|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 10:00:58   
Heilie
user posted image  user posted image

No ti naroči, jst ga pridem prečekirat in ga pol naročim še jst, pa bova pol v kompletu user posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 10:14:11   
anja84
sem v to trgovino kar mail poslala da me zanima finta cene in če bo voziček dobavljiv tudi drugo leto in če bo cena ostala ista. ko dobim na mail odgovor napišem.

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 10:15:59   
anja84
evo odgovorje tukiaj!
Otroški voziček Bambino World je pri nas najbolj prodajen voziček. Vozički so super kvalitete ima pa tudi pomanjkljivosti kot recimo ni možnosti namestitve lupinice,športni sedež in globoke košare se ne da obračati …  če niste zbirčni in vas to ne mote je voziček pravi za vas !     Cena je nizko kot ste rekli zato ker ni tako poznan samo ga pri nas ljudje že presneto dobro poznajo saj smo v tem mesecu jih prodali več kot 30 !!     Cena se bo dvignila za kakih 7-9 eur  ker smo zamenjali prevoznika če kupite še sedaj boste ujeli še trenutno ceno !

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 10:20:59   
Heilie
Hm, nimam pojma. A je to ful nepraktično, da se ne da lupinica gor user posted image Ti imaš več izkušenj. Dobr tist obračanje je pa bolj + če je, če ni pa tud pomojem ni krize no...

Kolesa pa ima za slab teren ne (makadam), sem pozabla pogledat, ker to je nujno pr men.

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 10:55:48   
malajka84
oo debate o vozičkih!!:)user posted image

Midva mava kr enga-dobesedno, nikjer na netu niti ne najdem firbe oziroma karkoli povezano z njim, sm ga dobla od kolegice pa mi je super. Koelsa za po makadamu lepo se vozi pa enostavno zaviija (smo že vozl sm pa tja):) trening pa to.:) Ročka gr enaprej pa nazaj...ne vem no men je fajni:) Upam, d s ekej ne zlomi al ap kej , ker rezervnih delov zihr nikjer ne dobim:)

Drugače pa ravno šibam mal na sonček, je treba izkoristit dokler je..

Lep dan!

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 11:33:19   
anja84
zdej v tem primeru lupinica ni všteta in zato je ne moreš dat na voziček. kako je pa z vozički ki imajo všteto tudi lupinico pa nimam pojma. jaz ga nisem nikol v lupinci vozila, razen v avtu, mi je tuk nerodno ko je otrok tm notr vs zvit. se mi je že v avtu smilu ker je res kr nekak čudno zvit. imam rajši košaro pa lepo leži in ni nč zvit v hrbtenici.
to da ne grejo ročke naprej in nazaj pa tud pr peg peregotu niso šle.
ko imaš otroka v košari je obrnjen proti tebi, kasnej v športnem delu pa gleda naprej in se mi zdi bolj praktično. sej ga vidiš skos okence v strehci. tako da to ni ne vem kakšen pomanjkljaj.
kolesa pa naj bi bila za makadam. a mislimo isti makedam v zagorju, ki gre proti kisovcu?

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 11:43:47   
Heilie
Ja tisti makedam ja user posted image Čeprov tam je že kr tak hud teren za voziček. Pa tud tko če kam grem, mam rajš, da grem lahko po kaki poti in ne samo po asfaltu.

Drugače pa se tud meni ne zdi, da bi ravno otroka vozil v lupinici na okrog. Edino če ti mogoče lih zaspi v avtu je praktično, če daš lupinco sam na vozička pa ga odpelješ v hišo al kej takega...ne vem user posted image Sprašujem kako je s tem v praksi user posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 11:51:07   
anja84
men tud če je zaspal v lupinci v avto, sem ga samo prestavla v košaro in je spal naprej, če se je pa predramu, je pa zaspal ko se je ritka začela trest. če je pa v avto zaspal in sva prišla domou sem ga pa z lupinco nesla v stanovanje in je bil v lupinci da se je zbudu.


(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 12:22:47   
briljantina
Dan! user posted image

Voziček bambino world se zdi ugoden glede na to, da dobiš zraven še košaro. Drugače si ne predstavljam, da ne bi imela lupinice za v avto, zato sem naročila voziček - vse v enem. user posted image  Ker lupinice same se mi zdijo pretirano drago. Jst sm sicer naročila enga za 430 eurov, maš pa ni da ni. Vse je zraven. Tko da je za pretuhtat, kaj se splača. Sicer ga še čakam, bom pa sporočila, kako bom zadovoljna.

Včeraj imela 3D, bilo super. Spola še ne vemo in tako naj ostane do januarja. user posted image  

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 12:27:47   
Heilie
briljantina lupinice so drugače tudi okrog 100€, kar skupaj še vedno pride ful ceneje user posted image Drugače jo pa jaz mogoče dobim, tako da bomo videli. Itak jo pa moraš imeti za v avto ja.

A si naročila Baby spa, ker tam je kompletek 430€?

Kje si pa bila na 3D? Jaz se bom danes v Litijo naročila user posted image

(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 12:31:00   
briljantina
Naročila sem Fenix luxa. Baby spa sem slišala bolj kritike kot hvale.

Jst sm bla pri dr. Mlinariču in je bil včeraj grozn zgovoren. user posted image  Mi ni blo treba nč komentirat zraven. user posted image  Fajn je blo no, sam mal smo bli omejen zarad spola, drugač pa same pohvale.






(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 12:43:10   
Heilie
Aha, tega mam tudi ogledanga ja :) Katero barvo si pa vzela, da ne bova imele istega  user posted image

A res kritike, kr jst pa same hvale za Baby spa slišim...sam itak odvisno kaj hočeš spet user posted image



(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 12:49:43   
anja84
no jaz mam lupinico že od prej. sva pa pri anžetu kupila peg perego, kjer je blo v ceno všteto: lupinica, košara in športni del pa mislem da sva dala za vse skupaj 400€. tako da bom zdej kupla samo športni del in košaro in mislim da je 160€ res izjemno nizka cena. tako da ko ga naročim ga pridete lahko pogledat da se boste lažje odločile, tiste ki ga še nimate.



(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 12:58:59   
malajka84
Eno vprašanje, da mal zasmetim temo.
Kako se rešit plesni? Sva v pritličnem stanovanju in mava na dveh stenah vsako leto ta problem, ampak ponavad šele pozim ven udar, letos pa...za znort! Pa mava tist ceresit kamn k pivna vodo..sej jo sam plesn je še vsejen. Ma kera kakšn fajn predlog, ki deluje kako se rešit tega sr***!!!?

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 13:02:38   
anja84
evo spet nekaj kar se tiče tud mene, ja mava midva tud plesen. sva pa v zgornjem nadstopju imava vse zunanje stene. kupila sva pa kondenzacijski aparat ki črpa vodo iz sten. morm rečt da jes dot boljše. pa prezračevat morva. druzga ti ne znam povedat. ampak nama je šele ta kondenzacijski aparat pomagu. 

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 13:23:53   
briljantina
Heilie, tistega zelenega s črno-belimi rožicami.

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 13:43:24   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: briljantina

Heilie, tistega zelenega s črno-belimi rožicami.


Aha ok user posted image Mojga favorita si mi pustila hehe..

Lepi je ful user posted image

(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 13:49:14   
briljantina
Katerga bi pa ti mela? Ja, men so kr lepi ja.

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 14:05:40   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: briljantina

Katerga bi pa ti mela? Ja, men so kr lepi ja.


Ej zdele sm začela vse modele gledat in zdej sploh ne vem več user posted image

Kako si se pa sploh lahko odločila, če jih je tolk...?
Ma meni so všeč kej v drap, drap-oranžni, zeleni...barvasti no, če so vzorčki pa sploh :))

http://www.lux4kids.si/index.php?main_page=product_info&cPath=9&products_id=9
tele so ful lepi vsi :))

(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 14:49:11   
briljantina
Heilie - Glede na to, da ne vem spola, sem se morala odločiti za nekaj nevtralnega. Sem pa rekla, da kakih turobnih barv ne bom izbirala, mam rajši živo, da bo bolj vesela zima. user posted image  Tako sem pač izbrala zelenega. Upam, da bo ok. Dobim ga čez ene 14 dni, če bo vse po sreči. Punce nekaj jamrajo, da čakajo tudi do 5 tednov ali več. user posted image  Bomo videli, jaz sem jim zabičala, da če ga ne bo v treh tednih, da bodo penaleuser posted image .  Vidva že vesta spol?


(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 14:52:52   
Heilie
user posted image

Ja na NS sva zvedela ja, sam glede na to, da tisto še ni 100%, čakam na morfologijo in 3D, da bo za zihr. Pol bomo pa vidli glede vozička. Tuhtam, da bi vseen kr nevtralnega vzela.

Drugač so pa te bolj živi pa z vzorčki tud men najbolj všeč..user posted image

(odgovor članu briljantina)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
28.10.2010 8:50:33   
anja84
dobro jutro user posted image

danes imam pregled, komaj čakam, mogoče vidim svojo user posted image . čeprav v 15 tednu ti naj nebi pripadal UZ ampak upam pa vseeno.
za voziček sva se z mojim zmenila, da ga kupiva, jupi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
28.10.2010 9:01:23   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: anja84
za voziček sva se z mojim zmenila, da ga kupiva, jupi user posted image user posted image user posted image



Superca, boš pokazala user posted image

Držim pesti da ga vidiš. Jaz nisem mela sreče po nuhalni, sam tud nikol ni bilo mojga ginekologa user posted image . Kam pa hodiš?
Sej bo že kmal morfologija, še 6 dni user posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
28.10.2010 9:16:32   
anja84
js mam dr.Fakinovo izbrano za ginekologa. ona dela tudi v Radečih ( tako kot jaz ) enkrat tedensko in se iz te službe poznamo, zato sem se pa tud odločila da pridem k njej. in za mene je ok, čeprav jo grozno kritizirajo, sam glede na to da se poznamo, se velik več zmenmo, pa velik mi pove - v tem imam prednost, k sreči.

bom pokazala vozek ja. je reku Anže da bo to njegov voziček in ne od dojenčka user posted image je tuk posrečen.

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
28.10.2010 9:19:23   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: anja84

bom pokazala vozek ja. je reku Anže da bo to njegov voziček in ne od dojenčka user posted image je tuk posrečen.



user posted image user posted image

Ga bo sprobu prej, če bo ok user posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?