|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški smučarski komplet
30.11.2010 12:08:22   
mojca*
je katera kje videla otroške smučarske komplete? valjda, da ga nimamo...user posted image

hoferjeve sem zamudila že ob 8.00, hervis in intersport imata ceno 100e, drugje nisem zasledila.....
rabimo pa za 4 leta.

hvala za info.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 12:10:52   
lananai
Moj sodelavec je včeri v Intersportu za 2 leti gledal bundica + hlače posebej za dobrih 50€. Je rekel, da je znižano 30%.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 12:25:45   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Moj sodelavec je včeri v Intersportu za 2 leti gledal bundica + hlače posebej za dobrih 50€. Je rekel, da je znižano 30%.


določeni artikli iz kolekcije looney tones firma etirel
hlače + bunda prideta okoli 55€
POGOJ je pika kartica sicer ni 30°popusta.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 12:32:07   
pety78
Mi smo ga kupili v Takko-tu za tamalega (5let), hlače in jakna posebej, skupaj cca 35 EUR, za punčko pa enodelnega v Hervisu, je pa bil 50 EUR. 

_____________________________



(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
30.11.2010 12:39:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 13:23:13   
kristinaj
se mi zdi da so neke imeli tudi v merkatoru ampak kombinezone in ne vem št.

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 13:33:15   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Mi smo ga kupili v Takko-tu za tamalega (5let), hlače in jakna posebej, skupaj cca 35 EUR, za punčko pa enodelnega v Hervisu, je pa bil 50 EUR. 


a v takkotu majo samo zimske hlače..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 13:40:11   
pety78
Ne, ne, majo tudi jaknce. 

_____________________________



(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 14:49:19   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Ne, ne, majo tudi jaknce. 


user posted image user posted image ja ja to sm razumela..zanima me a prodajajo POSEBI hlače..ker bundico mamouser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 14:55:48   
livia
Jaz sem kupila v Outletu na Rudniku

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 14:57:33   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Ne, ne, majo tudi jaknce. 


user posted image user posted image ja ja to sm razumela..zanima me a prodajajo POSEBI hlače..ker bundico mamouser posted image



Ja, ja, hlače tudi majo.



user posted image user posted image user posted image user posted image

Posebej, posebej. user posted image


_____________________________



(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 15:00:20   
mini86
ok sj se bom tja zapelala ampak vseeno me zanima če mogoče veš če majo tud manjše št-80..
ma sj najbol da pokličem aneuser posted image hvala


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 15:29:36   
pety78
Ja, pokliči. Videla sem sicer roza v Ljubljani in Kranju. Za fantka pa ne. 

_____________________________



(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 15:30:24   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Ja, pokliči. Videla sem sicer roza v Ljubljani in Kranju. Za fantka pa ne. 


evo sm pa majo samo od 98 oz 104 naprej..oh ja..upam da najdemo kej


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 15:31:26   
pety78
Št. 80 za 4 leta? 

_____________________________



(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 15:34:39   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Št. 80 za 4 leta? 


ne za 17 mesecev


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 15:39:52   
pety78
Ojoj, sorry. Sem mislila, da si ti odprla temo. A rabiš za fantka? Jaz imam enega roza...:)

_____________________________



(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 15:43:11   
malaMravljica
Mini, nocem bit pametna ampak vseeno en nasvet. Predvidevam, da ima tvoj oblacila st 80, potem bi bilo verjetno boljse kupit zimski kombinizon st 86, mu verjetno ne bi bil nic prevelik. Moj je mlajsi od tvojega, vidim v podpisu ti, ni nek velikan, ima sedaj oblacila st 80, bundo in kombinizon pa ima st 86 in k ulito, ker je spodaj itak se kar oblecen za na sneg in temperature pod lediscem. Sicer pa sem mu jaz kobinizon vzela v H&M za 29 uer in je kar ok. No, bil je edini ki sem ga nasla, za fantke porazna izbira.

Komplet za 4 leta pa dobis v C&A tudi tam pri 30 eur, se ne spomnim vec natancno, mogoce pa celo 39 eur.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 15:53:27   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Ojoj, sorry. Sem mislila, da si ti odprla temo. A rabiš za fantka? Jaz imam enega roza...:)


nebi roza..hvalauser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 15:55:25   
pety78
Pa saj je tak svetlo roza. Ni pinki.


user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 15:55:46   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Mini, nocem bit pametna ampak vseeno en nasvet. Predvidevam, da ima tvoj oblacila st 80, potem bi bilo verjetno boljse kupit zimski kombinizon st 86, mu verjetno ne bi bil nic prevelik. Moj je mlajsi od tvojega, vidim v podpisu ti, ni nek velikan, ima sedaj oblacila st 80, bundo in kombinizon pa ima st 86 in k ulito, ker je spodaj itak se kar oblecen za na sneg in temperature pod lediscem. Sicer pa sem mu jaz kobinizon vzela v H&M za 29 uer in je kar ok. No, bil je edini ki sem ga nasla, za fantke porazna izbira.

Komplet za 4 leta pa dobis v C&A tudi tam pri 30 eur, se ne spomnim vec natancno, mogoce pa celo 39 eur.


ma zakaj pametna..sj smo kle da si svetujemo aneuser posted image
fora je v tem da js nočem kombinezona..imamo dve bundice in ene hlače že imam iz h&m-a in so št.80..nam rekla da so mu ful prevelke, niso mu pa premejhne..so mu tko..glih ok..tko da 86 bi bil za moje pojme prevelik..ampak hvala vseen za nasvet..bom kje k bo prilika probala hlače 86


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 15:56:43   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Pa saj je tak svetlo roza. Ni pinki.


user posted image user posted image user posted image



pismu pol pa mogoče bi res..sj sploh nau čudn zgledaluser posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 16:03:01   
enea
Jaz sem danes dobila reklamo od Mane, jih imajo v št. od 4-14 let, za 22,49€- dekliške, za fante imajo pa posebej bundo za 20,24€, hlače pa za 14,99€- vel. 4-12 ali 8-16

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 16:39:50   
malaMravljica
aha mini, vse jasno. Za hlace pa ne znam pomagat, ker jih jaz tudi iscem mojemu za pod bundo, nikjer nic,jaz bi pa celo barvo rada izbirala user posted image  

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: otroški smučarski komplet
30.11.2010 16:57:41   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

aha mini, vse jasno. Za hlace pa ne znam pomagat, ker jih jaz tudi iscem mojemu za pod bundo, nikjer nic,jaz bi pa celo barvo rada izbirala user posted image  


tut js bi zberala-mela bi rjavega..user posted image user posted image
js sm tud spraševala v tej komisijski prodajalni z rabljenimi oblačili če majo kej samo je mislm da rekla da od 86 naprej..tko da če si iz lj pejt mogoče še tja pogledat..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?