|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.10.2010 8:11:18   
anja84
dzanika samo v službi mamo mir in čas user posted image
sej veš kako je to user posted image

kapesanta če imaš vse pripravljeno je pa res že čas za odhod v porodnišnico.

mene pa grozno prsi bolijo, pozna katera kaj bi pomagal, ker niti spat ne morem in še moderček me moti.

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.10.2010 8:19:13   
Heilie
..no pa dejmo kako rečt, k smo v službi user posted image  user posted image

Anja mene so en cajt za znoret bolele, pa jih nič nimam. Sm jih kr z rokam gor držala. Spala sm pa lhka samo na hrbtu pa na pol na stran takrat. Zdej se je pa umirilo in je ok, tko da ne vem kaj pomaga, sam recmo, da bo minilouser posted image

Za telovadbo je že sigurno, da je ne bouser posted image


(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.10.2010 8:26:36   
anja84
mene pa v prvi nosečnosti niso nč bolele, zdej je pa za znoret. se Anže stisne k men pa mi gre kr na jok tuk me zabolijo. res niti dotaknit se jih ne smem. upam da res kmalu mine.user posted image
heilie za telovadbo še nič ne vem. baje bojo dal zdej v ginekološke ambulante obvestilo pol bomo pa vidl, če se bo še katera opogumla in prišla telovadit.
heilie se mormo kej v živo dobit pa kakšno rečt, pa še dzaiko zraven povabmo.
kako je pa kaj s kilami pri vas? jaz mam srečo se nisem zredila še niti deke. lucky me user posted image

drugače smo pa v soboto praznoval, me imel Anže 2 roj.dan in se je najbolj harmonike razveselil, tako da hvala dzanika user posted image



(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.10.2010 8:34:41   
Heilie
hehe sem vidla slikico harmonikaša...to bo še veselje user posted image
Pa vse najboljše Anžetu !!

Ja lahko bi se dobile kak dan ja, z dzaniko vred, kr jo že tuk cajta nism vidla da bi bil ž cajt user posted image Bomo nardile plan, oz. lahko ga vi2 jst se vama pa prdružm, sej ponavad mam frej popoldneve.

Kilce pa morm rečt, da kr lepo počasi grejo gor, zdej sm mislem da na +4, s tem da se do 12 tedna nisem nč zredila user posted image
Mam srečo, glede na to, da jem pa skoos neki in sam na hrano tuhtam...obup.

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.10.2010 8:44:59   
anja84
se v Anžetovem imenu zahvaljujem. ja je že veselo, sploh ker hoče v bloku ob 7 zjutri špilat.
sam grejo počasi gor in jih boš tudi lahko dol dala. js sm se pri Anžetu zredila za 12 kg in upam da bo tokrat tud tam okrog da tehtnica ne bo kazala preveč user posted image jaz pa v prvem tromesečju nisem mela posebne želje do hrane, ni bilo nobenga apetita ker mi je blo skos slabo. zdej so se pa slabosti umirile pa jem vsega pomalem. največ pa sadja in k sreči mi sladkarije ne dišijo user posted image

no prou se bomo zmenle pa se slišimouser posted image


(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.10.2010 9:30:10   
Heilie
O kje so ti časi...meni so prve 3 mesece dišale sam zdrave stvari (sadje, zelenjava)...tud zarad slabosti. Sladko se mi je prov upiralo.

Zdaj pa ne morš verjet, bi pa jedla sam junk food, same hambiče, kebabe, pice pa še kako fajn sladico povrhu user posted image Jao jao groza no, pol mam pa skos slabo vest, k nč zdravga ne jem. Dobr sej sadje še jem, ostalo pa obup...pa skos čokolada pr rok.
Sej pravm, mam srečo, da mam dobro presnovo že tko in se mi še nč ne pozna velik na kilah.

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.10.2010 9:48:12   
anja84
no to je pol tako kot je blo pr men prvič. mi je tud kebab dišu pa pice ( bi lhka skos to jedla ).
drugače pa čokolade ne jem prav rada. mene prej kakšni bonboni al pa sladoledi premamijo.
zaradi presnove maš pa res srečo. blagor enim.




(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.10.2010 10:02:01   
anja84
malajka84 si še vedno 2v1 ali se je vajina user posted image že odločila da pride na svet?

pa še en popravek, na NS so mi PDP prestavli na 28.4.2011.

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.10.2010 11:52:52   
malajka84
Hej punce...jst sm še kr kinder jajček...na konc bo naša pupa čakala do konca....no še 9 dni do PDP...tko da...mami prav d  bo dons ponoč, kr mam trebuh že pr kolenih;) Ni tuk hudo no:)
Drgač bi mi pa pasal d do srede počaka...kr mava z mojim en opravek, no sicer mi ni treba bit poleg sam bi bla:) Bomo vidli, če ne drgač mam v četrtek CTG pa bomo vidl če je kej novga.

prsi..mene tud bolijo..so me na začetk pol je bil mir zdej pa jovo na novo, kr skeli...sam ne nonstop tko vsake tolk..

Drugač pa nič novega pr nas...pupa jemirna parkt se porita in je to to, prebava se mi je uredila za vse nazaj..prej sm bla zaprta po cel tedn, zdj sm na wcju po trikrt na dan...eh ni da ni:)

Mejte s elepo, pa dejte še kej sončka zrihtat..tole je že skor zima, pa ni še čs za zimo:)

U še neki..ma kera kakšno idejo kaj kupit babici za 70let? Je pa bl taka babica no...pošle kartico za boič pa roj dan..ene dvakrt na let se vidmo in je to to. In nimam pojma kaj kupit. Tko da ideje dobrodošle.

Lep dan vsem!



(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
25.10.2010 11:54:58   
malajka84






user posted image

KDO, OD KOD,KDAJ,....??



2010

KATIS-33LET- HRASTNIK- PDP:23.10.2010user posted image
MALAJKA84
- 25LET- HRASTNIK- 3.11.2010 user posted image
KAPESANTA- 35LET- TRBOVLJE-18.11.2010user posted image


2011
BRILJANTINA-?- TRBOVLJE- PDP:14.1.2011
HEILIE- 26LET-ZAGORJE- PDP: 9.3.2011
WOMANPOLICE
- 29LET- LITIJA- PDP:17.4.2011
ANJA84-26LET-ZAGORJE-PDP:28.4.2011
ANONIMNASAN-27LET-LITIJA-PDP:22.5.2011



user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


APRILČICA10-BENJAMIN-5.5.2010

ANJA84-ANŽE-22.10.2008

DZANIKA - JAN- 15.7.2008

                -KAJA-17.6.2010


user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
26.10.2010 12:54:51   
Heilie
Kje ste punce, spet nič glasu od nobene user posted image

malajka84 že kaj novega?

Ko bomo vse kompletne z bebicami lahko pa poleti naredimo eno srečanje, kaj pravte? user posted image

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
26.10.2010 13:03:06   
malajka84
dan punce..evo jst sm glih pogledala skoz okn pa vidm d je Mrzlca že bela...ja snegec mamo že bliz...no tud Klobuk je bel..zdej ne vem a sm res u takih routih al..:)

Drgač pa pr men nč novga no ja...na wcju skos...očitn se praznem al kuga hudiča je to, zvija me vse, trebuh trd..sam popadklu pa ni...mnde:) kaj pa vem:) to bi mnde vedla no:)

Tko da še vedno čakamo...

a katera ve za Katis?se že crkljajo?

srečanje..sm jst tud za ja d se dobimo, v TRB recimo na kakšni pjački al a sladoledu, k bojo pol že topli dnev..tko da...se bo treba zmenit:)

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
26.10.2010 13:12:56   
Heilie
Ja zima je pred vrati...zjutri je blo mrzlo ku user posted image , je pihalo prov ledeno.
Sreča, da bojo vsaj naslednji dnevi mal lepši user posted image

Za popadke pa tud jst težko rečem user posted image Ena mi je sicer enkrat rekla, da je tko to, ku bi te zvijalo, sam da še bolj boli...user posted image Sam mislem, da boš vedla, ko se kaj resnega začne, če ne ne bi tak cirkus okol poroda zganjali, če bi se ga dalo zamudit user posted image

< Sporočilo je popravil Heilie -- 26.10.2010 13:13:59 >

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
26.10.2010 13:57:31   
Renesme**
IZVIRNO SPOROČILO: malajka84

dan punce..evo jst sm glih pogledala skoz okn pa vidm d je Mrzlca že bela...ja snegec mamo že bliz...no tud Klobuk je bel..zdej ne vem a sm res u takih routih al..:)

Drgač pa pr men nč novga no ja...na wcju skos...očitn se praznem al kuga hudiča je to, zvija me vse, trebuh trd..sam popadklu pa ni...mnde:) kaj pa vem:) to bi mnde vedla no:)

ko je mene tako zvijalo, še na poti v P sem rekla, da je samo prebava, sem bila že 6cm odprta, tisto zvijanje in letanje vsak "popadek" na wc, pa so bili čisto pravi popadkiuser posted image , no klistirja res nisem rabila...

Tko da še vedno čakamo...

a katera ve za Katis?se že crkljajo?

srečanje..sm jst tud za ja d se dobimo, v TRB recimo na kakšni pjački al a sladoledu, k bojo pol že topli dnev..tko da...se bo treba zmenit:)


(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
26.10.2010 15:58:24   
anja84
Za srečanje se tudi jaz strinjam., bo super vse bebike spoznat user posted image

ja zunaj je pa res mrzlo ko user posted image .

hmm če mene vprašate kako zgledajo popadki, vam ne znam čist točno povedat. neki te zvija, sam kako pa težko rečem. zanimivo ampak resnično. 
je pa res, da sm tud jaz s popadki skos na wc hodila in se na ta način čistila, tako da skoraj nebi blo potrebnega klistirja. lahko da se tudi pri tebi telo že počasi pripravlja na porod. ko bi vsaj čim prej dočakala svojo user posted image

drugače smo pa res premalo čvekaste na tem forumu, punce kako to??

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 8:07:57   
Heilie
malajka 84 poročaj kako kaj napreduje, držimo pesti user posted image  user posted image  user posted image

anja84 premal zanimive teme imamo user posted image

Drugače pa dobro jutroooo! Dons je še mal bolj mrzl k user posted image hehe. Sem pa po 3 dneh mal bolje spala, tko da je lažje začeti dan.
Sem pa že sita službe, nič se mi ne da i bi samo lenarila, komaj čakam naslednji teden, da malo počijem user posted image



(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 9:11:51   
anja84
dobro jutro tudi iz moje strani.
jaz se pa sploh ne naspim, pa hodim hmal spat ( od 20 do 20:30 ),tako da res kmalu.
služba, o ja, js sm jo tud sita, zdle bo prou pasal bit tri dni frej, pol morm pa še do 24.2. zdržat da bom pol uživala doma.
mi je pa tuk butast na šihti, sama sem v tem laboratoriju pa mam trenutno velik dela k so ljudje bolani, pa na mesto da bi mi eno poslal da bi jo začela uvajat, da bi js vsaj mal počila, jim niti na misel ne pride. pol se bo pa na hudiču mudil. pa še to ni rečen da bomo katero dobil, pol me bojo pa še na dopustu in porodniški muril, da jim nej pridem pomagat. tku kukr j blo v prvi user posted image . glede tega pa res nimam sreče user posted image

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 9:20:42   
Heilie
O groza...tečno user posted image

Ma sej jst mam dost dela sam motivacije nobene. Pa tm do 12h še gre, pol pa samo še čakam, da bo ura 3.

Pa še neumno je, k mam pogodbo samo do decembra in še kar nič ne vem, kaj bo naprej..user posted image Bi vsaj mal prej povedali, da stvari drugač uredim...jao jao

Drugač sem pa začela malo vozičke gledat, bi rabla kak nasvet, k ste že bolj v tem...user posted image
Trenutno so mi v oči padli sledeči:
http://www.lux4kids.si/index.php?main_page=product_info&products_id=12&zenid=6f9b18254f58549ced8fcdbf088151b4
http://www.baby-spa.si/narocilo.html
http://mali-vragci.si/otroski-vozicek-bambino-world-trikolesnik-rjava-barva-p-114.html

Samo nimam pojma kaj bi kupila, samo iščem kaj malo cenejšega, ker 700€ mi je tu mačuser posted image


(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 9:34:41   
kapesanta
VOZICKI: jaz mam narocenega Baby spa, ga lako pregledas u nulo ku ga dobim. Sem pa gledala tud lux 4 kids, sam je v mariboru na ogled pa se nama ni ljubilo gor hodit. Ta 3 pa ne poznam.




_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 9:38:19   
anja84
no k sreči s tem kot ti , ko ne veš kaj bo z decembrom nimam problemov ker sem sprejeta za nedoločen čas.

midva morva tud nov vozičk kupt. pa prav tako gledam da bi kupla enga poceni, pa rada bi trikolesnika, da bo lažje vodljiv, če bom šla sama na sprehod z obema otrokoma.

prej sm mela peg perego pa sva dala za cel komplet lupinca, košara in športni del mislem da 400€.  sam ni bil za makadamski teren, js sm se pa velikrat sprehajala iz kisuca prot zagorju po makadamu in čist uničla kolesa. tako da sem se pozanimala za ceno ogrodja in pride samo ogrodje 250€ kar se mi pa zdi ogromno, če sva za cel voziček dala še 150€ več. tako da sem se odločila da grem rajši v nakup novega.

k sreči pa drugega kot nov voziček ne bova rabla, tako da bova vsaj mal pršparala. razen drobnarije, tiste pa vedno rabiš user posted image




(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 9:38:45   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: kapesanta

VOZICKI: jaz mam narocenega Baby spa, ga lako pregledas u nulo ku ga dobim. Sem pa gledala tud lux 4 kids, sam je v mariboru na ogled pa se nama ni ljubilo gor hodit. Ta 3 pa ne poznam.



V Baby spa sem se jaz zaljubila, ker so tok luštni pa še barve so mi noro dobre. Poročaj prosim, kako boš zadovoljna, da mi olajšaš odločitev user posted image

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 9:45:25   
anja84
http://mali-vragci.si/otroski-vozicek-bambino-world-trikolesnik-rjava-barva-p-114.html

tale voziček je pa zelo poceni. me zanima kje je finta te cene?

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 9:51:29   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: anja84

http://mali-vragci.si/otroski-vozicek-bambino-world-trikolesnik-rjava-barva-p-114.html

tale voziček je pa zelo poceni. me zanima kje je finta te cene?



To tudi mene zanima, ker je ful lep. Nekaj je, ker nima lupinice v kompletu, sam vseeno. Čeprav videt je vse ok, edino ne vem kje bi se ga dalo videt.
Je pa res, da če ni ne vem kira firma je že takoj ful ceneje voziček..

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 9:55:55   
anja84
ja verjetno je res finta v tem da ni ena znana znamka sam vseen. js kr tuhtam da bi ga šla naročit. kaj pa vem če bo do marca še na razpolago in če bo ista cena?

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
27.10.2010 9:56:19   
anja84
ja pa še vseen ga lahko nazaj pošlem če mi nebi bil všeč.

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?