|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 13:03:57   
Dudica1
aja kako ste se mele včeraj?

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 13:23:45   
maja1488
Sam da so palačinke z nutelo.

Kaolček, pri nas je isto. M je OK, medtem ko se Z dere celo pot v avtu, ko kam pridemo ji tut nič ne paše, bi norela okoli, sama seveda, brez kontrole. Potem je spet projekt pridet domov, ker je vedno ena ura dretja. Če ni obvezno, ne gremo dlje kot 15 minut od doma. Tko je, upam da jo kmalu mine.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 14:02:08   
Leela
betka super to s palačinkami user posted image  resnica

elly smeško mali user posted image , ma res ne vem kako jim rata. Saj sem napisala: si je enkrat F. naštimal free willy film na siolovi filmoteki. Še sama ne znam do tja pridit.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 14:03:53   
koala.cek
ma ja, sej vem. sej je bil tavelik isto. no z njim smo pa še po ameriki potovali. se spomnim, da sem vsakič posebej hotla samomor it delat. še v disney worldu je bilo to nekaj najbolj obupnega. pa kao raj za otroke. japajade. takrat sem tud rekla, da 10 let ne grem z njim nikamor več. user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 14:05:10   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

aja kako ste se mele včeraj?


flaško sem spoznala user posted image user posted image  to je bila najboljša poteza

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 14:28:46   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

aja kako ste se mele včeraj?


flaško sem spoznala user posted image user posted image  to je bila najboljša poteza


vem user posted image user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 14:39:49   
koala.cek
user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 14:54:04   
ledenka
jaz sem se spomnila na meeting, ko sem kuhala večerjo user posted image  obup, vem!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 14:55:25   
Dudica1
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 15:04:01   
ledenka
če še ne veste: danes ob 4h so lutke v LJ na Novem trgu user posted image  midva bova tam user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 18:17:17   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1
aja kako ste se mele včeraj?

flaško sem spoznala user posted image user posted image  to je bila najboljša poteza


user posted image user posted image

Tudi vas je bilo fajn spoznat! Pa sory k bom nesramna... Mi je blo prav super da vidim da smo vse na istem- glede brezveznega dretja mislimuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1
aja kako ste se mele včeraj?

flaško sem spoznala  to je bila najboljša poteza

vem


Ojoj..... user posted image user posted image user posted image

Dudi, hvala za voščilo, sem ti (butara jaz) pozabila odpisatuser posted image Prav mi je, nič ne bo dedka mraza za mene letos.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 18:18:13   
FLASK_A
Ledenka, kje imajo take božičke in novoletne smreke? Jaz bi šla malo oči in čute napast :smajlikimuslinatečeizust: user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 18:34:09   
nikolet
čer

bila po dolgem času v službi se mela super... tanova šefica je superuser posted image zahtevna me je gonila cel dopoldne po trgovini in sem delala k nora... sem vidla da vidi vse kar sem jz raje zamižala k mi ni nikol prejšnja pustila da naredim...
blo super... in po dolgem času komaj čakam da grem spet v službo... sem ful veselauser posted image user posted image upam da tud tako ustaneuser posted image

otroc so spet pr tastu, k govorijo prek skaypa z tetico...  jz sem lahko vse posesala, pomila, zdej me pa sam še cujne čakajo da jih poberem in zložim...

vsem bolančkom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 18:42:09   
šivilja
Kuku, še migam

Hvala za vso vašo skrb.
Sobota in nedelja dopoldan sta bili najhuje, potem je šlo pa na bolje. Sem bila v postelji do enih popoldan, potem smo šli pa na sprehod in mi je malo odleglo.
Danes smo šli tudi na lep sprehod h Koseškemu bajerju. Sprehod in svež zrak res pomagata.
Sem pa dobila kar dobro opozorilo, da jaz tudi obstajam in ne samo drugi.  SI bo res treba čas vzet tudi samo zase.
Jutri imam športni dan - si grem narest osebno, pa ene hlače kupit (če jih najdem), pa z Ledenko na kavo - a ne?

Za kuhanca včeri je bil pa moj možmnenja, da če sem bila pol dneva v postelji, pol se pa res ne gre zvečer na kuhanca. Ah ja. Ja to, da je mel on en projekt za končat in da sem se tri ure popoldan sama ukvarjala z otroci nima nič s tem. Verjemi kdor hoče.

Danes sta velika otroka šla prespat k moji sestri (domnevam, da so vsi dojeli, da sem z eno nogo že v Polju), tako da je samo H. doma in jo ravnokar ata kopa.

Torej papa, grem uživat mir in tišino.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 18:52:35   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
Ojoj..... user posted image user posted image user posted image

Dudi, hvala za voščilo, sem ti (butara jaz) pozabila odpisatuser posted image Prav mi je, nič ne bo dedka mraza za mene letos.



Ti si pa res fajn ja zato vem da je tud koalčki fajn da te je spoznala user posted image user posted image user posted image
Za voščilo pa ni panike user posted image boš že dala za kuhančka user posted image (hecam se)
Se nekaj menimo s sodelavci da bi šli na nočno smučanjeuser posted image danes sem brez avta mogoče pa gremo jutri.

Še večerjo nardim in sm konec za danes,HB samo še na kavč se ruknem

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 19:06:41   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1
aja kako ste se mele včeraj?

flaško sem spoznala user posted image user posted image  to je bila najboljša poteza


user posted image user posted image

Tudi vas je bilo fajn spoznat! Pa sory k bom nesramna... Mi je blo prav super da vidim da smo vse na istem- glede brezveznega dretja mislimuser posted image



zakaj si nesramna ? to je čista in ena resnicauser posted image user posted image . ma kristus se je drl.

je pa res, da sem zato na tem forumu da se tolažim, da nisem edina, ki ima z mulci tudi težave in da ni vse oh in splohuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 19:21:29   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

je pa res, da sem zato na tem forumu da se tolažim, da nisem edina, ki ima z mulci tudi težave in da ni vse oh in splohuser posted image


aren't we all user posted image

koalka, komi čakam da te vidim, nisem bila med ljudmi že več k 2 tedna... še dobro da nimamo betona pred bajto, bi šla testirat njegovo trdnost čez balkon user posted image

šivilja, samo da je ok, ampak res, delaj na tem, da si sama sebi pomembna

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 19:28:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

je pa res, da sem zato na tem forumu da se tolažim, da nisem edina, ki ima z mulci tudi težave in da ni vse oh in splohuser posted image


aren't we all user posted image



hehehe Mislim, da smo ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dec je končno doma, otrok že v postli, ker je popoldne samo eno urco spal in je zdele tudi nekaj protestiral, ampak je pa tišina ratala zdele, tko da upam na najbolje user posted image
Joj jutri mam pa polikliniko in pregled v P, pa se mi toooook ne da user posted image   Spet se bom načakala ko idiot user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 19:48:00   
FLASK_A
Dudi, lovjutu user posted image  user posted image

Koalka, sem ziher da je potem takoj nehal anedauser posted image Vrišč je zgajal samo zato da ti ne bi mogla v miru pituser posted image

Šivilja, očitno se te res drugače ni dalo ustavituser posted image Pomisli še malo nase, res delaš PREVEČ!!! Tvojega desca bo pa treba mal na prevzgojo poslat, ne štekam zakaj te ni pustil na kuhanca!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 19:51:12   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

je pa res, da sem zato na tem forumu da se tolažim, da nisem edina, ki ima z mulci tudi težave in da ni vse oh in splohuser posted image


aren't we all user posted image

koalka, komi čakam da te vidim, nisem bila med ljudmi že več k 2 tedna... še dobro da nimamo betona pred bajto, bi šla testirat njegovo trdnost čez balkon user posted image

šivilja, samo da je ok, ampak res, delaj na tem, da si sama sebi pomembna



a ne no ? a res ? ja faaaaaak no...sem mislila, da sem edini trotl ki tukaj gor visiuser posted image

za jutri Ti pripravljam presenečenjeuser posted image  samo ne ga preveč šlatatuser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 19:53:04   
FLASK_A
Koalka, jaz bi tut presenečenje! Sam jaz pa bi šlatala da veš user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 19:53:47   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

je pa res, da sem zato na tem forumu da se tolažim, da nisem edina, ki ima z mulci tudi težave in da ni vse oh in splohuser posted image


aren't we all user posted image

koalka, komi čakam da te vidim, nisem bila med ljudmi že več k 2 tedna... še dobro da nimamo betona pred bajto, bi šla testirat njegovo trdnost čez balkon user posted image

šivilja, samo da je ok, ampak res, delaj na tem, da si sama sebi pomembna



a ne no ? a res ? ja faaaaaak no...sem mislila, da sem edini trotl ki tukaj gor visiuser posted image

za jutri Ti pripravljam presenečenjeuser posted image  samo ne ga preveč šlatatuser posted image


hmmmm, a dobim tisto smrečico z lučkami?!?!? *sliiiiiiiiiiiiiiin*

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 19:55:25   
Dudica1
flaska no sam da me ljubiš user posted image user posted image user posted image

Uuuu a potem pridemo jutri na limonce k majani user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 20:10:27   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

je pa res, da sem zato na tem forumu da se tolažim, da nisem edina, ki ima z mulci tudi težave in da ni vse oh in splohuser posted image


aren't we all user posted image

koalka, komi čakam da te vidim, nisem bila med ljudmi že več k 2 tedna... še dobro da nimamo betona pred bajto, bi šla testirat njegovo trdnost čez balkon user posted image

šivilja, samo da je ok, ampak res, delaj na tem, da si sama sebi pomembna



a ne no ? a res ? ja faaaaaak no...sem mislila, da sem edini trotl ki tukaj gor visiuser posted image

za jutri Ti pripravljam presenečenjeuser posted image  samo ne ga preveč šlatatuser posted image


hmmmm, a dobim tisto smrečico z lučkami?!?!? *sliiiiiiiiiiiiiiin*

user posted image user posted image user posted image




UUUUUUUU Kdaj imata zmenek? Pridem še jaz malo pošlatat, ko bom v mestu na športnem dnevu.



Koala.ček - drugače smo pa tle itak same supeRR mame z vzoRRnimi otroci, a ne? Meni je tudi že dostikrat pomagalo, da sem v nemogoči situaciji ugotovila, da nisem edina na svetu, ki se ji take stvari dogajajo.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.12.2010 20:17:05   
majana79
dudi, ma komot, more the merrier user posted image

šivilja, ob pol 9 user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?