|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Petke 10cm in več
13.1.2011 11:17:55   
Kerensa*
Zazdelo se mi je, da je pri mojih letih čas, da se naučim hodit' v njih... in sem si šla kupit' temu primerne škornje. Zdaj doma pridno uničujem parket (vsaj tako pravi moj g. Mož).

Me pa zanima, a kje obstaja (npr. kakšen Youtube ali kaj podobnega) kakšen dokaj uporaben video-posnetek učenja hoje? Zaenkrat sem našla samo enega, kjer svetujejo, naj pred učenjem hoje vzamem Ibuprofen. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 11:35:04   
tlb
HEJ!
katera leta so to? Ker jaz tudi (še) ne znam :))))))

v jutub vtipkaj "walking in high heels" pa bo kar nekaj zadetkov, potem pa na srf (okej-v čevlje) in posrfaj (tj. vadi, hodi :)))))

http://www.youtube.com/watch?v=usrs6cm2vQg ipd.....

pa ne po parketu :))))))

uživaj!
LP T
------------

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 11:40:56   
Kerensa*
Ja kam pa naj, če imam pa po celem stanovanju parket?

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 11:49:38   
tlb

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ja kam pa naj, če imam pa po celem stanovanju parket?

saj sem se bolj ali manj hecala :)))))
po moje, ga ne moreš kar tako uničit, saj se boš hitro naučila gracilne in seksi hoje v petkah :)

vem pa tega ne, ker sama nisem "strokovnjakinja" za to :) imam pa svakinjo, ki "živi" na visokih petah in ne dovoli z njimi hodit po parketu; ampak ona ne dovoli tudi otrokom se igrat z avtki in podobno po parketu.....

tako da-samo pogumno naprej :)
g. mož pa bo tudi zadovoljen z rezultati, anede :)
parket pa je itak za hodit :)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 11:50:59   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: tlb
g. mož pa bo tudi zadovoljen z rezultati, anede :)

To bomo pa še videli.
Zaenkrat me je obtožil, da poskušam izgledati kakor samska 20-letnica z nagnjenji po prostituciji. user posted image

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 11:51:20   
liliana
Poln kozarec vode na glavo in ko prehodiš 10 korakov brez tega, da vodo poliješ obvaladaš zadevo.......

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 11:51:52   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Poln kozarec vode na glavo in ko prehodiš 10 korakov brez tega, da vodo poliješ obvaladaš zadevo.......

To pa res ne bi škodovalo, da pomijem tla po stanovanju, ja...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 11:53:44   
darja.mark
Kerensa na youtube maš ful videov, mal poglej

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 11:54:08   
Kerensa*
Ja, saj gledam nekaj, pa... pa bom mogoče vseeno kakšen Ibuprofen kje našla.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 11:55:38   
tlb

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: tlb
g. mož pa bo tudi zadovoljen z rezultati, anede :)

To bomo pa še videli.
Zaenkrat me je obtožil, da poskušam izgledati kakor samska 20-letnica z nagnjenji po prostituciji. user posted image

ha ha ha :)
pa saj boš "pod domačo lučjo svetla" :))))))
zdaj sem še jaz "not padla", imam to željo že nekaj časa. bo treba kar v šoping :)
aja, na glavo pa raje daj knjigo :)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 11:57:14   
Kerensa*
Ah, saj najhujše je to, da je rekel, da ne bo šel z mano ven, če bom v teh škornjih. Mater mu balkansko, ej.

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 12:18:30   
pikica*
Če se boš šele pri teh letih učila hodit v njih, se zna zgodit, da nikoli ne boš prišla dlje od faze, ki jo je navedel tvoj mož (samska 20-letnica z nagnjenji po prostituciji). Mogoče bi bilo bolj učinkovito, če bi nabavila kakšne okusne salonarje s tako visoko peto - ravno včeraj sem gledala eno mamico v vrtcu, ki je bila  čudovito elegantna v res visokih petah. Prav nič neokusno ni delovalo, ampak poslovno in urejeno. V škornjih pa je to malce težje doseči. No, vsaj jaz še nisem zasledila ženske, ki bi v škornjih s tako visoko peto delovala okusno - vsaka namreč malo na kurbiš potegne, kar pa meni nekako ni.
Vsekakor pa so rešitev čevlji (škornji ali salonarji) z malce nižjo (a še vedno dovolj visoko) peto.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 12:20:13   
Kerensa*
Ja, saj to razumem, da visoki škornji z visoko peto ne pašejo vsaki ženski. In tudi meni najbrž ne ravno najbolj, ampak sama sebi se v njih zdim čisto OK in to mi je pravzaprav bistvo. Hoje se pa tako ali tako da naučit' - in trenutno delam na tem, recimo temu tako.

Kurbish pa fefinitivno izgledajo... and I like it. user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 12:28:59   
pikica*
Potem pa ni težav - samo moža še prepričaj, da mu postane všečuser posted image . Za učenje hoje pa - praksa, praksa, praksa. Dokler razmišljaš o tem, kako hodiš, bo hoja sigurno izpadla čudno. 

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 12:30:48   
ursi
Kerensa, ti kar pogumno! Sej pomoje si dost trmasta in vztrajna, da boš kmal obvladaa stvar. Se pa lohk samo klanjam ženskam v takih petkah.

JAz pomoje nikoli ne bom tolk stara, da bi se "mogla" te akrobacije naučit. Se prej polomim. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 12:30:59   
Kerensa*
Mi je g. Mož rekel, da me bo posnel med učenjem hoje in dal posnetek na FB... v upanju, da me mine, ko se vidim. user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
13.1.2011 13:46:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 13:56:36   
kaya2007
pomoje pa da se je v teh leti težje navadit na pete...jaz sem včasi noč in dan nosila vrtoglave pete, vedno zelo visoke in tanke, ni mi bil problem v njih hodit cel dan, lako sem tekla v njih...zadnjič sem bila pa samo eno popoldne v njih, pa še to ne v ne vem kako tankih in sem skoraj umrla od bolečin user posted image
aja, pa lažje se boš naučila, če si si kupila take, ki imajo tudi nekaj podplata oz. platforme.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 14:02:17   
Peli
Jest se v kaj takega brez vnaprejšnega ornk zavarovanja nebi upala spustit, že pri 4cm petkah hodim kot ena kobilauser posted image .
Kerensa tebi pa srečno!user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 15:39:21   
ronja
Mi je g. Mož rekel, da me bo posnel med učenjem hoje in dal posnetek na FB... v upanju, da me mine, ko se vidim.

Joj, če pa to naredi in bo javno dostopno, se pa še jaz na fb prijavim, da to vidim.

Kar se pa petk tiče, sem bolj športno dete: najrajši imam superge. Ampak poleti nosim tudi visoke pete, ker so nekatere  prav udobno (majo polno peto in so edine, ki me ne ožulijo - za razliko od raznih teva variant, po katerih sem vedno vsa žuljasta); samo ne tankihpet, teh pa ne maram, ker se mi vedno mudi in se mi ne da ubijat, poleg tega so totalno nepraktiš za bicikel. Imam sicer ene gležnarje s tanko peto, samo te mam itak samo za v kino z lubijem, tam mi pa ni treba kaj dosti hodituser posted image Čeprav te niti niso tako zelo neudobne. Vedno kupujem nekaj, kar mi je vsaj približno udobno, edino ene "salonarje za poroke in pogrebe" imam pač "lepe" - torej neudobne.

Se mi pa zdi, da se komot naučiš hodit, če hočeš, vejretno ne boš ne prva ne zadnja. Meni se zdi, da ravnotežje ni problem, res pa je, da nimam ambicij hodit kot manekenka;) Verjetno hodim prav trapasto, ampak mi je dokaj vseeno;) Itak nisem nikoli cel dan v salonarjih.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 16:19:00   
Felicita
pomoje bi ti blo lažje, če bi se učila postopoma... jest sm začela s 5 cm in mi je blo to že uno, vau, to pa so že pete... pol sm pa počas zviševala... zadnji nakup so bli skor 9 cm pete in hodim brez problema - kratek čas (beri, uro, dve, tri, tut v službi zdržim z njimi, sam glih na kak shopping spree pa ne morm) user posted image aja, pa nobene niso stiletto, v tistem bi se pa pomoje kr na pol prelomila... pa tut pomoje bi smešno zgledal, mojih 80+ kil na petki s premerom 0,5 cm user posted image
jest jih drugač obožujem (petke), ker se mi zdi, da res lepo nogo nardijo... z h kikli nikol ne dam ničesar drugega kot pete user posted image

no, kerensa, ko si spraševala po videu, tule je en dober: http://www.youtube.com/watch?v=jnMhgYg95yQ


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 17:56:57   
Shorty_
 
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

pomoje pa da se je v teh leti težje navadit na pete...jaz sem včasi noč in dan nosila vrtoglave pete, vedno zelo visoke in tanke, ni mi bil problem v njih hodit cel dan, lako sem tekla v njih...zadnjič sem bila pa samo eno popoldne v njih, pa še to ne v ne vem kako tankih in sem skoraj umrla od bolečin user posted image
aja, pa lažje se boš naučila, če si si kupila take, ki imajo tudi nekaj podplata oz. platforme.
te imajo platformo, in so ****iš in kurbiš, sej jih imela na nogah mož mi jih je hotel kupit, jaz pa sem rekla NE ker vem da jih ne bi nosila. No ja mejčkn mi je žal sam sej mi jih bo kerensič rentalauser posted image

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 13.1.2011 18:48:01 >

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 18:41:14   
mateyka
a lahko kako fotko od teh famoznih "kurbiš" škornjev vidim? user posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 18:49:05   
Shorty_

user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Petke 10cm in več
13.1.2011 19:10:19   
hmm...
Tile so pa res lepi in mi ne delujejo čisto nič k*ur*biš.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ime za fantka?
lumpa08

Katero ime za fantka izbrati?

Kris (39%)

Nay (15%)

Anej (46%)


Število vseh glasov: 230

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!