|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 10:46:47   
ledenka
user posted image user posted image user posted image  ena skrb manj user posted image  

viš, družba bo dobra user posted image  

pa še babe bojo prišle na šoping user posted image  so se že najavle user posted image  bo treba kup napihljivih postelj kupit user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1476
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 10:53:47   
koala.cek
hehehe, jest imam še tri tavelike turbomaksimuze.

bolj bo problem najdit večje stanovanje. sem že razmišljala, da bi mogla obvezno trosobno najet. pa še nekaj me skrbi, oz. je to glavna skrb: zdravstvo. user posted image  ker je vse samoplačniško in nihče nič ne zalaga oz. moraš sam zalagati, dokler ti zavarovalnica ne vrne denar. vrne pa ti po taki ceni, kot so storitve v sloveniji. kar pomeni lahko tudi za 400% manj. in pri štiričlanski družini, z dvema majhnima otroka je to lahko kar velik zalogaj.

pa tavelikega bi morala dat v preschool. to tudi ne financirajo in je strošek za nekaj ur na teden 1.500 usd. user posted image

skratka, pestro bo.

ampak, če bo pri nas situacija takšna kakršna je danes, potem sploh nimam več kaj razmišljat. sploh ni druge variante. user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1477
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 10:57:40   
ledenka
hm, a lahko skleneš svoje zavarovanje? tud če na svoj račun... tele je*be s plačevanjem ne vem, če sem se pripravljena it z mulcem.

sicer pa, sej ni nujno, da sploh to bo user posted image  edin mal cajta je med potrditvijo in odhodom. ampak bo že, če bo.

pri tvoji situaciji je pa res zelo zoprno... bolje imet zmeraj varjanto na rezervi.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1478
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 11:12:12   
koala.cek
ja so kar jebe***. to me res skrbi. pa ok, sej moji mulci so še kar zdravi, ampak recimo...da mene napade slepič ? jebela, kje bom imela denar za operacijo ? to so res osnovni pogoji in tukaj bi morali nujno kaj spremeniti. ker če si predstavljaš, to pomeni da nisi osnovno zavarovana. pa to je neka človekova temeljna ustavna pravica al kako ? sej je tudi klošar v zda zavarovan. pa sej si ne bi šla joške al pa trebuh popravljat....skratka....kaj ko se ne spoznam na te zakone in tole filozofijo.

sej zato bi mi bilo pa lažje, če bi bil gori še kdo z otrokom, ker skupinsko bi se pa morda lahko kaj rešilo. user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1479
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 11:12:19   
Leela
evo mene, že ena kandidatka za accomodation v ny (babe bo šoping a?) user posted image
uglavnem naj se vama izteče kakor se mora.user posted image

a se ne moreš zavarovati pri njihovih zavarovalnicah? ker tele naše so res drek. Zadnjič je pa en pravil, da ti v bruslju zavarovalnica v dveh dneh vrne denar, no questions asked

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1480
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 11:17:47   
ledenka
mah pr nas je tole zdravstvo povsod poglavje zase... pa je bil že kup problemov, izboljšali niso pa nič user posted image  mora očitno en tožit enkrat, pol se bojo zbrihtali.

bo že, nekak bo, bomo uredili user posted image  



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1481
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 13:04:55   
eelyy
Dan!

Mal pojamram sem ponoči slabo spala komaj ob pol 2h sem zaspala,sta obadva malčka tok kašljala.Zdej delam kosilo vsaj možek mi pobera T. iz vrtca,ker dela lepo do 15h,mi ni treba L. napravljat in iti.
Sem še jst zbolela tok kašljam in nos me muči..mah en prehlad.

Živa
; Ti počivaj bo bolje zate,boš še pospravljala,ko boš mogla obadva rihtat tko,da zdej si pripomori energije in čim več lezi.
papuang;sem vesela za novičko čestitkeuser posted image ...Jst sem med nosečnostjo že pri T. nehala kaditi in spet sem začela potem sem z L. zanosila in sem nehala pa čist odsebe sploh nevem zakaj in kako?Zdej pa redko kdaj prižgem.

nikolet za učko velikouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1482
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 13:17:48   
PapuaNG
eelyy, ma saj mam jst tut tak plan. Sem isto, ko sem bla s S. noseča, nehala kadit za nekaj mesecev, pa me je pol spet premamilo. Zdej pa upam, da bom za večno prenehala oz. pokadila samo v kakšni družbi itd...sem si dala še ta teden čas, pol pa začnem z zmanjševat. No, sicer pa itak ne skadim tok velik-ponavadi manj kot pol škatle na dan.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1483
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 13:22:48   
majana79
koalka, darling, preden greš daleč stran user posted image , a boš naročala kaj Justa? jaz bi tist ameriški slamnik za kopel, pa tisto kremico, k si rekla da si mazala na nogice, ko sta imela vročino (neki na P?)

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1484
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 13:28:48   
koala.cek
ja džizus a ti misliš, da bom kar tako na hitro popokala ?

seveda ti bom naročila, my darling. user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1485
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 14:07:02   
nikolet
eely: hvala

smo pojedli kosilo sem naredila jetercauser posted image njami... zdaj je bila pa še sladica pudink s smetanouser posted image

zdej ju pa probam spravt vn, pa nočeta ituser posted image čudno to, včeraj k je padal dež sta hotela it vn, danes k pa ne pada pa nočeta it... sta prov čudna....


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1486
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 14:17:14   
ledenka
jaz bi pa nekaj sladkega... pa nič nimam user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1487
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 16:00:56   
Dudica1
heloo
sem iz službe...pojedli smo tud že...zdej gremo pa k sosedi na obisk,je njihov malček zdaj skupaj z M. v vrtcu in ga peljem mal poigrat user posted image

drugač pa računalnika še kar ni user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1488
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 16:06:22   
ledenka
grem po mulca in na telovadbo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1489
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 16:22:03   
maja1488
Dan!

OOOO NY, če je treba, prnesem turbo maximus s sabo user posted image

Dudi, šmenta no. Bo pa potem veselje tok večje.

Jst pa peljem M na predstavo, z Z bove pa na sprehod šle vmes. Danes samevamo. Babji žur bo zvečer.

aja, pri M sem nehala kait takoj ko sem zvedela zanjo. Brez zamere, ampak mi je skrajno neokusno videt nosečo žensko s cigaretom. Sploh pa mi ne gre v račun to, da se pol, ko so rojeni takooooo sekirajo za njihovo zdravje. A v trebuhu pa niso 'otroci'?! Zgolj moje mnenje.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1490
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 16:24:08   
Leela
elly user posted image user posted image user posted image  da se čimprej pozdravite.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1491
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 19:21:15   
Dudica1
iii računalnik je že...se že nalagajo windowsi user posted image user posted image user posted image ...jutri bo že domauser posted image

Tako da sem jutri brez ker moram tega dat nazaj

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1492
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 19:37:52   
nikolet
dudi super za računalnikuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1493
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 22:15:59   
betty.ford
user posted image user posted image user posted image  jaz pa ne grem v NY user posted image user posted image user posted image

še iz radija 30 km ne...

ledenka, koalčka,... držim pestke, da se bo vse izšlo lepo in prav!



eelyy user posted image

kadit sem pa tudi jaz nehala skoraj takoj ko sem izvedela za prvo nosečnost. zahvala gre torej malemu, da je mamo odvadil grde razvadeuser posted image

sicer pa: čas v službi mineva hitro hitro hitro in vedno znova ugotavljam koliko česa še ne vemuser posted image
pa že vidim, da bom med dopustom okrog skakala z gradivom in se učila... ma, je vseeno dobro, ker tako vidim, kako bi bilo, če bi zamenjala službo (en kup novih stvari)

živele spremembe! na bolje, seveda!user posted image
pa lahko noč vam želim!

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1494
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 22:18:33   
petrazg
Ja kaj je pa zdaj to? Zatišje na rr... skoraj ne morem verjet... še ene strani mi ni treba prebrat... ma ste smotane... user posted image

Ledenka, Koalka vedve pa hitro prijave napisat, da pridemo drugo leto na obisk...vidita koliko kandidatk je že...  Držim pesti,da vsem skupaj rata!

Pa kakšno justovanje bi lahko imela... jaz bi tudi še kaj imela... samo rabim še razlago zraven...

Za naslednjo izhod pa nujno hrana... spet sem prišla lačna domov user posted image



(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1495
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
12.1.2011 22:22:11   
petrazg
Betty... user posted image fino, da ti je všeč postalo v službi. Samo še vseeno prošnje pošiljat!!! Te bom priganjala... Kako sta mulčka ... zdrava?

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 1496
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.1.2011 6:00:49   
šivilja
Uau, vidim, da sem zamudila pomembne pogovore na pijački. Držim pesti, da se vem izide po načrtih.

Za Justovanje bi bila pa tudi jaz - s tema dvema kremicama sem zelo zadovoljnja, za ostalo bi pa tako kot Petra rabila še razlago. Tako da Koala - dve sva že user posted image


Gremo delat v našo norišnico - zadnji dnevi so čisto nori, pa ljudje se vedno bolj čudno obnašajo

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 1497
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.1.2011 8:42:37   
koala.cek
dobro jutro,

seveda sem za justovanje, samo povejte kdaj, da se še pravočasno uskladim s predstavnico.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 1498
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.1.2011 8:47:19   
nikolet
jutro

smo vstali

izgleda da bo sončekuser posted image

N. je še doma... pa bo še nekaj časa... v ponedeljek gre pa v vrtec...

sonček jeuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 1499
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
13.1.2011 8:50:20   
majana79
Jutro!

A lahko kdo pošlje sonce v to bedno Ljubljano?!?! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To je za ubit se user posted image

ne morem pomagat, čist sem brezvoljna...

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 1500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?