITKEEEEEEE


o ja vem kje je - daleč daleč daleč....samo kaj prej si pa ne bom verjetno upala, glede na
to kaj so rekli, da ne bo potem kaj narobe. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.1.2011 16:11:28   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: lidik


IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

IZVIRNO SPOROČILO: lidik

T.Z bravo malemu Filipu !!! Pa pravi korenjak je že...Hmmm čisto preveč ti pusti spati. user posted image user posted image user posted image user posted image No super, da ni na naju letelo, je pa res tisto kar sem ti napisala, da od marca naprej tudi midva zraven vozičkava, ker zdaj pa je dovolj tega !!!

Oxer čestitam !!! Zdaj pa veliko carkljanja !!!



oooo a veš kje je še marec!!!!

Drugače pa OXER ČESTITKEEEEEEE


o ja vem kje je - daleč daleč daleč....samo kaj prej si pa ne bom verjetno upala, glede na
to kaj so rekli, da ne bo potem kaj narobe. user posted image



Kaj pa so ti pravzaprav rekli? Ker pri pljučnici pa takšnih obolenjih je bilo vedno ravno svetovano, da je treba ven, na zrak, ne pa bit v zaprtih prostorih.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.1.2011 22:11:42   
brezcopatka
Čestitke OXER!!!


T.Z: imaš prav. Jaz se že kr zraven spravljam, pa nič iz tega. Ta teden sva imela cepljenje, pa sva se malo poahtala, včeraj je pa moj avto svoj prodal, tak da zdaj bom pa brez avta;( Dokler ne nabavi drugega. Ampak so že plani v teku, ker babi in dedi tudi morata kaj na terenuser posted image . Upam, da mi uspe, pa ne bom v naprej obljubljala, da se kaj ne izjalovi. A lahko nekako kontaktirava, da vprašam prav čas, če boste v sredo na terenu, ker na računalnik se ne zanesem nekam, ker mi kr naprej zmrzujeuser posted image .


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.1.2011 22:32:57   
Anonimen
brezcopatka: na ZS mi pošlji št. pa ti pošljem sms!

(odgovor članu brezcopatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 7:50:04   
nadka30
DANNNNNNNNNNNNNNNN
Oxer najprej iskrene čestitke in veliko cartljanja želim.
Punce krst je za nami, bilo je super nič nismo jokali gledali kaj se dogaja v glavnem bilo je super še vreme je zdržalo, zabava je bila pa tako ali tako super ponoči pa je po zelo doooooooooooooooogem času še melanie spalaaaaaaaaaaaaaaa tako da se je za silo tudi mami naspala.In ja god imamo na zadnji dan v letu tako da bomo lahko feštirali še za silvestrovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Je bil hec ker so nekateri mislili da bo še porokauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo prstani so baje še manjkali po mojem bi bili vsi šokirani če bi se res poročila je bila pa cerkev full lepa ker so še jaslice bile not pa še novoletne smerečke v glavnem super melanie je bilo pa vse tako zelo zanimivo da je uživala.

In kako smo punce??????????????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 8:59:04   
kpmk
Oxer - čestitke user posted image user posted image

nadka - ja superca!!!!!!

imam en predlog.... (ne be linčatuser posted image )  a bi se me tud kaj dale na fb - da bi ena odprla kao zaklenjeno temo celjske nosečke - mamice,.. neki tazga in tam si pišemo, damo slikce,.... bla bla in nas noben ne bere .... hmmm???? 

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 9:12:33   
Tik tak
Pozdravček,

Kpmk - upam, da nisem preveč predrzna, glede na to, da sem čist "frišna" med vami. Jaz sem pravkar ustvarila skupino CELJSKE NOSEČKE & MAMICE na FB. Skupina je zaprta, "prijateljice" bi bile samo me, ki imamo podobne "hobije" in tam lahko delimo tudi fotke ipd. - kot si predlagala. Upam, da se nas čim več pridruži in postanemo aktivna skupina facebookarskih (bodočih) mamic, ki se kdaj pa kdaj srečajo tudi v živo :)

Prijeten dan vsem!

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 10:21:01   
Arwenko
Dan user posted image

Te zaprte skupine na FB so super, tak da meni je prav. Bi pa bilo škoda tu vse pustit, tak da če že, sem za oboje user posted image

T.Z. kak si danes za šetnjo?

(odgovor članu Tik tak)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 10:27:59   
Tik tak
Fino! Arwenko, si ti mogoče Urška? Jeeej, smo že tri v skupini! Hehe.

Gresta mogoče jutri tudi šetat? Če ne bosta kje izven Celja in če bom imela avto, bi se vama pridružili. Če, če, če...:D

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 10:28:22   
urskaf
Dan!

Oxer
, čestitam!!! Veliko cartanja, smehljanja in prespanih noči!
kpmk in Tik tak super ideja!!! Sem že zaprosila za članstvo. user posted image
Se pa strinjam tudi z Arwenko, da ni treba, da tukaj tema zamre.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 10:29:35   
urskaf
user posted image user posted image user posted image Tik tak user posted image user posted image user posted image jst sem Urška.

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 10:35:32   
Tik tak
Oj! Se opravičujem...se vidi, da sem nova in nikogar ne poznam...no, upam pa, da se to kmalu spremeni! :)

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 10:38:45   
urskaf
Samo, da si me sprejela. user posted image
Saj jst sem tudi nekaj štrajkala vmes, pa nisem veliko sodelovala na forumu.

(odgovor članu Tik tak)
Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 10:48:38   
Anonimen
dan bejbeeee!!!

super za FB, sem že zaprosila za pridružitev user posted image  ampak bi pa forum tudi še imela!!!

nadka: super za krst!!!

urskaf: a to pomeni, da boš zdaj bolj pridna na forumu pa na FB?! user posted image

arwenko: tu je megla, kakšno je v celju? načeloma sem itak ZA, edino če je pa megla pa ne bi.

(odgovor članu urskaf)
  Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 10:52:16   
urskaf
T.Z., nič ne obljubim, potrudila se pa bom. user posted image
     A za jutri še velja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 10:53:02   
Arwenko
T.Z. tule ni megle, samo oblačno, sončka pa res nič ni. Lahko se pa slišiva recimo ob 13h, pa se zmeniva? Jaz bom danes verjetno mičkeno boljpozna, ker bo tamala šele okrog 13h jedla in pol da se zrihtamo pač. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1343
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 11:17:25   
Anonimen
urskaf: ti imaš ob 12h ane? sporoči kdaj približno misliš, da boš konec pa uletim, itak!!!

arwenko: velja, itak user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1344
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 12:48:31   
nadka30
sem se že pofočkala na fb pa malo z slikico považilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,jaz bom kar malo tu malo na fb vsepovsod me bo polnooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1345
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 12:57:06   
urskaf
nadka, kak ste lepiiiiii na slikici!!!  user posted image

T.Z., super, se že veselim!!! Jutri bo tak še lepši dan kot je danes, pa lahko gremo na sprehod, se nama lahko še katera pridruži. Kdaj boma s Špelo konec pa nimam pojma, niti sanja se mi ne. Sploh ne vem kak tak pregled zgleda, pa nimam pojma s kakšno hitrostjo delajo v Celju. Kake izkušnje?

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1346
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 20:10:36   
Anonimen
Urskaf: kdaj pa maš? sem pozabla uro, sorry!!! tok da vem kak planirat kdaj bit v celju, pa arwenko tudi pride če se ne motim....

(odgovor članu urskaf)
  Neposredna povezava do sporočila: 1347
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 20:13:01   
Arwenko
Arwenko pride user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo povejte kdaj in kje se dobimo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1348
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 20:43:22   
Anonimen
urskaf mora sporočiti kdaj ima RA pa se tam nekje dobimo... ali kaj?

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1349
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.1.2011 21:04:34   
Arwenko
Javite mi prosim vsaj kakšno uro prej, da se v miru zrihtam, nisem ravno ljubitelj hektike. Kje pa je tale RA ambulanta? Oziroma bolje, kje bi se dobili in parkirali potem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?