|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
23.12.2010 12:36:18   
koala.cek
dan, a je tamali petek ?

kako ste kaj ? a je ful predbožični filing ane ? user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
23.12.2010 12:47:50   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

dan, a je tamali petek ?

kako ste kaj ? a je ful predbožični filing ane ? user posted image


kolegica, a to sarkazem veje iz tebe? user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
23.12.2010 14:13:31   
koala.cek
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
23.12.2010 14:22:19   
maja1488
Smo pa zgovorne danes. Za silo sem spucala hišo. Jutri me pa čaka šoping za božično večerjo in kosilo user posted image . Če bi šla katera namesto mene, bi bla zelo vesela user posted image . Če bi še kuhala namest mene, jo mam pa najrajši na svetu. V nedeljo gremo HB ven jest.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
23.12.2010 20:14:38   
betty.ford
meni se pa zdi vse kot mravljišče! od kod se je vzelo tooooooooliko ljudi???

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
23.12.2010 20:55:45   
šivilja
A lahko odpovem praznike in se za en tedem nekam zakopljem?

Meni se bo zmešalo. Že tako se skupaj držim samo še selotejpom, potem je imel pa še moj mož en popoldanski preblisk, ki je bil skoraj, kot da bi mu dal mož od Ledenke nasvet (sorry). Mislim, me je tako razjezil, da sem sem komaj z zadnjim atomom zdrave pameti zadržala, da nisem kupa krožnikov vrgla po tleh. Najhuje pri vsem je pa to, da se njemu najprej ni zdelo nič narobe. Oh, desci.

H. še vedno na AB, ušesa na kontroli še niso bila OK - cel teden bolniške, lahko pa tudi naslednji, ma bom raje vzela še malo dopusta. Ker gospod ata imajo toliko bolj pomembno in ohoho službo, da res ne morejo kakšen dan ostati doma. Jaz sem pa trenutno med finalistkami za empoyee of the month (v treh tednih bom 4 dni v službi).
Vsi ostali razen mene tudi smrkajo in kašljajo. Sem šla prejle He. pokrit in je bila čisto prešvicana in vroča, upam, da ni spet kakšna vročina, ker resnično ne zmorem več. IN izjava mojega gospoda - je pa kaj si tko zživcirana? Joj, ne vem, mogoče zato, ker se ne morem odločit kero masažo bi izbrala, pa a bi šla na počitnica na Havaje ali Maldive?

NO, zdaj ej moral pa nujno it na neko neuradno službeno novoletno zabavo za izbrance.

Oh, moram malo ventile spucat (čeprav sem jih že popoldan konkretno - k sreči je bila samo H. doma, pa ji nekako ni bilo čisto jasno kaj se dogaja). Skratka ni moj dan, oz. niso moji dnevi, pa bojim se, da je še nekaj takih pred mano.


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
23.12.2010 20:57:07   
šivilja
Še neki - če se hočem it v nedeljo v mesto zapit s kuhančkom poličem Flasko, da izvem podrobnosti, a ne?

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
23.12.2010 21:24:58   
majana79
šivilja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
23.12.2010 22:01:53   
PapuaNG
čer,

sem že včeraj neki začela pisat, pa nisem končala...so leteči dnevi. Včeri pa dans sem bla v zaporu, pa še jutri moram, grrrr....sem bla pa dans zraven, ko je največji slovenski narkokralj poslušal cd-je s prisluhi user posted image Škoda, ker ma slušalke skoz gor, pa nič ne slišim. Je pa prijazen poba user posted image K sreči sva malo prej zaključila, tko da sva šla lahko z mojim v šoping za darila v btc preden se je gužva nardila, tko da jutri še bone za masažo dvignem, pa sem opravila z nakupi. Za spremembo brez živčnosti in hitenja...

šivilja-meni se prav smiliš. Te čist razumem, da si na koncu z živci...pa nimam nobenega pametnega nasveta, likohola ti pa raje ne predlagam, se to hitro razvije v kaj hujšega in dolgotrajnega...upam le, da se mulci hitro pozdravijoin boste vsi skupaj lažje zadihali. Raznorazne peke piškotov pa pusti pri miru in si v tistem času raje vzami čas za igro z mulci-zna bolj pomirjat. Al pa za gledanje kakšne solzave nadaljevanke. Sej piškote majo tut v štacuni user posted image Aja-sem bla jst tut dans popoldne že čist brez energije zgleda. Sem se 'samo malo ulegla' in zaspala za dve uri in pol.


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
23.12.2010 22:10:27   
Leela
Ja res težak dan. F. od tega, da je skozi doma samo še na luster ne spleza drugo naredi vse. Še zdaj ne spi. Moj je tudi strašno zaposlen user posted image , zdaj ga je križ zagrabil in nič ne more. Ah saj bo. grem si en čaj skuhat. V soboto grem v kino pa eno masažo si bom privoščla. Ko bo malo lepše vreme bom šla pa za dva dni v en wellnes- sama.
Mi je pa brat rekel, da ni mogel spati zaradi lune, tako da je nekaj na tem, nekaj na vremenu, nekaj na bolezni, nekaj da se vse dogaja jaz pa čepim doma.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
24.12.2010 6:36:29   
koala.cek
dobro jutro,

petek je. vsaj nekaj. škoda le, da nismo še kakšen dan več doma.

šivilja - aleluja. dobra si. mah pusti tiste piškote. jest ne bom nič pekla. tudi z božično večerjo ne bo nič. otroci bodo šli spat, midva bova pa kakšen šampanjec spila. bajta je v razsulu, fata je zbolela, pa kaj naj zdej. tistih nekaj popoldanskih uric pa ne mislim prav ne vem noret. se bom raje posvetila mulčkoma, pa se bom šli kakšno igrico. če bi bila cel teden doma, pri zdravih mulcih, ok ne rečem. user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
24.12.2010 7:12:23   
PapuaNG
jutro,

spali odlično, le nekoliko kratko. Včeraj zvečer me je pa kolegica, ki zdaj živi v Amsterdamu, presenetila z obiskom. Sva se že tri dni menile, kdaj se dobiva, pa se nikakor nisva mogle uskladit, ona pa še telefona nima tukaj. In je kr pršla na vrata in pozvonila, kot v starih časih user posted image Tko da je blo fino malo poklepetat.

Danes pa zapor, pol pa božično-rojstnodnevno kosilo pri mami user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
24.12.2010 8:17:46   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

dobro jutro,

petek je. vsaj nekaj. škoda le, da nismo še kakšen dan več doma.

šivilja - aleluja. dobra si. mah pusti tiste piškote. jest ne bom nič pekla. tudi z božično večerjo ne bo nič. otroci bodo šli spat, midva bova pa kakšen šampanjec spila. bajta je v razsulu, fata je zbolela, pa kaj naj zdej. tistih nekaj popoldanskih uric pa ne mislim prav ne vem noret. se bom raje posvetila mulčkoma, pa se bom šli kakšno igrico. če bi bila cel teden doma, pri zdravih mulcih, ok ne rečem. user posted image


Oh, saj že dva tedna oz. odkar so se začele bolezni nič ne pečem. Skrbim samo za bare necesseties - makarone enkrat na dan, da imamo kaj za oblečt in da se nam ne zaredijo miši. Več pa nisem sposobna. Stanovanje je pa popolnoma nepraznično, oz. mogoče izgleda poporaznično. Je bila sicer čistilka v torek - so bili rezultati vidni ene pol ure, potem je bilo pa že spet vse nasmeteno, nadrobljeno, potackano in razmetano.




Imam danes še He. doma v upanju, da se bo malo igrala s H. in da mi je ne bo treba imeti skozi v naročju. Ker drugače bomo večerjali sendviče.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
24.12.2010 8:27:16   
šivilja
Pri sinu gredo pa v CD gledat Pedenjpeda in ga grem tudi iskat že po kosilu.

Pa H. bom odvlekla do trgovine na vogalu - v hladilniku imamo 10 jajc in en zavitak masla. Rabim še kaj za čez vikend. Upam, da ji ne bo škodilo - itak je že tako zdolgočasena in naveličana stanovanja, da mi kar bundo in čevlje nosi.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
24.12.2010 9:54:24   
koala.cek
uauau kakšno ozadje. i like it user posted image

veliki sine je bil danes pravi božiček. je nesel vzgojiteljicam darilca, za otroke piškotke in še dobro, da ima ušesa, tako se je smejal.

pri zmajčku pa so bile v skupini tri vzgojiteljice in trije otroci. To bodo imeli 100% pozornost.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
24.12.2010 9:58:48   
ledenka
še ena umrta.

se dans pritožujem dedcu (ki je prišu domov v hlapih enkrat sred noči) in on pravi, da se pa druge ne pritožujejo. pa piiisdaaa, jaz se naključnim mimoidočim tud ne pritožujem user posted image  oba z M sva prehlajena, nisem spala, moram it do tržnice, še nekaj moram napisat službenega... najraj bi vzela varjanto "sendviči" za danes zvečer.

user posted image user posted image user posted image  za vse bolančke!



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
24.12.2010 9:59:50   
ledenka
pr nas v vrtcu jih je tud malo, že cel teden jih ni več kot 5-6.

pogrešam kak babi servis...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Z-majčki 2009 - 3.deloping,
24.12.2010 10:06:16   
koala.cek
ledenka - a ti ga posodim ?

babi servis mislim user posted image

tud sendviči rulajo ane ?

jest sem se pa spomnila in bom šla v trgovino po zmrnjeno pizo, jo samo še malo bolj nafilam in voula v pečico. simpl the bestuser posted image

< Sporočilo je popravil koala.cek -- 24.12.2010 10:07:06 >

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.12.2010 10:12:06   
ledenka
user posted image

tkole, mal za lepši dan user posted image  da bi kaj takega prišlo po dimniku, bi bila prec dobre volje user posted image  

koalček, hvala user posted image  bomo morali uporabit naše, je že čas. se bo zdaj vidu z obema set_oma starih staršev (ene je nazadnje videl avgusta, druge pa enkrat v času od avgusta user posted image ), tko da bom za januar prosla za kak dan za pomoč.

gremo delat... pol pa v šoping user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.12.2010 12:05:37   
koala.cek
ja sej naše imajo itak toliko dela, da je je joj. aktivnosti sem in tja.

ena je bila včeraj grozno užaljena, ker ji je tavelik sine nekaj v skiht povedaluser posted image . je pač direkten. tako da ne vem, kdaj ga bo naslednjič hotela čuvat.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.12.2010 12:33:41   
nikolet
evo

sem zjutraj pisala pa mi ni objavilo... danes je petekuser posted image madonca še dva dni pa grem delatuser posted image

no smo po kosilu.. pa potička je tudi pečena... komaj čakam, da jo poskusim ker ful lepo diši... me zanima če je tud dobrauser posted image

je bil možek v moji službi in pravi da je gužva za znortuser posted image Hb me danes ni in imam lep petekuser posted image

naša dva ta teden nista bila v vrtcu N. zaradi bolezni, T. je šel pa sam v sredo na dedka mraza, ostalo je pa bil doma, k je imel tud začetni bronhiolitis...




_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.12.2010 12:59:54   
maja1488
Dan!

Skuhala teranov liker. Zaradi mene tut če druzga ni za večerjo  user posted image

Vam želim en lep božični večer, lepa darilca pod smrekico in pridne mulčke!
 
user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.12.2010 13:57:56   
PapuaNG
Jst sem pa opravila z zaporom, danes smo prej zaključili, ker sodišče dela samo do enih. Seveda sem pozabla dežnik doma, tko da sem pol do prve štacune laufala po marelo, da me ni ko cucka premočilo. Zdej pa sam še v štacuno po nujno fasungo za vikend (kuhat mi hvalabogu ni trebauser posted image ), pa na kosilo k mami.

šivilja-je pa pri nas isto s pospravljanjem. V torek sem vse posesala in pospravila, v sredo je blo že ko da je bomba padla. Pa kaj čmo, se ne sekiram.


pa vesel božič vsem user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.12.2010 16:28:17   
koala.cek
 no pa tale božični večer ne boš tako zlahka. kuham župo, telečjo pečenko, imam 5 vrst domačih piškotov ( hvala mami ), domače limonce, ajdove žgance z zelenjavnimi dodatki, kremšnite in liter šampanjca.... ja, najavili so se obiski, oz. ker se niso imeli kam dati, sem jih povabila. sej božični večer naj bi potekal v tem duhu kajne ?

želim vam lep preostanek večera v duhu radodarnosti ( z obilo peglanja pod rjuho user posted image  ).

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
24.12.2010 18:22:49   
Dudica1
Vsem RR-jevkam želim lepo preživete praznike!



Popoldne sem prišla iz službe smo se s sodelavci ustavili na pijači,pol smo kar plesali in peli...noro je bilo user posted image user posted image odlično res.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Hrabri zajčki v Kinodvoru
Zajčja družinica potuje po svetu. Preverite, kdaj si lahko simpatično risanko pogledate v Kinodvoru in kako lahko sodelu...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?