|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
19.1.2011 20:38:37   
juhica
Uh julijka11 in NEA_TEJA, to je pa res groznouser posted image . Držim pesti, da bo res vse v redu, in da vaju bodo nadaljne preiskave pomirile in razveselile, če se bosta odločile zanje seveda. Mene bi vseeno tolažilo dejstvo, da je bila nuhalna v redu in tako kot pravi mismis, če je bila vidna nosna kost, ker baje v 60% plodi z DS je nimajo, tko je meni rekla ginekologinja.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: Julijke 2011
19.1.2011 22:54:46   
thrina
user posted image Tud pri nas bomo pričakali sončka  oz sončico julija in sicer 25.7.2011. Komaj čakamouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 8:08:11   
škrpijonka
Včeraj sem imela en tak kratek pregled, poslušala je smo srce in to je bilo to. Naslednji pregled imam 16.2., MF pa 23.2.
 
julijka11 in NEA_TEJA user posted image
 
fiška33 user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 8:21:43   
**M**
Dobro jutro

julijka11 upam, da bo vse okuser posted image
thrina dobrodošlauser posted image

Dejte mi neki povedat, zdej ste me kr mal prestrašle s to nosno kostjo, ker meni ni o njej nč rekla. Samo to, da kar ona lahko vidi, da je vse super. A mate na izvidu napisano, da je vidna nosna kost, ker jaz tam, kjer piše kaj je vse vidno tega nimam?

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 8:47:52   
total
Evo končno sm mal bolš,namreč fasala sem rotavirus,pojma nimam kje...noro res,sm mislila da bom kr umrla....user posted image user posted image . Kr neki me napadajo virusi,to je grozno...sm čist bla fertik. Zdaj pa še moj pikec mali preboleva je tut bogi,upam da ostali v hiši dober odnesejo,ker to je neki najhujšega.user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 9:22:45   
NEA_TEJA
Evo punce danes dobila še uradne rezultate na papirju možnosti za davnov sindrom je 1/102 in ne proti 120 kot sm napisala včeraj ja se vidi da sm čisto zmešana.Sem se že naročila za genetski posvet ,ki ga imam v ponedeljek ob 11.Seveda sem se odločila za amnio ker kaj drugega mi ne preostane če hočem zvedeti če je moja pikica ok.Vam pa povem ko pomislim na amnio se začem kar tresti od straha pa še mož mende nesme bit poleg .Se mi zdi da sploh nebom sposobna it notr  sama.
Danes imam pa še akcijo kako priti do napotnice za genetiko ker moje ginekologinje ni do pon v pon pa vprašaj kdaj pride jest pa moram od doma že ob 8.Druga pa sploh ne dela  se pravi do pon ni nobene ginekologinje v službi groza.Edina varianta je da pridem do nje pop v Postojni kjer ima tudi ambulanto upam da mi uspe ker drugače nevem kako bo šlo.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 9:28:22   
spetko
nea_teja in julijka11 držta se..vse bo okuser posted image

total..ojoj a prav rota virus...pozdravte se čimprej

thrina..dobrodošla

**M**..ne nikjer na izvidu ne piše o vidni nosni kosti..to G pove al ne pove...če se ne bi videla bi ti pomoje rekla...ni potrebe po skrbeh...


_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 9:41:44   
juhica
**M** pri meni piše, nekje vmes na tistem papirju:

Chromosomal markers:
Nasal bone: normal

To je to, sicer pa je to prva stvar, ki jo je pogledala in povedala, še preden je merila nuhalno, tako, da gotovo bi ti omenila, če je ne bi bilo.

total, ja to je naša dva tamala osrečilo lansko leto, grozno, s tamalim sva šla na eno rundo infuzije v dnevno bolnišnico na infekcijski, ta starejši je pa doma prebolu, na konc je zgledu k dauhauc, k je že tko suhcan....Boga ti, dobro, da nisi dehidrirala. Ja to je res neki najhujšega....

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 9:47:23   
NEA_TEJA
JULIJKA 11  DEJ NAPIŠI SVOJE VREDNOSTI moje so : 1:102 njihova meja je 1:313 za dawnov sindrom
                                                                                     1:73784 njihova 1:3689 za edwardov sindrom
                                                                                    1:173691 njihova 1:8685 za pataus sindrom
kaj so ti pa rekli na posvetu

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 9:48:39   
Suziiika
Jutro punce user posted image
NEJA_TEJA drži se, me pa tud vse tule držimo pesti zate.
Enako zate julijka11!
Js sem ravno iz pregleda, **M**  ni me zamedlo, hvala bogu user posted image  je pa učer popoldne začelo tak medit da me je kr mal skrbelo, ampak presenetjivo je blo snega lih tolk da je trava neke drugačne barve in je to to user posted image user posted image
Na pregledu zaenkrat vse vredu, js še tudi čakam na krvne preiskave, drugače pa sm dala 2 kile gor, v 14 dneh! Pa se mi sploh ne zdi da sm neke ful jedla, ker sm tak dost na sadju pa zelenjavi, pa še želodček me mal tišči tak da ne gre tolko not..  ehja user posted image  
Botticelli super ideja tist pasek za hlače, bom mogla js tud to nabavit, sm glih dans zjutri povlekla ene hlače gor pa mi je lih ene 2 cm lukne med gumbom pa lukno user posted image

Povejte mi punce iz štajerske, za materinsko šolo, kam boste šle ve? Moj dela na Ptuju in bom js šla gor takrat da se ne bo on rabu sem vozit, pa sma mela v mislih ZD Ptuj, sam ne vem nič kak gre kaj, kok sem brala na netu majo skos kr gužvo pa še to večina ne rabiš dragega zraven?

Thrina dobrodošla user posted image

Lep dan vsem

< Sporočilo je popravil Suziiika -- 20.1.2011 9:59:46 >

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 10:15:04   
Suziiika
Pa še nekaj,
pa sem si naredla seznam ka vse rabim prašat ginekologinjo pa sem zgleda to že tadrugič izpustila.. Ali mogoče katera ve kako je s folno kislino? Ali jo lahko začnem jemat šele zdaj? Sem prepozna? Ali se sploh splača da jo začnem? Pa kakšna je bolše, sama folna al one z vitamini?

Hvallaaa user posted image

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 10:15:31   
MetiLu
Dan punce!

Neja teja in Jilijka11, držim pesti, da bo s sončkoma vse ok user posted image  to si želi vsaka mama, nobena pa za to nima garancije user posted image  

Joj ta sneg no, lih tolk ga je, da mal dreka zunaj. Pa tak lep sonček smo imeli ...

Danes greva s tamalim k bivši varuški na obisk. Mislim, da oba že komaj čakata, ker ga je imela naša varuška tko rada user posted image  Mi dolgo namreč nismo dobili vrtca in sem takrat k sreči dobila super privat varstvo user posted image  žal pa ne dela več.

Včeraj sem se pozanimala na zavodu kako in kaj in moram it dones na šiht en papir potrdit, da se grem lahko na zavod prijavit...

Sicer pa nič kaj poseben dan, malo bom šla likat, da mi prej mine dopoldan user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 10:17:08   
juhica
A mi lahko poveste, a ste se za te krvne preiskave odločile same, ali vam je to svetovala ginekologinja? A ste vse šle na to? Kr meni je sestra omenila, potem pa ginekologinja nič.

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 10:17:58   
rakica82
Julijka tudi zate  objemčke in drži se user posted image
Neateja tudi nate mislimo. Pa moja kolegica je dala čez amnio, brez težav, samo glej ,da boš potem res počivala.

Thrina dobrodošlauser posted image .

Total
rota virusa ti pa nič ne zavidam. Jaz sem ga imela pred dvema letoma, sem ga dobila od sosedove punčke, ko sem jo pazila. Sem bla nekaj dni čist user posted image . Upam, da boš čimprej mimo tega.

Jaz sem si pravkar skuhala čajček, ker je spet bolj tako vreme. Pa kave itak ne pijem več, je čajček dobro nadomestilo.

Pozdravčke


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 10:18:56   
MetiLu
Suzika, za samo folno si prepozna, ker je najbolj pomembna v času zanositve in v prvih treh mesecih. Za kombinacijo z drugimi vitamini pa sama presodi, če jih potrebuješ. Jaz ne jem nobenih dodatkov. Me je pa za folno vprašala sama sestra in G na pregledu, zgleda, da jima je bil to pomemben podatek. Sestra me je že prvič ko sem klicala za datum 1.pregleda za potrditev nosečnosti prec spomnila, naj začnem s Tifolom, če že nisem prej...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 10:33:20   
Suziiika
MetiLu men pa ni noben nič reko za folno, na netu sem  našla 14 dni nazaj, pa sm jo dans pozabla prašat.. Sam sej niti nism mela v mislih same folne, ampak pač v kombinaciji z vitamini.. sem našla na netu eno, pa bom šla dans v lekarno se mal pozanimat user posted image

Tale je drugače ; NeoVin tablete + DHA kapsule

Prehransko dopolnilo za nosečnice in doječe mamice:
• folna kislina • jod • železo
• vitamini in minerali • DHA (Omega-3]
Je katera že jemala/jemlje?

juhica pri meni so ble to te lab. preiskave ki jih opraviš sam še nisem dobla nič izvidov, ne vem ka štrajkajo..

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 10:37:43   
Majuscka
NEA_TEJA, vem da je težko oz. si predstavljam, ampak z zares dobrim namenom ti svetujem, da čim manj bereš o tem, čim manj primerjaš in raziskuješ. Samo škodo si delaš. Poskusi biti čim bolj pozitivna in se zamoti s kakšnim drugim branjem. Vse potrebno ti bodo povedali zdravniki in boš takrat bolj oz. manj skrbela. Zdaj ne moreš narediti nič, le bodi čim bolj mirna in optimistična. Boš videla in res držim pesti.

Suziiika, meni pa je ginekolog priporočal jemanje folne kisline skozi celo nosečnost. Res je najbolj pomembna pred zanositvijo in v prvih treh mesecih, pa vendar. Dnevno s tableto dobiš vse potrebne vitamine in minerale, in kakor je rekla MetiLu, sama preceni kako se prehranjuješ in česa ti največ manjka. Mislim, da ti škoditi ne more. jaz jemljem Elevit, so mi kul, edina pregrešna težava je požiranje te veelke zadeve...za primerjavo, še Lekadol ne morem cel pogoltnit :) Ampak mi gre vedno bolje :)

Bodite fajn!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 11:25:26   
spetko
juhica..niti nisem videla tega na izvidu..šele ko si napisala sem pogledala pa sem vidla da res piše...:)..
meni je G reku če želim it še v nadaljnje preiskave najprej s krvjo itd...ampak je reku da njemu je dovolj ta rezultat in da je pol odvisno od mene in jaz sem pol rekla da ne grem da je tudi meni v redu izvid ki nam ga je dal...

suziiika..super da je vse ok bilo na pregledu..
jaz sem pa za 2kg shujšalauser posted image ker sem bolna že 1 teden in sem dajala vase samo juhice in sadje in čaj...zdej pa počasi prihajam k sebi..
sicer ne vem kako je na ptuju za materinsko šolo..tukaj na obali je rabil bit dragi samo ko je bilo o porodu tema..in da dobiš pač potrdilo da se je tega udeležil da če želi biti zraven pri porodu mora imet to s sabo...drugače pa ni rabil bit zraven edino če to on izrecno želi user posted image

metilu..pridna..jaz bi se tudi morala it lotit likanja...zdej sem skuhala kosilo,obrisala prah in posesala...zdaj pa sem si vzela še malo časa zase..čajček spijem pa pol po tamalega v vrtec...in pol učit za licenco user posted image




_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu Majuscka)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 11:41:01   
**M**
Punce hvala, sam pri meni to ne pišeuser posted image . Zdej me pa re skrbi, ampak vseeno mislm, da bi rekla, če nebi vidla al pa če bi se ji zdel karkoli čudnega

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 11:48:31   
MagicSpell77
NEJA_TEJA ne se sekirat. Če pogledaš malo bolj realno to sploh ni slab rezultat. Pomeni, da se eden od sto dveh otrok rodil z Downovim sindromom. Najbolj si paniko delamo sami! Sama pri sebi presodi ali misliš prekinit nosečnost, če ti AC potrdi Downov sindrom. Če ne misliš, je brez veze da sploh hodiš, saj je TUDI pri AC verjetnost, da pride do splava 1%. Kar pomeni, da je na vsakih 100 AC en splav. Poleg tega poznam žensko, ki je po AC umrla. Jaz bi vseeno rodila, tudi če ma dete Downov sindrom, ker je postopek prekinitve nosečnosti le preveč grozen (z inekcijo bebiki vbrizgajo strup v srce, da umre, ti moraš pa pri polni zavesti rodit mrtvo bebiko) Ne hvala!

Sama sem ravno danes dobila rezultat od DHT in se mi je tveganje celo zmanjšalo. Po nuhalni je bilo 1:1935, zdaj pa 1:7745. Tako, da smo pomirjeni.

Ste pa pridne čvekice, človek porabi fullll časa da vse poste prebere. Mislim, da to zato ker smo vse doma :) Meni namreč tudi delodajalec z novim letom ni podlajšal pogodbe, ker sem povedala, da sem noseča. Ampak jaz se sploh ne sekiram, ker mi vsaj ni treba poslušat bedakov cel dan, nihče mi ne teži in sploh sem zadnje čase čisto stres free :) Zdaj sem na bolniški do 30.01., potem pa za 3 mesece na Zavod po nadomestilo za brezposelnost. Potem mi pa zmanjka mesec in pol do porodniške. Iščem si kakšno možnost zaposlitve, če pa ne bom nič našla, sem pa že zmenjena s kolegom, ki ima s.p., da me zaposli za ta mesec in pol, pa mu povrnem vse stroške. Vseeno imam povprečje plač v zadnjem letu kar ok, tako da se mi v vsakem primeru splača tudi sama plačat prispevke.

Aja še podatek za naš seznamček: naslednji pregled 2.2.




_____________________________

As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 12:39:42   
pinky_fairy1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis


user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, MF: ?
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ., MF: ?
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, MF: ?
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.21.2, MF: 21.2 NS: 1:4700
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: 1.2., AC: 20.1., MF: ?
 
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF:
 
7.7.
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., AC: 24.1., MF: ?
marjetka15, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 26.1., MF: ?
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?., MF: ?
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.1., MF: ?
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: 7.1. , MF: ?
škrpijonka, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
monika2011, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, ?, MF: ?
 
 
10.7.
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., AC: 28.1.
 
12.7.
mismis, 36,  2user posted image , 0user posted image , P: 19.01., MF: ? 
 
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: 12.01.., NS: 06.01.
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 27.1.,  MF: ?
 
14.7.
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: ?.,
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 1.2., MF: ?, user posted image
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
petrussa, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 14.1.., OGGT: 7.1.
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
 
16.7.
bubu_bibi, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?, NS: ?
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.1., NS: 11.1.
 
18.7.
zabica81, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1.?., NS: 7.1.
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.2., MF: 11.3.
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?., NS: 06.01.
dekle23, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 3.2.., NS: 10.1.
 
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 1user posted image , P: 27.1.., NS: 12.1.
 
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: 11.1., NS: 10.01.,
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.01., NS: ?
 
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: 25.1., NS: 12.1.
 
23.7.
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., NS: ?
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: 27.1., NS: 19.1.
 
26.7.
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: 5.1., NS: 14.1.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.., NS: 11.1.
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, NS: 14.1.
 
27.7.
Roži_, 30, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1., NS: 11.01.
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 12.1., NS:  17.1.
 
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1., NS: 19.1.
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: 27.12.., NS: ?
Tamcika, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: 17.1.
 
30.7.
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, NS: ?
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: ?
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ., MF: ?
 
 
Julijk 2011 nas je: 52
 

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak
aTri


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   


  • user posted image


  • (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1021
       RE: Julijke 2011
    20.1.2011 12:42:53   
    NEA_TEJA



    IZVIRNO SPOROČILO: MagicSpell77

    NEJA_TEJA ne se sekirat. Če pogledaš malo bolj realno to sploh ni slab rezultat. Pomeni, da se eden od sto dveh otrok rodil z Downovim sindromom. Najbolj si paniko delamo sami! Sama pri sebi presodi ali misliš prekinit nosečnost, če ti AC potrdi Downov sindrom. Če ne misliš, je brez veze da sploh hodiš, saj je TUDI pri AC verjetnost, da pride do splava 1%. Kar pomeni, da je na vsakih 100 AC en splav. Poleg tega poznam žensko, ki je po AC umrla. Jaz bi vseeno rodila, tudi če ma dete Downov sindrom, ker je postopek prekinitve nosečnosti le preveč grozen (z inekcijo bebiki vbrizgajo strup v srce, da umre, ti moraš pa pri polni zavesti rodit mrtvo bebiko) Ne hvala!


    Če bojo rezultati po amnio pokazali da ima naša pikica davnov sindrom bom nosečnost sigurno prekinila doma imam 3 zdrave otroke in kot 4  si res ne želim otroka z davnovim sindromom poznam primere in vem kako to izgleda .

    Mislim pa da ni glih na mestu da govoriš kako otrok umre oz da se po amnio tudi umre nisem edina tukaj z takim problemom  ki pa trenutno ne rabi takih komentarjev ampak bolj kake vspodbudne.

     



     

    (odgovor članu MagicSpell77)
    Neposredna povezava do sporočila: 1022
       RE: Julijke 2011
    20.1.2011 13:43:32   
    botticelli
    drage user posted image

    neja teja, zdrži čez to AC. preizkava ni tako huda kot zgleda na prvi pogled. Kolegica je hodila (ima podobno zgodbo kot ti), na koncu je bilo z bebico vse ok. Ne vem če ni preveč teh pregledov za nosečnice. Včasih se mi zdi da kopajo tako dolgo dokler ne kaj ne najdejo. na koncu pa je vse dobro. Po drugi strani pa spet boljše en pregled preveč kot premalo oz. preprečiti,... Kdo bi vedel.

    bubu_bibi
    hvala za nasvet glede sliv. Verjetno res premalo pijem, brez tega pa mi verjetno nebo pomagal noben zvarek.

    total: upam da se čimprej zližeš

    materinska šola: midva bova  šla kar v bolnico, kjer nameravam tudi roditi  http://www.ukc-mb.si/index.php?id=255
    Sem pa tudi jaz slišala da so grozne gužve, da je tisto vpisovanje takorekoč formalnost in da na zadnjem predavanju razdelijo tista potrdila kar vsem. Potem pa si noter vpišeš svoje ime in je to to.  Čeprav bova če se bo le dalo hodila, mogoče pa bo le zanimivo in koristno user posted image

    grem še malo delat, pišem iz službe. Pa koooomaj čakam vikend.






    (odgovor članu NEA_TEJA)
    Neposredna povezava do sporočila: 1023
       RE: Julijke 2011
    20.1.2011 14:04:12   
    Suziiika
    Botticelli super hvala za link, majo kr super porihtan, pa še fajn popoldne je... Boma preverla še kako je stanje na Ptuju, sam kolkr sm brala majo oni dost v dopoldanskem času, tak da ne vem.. boma se še pozanimal pa se odločla..
    Kolk zgodi je pa priporočlivo it? Maja nekje? Se pravi v 7.mesecu?

    Lep pozdrav punce

    (odgovor članu botticelli)
    Neposredna povezava do sporočila: 1024
       RE: Julijke 2011
    20.1.2011 14:13:46   
    MagicSpell77
    no no NEA_TEA!

    Žalit pa res ni treba ljudi, če na forumu delijo svoje menje. Ne želim ti nič slabega in moj kometar je namenjen samo v pozitivno smer. Oprosti, ker sem ti čisto realno povedala, to kar na tem forumu že piše.
    Če te prizadane resnica pa ne beri forumov. Jaz imam rajši, da vem vse pozitivne in negativne plati zgodbe, ker je odločitev potem lažja. Sicer pa mojega mnenja sploh ne rabiš upoštevat.

    A si hotela slišat, da bo vse ok? Tega ti pa žal nihče ne more zagotovit in se mi zdi zelo hinavsko, da bi ti pisala, da se ne rabiš sekirat.



    _____________________________

    As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

    (odgovor članu NEA_TEJA)
    Neposredna povezava do sporočila: 1025
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
    Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
    Zdravilni čaji za nosečnice in mamice po p...
    Ali nosečnice lahko pijejo pripravke iz plahtice? Ali malinovi listi res lajšajo bolečine ob porodu? Kako zdrav je za no...




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?