|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj ste kupili svojim otrokom za božično darilo?
23.12.2010 10:08:49   
mojca*
čisto tako, iz babjega firbca sem radovedna, pa še zato, ker jaz grem po darilo komaj danes...ja, saj vem....user posted image  če pa  so prodali vse kar sem imela v mislih ( oz. moj mali) in sem iskala alternativo. poleg tega, pravi dete, božiček prinese igrače in ne uporabnih stvari ( copate, pižame.....)user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 10:21:09   
TomTaylor
CD player nam je crknil in zdaj ne more pravljic in pesmic poslušat v svoji sobi....tko, da grem jutri v Merkur..

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 10:24:57   
ksenjak
Za sina Lego in samo Lego (tudi pri babicah je napisal isto), za hči pa igračo za crkljanje od My little pony. Aja pa za vsakega še po eno majico z dolgimi rokavi - za sina Gormite, za hči Winx.

lp

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 10:25:47   
darja.mark
Našemu 2,5 letniku sem kupila nek komplet plastelin + še nekaj da pač izdeluje razne živali, skoraj 3 letnemu nečaku mali sintesajzer in sestavljanko, 8 mesečni nečakinji pa sem vzela tiste gumijaste 'pajace' za v bano, enega zajčka oz. zajlkljo (nisem med noge pogledala user posted image )  kateri potegneš vrvico in špila uspavanka in pa ropotuljico.
Sej je težko kupovat se mi zdi, majo že polne riti sploh več ne veš kaj vzet.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 10:31:42   
kristinaj
ma jaz sem jima nabavla eno kočijo, pa neke lesene kocke z magnetkom, plastične velike insekte, copate in šampon in tekoče milo.. vse to bom nesla mami, da zloži in da pod jelko ker mi je končno uspelo vse prepričat, da bo dedek mraz samo doma, za božička pa kot hočejo.... pa še kje se bo kakšna igrača našla, malemu še grem kupit loparje in mehko žogico, ker zelo rad igra tenis...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 10:34:04   
Anonimen
Božiček bo prinesel za obe tablo piši briši (da ne bo dolgčas, ko se bosta cufali, katera bo pisala po njej user posted image ), starejši en tisti majhen klavir in set za ustvarjanje, tamali pa prstne barve, leseno sestavljanko in račjo družino za kopat (je obsedena z račkami user posted image ).

(odgovor članu mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 10:34:04   
mišk
Jst grem tud šele jutri v nabavo.
3 letnici bom kupila kovček za zdravnika in set za peko (za otroke, ampak ta pravga - za v pečico)
20 mesečnici pa voziček za punčke in banjico s kahlico za punčke ali kak komplet Lego duplo kock.
Zraven pa še vsaki en giant kinder jajček.
Pa še eno božično knjigico imam že kupljeno doma, pa ne vem kateri jo bom "vtaknila"...user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 10:41:54   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Božiček bo prinesel za obe tablo piši briši (da ne bo dolgčas, ko se bosta cufali, katera bo pisala po njej user posted image ), starejši en tisti majhen klavir in set za ustvarjanje, tamali pa prstne barve, leseno sestavljanko in račjo družino za kopat (je obsedena z račkami user posted image ).


Sicer mimo teme, ampak ali si videla, da je zadeva prepovedana in se bo tako, kot penaste puzzle, umaknila iz prodaje? Sem namreč ravno danes prebrala.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 10:43:41   
ksenjak
Evo:
 
 
user posted image Podatki o izdelku
Izdelek: Tabla piši briši
Tip/ model: EAN: 3850223661055
Proizvajalec: Concord Toys International LTD
Dobavitelj: EUROM Zagreb
Distributer: EUROM Denis Toys d.o.o.
Poreklo:Kitajska

Vzrok odpoklica
Igrača je nevarna, ker je slabo izdelana, vijaki imajo ostre robove, in vsebuje majhne delce v obliki magnetov, katerih vrednost magnetnega pretoka je večja od dovoljenega. Obstoja nevarnost poškodb.
Ukrep
Distributer je igračo umaknil s trga in odpoklical.
ZPS svetuje
Če imate iigračo doma, jo takoj umaknite iz dosega otrok. Vrnite jo v trgovino, pravico imate do vračila kupnine.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 10:44:22   
enea
Jaz sem mojima kupila vsaki svojo pillow pets,.. tiste živalice- blazinice iz topshopa, ja vem drago je, samo kaj čem, če jih bi radi imeli,...user posted image user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 10:44:42   
darja.mark
ksenjak kaj so to vse table prepovedane, ker jih je več? Groza kaj sploh ni škodljivo user posted image  Najboljše da jim delamo doma igrače iz lesa, tako kot smo se včasih igrali mi user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 10:50:05   
Ekaz
Mišk: kje boš kupila set za peko? Jaz iščem že nekaj časa in ne najdem.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 10:53:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Evo:
 
 
user posted image Podatki o izdelku
Izdelek: Tabla piši briši
Tip/ model: EAN: 3850223661055
Proizvajalec: Concord Toys International LTD
Dobavitelj: EUROM Zagreb
Distributer: EUROM Denis Toys d.o.o.
Poreklo:Kitajska

Vzrok odpoklica
Igrača je nevarna, ker je slabo izdelana, vijaki imajo ostre robove, in vsebuje majhne delce v obliki magnetov, katerih vrednost magnetnega pretoka je večja od dovoljenega. Obstoja nevarnost poškodb.
Ukrep
Distributer je igračo umaknil s trga in odpoklical.
ZPS svetuje
Če imate iigračo doma, jo takoj umaknite iz dosega otrok. Vrnite jo v trgovino, pravico imate do vračila kupnine.


Hvala za posredovano, božiček je nabavil tablo drugega proizvajaca, meni se zdi kar konkretno stabilna, nima pa magnetov ipd., tak da zaenkrta ne bo vračal nazaj user posted image .
Za puzle sem pa slišala, ja.

(odgovor članu ksenjak)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 10:58:48   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

ksenjak kaj so to vse table prepovedane, ker jih je več? Groza kaj sploh ni škodljivo user posted image  Najboljše da jim delamo doma igrače iz lesa, tako kot smo se včasih igrali mi user posted image



Očitno je res tako. Pa ravno v tem času so navalili s tem, kaj vse je nevarno. Po moje je tule še kaj dugega zadaj.
Kaj pa vse, kar imamo doma? Od TV-ja, do gospodinjskih pripomočkov, do ne vem česa še? Vse to zna biti še bolj nevarno.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
23.12.2010 11:05:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ksenjak)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 11:09:14   
Čebel@
hči je stara 22m in dobi lesene puzzle ki imajo žebljičke in 2 puloverja(ker ju pač rabi)
user posted image  v trebuhu enga pajacka
nečak (12let) copate
nečakinja(6let)copate
nečak(3 leta)avto strela mkvina
nečak(3 mecece) knjigico za v vodo in nogavičke
pa še vsakemu kakšno sladkarijo zraven in to je to

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 11:11:55   
ronja
Nič, pri nas prinese dedek Mrazuser posted image . Ta bo pa prinesel (šele 31., ko boste vsi vse čokolade od božička že pojedli, bomo mi komaj dobili svoje, hehe):
- leseno kuhinjo
(ker sta tastaro stolkli in ker sta dve in ful radi kuhata in ker jima bom nekoč "ko bom imela čas" naredila še hišico, kjer bosta ti dve obe kuhinjici not),
- voziček za punčke
(ker sta starega zgonili, ga obožujeta in ker se radi vozita not (ena drugo - ja, vem, da se ne sme, pa če uživatauser posted image ), da bo ta zdaj dejansko zdržal njunih 10 kil), pa kaj še? Uf, moram pogledat, sem že zač. dec. kupovala (sovražim nakupovanje in gužvo, sploh pa nakupovanje v gužvi)...
- Aja, knjigice, seveda! To je obvezno, za vsak praznik dobita. No, v bistvu vsi vedno tudi knjige dobimo, smo malo nori nanjeuser posted image . Knjigice in sestavljanko si je tudi Ronja želela v pismu dm, ostalo je pa zato, ker sta bili pridni;). Ena od knjigic ima tudi sestavljanke not, samo žal nima nobena žabe gor (tako je Ronja pisala dedku Mrazu...)
No, potem jima bom pa še naredila tako oblekico za ustvarjanje, imam že odrezano, moram še sešit. Ker obožujeta pacanje z barvami, itd... jaz pa ne obožujem pranja oblačil, tako da bo to superuser posted image . Se obleče čez navadno obleko, seveda.

Hotela sem še sanke kupit, pa jih je že bica (moja mami), v mislih sem imela še Drevo pravljic, pa je to knjigo že babi (tašča) kupila (3x hura za babiciuser posted image ), to sta oboje že dobili, ker je pač že zapadel sneg (čeprav jih pa še nismo mogli sprobat, ker sta bolniuser posted image ).

NO, če pa rabiš ideje, ti lahko napišem še kaj sta/bosta dobili od drugih in kaj sem izbrala za dedka Mraza v službi (jap, mi imamo še dedka Mrazauser posted image ). Tam nam dajo bone in si sami izberemo v trgovini za tiste bone in kaj za katerega otroka in to potem oni zavijejo in dajo službenemu dedku Mrazu, da razdeli - kar je suuuuuper ideja, vse pohvale! Torej izbrala sem jima:
- vsaki en paketek lego kock - živali (Lejla afriške živali, Ronja pa domače - to je ful hit, se že cel teden s tem igrata),
- pa eno veliko vedro tistih penic za sestavljanje (ne puzli, brez skrbi, tiste male, ne vem, kako se uradno temu reče),
- pa vsaka je dobila enega pliškota (ker sta si pač želeli: lejla leva, ronja pa žirafo) in pa vsaka je dobila še mini pekač za pečico (vsaka drugačnega, seveda in oba sta taka, taprava, ad bosta res lahko tudi onidve zraven pekli - enega sta že imeli, pa jima je zarustal, ker so ga z očijem meli v baniuser posted image ).
- Pa Lejla je dobila še dežnik in Ronja liste za fototransfer, da bo lahko narisala nekaj, kar ji bomo sprintali in nalikali na majico.
- In pa vsaka je dobila še svoj bidon, tak fajn, aluminjast, trden, luškan - pa še znižani so biliuser posted image . (To je v bistvu tudi darilo zame, da mi ne bosta ves čas mojega kradliuser posted image ).

Od svakinje sta dobili
- komplet barvic
iz Ikee (tisto, ko so not suhe barvice, voščenke, vodenke in šilček), pa še barve v lončkih (ne vem a so temperke ali akrilne, ti skandinavci nič ne napišejo na artikel) in
- en pok barvnih in belih papirjev (tudi Ikea, če kdo pozna, bo vedel, kaj mislim),
- pa vsaka enega velikega plišastega losa (tudi iz istega naslova, taki oranžni).

Kaj sem jaz naredila nečakoma, si lahko pogledate tukaj.

Od moje mami dobita
- čajni servis
(za punčke) in pa
- posodice za kuhanje in
- lesen voziček za punčke (tudi to je vse iz ikee)
- in spet tisti set barvic iz Ikee (če se vam zdi, da se darila ponavljajo, potem se vam prav zdi - pač moji punci imata določene stvari radi, to vsi vejo in potem jima vsi to kupujemo;), j* ga...

Od dedija dobita baje Enci benci na kamenci 1 in 3 in mogoče še kaj, ne vem, bomo zvedeli 31.user posted image .

K babici (tašči) gremo danes, vem samo za Ronjo, da dobi barbiko, ker si je to želela in napisala v pismo dedku Mrazu in smo se zmenili, da ona to željo uresniči (je sama tako želela, da ne bo nesporazumauser posted image ), midva pa drugi dve (knjigico in sestavljanko z žabo - ne sprašujete: NIKJER ni sestavljanke z žabo!!! Tiste, ki jih daš naredit v foto studio so pa iz 120 koščkov, Ronja zmore pa cca 20... Upam, da bom našla kako, ki jo bom lahko pobarvala sama...). Lejla si je želela leva in ga je že dobila.
No, pri babi dobi Ronja tudi eno sestavljanko, ki ima baje nekje eno malo žabico zraven, tako da če bo to štelo, se ne bom več matrala, sicer bom pa poizkusila najt nekje nekaj...

Za brata se mi sanja ne.

Skratka več kot dovolj;). Res pa je, da čez leto ne dobivata igrač (razen kar jima sama naredim) in zato nič ne težim nikomur, da ne sme dat - ker to je največje veselje za darovalce, še bolj kot za otroke.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 11:13:42   
juhica
Starejši sin (5,5 let) dobi čarobno pena hamburger, ker si jo fuuuuuul želi že dolgo časa, in jo skoz gledava na internetu. Mlajši (2,5 let) pa dobi pametnega kužka, ker nima nobene take igrače, ki poje in se oglaša in je čisto nor nanje, k jih imajo sosedi. Mislim da bosta zelo zadovoljna in komaj čakam, da dobita darilauser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 11:50:32   
Anonimen
Naša bo dobila leseno železnico in pa eno sestavljanko ... ne pretiravamo ... jz ne vem ... ima precej manj igrač kot ostali otroci, ki jih poznam, pa je vedno z nečim zaposlena, tako da res ne vidim smisla v tem, da bi ji doma kopičila goro plastike.

(odgovor članu juhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 11:57:41   
Naja31
Pri nas nosi Dedek Mraz.
Starejši sin (5,5 let) bo dobil "dinozavrsko goro" od Mothercare, set za delanja vulkana, in posteljnino Medo Pu.
Mlajši sin (2,5 leti) dobi voziček z opremo za čiščenje, bager, plastična lopata za sneg in posteljnino Mojster Miha.
Pri tašči DM prinese blazinice-zverinice iz Top Shopa.
Pri moji babici otroški lap top in Tomy podlago za risanje z vodo.

Vse to so bile njune želje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 12:11:58   
ronja
Pri nas so zaenkrat plastične v bistvu samo Lego kocke - ampak te so pa zaaaakon!!! Aja, pa obraz od punčke, ki jo jeRonja predlani dobila od tašče za dm, je plastičen oz. gumjast. (Ampak to punčko imata radiuser posted image ). Saj niso samo plastične igrače edina možnost: imaš kovinske posodice, papirnate knjigice, pliškote iz blaga in zelenjavo iz filca, oblekica za ustvarjanje je 100% bombaž, lesene igrače (so super, ker se ne stolčejo takoj), sanke ao tudi lesene, poleg tega jih otroci morajo imet, sankanje je del otroštva...
NO, letos dobi še Ronja barbiko ( si jo je pač želela) in tiste penice so plastične (vendar se to porabi, tako kot barve). Moji punci pač radi ustvarjata in kuhata, jaz pa z njimauser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 12:14:56   
aprilčica07
Ta velik bo dobil "garažno hišo", da bo notri parkiraval njegove avtomobilčke, za tamalo pa nimamo še nič.... verjetno kašna punčka ali dojenček, ker trenutno je to inuser posted image  

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 12:23:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Saj niso samo plastične igrače edina možnost: imaš kovinske posodice, papirnate knjigice, pliškote iz blaga in zelenjavo iz filca, oblekica za ustvarjanje je 100% bombaž, lesene igrače (so super, ker se ne stolčejo takoj), sanke ao tudi lesene, poleg tega jih otroci morajo imet, sankanje je del otroštva...


Saj duplo kocke ima tudi naša in so res fajn ... no samo naša jih je dobila za darilo, ker so v tisti familiji čisto nori na lego kocke in potem najbrš mislijo, da je povsod tako ... naša je vsa srečna, ko ji tisto hiško iz duplo kock sestavim in potem živali ven pa not zlaga, da bi pa kaj sestavljala je pa ne zanima ... za to sem ji za rojstni dan kupila leseno hišico za punčke in je čist navdušena ... potem je recimo dobila punčko pa plastično posteljico zraven za darilo in je ne šmergla 5%, ima pa neskončno rada svoje pliškote ... razni set_i za peko pa kuho so mi tudi mal BV ... piškote pečeva skupaj s "taodraslimi" modelčki in pekačem itd. za kuhat je tut najbolj srečna če ji dam v džezvo mal suhih makaronov pa kuhalnico ... edino kar ima takega res rada, je plastelin in tega ima v nomejenih količinah, saj se z njim res fino zamoti in dela vse živo ... za risat ima barvic/flomastre/vodenke pa pole papirja in ne rabi raznih briši-piši tabel ... knjigic ima veliko in jih tudi rada gleda, sploh tiste so najboljše, kjer se kaj odpira pa zapira ... Očitno sem res najgroznejša na svetu, ker sem mnenja, da otroku res ni treba čist vsega kupit za kar izrazi željo user posted image


< Sporočilo je popravil Otika -- 23.12.2010 12:25:28 >

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 12:38:56   
darja.mark
Joooj, koliko daril user posted image
Ronja, bi me posvojila? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj ste kupili svojim otrokom za božično ...
23.12.2010 12:45:31   
blemma
Pri nas bomo skromni, doma dobi plastelin in knjigico o Frančku, babica pa ji je nabavla cd player in še kaj zraven najbrž.
Večino igrač podedujemo, kupujemo le knjigice, ki jih potem nonstop beremo.

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




dojenje
nosečka sem

koliko časa vi dojite vašega malčka?

2-3 meseca (18%)

do 7 meseca (19%)

do 1 leta (27%)

do 1,5let (16%)

2-3 leta (14%)

ne doijte (6%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!