|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 12:42:10   
brezcopatka
Arwenko: šla sem nakupovat v Graz, Seiersberg. Saj ceneje ni ravno, ampak malo več ponudbe pa je bilo, pa če se mi zdi, da ima vse enako. Hm in CA. Tu je pa še kaj drugega, pa tudi se je dobilo ugodno kaj, sem kar dosti dobila.

Mali je pa preživel 8 ur z babico, bil zelo priden, samo ko sem prišla pa domov, ga pa nisem smela več dati iz rok, ker je bil takoj jokuser posted image . Revček mali.

Krizo sem imela pa tako jaz večjouser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 12:47:18   
Arwenko
brezcopatka super za shoping. user posted image Nama se je pa ravno zdelo takrat, da nimajo nič kaj več kot pri nas, vsaj tile KIK, H&M, C&A in podobni no, včasih pa imaš srečo. Se pa vsekakor splača it pogledat. 

(odgovor članu brezcopatka)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
11.1.2011 13:21:51   
enček
Pozdravček vsem...

komaj sem vas prebrala....sedaj sem na zeleni veji.
Midve sva ta teden ostali sami doma, ati je šel v službo, je itak bil en mesec doma...
Sedaj bo več časa na RR viset user posted image user posted image

Hm...krčki so pri nas občasni, res pa je da vsak dan dam eno kapljico biogaje dopoldan in eno popoldan(preventivno). AD3 tudi jemljemo, sedaj smo že na 4 kapljice...kr en teden ji dajem isto št. kapljic. Če ne bo hujše s krčki, bo znosno.
Drugače se pa mami trudi, povečati proizvodnjo mleka, vendar ne ratuje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Poskusila sem že vse....pa ne rata....jao jao....tak da se delno dojima, delno pa ji dam dodatek.

Zunaj sva bolj malo, ker je imela vneto učko user posted image , ampak bomo nadoknadili, ko bo lepše vremeuser posted image

Drugače pa je pridkana, ponoči pančka 5 ur, tako da se super naspimo vsi. Aja pa kopanje ji je zakon, pa mazanje ji je še večji zakon, pa na trebuščku ji je tud super bit nagica....heh dogaja nam....

Če ima katera še kak nasvat, kako naj pridem do več mleka...mi prosim naj pove.
No poskusila sem pa že sezamov napitek, čaj iz celj.lekarn, polento, mlečne jedi, ne vem...vse kar sem kjerkoli zasledila da bi lahka pomagal...več pristavljala, pa nič...aja pa brezalkoholno pivo - no tega bom pila še naprej, ker mi paše user posted image user posted image user posted image






(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 7:16:44   
kpmk
nadka30 - a se motim ali si imela ti razvojno? si dobila datum domov po pošti? jaz še vedn nič nimamuser posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu enček)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 8:02:06   
nadka30
jutro

KPMK- ja jaz sem imela v petek razvojno datum dobila domov, pred cca 14 dnevi, brez skrbi ga boš dobila ker v decembru niso delali in otrok mora biti star najmajn 3 mesece ko njih šele zanima ker pa decembra niso delali se je vse skupaj zamaknilo po mojem bosta vidve na vrsti nekje konec januarja začetek februarja, dobiš pa domov, ne bat te ne pozabijo, so pa tam kar točni glede na urouser posted image user posted image user posted image user posted image

ENČEK-
mleko, kot si že napisala čim več piti vodo, počivat- ja počivat, v bistvu se čim majn sekirat in jo čim večkrta dajat na prso, samo sekirat se ne, pa čaj pij in ne razmišljat koliko se ti je zala sedaj zredila v glavnem probaj to vzeti bolj na izi, pa saj vem lažje je to rečti kot narediti, drugo pa si tako napisala; čaj, polento.

NAŠE ZDRAVJE-ker je včeraj čez dan bila full razdražena in sitna pa tudi jest ni hotela sem jo spokala v avto ter šla dežurnemu, ker sem malo cvikala da bi imela vnete ušese, v glavnem zaenkrat je vse ok, ji moram pa delat inhalacije z kasmilicami, čistit nos in če bo le imela bolečine ji naj dam calpol, včeraj sem ji ga tudi dala je bila noč kar lepša pa tudi zizat je začela,Tako da punce pazite na otrokova ušesa, pa čim več biti na vlažnem prostoru-oz vlažiti prostor, sprehodi na prostem in če se kateri zdi da otrok ni tak kot bi moral biti oz. ima povišano temperaturo takoj k zdravniku tako je meni povedal dežurni

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 9:00:55   
kpmk
razvojna - sej s ta malim sem jo imela in u nulo dobila datum, sam konec m bo mala stara 4m user posted image  in tam znajo bit kr tečni, upam,da ne bojo tečni user posted image  zakaj pa sta vi2 imeli razvojno??
nadka30-ja ja se strinjam VLAŽITTT!!!! nam je reku dr da mora bit zdle (ko imamo smo imeli težave 60% vlažnosti, ob kurjavi nam pade celo na 35% user posted image ) upam, da sta boljše in da se kmalu pozdravita, pa seveda da na zobke še počakata par mesecev, pol pa hitr 3je na enkrat ven in brez bolečin user posted image user posted image  uh to si za sebe tud želim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 9:08:37   
nadka30
midve sma imeli razvojno zaradi carskega reza, ker naš pediater vsako ki rodi z carskim pošlje na razvojno, v glavnem zaenkart je vse tako kot mora biti bomo pa čez cca 3 mesece imele še enkrat pregled ker je baje to normalno da če si enkrta v razvojni imaš vedno najmajn dva pregleda.No mi smo imeli pregled pri cca 4 mesecih(v bistvu dva dni prej) tako da po mojem v teh dneh lahko pričakuješ vabilo.

ja vlaženje je pa druga pesem pa saj bo , ma danes je že veliko boljša pa še inhalacijo sem ji že delal pa nsoek očistila pa mislim da bo, če jo bo pa kaj bolelo ji pa lahko brez problema dam malo calpola, ker je možno da so zobki rekel da nekaj vidi da pa ni čist siguren je to zobek ali ni.

in kako ste drugače kpmk???????????

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 9:13:12   
nadka30
moram pa rečt da je bila zdravnica full fajna, pa saj ni imela kaj komentirat ko pa je naša tako migala na tisti mizi, edino kar je rekla da se malo nazaj sloči, pa je to baje čist normalno ker še nima čist stabilne glavice v vratu, sma pa bile notri cca 20 minut pa so jo stehtali, zmerili, dober je da imaš zraven materinsko knjižico, pa odpusni list iz bolnice (jaz nisem imela ker mi ni nobeden povedaluser posted image user posted image user posted image user posted image )pol sem mogla pa povedat koliko ej bila težka, velika, obseg glave ob porodu, kako je potekal porod, pa vprašanja o prvem otroku, v glavnem bla bla bla.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 9:25:11   
kpmk
razvojna - jst sem imela obakrat cr in sem imela pri prvem razvojno zaradi tega ker ni bil pri 3m cepljen ker ni glavice imel stabilne, jo je tako kot jo sedaj mala drži, jo je on pri 5-6m
mi je bla pa ona fullllll user posted image  ej res, kot da sem bla jst kriva da je ni držal, drgač je pa napredoval ful super da je bila presenečena potem kaj vse zna..... sem ji morala pa rečt da če želi kaj videt (ko je bil mal večji) da naj ga da na tla, da ji na mizi nič ne bo pokazu ker se boji, no pol pa je postal pravi moj moj in vse pokazal

aha, sem mislila da mora biti točn 3m, mi imamo sedaj razvojno ker se je kao lahka rodila,....

drgač smo full boljše in smo na starem mleku, očitno karkoli je bilo, hb ni več, je prav zanimiv pojav ta moja pikica, hb imam prjatlco, ki ima punčko ki je alergik in mi veliko pomaga - hb da jo imam, ker je imela podobno, no pri njej je dlje trajalo ker najprej niso nič ugotovili..... mala je 100 pa 1.... mi poje zjutraj tud 180ml, 2tedna nazaj sem se pa matrala za 150 ml v celem dnevu user posted image

zobki - mene je pa kr groza ko bodo, ker smo imeli full probleme pr večjemu, no upam, da pri mali ne bo user posted image  

nadka30-koliko imaš ti staro ta veliko?

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 9:28:39   
nadka30
moja je letos ( lani)konec avgusta bila stara 6 let, imata točno 10 dni narazen rojstni dan, ti si pa sedaj rodila 3 dni po mojem rojstnem datumuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 9:31:30   
kpmk
evo kaj počnem -  foto knjigo, imam že 43 strani in pazi to, velkiko slik gre stran..... ker imam za 1leto polne 4 albume po 300 slik in to res res ne gre!!! in je treeba zmanjšat in bom naredila Ianu veliko foto njigo (+kao mini dnevnik, teža, prvi zobki, koraki,...) in potem bosta imela skupaj s tamalo user posted image  je pa zaenkrat že full lepo user posted image user posted image

nadka - se razumeta, jo ima zeloo rada? je fajn a ne ko lahko kaj pomaga (prnese pleničko in se ji super zdi) user posted image    u bosta skupaj praznovali, pje bo fešta....  
pol ste vse punce septembrke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mogoče 1 avgustovka :) če se nisem zakalkulirala +/-10dni user posted image  no ste pa vse punce bolj kot ne na kupu za fešto user posted image


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 9:32:50   
kpmk
za tiste ki niste na fb
moja 2 zakladka

user posted image

user posted image


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 9:40:42   
nadka30
kpmk kje naj te najdem na fb, pošlji mi na zs ime in priimek.

v bistvu je tako, da če bi vse šlo po roku in se ta prva ne bi prej rodila bi vse bile septembrke tako pa je nadja rojena 30 avgust, melanie 9 september pa jaz 26 september in če imamo še enega bejbija bo verjetno spet septemberuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , vsakič ko rodim sem bliže svojemu rojstnemu dnemu. ma očitno je pri nas december magičenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

slike- ma ja mi imamo en album skoraj polen, za nadjo imam o njej polnih cca 7 albumovuser posted image user posted image še dober da jih sproti urejam. to foto knjigo imam pa jaz tudi namen narediti bom vzela samo nekaj slik in potem za prvo leto naredila vsaki svojo knjigo samo sedaj mi še enostavno ne zlavfauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 9:40:45   
janca27
kpmk sta luštna. No ko ste pri razvojni tut naš je bil s cr in sma jo imela, zdaj pa imava fizioterapijo, ker je malo asimetričen. Bomo videli kaj bo na fizioterapiji. No sej sekiram se ne dosti, ker bomo sigurno porihtali brez težav. user posted image

Kpmk o tej foto knjigi sem tut jaz razmišljala a to delaš preko dm? Ker jaz še nimam tako veliko slik oz. jih sproti razvijam. Bi pa zlo mela neki takega.

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 9:52:25   
kpmk
nadka 30 - pošljem zs

foto knjiga - ja delam trenutn pr dm (mam bon za knjigo nek popust in še ta mesec imajo -20%) drgač je pa NAJCENEJE pri leclerku okoli 6€ ceneje.... jst bom dala albume stran ker imam za malega 4 polne do 1leta, to je 1200 slik user posted image  in ker je full pol ne grem nikoli gledat, tu na foto knjigi pišeš komentarje (tak ko album) pa lahko maš od 1 - 10 slik / stran... delam zdle ko spi in ko sva sami , drgač če mam malega doma še na wc ne uspemuser posted image  pa še zamotim se ker ga FULLLLLL pogrešam in pol gledam slikce kok je bil lepi (isti ko mala)
moj dragi ju sploh ne loči user posted image user posted image  in je včeraj reku, waw a to je pa že knjiga za Nio user posted image user posted image user posted image  he he pa ko mali gleda knjigo reče Nia, he he

je full lepoooooouser posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu janca27)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 11:09:55   
Anonimen
dan babe!

danes šetnja! dobimo se okol 13:30 (5min +/-) na začetku parka v celju. arwenko vem, da pride; vabljene tudi ostale user posted image

danes naj bi prišla še patronažna, upam da pride kmalu ne pa ravno takrat ko se bova ven spravljala...

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 11:49:36   
nadka30
o sem že nazaj sem bila sedajle na skoraj 2 urni šetnji prav pasalo pa še vroče mi ej sedajle pa skuham kosilo, popoldan grem pa tortico naročit za krst, če seveda ne bo kaj vmes prišlo.Sem danes našla full eno fajno mirno pot za šetanje prav pasalo pa malo avto gre mimot  v glavnem res fajna za vozičkanje pa še možnost je da šetnjo podaljšaš ali skrajšaš glih prav nekaj za mene miška je pa spala da se je reklo. no mogoče pa še kako mamico spoznam na tej poti pa jo bom imela za čvekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
je pa super vreme za sprehod ni prevroče ni prehladno piha ne v glavnem idealno zato punce uživajteuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 13:31:40   
enček
nadka30 hvala se bom držala tega, upam pa na najboljše, brez sikiranja ne gre čist, ampak se bom trudla.

občinarka zanima me o kakšnem spreju za povečanje mleka, si pisala pri pridecembrkah?

ostale upam da pravkar uživate na sončku in vozičkate, midve sva tudi bile zunaj, le za kratek čas, pa je bilo super.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 13:53:54   
nadka30
enček- ta sprej ne poveča proizvodnjo mleka ampak samo sprosti mlečne vode to sem jaz dobila v P ker prsi sem imela full trde mleko pa ni hotelo tečt, pol sem pa sprej dobila in se je mleko sprostilo, tako da povečalo ti mleka ne bo je pa res da bo mleko lažje teklouser posted image se pa spreju reče SYNTOCINON

SPREHOD- bomo sedjle še ponovili gremo po nadjo v šolo potem bomo pa me babnce del poti šle pešuser posted image user posted image user posted image user posted image , ma bodo morali kilogramčki leteti dol aneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enček)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 18:25:46   
nadka30
večer

vidim da je šetnja uspela saj daleč naokoli ni nobeneuser posted image user posted image user posted image user posted image , no mi smo šli popoldan naročit tortico bo v obliki lunce v lila barvi in okus ledena malina(neke vrste sladoled- njammmmmmmmmmm) in tiramisu, potem pa ko smo se vračali smo me tri babike šle en del poti peš cca 45 minut prav pasalo in že komaj čakam da jutri naredim spet eno turo ampak jutri bo malo daljša, verjetno bom šla do zreč tam na pijačko in potem v rahlem tempu nazaj- no upam da bo vreme tako kot je bilo danes namreč idealno za vozičkanje.Pa na fotoaparat ne smem pozabit da naredim kako slikico.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

V petek pa grem po nagrado- ma sem raovedna kaj smo zadeli sem bolj nestrpna kot nadja oz. melanie ki je nagrado zadela sedaj moram samo še loto začeti igrat.
Ali mogoče katera ve kje imajo veliko izbiro sončnih očal-sem te zlomilauser posted image user posted image user posted image user posted image in sedaj rabim druge.Torej kje pa da ne bom dala preveč everččkov za njih ker jaz jih hitro uničim- po sreči se vsedem na njeuser posted image user posted image user posted image

Še nekaj me zanima ali katera ve se v mullerju dobijo posamezne  barvice rabila bi srebrno in zlato oz. kje drugje bi jih lahko kupilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 19:04:48   
Anonimen
user posted image


user posted image  
PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg





JANUAR
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3
19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image      +13

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
06.  majčica1508(?)  (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje          user posted image       ?
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image         ?
05.  Babuška84(?)    (2user posted image ,1user posted image )      ?           Vojnik         user posted image       ?

JUNIJ
29.  strelka87(23)     (1user posted image ,0user posted image )      ?               ?               user posted image      ?

JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5

AVGUST
06.  Ideja(32)         (3user posted image ,0user posted image )        ?            Celje         user posted image        +1









user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči              EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka              MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                  FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk               NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                 JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf              ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33         JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande         HANNA(3040g, 50cm)
17.11.2010      zalos                ALEKS (3550g, 52cm)
21.11.2010      pikamonca       LUKA (3620g, 51cm)
06.12.2010      Arwenko          ALEX (2630g, 47cm)
11.12.2010      jona klara        GABER (?g, ?cm)
10.12.2010      enček               ZALA (3030g, 50cm)
14.12.2010      d3lfink4           NEŽA (1880g, 43cm) & EVA (2180g, 43,5cm)
23.12.2010      obcinarka        MAŠA(2810g, 49cm)


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 19:08:39   
Anonimen
čeeeeeeeeeeeeeer!!!

ja, šetnja je bla super, tortica je fino pasala (sem tko... mal namignila Arwenko, da jih imajo pa je bla za akcijo takoj, super takšna družba hehehehe), sva imeli pa družbo ene nosečke in sem ugotovila, da bi imela spet tak lep trebušček user posted image  user posted image  user posted image  fajna je bla user posted image  user posted image  user posted image

sem pa potem v DMu vzela one kašice, ki se z vodo mešajo (od 4m naprej, po nasvetu patronažne, ki je bila danes na obisku) in sem mu naredila 1/5 porcije (ravno toliko, da je probal) riževe kašice in jo je zmazal, itak. pravi požeruh je tale otrok, zgleda, da mu "gre v rit" vse kar ni mleko user posted image user posted image user posted image  tako da mi bomo začeli kar lepo papcati user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 19:45:57   
Arwenko
Evo tudi nas. Sprehod je bil super. Pa zdaj tudi vem, zakaj je bila moja proti koncu malo tečka, smo prišli domov in je bila fuuuullll pokakana, ampak spet tako malo bolj kompaktno in verjetno je zato jokcala, ker jo je zvijalo oziroma je zgleda težje kakala. No in pol pri obroku prejle ob 19h še enkrat kakala na polno, tokrat pa spet ta pravo, mehko in senf barve kot mora bit. Tako da ja, sveži zrak super dobro dene, pa mami seveda tudi. Moram priznat, da sem prišla domov tako prijetno utrujena, da je kaj. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 20:00:45   
Anonimen
aaaaaa pol jo pa čist razumem. pa sej ni bla nič kaj fejst tečka, pač... pokazala je, da je zraven. čeprav men je zmagala lenobica, resno. se vsakič nasmejim, ko se spomnim kako spontano je bilo nalaganje psičke v voz user posted image user posted image user posted image user posted image
pa a veš, da sem jaz tudi utrujena? noro ej, pa sej nismo tooook šetkale al? no, neki je že blo ampak tooook pa spet ne?!

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.1.2011 21:23:05   
Špelca21
Hoj.

Sprejmete še mene v svojo družbo? user posted image Še ena srečka nosečka po novem iz Celja user posted image PDP 23.7.2011, ravno danes sva imela NS in vse ok.


Lepo bodite!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Imena za fante
Tinca79

Katero ime Vam je bolj všeč?

Robin (46%)

Roben (9%)

Aron (46%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!