|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčki 2010
12.11.2010 9:00:15   
izalina
Fiška user posted image tudi midve drživa pesti, da bosta v soboto vidni dve debeli črtici. Ja pri nas tudi kdaj zbujanje spremlja močen jok. Ni lepo slišat takega joka, me kar srce zaboli. pri nas jokamo še v spanju in jo morem potem zmeraj vzeti k sebi in njo odnest v drug prostor in jo kar malo na silo zbudit. Potem je OK. Nikoli pa tako ne joko paonoč, vedno bolj proti jutru, kdaj tudi čez dan.

Barbara L poznam take dni user posted image . Pomojem jih kar vsaka mama, ampak htro pozabiš na njih, ko minejo. Tudi otroci imajo slab dan, tako kot mi odrasli. Vem pa kako se počutiš, ko si utrujen, blizu nimaš nobenega, ki bi ti lahko priskočil napomoč. No samo da je mali danes že bolje.

Polento smo pa včeraj popapcali v šusu. Se je noro kregala, ker sem ji prepočasi dajalauser posted image . Se je noro razjezila, pa sploh ni bila tako lačna, ker ji nove stvari dam malo prej, da je razpoložena.

Mi smo pa danes imeli spet ob 5.00 budnico s pogovarjanjem in blebetanjem ter vriskanjem. Ko sem pogledala v posteljico, me je skoraj kap zadela, ker je bila na trebuhu z glavo pa tiščala ob letvice. No potem sem jo le prepričala, da je ob 6h zaspala nazaj in sva potegnili do 7.30. No ampak jo moram pohvalit, da se zjutraj lepo sama igra na blazini, da imam mami malo časa zaseuser posted image .





(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 3101
   RE: Majčki 2010
12.11.2010 9:36:15   
Meemee
Barbara - super, da se je vse poštimalo user posted image user posted image user posted image

Fiška - user posted image user posted image user posted image za user posted image in bravo bravo za kmetijo (kje pa je? - radovednica jaz user posted image user posted image )

Kati - user posted image za boljše spanje

No, midve sva imeli včeraj precej pester dan. Sva na sprehod, pa je spala samo pol ure (namesto 3, kot ponavadi) user posted image , pa sva potem šli v mojo službo, kjer so jo vsi poljubčkali in prehvalili (mami pa zrasla za 5 cm od ponosa user posted image user posted image user posted image ). No, ob 14ih sva se dobili z eno kolegico, počakali na user posted image , da je prišel iz službe in ob 19ih prišli domov. Vmes je spet za pol ure zaspala, ko sva se vozili domov.
Potem pa priprava na spanje in ob 20:30 je že "smrčala" user posted image user posted image user posted image Se je pa danes spet lepo na 2 uri zbujala user posted image

Moram zdaj letet, ker me user posted image pogreša in se grem malo stisnit k njej user posted image

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 3102
   RE: Majčki 2010
12.11.2010 9:42:43   
Aninchy
neki za A_T user posted image

user posted image

fuul mu je všeč!user posted image user posted image

Punce, bom kasnej več.... fiškauser posted image user posted image user posted image , barbara user posted image da se ne bi ponavljalo...


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 3103
   RE: Majčki 2010
12.11.2010 10:19:45   
Barbara_L
Anincy, kakšen korenjak! Tole ropotuljico imamo pa tudi mi!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3104
   RE: Majčki 2010
12.11.2010 10:39:24   
klupko
Daaaan

Najprej se moram pohvalit da sem naspana kot rožica. Hvala sine, mami te ima rada!!
Spali smo od 20:30 do 4:45, 10min dojenja in je potegnil do 8ih. Najbrž sem s tem napovedala da sem spet pripravljena na ponovitev noči, ko smo se zbujali na eno uro. Upam da ne.

Fiškaaa Od hudiča si! Upam, da bosta dva naenkrat.
Kati - Naj se Gašpi čimprej pocajta.
Jokanje v spanju - naš se včasih zbudi v takem joku, da človek kar paničen rata. Jaz sem pa itak taka pussy da ob vsaki neznani zadevi klonem. Ko mi je prvič tako jokal, sem mislila da me bo pobralo od skrbi, ker nisem bila navajena da se kar na lepem začne tako dret. Pa prav tak jok kot da ga nekaj grozno boli. Zdaj sem pa že pogruntala da fant ima kdaj pa kdaj grde sanje in se pač to dogaja. Če se ne umiri preden ga vzamem, ga vzamem v naročje, malo pobožam, pa mu potihem nekaj povem, pa se umiri. No, včasih tudi ziziko poturiva da nisem ustala brezveze in mogoče še kako urco potegne do naslednjega hranjenja.
Včeraj sva mu nabavila nekaj nogavic, zimski pajac, novo kapico..ker je bil tako priden, ko smo se cel dan potepali.

Včeraj:
M - jabolko, hruška, piškot (sem dobila v Leclercu mleto plazmo, tako da mu kar malo natresem)
K - joška, ker sem imela preveč polne in nisem hotela tvegat še kake strije, sam se že tako vsa popokana (lepotne lise bi rekla naša MeeMee..pajade)
V - pšenični gres, hruška, plazma (kar je ostalo je bilo škoda stran metat, tako da je mami zmazala)

Meni so tako dobre te stvari, ki za malega pripravljam, da redko kdaj vržemo stran kar ostane.

Danes:
M - ribano jabolko, joška
K - najverjetneje bo ajdova kaša s teletino pa kako zelenjavo
V- gres (tako kot vsak dan) pa še kako sadje (razmišljam o suhih marelicah)

No, grem zdaj perilo dat v sušilca in drugo v stroj. Nekaj mi je začel stroj grozno ropotat. Ko začne centrifuga se tako sliši kot da je potres v bajti. Se bojim, da se je kaj odpelo notri ko sem kovtr not dala in je nestabilen boben. Kaj pa vem

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3105
   RE: Majčki 2010
12.11.2010 10:42:47   
klupko
Kje so pa smejkoti???user posted image

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 3106
   RE: Majčki 2010
12.11.2010 11:24:49   
Aninchy
we are sorry....user posted image user posted image user posted image pridem pol nazaj


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 3107
   RE: Majčki 2010
12.11.2010 15:54:22   
K_a_t_i
Tuhtam, če vam napišem kaj sem "kuhala", al kaj je junior jedel? user posted image
M: banana z jabolkom - pojedel enih 5 žličk
K: bučka, melancan in korenček - prepražen na mini olivnega olja in podušeno. Pojedel 1!!!!! žličko. Nadomestek (ob siljenju, itak- joška).

Včeraj je edino zvečer zmazal gresolino.

Spanje danes - do 9:30 od noči, od 10:15 do 12:20 v vozičku in od 14h do ??? (ob 16 še spimo). Se počutim, kot da imam novorojenčka - spi in ziza... Fant ma za not dobit kar nekaj dni. Meni je prav user posted image

Kwa zdej mislete RR "we are sorry"?! - naj že en popravi kodo in podaljša čas, ko imaš lahko odprt post za urejanje. GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR. Pa še tisti del, da smeškoti delajo tudi, ko kopiraš user posted image

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 12.11.2010 15:56:30 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3108
   RE: Majčki 2010
12.11.2010 18:52:55   
Aninchy
Ja punce, kje pa se skrivate danes??

RR - ejte, povem vam, da sm že par dni razmišlala, da bi šla na kako drugo stran (bibaleze, bambino itd.), ker mi gre tole čakanje in neobjavljanje postov že pošteno na živce!! če se ne bi že tak dolgo "družla" z vami, bi ziher že nehala sm gor hodt

hrana - no, naš tud dons ni hotu nč kej jest, pa že včeri nč kej dost... ne vem, al je še to od cepljenja kej, al mu pač ne paše

danes sm mu ponudla:
M1: jabolko in banana miks
kosilo: piščanec, krompir, korenje, cvetača
M2: riževa kašica narejena z vodo od kuhanja kosila

zanimivo mi je blo, ker mu kosilo sploh ni blo všeč, pol malico je pa jedu ko velik

Hehe, gledam zdej na Svetu o kakiju, k me je tok zanimu

jao že kr vidim, da ne bo smejkotov, ker sm mogla kopirat... SPET!!user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3109
   RE: Majčki 2010
12.11.2010 18:59:05   
Aninchy
Aja, neki sm misla še vprašat.... že prej ta prvič, ko me je vn vrglouser posted image

citrusi - kdaj? in zakaj še ne? vem, da naj jih ne bi, ampak ne vem zakaj?? namreč zdej je fuul mandarin pa sm mu zadnič dala par kapljic sokca za probat, pa mu je blo fuuuul všeč in se ni nič kremžuuser posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3110
   RE: Majčki 2010
12.11.2010 19:54:38   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

Aja, neki sm misla še vprašat.... že prej ta prvič, ko me je vn vrglouser posted image

citrusi - kdaj? in zakaj še ne? vem, da naj jih ne bi, ampak ne vem zakaj?? namreč zdej je fuul mandarin pa sm mu zadnič dala par kapljic sokca za probat, pa mu je blo fuuuul všeč in se ni nič kremžuuser posted image


Ker so alergeni. Pa otroci majo rdeče ritke po tistem, ko kakajo. Lahko pa probaš, seveda user posted image .


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3111
   RE: Majčki 2010
12.11.2010 20:25:03   
barvar
Dober vecer.
Za nama je tretje cepljenje, tako da imava mir naslednjega pol leta user posted image . Slaba novica je ta, da ima mali atopijski dermatitis in čakava na alergološko ambulanto. Čakalna doba je dobrega pol leta, v tem času pa je izbor živil, ki jih lahko je zelo skromen. Pa še adaptiranega mleka naj ne bi, tako da upam, da bodo mlekarne še nekaj časa delale user posted image . Bom raje šla v samoplačniško amb. Tam si pa seveda hitro na vrsti user posted image .
Fiška držim pesti. Jutri pa hitro lulat, pol pa raport user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3112
   RE: Majčki 2010
12.11.2010 20:38:18   
deveta
Citrusi: pri nas so nam pri P dali nek list z napotki za uvajanje GH in so citrusi omenjeni, da se jih že po petem mesecu lahko daje. Naj pa bi se njihov sok mešalo z vodo, da ni premočen. Tako da komot lahko poskusiš, jaz bom tudi. Mi je mož prinesu polno vrečo domačih mandarin. Kmalu bom oranžna postala, saj jih cele dneve jemuser posted image . Je pa res, da znajo malo ožgat ritko (zaradi kislin), ni pa nujno, nekateri jih lepo prenešajo.

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 3113
   RE: Majčki 2010
13.11.2010 8:25:29   
Meemee
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

neki za A_T user posted image

user posted image

fuul mu je všeč!user posted image user posted image





Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3114
   RE: Majčki 2010
13.11.2010 8:31:31   
Meemee
Jutro user posted image

Midve se greva danes potepat v velemesto (brei LJ user posted image ) in upam, da ne bom spet ves dan sama trapala naokoli user posted image . Menda se me bo katera od prijateljic usmilila user posted image . No, če pa ne, pa bom vseeno v najboljši družbi moje pikice user posted image user posted image user posted image

user posted image je šel delat, pa ga že pogrešam. Čeprav se zadnje dni spet vsak večer nekaj kregava. Za čisto brezveze user posted image

Fiška - čakamo rezultate in pošiljava user posted image user posted image user posted image .

Zdaj pa hitim, ker je user posted image že na drugi strani sobe in si ogleduje kako bo zlezla pod kavč user posted image

Upam, da boste danes bolj zgovorne kot včeraj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 3115
   RE: Majčki 2010
13.11.2010 8:59:23   
sabri
Dobro jutro, res nagaja ta rr, se mi ne da še enkrat pisat, bo na hitro, Fiška bravo, bravo, za dve črtici, pa naj bosta modri ali pink.
barbara:ej verjemi mi, vsi imamo take dneve in dojenčki in mi, jaz sem ravno včeraj šla na balkon in enega prižgala, sem se morala prav skulirati tistih 5 minut, ker nam enostavno pride, da bi kar znoru. Potem se nam pa otroček nasmeje in kaj ušpiči in vseeee pozabiš. Mi imamo veliko doma, ni v vrtcu in moram priznat, da je prav naporno, ona pogreša vrtec, je naspidirana, potem za tamalo nimam toliko časa, no so pa vsaj obe zdravi, to je bil moj namen. Tamala je zgleda tok alergična na nekaj, ker ko ji kaj ne paše, tolk zbruha, da je joj, mlečnega ne sme nič, še dobro, da imam sploh še mleko, drugače ga ne bi nič pojedla. Spi pa seveda temuj primerno, da se samo doji, zbuja na pol ure, uro, jao, mi je prav brezveze it spat, ker sem samo še bolj utrujena po noči. Da ne govorim koliko imam čez dan letanja okoli kredita in hiše...
Smo pa tudi dosti same po cel dan ali noč, ko je pa moj doma, si pa pomagava vsaj.
Vsem lep dan, gremo kar ven počasi, da se malo razluftamo in zdivjamo.

(odgovor članu Meemee)
Neposredna povezava do sporočila: 3116
   RE: Majčki 2010
13.11.2010 9:25:14   
bubolin
Jutroooooo...

Po parih dneh premora - ufff kolk ste se razpisale. Ne bom vse komentirala, ker je čist preveč user posted image Z Markom sva zdele tri dni pri babici - se pustiva razvajati user posted image Malo letava naokol po trgovinah pa par prijateljic morava obiskati, tako da nama ni dolgčas user posted image

V četrtek sva imela spet fizioterapijo - so rekli da je ful boljš. kar se njegove zategnjenosti v desno tiče user posted image Morava pa še vseeno delat ful vaj pa bo vse ok.

Zbujanje v joku - včasih tako zakriči v spanju da se jaz prov ustrašim ampak to je to potem normalno spi naprej.

Aninchy - lušten tale tvoj fantek user posted image

Fiška - kaj je zdej, kaj pravi testek user posted image user posted image čakamoo user posted image

Midva se bova danes spet cel dan potepala - jeeeej user posted image Očka pa na žalost dela user posted image

Lep dan vsem user posted image

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 3117
   RE: Majčki 2010
13.11.2010 9:30:54   
fiška33
Hvala za vse pestke in pikapoke! user posted image

Ratalo je!!! user posted image . Danes se je pokazal rezultat user posted image že po nekaj sekundah, še vedno šibek, ampak je bilo pa res vsak dan hitrje, kar je znak, da nosečniški hormoni naraščajo! Evo, pa sem spet user posted image in to julijka 2011. Malo sem jih že prečekirala in veste, da so tam tudi februarka 2010, marčevka 2010, in celo julijka 2010 user posted image . Me zelo veseli, da nas je kar nekaj tako pohitelo in bomo v skupaj v istem zosu user posted image .

Verjamem, da se mi tokrat ne bo uspelo zrediti skoraj za 30 kg user posted image , ker ne bo časa za peko pit in bit 3x na teden na torticah user posted image . Na srečo imam še samo +1 kg. Glede na to, da bom verjetno celo nosečnost vozičkala, pričakujem, da bo tudi nosečnost potekala skoraj neopazno in bo regeneracija po porodu ekspresna!

/me happy user posted image

_____________________________

Vesna, 10.5.2010

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 3118
   RE: Majčki 2010
13.11.2010 9:34:02   
m_o_i
bravooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 3119
   RE: Majčki 2010
13.11.2010 9:38:10   
barvar
Fiška user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem že celo jutro gledala če boš prišla poročat. Vse najnaj v nosečnosti.
Grem nekaj delat dokler user posted image spi...


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3120
   RE: Majčki 2010
13.11.2010 9:42:04   
bubolin
Fiška bravoooooo user posted image user posted image user posted image Čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3121
   RE: Majčki 2010
13.11.2010 12:22:24   
Aninchy
fiška čestitke!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu bubolin)
Neposredna povezava do sporočila: 3122
   RE: Majčki 2010
13.11.2010 14:10:41   
deveta
FIŠKA juhuuuuuuuuuuu, bravooooooooo, lepoooooouser posted image user posted image

Sem najprej na hitro pogledala če je Fiška kaj napisala, pa vidim da je. Tako, zdaj pa vas grem še druge prebratuser posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3123
   RE: Majčki 2010
13.11.2010 14:35:10   
katy83
Fiška čestitke. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 3124
   RE: Majčki 2010
13.11.2010 14:52:29   
K_a_t_i
Čestitke, Fiška. Za črtico in za pogum!!! user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Kajenje med nosečnostjo.
пеперутка16

Zanimajo me izkušnje KADILCEV glede te teme, ali še kadite/ste kadile, ker vem, da nekadilci reagirajo zelo ostro in ne razumejo želje po cigareti.