|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 15:10:06   
Dudica1
dan!
M. ima številko nogice 23-24 odvisno od čevlja...


pikepoke za vse bolančke!

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1776
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 15:19:12   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

flaska, samo da ne boš jamrala da ne moreš pridet, ker govorim do limoncah za časa službe user posted image  user posted image popoldne se ne rabim tolk opijat user posted image  user posted image

uf matr, naš ma škorenjce iz hoferja 22, ma pa še ene elefanten nizke 23, pa so mu totalno prevelike, sploh ne mara nosit... očitno ne bo po meni, k sem na 40 pristala



ti samo prej povej pa dopust vzamem user posted image

Ledenka, likalna deska user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Skor sem se poscalauser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1777
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 15:23:06   
ledenka
ja kak pa naj rečem? user posted image user posted image user posted image  

punce, mene mal polna luna meče user posted image  če še niste opazle user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1778
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 15:27:35   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

ja kak pa naj rečem? user posted image user posted image user posted image  

punce, mene mal polna luna meče user posted image  če še niste opazle user posted image


Smo smo user posted image user posted image user posted image

A bo čez 9 mesecev kdo polno luno čakal? user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1779
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 15:29:07   
koala.cek
ja maja, če je glih teto imela.....zdej bo šele likalno desko zakurblala...user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1780
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 15:54:28   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
punce, mene mal polna luna meče user posted image  če še niste opazle user posted image


nisem opazila user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1781
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 15:57:15   
ledenka
babe user posted image user posted image user posted image  

na drugem bomo delali, ko bo moj šel prvič sam ven z M., tud če sam okol bajte user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1782
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 16:06:52   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

babe user posted image user posted image user posted image  

na drugem bomo delali, ko bo moj šel prvič sam ven z M., tud če sam okol bajte user posted image  


ne zastopim. kva pa ima to veze s peglanjem ? user posted image user posted image  a bo malega zunaj pustil al kej ?user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1783
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 16:06:57   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
na drugem bomo delali, ko bo moj šel prvič sam ven z M., tud če sam okol bajte user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

madona, a to se res še ni zgodilo??! user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1784
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 16:27:17   
Tanja_
Dan babuske!

Ste me spravile v dobro voljouser posted image user posted image user posted image

ledenka faca siuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1785
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 16:32:15   
petrazg
Ledenka... zmagovalna user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1786
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 17:12:49   
FLASK_A
torto bi jedla user posted image

da ne omenjam da sem že dva kosila pojedla danes in dve malici. user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1787
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 17:48:44   
šivilja
Crocs-i  - al razprodani ali ni številk user posted image

Ledenka - imam podobno, s tem da je zdaj M, vnetje je bilo pa že dva dni prej user posted image

V službi  je iz dneva v dan slabše, včeraj sem jo zapustila med vpitjem in loputanjem z vrati (to sem delala jaz, da ne bo pomote).  Vsi smo že čisto na koncu - z živci in energijo.
Od danes naprej zapisujem vse incidente, jih v vednost pošiljam šefom in če se ne bo nič spremenilo, gremo v uradno prijavo mobinga.

Joj, kaj bi dala, da bi si lahko privoščila pustit službo. Jo včeri pustim.
Če bi se zavedali kam nas peljejo - sem včasih z veseljem hodila v službo in neko predanost in zavzetost smo čutili. Samo, da se leta in leta do tebe obnašajo kot do smeti te pa pripelje do drugačnih sklepov.

SMo razmišljale o beli stavki (zdaj vse naredimo med eno in eno in pol uro viška na dan - kar se nam nikamor ne šteje - lahko si zataknemo za klobuk). Edini problem je, da če delo pustimo, nas vse počaka. In ker kaže, da se trenutna situacija ne bo kmalu bistveno izboljšala, je to problematično. Če se nam delo kopiči, ga bomo pa enkrat morale toliko več opravit. SPloh ne vem več kaj bi, samo takole ne bo šlo več dolgo.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1788
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 18:05:32   
PapuaNG
šivilja, pa ne morete zaprosit vsaj za plačane nadure? A se kej štemplate? Ker potem bi moralo biti razvidno, koliko dlje ste vsak dan v službi...sicer je pa pri nas isto zdej polno dela. So vsi tok okupirani, da če grem na bolniško, me vse počaka. Se mi že meša od zneskov in datumov. Komaj čakam marec, ko se bo malo sprostilo. Čeprav naj bi pa takrat še nekaj drugega začeli delat, tko da bomo videli, kako bo.

Mi smo šli pa malo ven po vrtcu na svež zrak znoret našega mulčka, skuhali eno hitro kosilo, zdej pa lagano sportski. Pa komaj čakam, da tale luna mine user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 1789
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 18:12:07   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

šivilja, pa ne morete zaprosit vsaj za plačane nadure? A se kej štemplate? Ker potem bi moralo biti razvidno, koliko dlje ste vsak dan v službi...sicer je pa pri nas isto zdej polno dela. So vsi tok okupirani, da če grem na bolniško, me vse počaka. Se mi že meša od zneskov in datumov. Komaj čakam marec, ko se bo malo sprostilo. Čeprav naj bi pa takrat še nekaj drugega začeli delat, tko da bomo videli, kako bo.

Mi smo šli pa malo ven po vrtcu na svež zrak znoret našega mulčka, skuhali eno hitro kosilo, zdej pa lagano sportski. Pa komaj čakam, da tale luna mine user posted image


Oh, Papua komplicirano do konca. Nekaj ur dobimo pavšalno (tisti ki jih naredijo in tisti ki jih ne). Štempljamo se pa ne - pridemo ob šestih zjutraj pa nas itak nihče ne vidi, ko pa komu omenimo, nam pa tiste ure naprej vržejo, pa rečejo naj hodimo od sedmih do dveh - ja kdo bo pa naredil kar nam ne bo uspelo - palčki?

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1790
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 19:27:02   
majana79
ledenka, ne vem, se mi zdi da hodiš ti dopoldne k nam na limonce?! user posted image  user posted image  user posted image

likalna deska pa zmaga user posted image

šivilja, nisem fouš user posted image pametnega nasveta pa nimam... bolniška?

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 1791
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.1.2011 21:17:28   
betty.ford
ku-ku?

kako ste? mi doma. kar ne morem verjeti, da sem spet doma, za računalnikom. se bom potrudila, da čimmanj.

šivilja, vidim, da ti je uspelo blog narest! bravo!
pa nič bravo za službo.

grem - nisem navajena gledat v monitor. lahko in lepo noč vam želim! pa čimboljši zaključek tedna!

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1792
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.1.2011 8:03:30   
majana79
Dobro jutro!

Piha, piha... nič fajn mi ni user posted image

betka, wb, lepo da boš zmanjšala računalnik, samo vseeno se lahko še kaj javiš user posted image

hvala bogu da je petek!

(ledenka, sej boš kej častila a ne, na to dejstvo) user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 1793
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.1.2011 8:49:56   
PapuaNG
jutro,


spali nismo. Je malega do kakih pol treh nekaj na polno zvijalo. Sumim jajca, ki jih je jedel včeraj v vrtcu. Sem danes rekla vzgojiteljici, naj mu drugič ne daje jajc, da ne bo spet štala, ker je bil čist bogi. Nažalost zdravnica takrat na začetku leta na potrdilo o alergiji ni napisala tudi jajc, jst sem pa tut pozabla poudarit to. Ma, upam, da me bodo upoštevali vseeno.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1794
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.1.2011 9:08:22   
koala.cek
morgen user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1795
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.1.2011 9:09:51   
FLASK_A

jutro!



user posted image


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1796
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.1.2011 9:12:44   
ledenka
user posted image

jutro! limonce za petek user posted image

mam danes dopust, greva z M na obisk k mojim.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1797
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.1.2011 9:15:42   
FLASK_A
U, a bomo kar konkretno začele?
Ni problema! user posted image

user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1798
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.1.2011 9:21:10   
majana79
uuuu likohol user posted image  user posted image  user posted image


ledenka, uživejta, upam da se boš lahko za 5 minut odpočila user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1799
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.1.2011 9:23:09   
ledenka
samo zdravje user posted image  matr bomo zdrave. in vesele user posted image



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zapis mame, ki ga moraš prebrati
Delimo zapis mame, ki bi ga morale prebrati vse mame sveta. Mama, preberi še ti!
Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?