|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 19:44:08   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

en kos user posted image user posted image user posted image za velike in mickane bolancke!



tudi od mene.

F. je fajn, brez dodatnih zdravil. Zdaj se čuva pri tašči, ko sem v službi.
Ja lahko bi se dobili kje user posted image .

Punce fajn se imejte jutri. Jaz bi tudi šla pa sem bolj lene sorte za zvečer okoli hodit. Čeprav bi toooooooooooolk pasala dobra ženska družba.

maja kaj so Z. pregledali kri ali je dobila ab zaradi ušesk?
tvoja sestra je dobila tom kavč? Danes sem videla so imeli razprodajo zalog.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 19:44:57   
majana79
da nas dvignem, preden bo prepozno user posted image



(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 19:56:12   
Dudica1
Midva greva pa danes na kuhančka,imava varstvo in bova izkoristilauser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 20:44:16   
Anonimen
Važičke ste, ker se dobite na kuhančku user posted image

Jst grem naslednji teden v torek na pregled v P in če bom kej odprta (kaj več kot danes, ko sem 1cm), grem v porodno, sicer pa na oddelek E in potem v sredo začnemo s svečkami user posted image

Punce držte pesti, da se samo kej prej začne, ker bi rada sprobala tudi naraven porod user posted image   BI bla prov vesela, če bi se samo začelo, ampak tudi sprožitvi ne bom nasprotovala user posted image

Majana kaj je zdej s tabo?!!? Se misliš pocajtat al kaj?! user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 21:01:33   
majana79
živček, držim pesti, da bi ti šlo po naravni poti user posted image meni je sedaj žal, da nisem pri J. vztrajala, da me pustijo še kak dan, glede na to, da sem bila 4 cm odprta (sprehajaj se po stopnicah, meni je to definitivno pomagalo, sem vsak dan vsaj 2x šla v P gor in dol...), in bi po moje tut kmalu dobila popadke, tako so mi pa prožili... beda

sej se zdravim, zdej limonce pijem, ampak očitno ma velik žlehtnobe za it iz mene, tako da se še vedno čistim (ne bi opisovala kako to zgleda user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 21:08:40   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni sicer ni žal, ampak bi blo pa fino iskusit še naraven začetek poroda in tisto nepričakovano akcijo... Ker ko ti sprožijo že vnaprej veš kako in kaj, če se pa začne samo od sebe in te preseneti, pa.... Po svoje bi blo bolj lušno user posted image

Žlehtnoba my ass.... Verjetno kej drugega iz tebe rine, samo še neveš kaj user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 21:19:03   
majana79
jaz bi pa rada svoje popadke doživela, tisto umetno sranje me je totalno ubilo user posted image bygones, ne bom več podoživljala tistih muk user posted image

a da ni žlehtnoba??? kaj hudiča pa pol je? user posted image user posted image user posted image ker naj se spravi ven čim prej, mi gre na živce, ker me vse boli od kašljanja in davljenja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 21:23:52   
betty.ford
majana, te kar razumem.
moj prvi porod je bil poln umetnih popadkov in boleč na maksimum.

te pa potolažim, da je šlo v drugo lažje.
sem se odpirala brez popadkov... sicer so mi potem malo umetnih dodali, ker nisem imela svojih dovolj močnih, a bolečina v primerjavi s prvim porodom skoraj neopazna.

ampak to je bilo zaradi maskeuser posted image
mi je malo nerodno, a prav zadeta sem rojevalauser posted image

živa, držim pestke... a potem bo prvi prvi?user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 21:24:29   
Anonimen
To ti pa verjamem... Sem bla 3 tedne takšna, da sem vsakič ko sem zakašljala mislila, da bom otroka zgubila user posted image No k sreči ga nisem user posted image

Ja tudi mene so pošteno namatrali... Ampak majana, če se začne spontano, potem Cassanove ne bom vidla user posted image

Sem ti pozabila povedat, da sem takrat, ko sem mislila, da mi voda odteka (pa sem bla v P na pregledu) srečala Casanovo v pritličju (je prišel po pacientko) in me pogleda in sledi...
Jaz: "O... Živjo!"
On: "O.... Kaj pa vi tu?!"
Jaz: "Jah.... (pokažem na trebuh)"
On: "Spet noseči!?!??!?"
OBA: "SMEH!!!"

In to je blo to... Smeha pa kokr češ user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 21:25:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford
živa, držim pestke... a potem bo prvi prvi?user posted image


Upam da ne... Čeprav če bo spontano mi je tudi za datum vseeno user posted image

(odgovor članu betty.ford)
  Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 21:26:00   
betty.ford
sicer pa: majana, mogoče si pa nosečka?user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 21:30:13   
majana79
fakin rr spet šteka, grrrr

betka, jaz sem bila tako zadeta, da sta imela moj in babica žur na moj račun user posted image samo ne vem če bi še kdaj vzela tako hitro masko, ker sem bila potem nesposobna potiskat (no, poleg tega, da sem bila totalno utrujena in še kaj zraven), in ni fino, ko se ena 100 kg babica nate obesi user posted image ampak ok, J. je moral ven, ni kej

živček, ful dobro, se te še ful spomni user posted image meni je malo žal, ker jim nisem peljala J. pogledat, ampak takrat sem bila res totalno adijo več kot en mesec, potem sem pa kar pozabila... so bili izredno prijazni gor, vsi

sej tut če ne greš gor, ga boš sigurno kje vidla user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 21:31:05   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

sicer pa: majana, mogoče si pa nosečka?user posted image


o ne, ni možno user posted image user posted image kar dobro delam na tem, da bo J. še nekaj časa edinec

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 21:31:09   
betty.ford
Punce fajn se imejte jutri. Jaz bi tudi šla pa sem bolj lene sorte za zvečer okoli hodit. Čeprav bi toooooooooooolk pasala dobra ženska družba.


podpis.

žal delam do 20h, moram še po otroka... nekje do 21h pridem domov... ni šans, da vas še ujamem!
bom grela noge v volnenih štumfih pa čaj pilauser posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 21:35:25   
Anonimen
Oh Majana... Mene je pa težko pozabit... Sej veš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni pa od maske ni blo nič... Me je samo na kisik priklopla in sem se z masko samo zamotila, ker sem se vsakič ko sem vdihnila nanjo skor zadušila user posted image
Majana mogoče bi pa J. družba dobro dela? user posted image

Je pa meni tudi žal, ker nisem Ž nikoli peljala gor, ampak vedno se nam je nekaj mudilo al pa sem bla ubita user posted image

(odgovor članu betty.ford)
  Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 21:35:46   
betty.ford
in ni fino, ko se ena 100 kg babica nate obesi ampak ok, J. je moral ven, ni kej


ja, sem imela tudi jaz modrice po vsem trebuhu... pa še vrat me je bolel, ker so me nekako čudno krčili.

ampak v drugo mi je bilo lažje... sem bolj vedela kako in kaj in tudi samo telo se zna lepše odzivati na sam porod... sem skoraj sama rodilauser posted image

sicer pa: meni se zdijo tudi edinčki prav okej odločitev.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 21:43:26   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

Majana mogoče bi pa J. družba dobro dela? user posted image



zelo možno, ampak mojim zelooo načetim živcem definitivno ne bi user posted image vsaj dokler ne začne spodobno spat, nehat jest ponoči, ipd. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 21:44:16   
Anonimen
A še kar jeste ponoči?! user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 21:49:45   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

A še kar jeste ponoči?! user posted image


ja, pa ne samo enkrat

ampak ne govorim o tem, ker pač... ponavadi dobim servirano, da je razvajen, ipd.

glede na to, da mi spije v celem dnevu 1.5 dcl vode, očitno prinaša notr tekočino, tako da mu zaenkrat tega še ne odtegujeva


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 22:08:57   
Anonimen
OMG user posted image   Si pa res revčka user posted image   Naš se sicer zbuja, ampak da bi pa jedu si pa ne predstavljam... Pa še vstaja zdej od kar sem noseča, kar moj, da jaz vsaj kaj spim user posted image   Kar se tega tiče pa res kapo dol pred mojim.... Se je sam od sebe "javil" da bo on vstajal od trenutka, ko vemo, da sem nosečka user posted image

A nikakor noče nič pit čez dan? Niti na flaško, kozarček, slamco, lonček, nič?!?! user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 22:17:05   
majana79
sej midva si deliva, dokler je moj pokonci, mu on da, potem pa jaz

tko, ene 2x do 3x max na noč... pred zadnjo virozo je že zmanjšal, samo na 1x do 2x, od kar je pa bil bolan je pa spet jovo na novo, pa dudo spet na ful, zbuja se, ker je šel spet v vrtec, skratka žur

glede pitja pa nič ne pomaga, ima ene 4 različne flaške, navadno flaško, probamo na slamico, direkt iz kozarca, ampak to je po en požirek ali 2 in konec... trenutno je spet aktualna navadna flaška na cucelj
mogoče bo naslednji teden spet tista na slamico

bo že user posted image samo zoprno je, ker vsakič ko ima visoko vročino trepetam a bo dehidriral ali ne, drugače se tolažim da dobi dovolj ponoči

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 22:25:21   
Anonimen
oh štala user posted image   Kaj pa tiste flaše na cucelj ki jih v trgovini kupiš? Une so pri nas nardile revolucijo... Pol je popil, pol polil ampak pil pa je user posted image   No še dobro, da ti vsaj malo tvoj pomaga... Verjetno bi se ti v nasprotnem primeru že zdavnej zmešalo user posted image

A pa se dojita al kaj?

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 22:32:24   
majana79
nobena ne pomaga, mamo vse živo user posted image pač ni pivec, kaj vem zakaj... no, vsaj ne podnevi

dojiva se pa ne več, mislim da ene 3m ne več, se je sam odstavil, tako da dobi pač flaško

kaj čem ti rečt, sej se človek vsega navadi user posted image po moje se hujše sliši kot je v resnici, ali pa sva res že utrjena user posted image

me pa zato definitivno ne mika met še enega user posted image poleg ostalih stvari...

bom nehala jamrat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 22:36:31   
Anonimen
Sej ne jamraš... Jst pač res nisem bla u detajle seznanjena z vašimi nočnimi prigodami... user posted image   Pa čist verjamem, da te potemtakem ne mika met še enega user posted image

Ampak kok zanimivo, da čez dan zavrača, ponoči pa pije... Zanimivo user posted image

No naš se ravno dere kot zverina... Se kar zbudi in potem tuli, dokler ga ne premakneva v najino posteljo... No zdjle še sigurno ni čas za to, da bi šel k nama, zato bo pač moral zaspati v svoji postelci nazaj.... user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 22:47:42   
majana79
živa, mah bedno mi je razlagat, ker potem izpade kot da sem attention whore user posted image

mogoče pa Ž. samo kaj sanja pa zato hoče k vama, ker se počuti varnega?
J. itak spi pri nama, pa ima občasno take kričeče izpade, ko ga sploh ne moreva pomirit, niti zbudit iz tega stanja... potem pa kar naenkrat odpre oči, naju pogleda, se nasloni na ramo in zaspi... grozno, ko tako otroka gledaš, pa mu ne moreš nič

zdej se grem pa zrihtat pa spat, me spet nos muči

lih gledam kolk snega je v NY... ga ne bi imela tolko tukaj user posted image

lahko in mirno noč!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?