|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 21:04:42   
betty.ford
drugače smo pa tle itak same supeRR mame z vzoRRnimi otroci, a ne?


user posted image user posted image user posted image

mi smo prišli v mesto šele ob 19, 20h. kričavo skozi vsak podhod in še po vsaki ulici. da ne omenim, da je bilo potrebno osvojiti vsak kupček snega, ki je še ostal... in na Čopovi je bila sploh zmešnjava.

skratka, prišli smo do smrečice, potem pa je večino že tako zeblo, da smo se obrnili.

prej nismo utegnili. a bi bilo verjetno podobna situacija.user posted image



(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 21:09:51   
Leela
Ma kako lepo, da se imate rade. Malo vinčka pa je vse v božičnem duhu user posted image

šivilja super, da si prišla k sebi. je vse res kar si napisala.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 21:14:28   
betty.ford
šivilja, super, da si bolje, naj gre zdaj samo še navzgor!

nikolet, lepo je brati, da se je v službi spremenilo na bolje! naj tako ostane.

živa, vse dobro jutri na pregledu!

in FLASKA, res si oseba, ki naredi dober vtis na človeka.

in brez vas sploh ne bi brskala po RRjuuser posted image user posted image


zdaj pa šibam,... mi računalnik tako počasi dela, da ... bi mu morala za Božička kupit dodaten ram ali kaj??

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 21:44:31   
koala.cek
leela - mah kakšen vin. to ni za zdajle, lahko dobiš še pljučnico. smo prešaltale na šnopc user posted image

šivilja in majana  - vedve se kar dejtatja, jutri bosta sploh lahko vzoRRne mame ob vseh tistih mazilih za popek mazat. user posted image  

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 7:18:10   
eelyy
Jutro

evo pijem kavo in še zajterk sem pojedla,potem moram nekaj narediti preden T. ustane,da imam manj dela,ker imam že tko obadva skoraj cel dan....
Kar se tiče dretja na ulici to se mi še ne dogaja(Lina itak spiii skoraj vedno,T. pa smo sami le sedi,če je mož zraven hoče ven,se drži za rokico in nekja časa hodi,potem pa spet sedi).

dudi;sori...nevem,ker nimam shranjenih sms poslanihuser posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 8:39:00   
PapuaNG
jutro,


spala sem, malega je pa moj rihtal. Itak lahko zjutraj spi, dokler hoče, jst pa ob šestih vstajam. Sva se imela pa včeraj prav luštno, ker je tast malega pobral v vrtcu in ga šele zvečer pripeljal. Pa novo frizuro mam, jeiiiii...sem spet lepa user posted image Danes imamo pa ta mlade naročene na obisk-pridejo bratje s polovicami pa bratranc z ženo in mulci. Bo veselo. Pol pa še jutri preživim in končno spet dopust in texen dni toplic user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 9:43:20   
majana79
Jutro!

Čakam limonce, pridejo mlčk kasno user posted image user posted image

Hvala bogu za naklofen, me od včeraj zvečer več ne boli glava... upam da bo počasi to minilo.

Drugače pa nič novega...

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 9:46:46   
ledenka
jutro

user posted image user posted image user posted image  za vse bolančke (velike in male)

jaz pa čakam, da pride šivilja naokoli user posted image  za kavo ali karkolipačže user posted image



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 9:53:38   
Dudica1
Dobro jutro!
Pikepoke za vse upam da primejo user posted image

Drugač mi že belimo in barvamo tako da bo lepo.
Sem mislila it dons smučat pa pravi moj da si moram naprej smučke dat zrihtatuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 10:37:30   
koala.cek
morgen,

ah jest pa samo čakam, da grem domov. na limonce. user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 11:10:05   
betty.ford
moj avto pa spet na servisuuser posted image
tokrat brisalci...

kot da imam denar samo za avtouser posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 11:40:20   
koala.cek
betka - wellcome to the club. jest sem včeraj pri mehaniku pustila 400 eur; poleg tega mi je napovedal servis čez en mesec za 500 euruser posted image  še dobro, da nismo imeli plana kam it

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 12:02:47   
maja1488
Dan!

O mehaniki...no comment. Me čaka servis potem pa še registracija.

Sva bile z Z v zdravstvenem in je dobila AB. Obe uhici pordeli, grobo dihanje... Upam, da kmalu zagrabi. Ima že drugi dan 39.5 vročine.
Od jutri naprej pa je tudi velika dama doma. Vrtčeve počitnice.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 12:49:13   
ledenka
zadeva je pa zdaj presegla vse meje!

A GREMO JUTRI NA KUHANCA AL NE???? user posted image  rabim likohol v DOBRI DRUŽBI! (pa varstvo moram zrihtat, če gremo)

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 12:53:30   
majana79
u ledenka, si se pa razpištoljila user posted image maš poln kufer g. moža? user posted image

bi šla z veseljem, ampak nisem čist nč boljše user posted image mogoče bodo limonce kej pospešile zadevo... sam ne vem kolk na dan lahko spijem tega user posted image

drugače pa, prašej petro, mogoče je ona za jutri

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 12:55:46   
ledenka
sej s šiviljo sva se menle user posted image  menda je petra interesent, pa še kaka se sigurno najde.

a prinesemo tebi v termoski? mislim, da limonce niso k antibiotik, tako da ni neke predpisane doze... sam priporočena, ki jo komot prekoračiš user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 12:58:24   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

sej s šiviljo sva se menle user posted image  menda je petra interesent, pa še kaka se sigurno najde.

a prinesemo tebi v termoski? mislim, da limonce niso k antibiotik, tako da ni neke predpisane doze... sam priporočena, ki jo komot prekoračiš user posted image


user posted image user posted image user posted image

nimate pojma, kako bi vas mela pol rada user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 13:01:40   
koala.cek
user posted image user posted image

jutri imam žur z mulčki, tako da žal ne. v četrtek jih pa pustim na počitnicah, a se bom posvetila g.možu user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 13:02:07   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

sej s šiviljo sva se menle user posted image  menda je petra interesent, pa še kaka se sigurno najde.

a prinesemo tebi v termoski? mislim, da limonce niso k antibiotik, tako da ni neke predpisane doze... sam priporočena, ki jo komot prekoračiš user posted image


user posted image user posted image user posted image

nimate pojma, kako bi vas mela pol rada user posted image user posted image

uuuuuu, to je pa ljubezenska izjava user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 13:11:18   
majana79
user posted image user posted image

koalka, ti kar, si zasluži user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 13:41:41   
Dudica1
Popoldne gremo pa mogoče lučke gledat in na eno družinsko večerjico user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 14:01:02   
petrazg
Evo Ledenka, sem se ti včeraj pohvalila , da smo ok , a ne.... No , smo celo noč bruhali, ker se niakor nismo mogli odkašljatuser posted image , potem še pa napad astme zraven, pa smo prebedeli celo noč. Ampak danes je gospodič kot rožica, midva pa kot dva zombija...

Ja, za jutri kuhanček v mestu ob 20. uri... Pridejo še Tubby, Ajetam... Jaz Šiviljo poberem, tako da se lahko malo napije... user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 14:20:08   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg


Ja, za jutri kuhanček v mestu ob 20. uri... Pridejo še Tubby, Ajetam... Jaz Šiviljo poberem, tako da se lahko malo napije... user posted image

user posted image user posted image user posted image  grem varuški napisat SMS user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 14:23:53   
ledenka
pa še user posted image user posted image user posted image  za L!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
28.12.2010 15:09:56   
ivanamdb
koncno spet tukaj! bozic sel, obiske opravili vec al manj, prevod koncala, pa so me se potem vprasali da zraven moga dela se cel projekt lektoriram....D je boljse, pikic ni vec...potem ja pa bla ena taka manjsa "sorta" ospic, edino kaj se hripa kot kadilc... moram pa moza pohvalit da se ful s D ukvarja, ker sm jaz bla ful busy s tem prevodom.
betty to si lepo rekla o palacinkah! moram se tud jaz tega spomni veckrat!!user posted image
leela - oooo ce kaj greste v benetke poklic, lahk se najdemo, mi smo itak tu blizu user posted image user posted image drugac, moj je zdaj reku da naj zacnem brskat za hotele v UK za konc januarja, da bi sli vsi trije na en dolgi vikend, kao shopping,muzej in eni obiski....uf...ne vem...men se ne da.... drugac ce rabis info za hotele v londonu ali splosno uk, sam povej. kako F?

en kos user posted image user posted image user posted image za velike in mickane bolancke!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?