|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.10.2010 18:37:47   
maya1505
Lidik iskrene čestitke ob rojstvu malega princa Jana, da boste le čimprej doma user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2076
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.10.2010 18:52:26   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: misk2

ja punce... vidite kako nas cas prehiteva... malemu Janu cim vec moci da cimprej zraste in osreci mamico z odhodom domov user posted image user posted image user posted image user posted image

drugace pri nas tudi sije soncek in mi mamo nekaj stvari ze opranih in zlozenih v omare.. kaj pa vas nasvet za mehcalec pri pranju cot... pravijo da nja ne bi vsaj na zacetku bil brez.. tko da sm jst te ki jih jih imma ze oprane kar brez.. kok casa pa naj bi brez? user posted image

sem pa tko vesela.. danes sem poslala vabila za baby shower ki mi ga pripravlja sestrca in je naredila vabila in sem jih poslala... a ni fajn da so ze v eni uri vse odgovorile..user posted image user posted image user posted image user posted image

se ze veselim... nas mali je danes tudi vesel... verjetno cuti da je mami dobre volje.. user posted image user posted image user posted image user posted image



Jaz sem pri prvi prala belo s praškom Senisitive, pisano z gelom Sensitive, vedno dodala zelo malo mehčalca - Lenorja, tistega, ki ima dojenčka gor, sem pa vedno prala njene cunjice posebej in najine posebej. To sem prakticirala 6 mesecev, potem pa sem postopoma začela vse normalno prat. Nikoli ni bilo nobenih alergij. Zdaj je stara 17 mesecev in nimam nobenega problema s čakanjem, da se nabere dovolj cunjic, ker perem 4 stroje njenih na teden!user posted image

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 2077
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.10.2010 9:43:51   
nadka30
jona-klara pozdrave sem poslala, te pozdravlja nazaj in pravi da bo vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2078
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.10.2010 10:08:43   
jona klara
nadka 3o- najlepša ti hvala za vse!!

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 2079
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.10.2010 10:34:07   
ManUr
Iskrene čestitke Lidik, Janu pa en kup user posted image user posted image user posted image user posted image  za čimprejšnji odhod iz porodnišnice.


Ve katera, kaj je bilo narobe za prezgodnji porod?
Kaj nameravate vse kupiti v lekarni? kakšna mazila, olja,...??


hvala.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2080
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.10.2010 10:47:52   
BabyKitty
elow punce...

Sama s pranjem ipd. ne bom kaj grozno komplicirala... tudi še pomislila nisem, da bi že začela... tist en stroj cunjic, ki jih imam za oprat imam gotov v 2 urah... iz pralnga v sušilca in mir... jih lahko opere tudi moj najdražji, ko bom v porodnišnici user posted image se mi zdi nesmiselno v omarah prašiti te zadeve... kupiti moram še praktično vse... ampak tudi pri tem bom kupila le najnujnejše, saj bodo po porodu tudi obstajale trgovine... škoda denarja za kup stvari, ki jih potem ne bomo potrebovale...

Sem se pa danes zbudila z velikim flekcom na majčki... tako da očitno se je proizvodnja mleka začela user posted image bo treba iti po prsne blazinice v trgovino user posted image

Videla sem pa prej, da ste že kupovale modrček in edino kar me je zmotilo je bilo to, da ni čisto nič bombažen tisti modrček... Vas to nič ne moti? Saj koža ne diha in potem se kaj vname...

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 2081
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.10.2010 11:59:13   
dangermouse
Lidik čestitke in veliko sreče in zdravja tebi in malemu Janu tudi od mene! Tole je bil res en tak šok, ki nas je vse malo prestrašil. Tudi mene zanima zakaj se je porod sprožil tako zgodaj, če katera ve?

Drugače pa glede pranja cotk - trenutno se pri nas tako slabo suši (zunaj prevlažno, noter se še ne kuri), da se mi zdi škoda, da bi te male cotke usmradila... bo še dovolj časa v novembru, decembru za to - upam...

Lepo se imejte souser posted image !

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2082
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.10.2010 12:42:44   
malajka84
Lidik iskrene čestitke ob rojstvu sinka Jana tudi od mene!!

(odgovor članu dangermouse)
Neposredna povezava do sporočila: 2083
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.10.2010 13:02:56   
betricija
otroška soba je končana. slikce so v albumu.

lidik še stiskamo pesti...

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 2084
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.10.2010 14:06:36   
zaljubljena23
Lidik iskrene čestitke ob rojstvu vajinega sinčka...Želim vama, da vama bodo dnevi v bolnici hitro minevaliuser posted image user posted image

betricija, luštna sobicauser posted image user posted image Midva sva tudi včeraj skupaj sestavila posteljico, da bo naša pikica imela kje spati pri babici in dedeki, pa midva sva dobila bolj udobno posteljo, tako da nama, ko bova pri meni, ne bo treba več spati na jogijih samouser posted image user posted image
Sestavljanje posteljice v domeku, kjer smo večinoma časa, pa še čaka...Previjalne še tudi nisva nabavila...Ampak zdaj ko vidim, kako je pri lidik, je zadnji cajt, da začnemo malo migat in se pripravljat


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2085
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.10.2010 16:24:15   
jona klara
betricija- prelepe slikice, soba je pa enaka kot najina razen posteljice nimamo te

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2086
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.10.2010 17:57:03   
Primavera1
Lidik, čestitke obema z Janom !user posted image user posted image user posted image
 
Sem bila totalno šokirana, ko sem tole prebrala in me je zagrabila panika, kaj vse je pri nas še potrebno pripraviti. Sem zadnja dva dni popolnoma na koncu z živci, ker nama je z mojim tast popolnoma zagrenil življenje. začela sva renovirati stanovanje, ki je je mojemu pred 10 leti na lastno pest in po svojem "okusu" izdelal tast. Moj ga je lepo prosil, naj pusti pri miru, da bo sam, ko bo čas za to (takrat je bil še samski in se ni preveč obremenjeval). Tast je stanovanje popolnoma zafušal s svojimi šušmarji (vsaka vrata so na svoji višini, radiatorji se skoraj dotikajo tal, tlaki so previsoko, stene neravne, po tleh ceneni laminat itd). Moj mu je zadnjič omenil, da bova začela rihtati in mu je odvrnil, kaj da je sploh treba rihtati, če pa je vse kot iz pravljice. Nisva hotela kupovat še nobenega pohištva, naročili smo parket, napeljali klimo in ko je tast zaslišal štemanje, je uprizoril histerični izpad na temo "moja hiša, moj denar moji žulji in podobne nebuloze. Prej pa je ves čas govoril naj si "zrihtava". Midva pa sva prepozno dojela, da on misli samo nakup poceni Dipo pohištva in kičastih zaves, saj je zanj vse "draaaaaaago", čeprav sedi na milionih in moj je njegov edini potomec, za težko pričakovanega vnuka pa se sploh ne zmeni več, odkar je izvedel, da bo punčka! Ko sva kupila voziček , lupino in isofix in je mojega vprašal po ceni (1.100 EUR), je odvrnil, da je on videl vozičke po 85 Eur!!! Vse mi je dol padlo, z mojim razmišljava o selitvi in nakupu novega stanovanja, on pa naj sam pešteva bankovce v svoji ogromni bajti. Sploh nimam moči za kakšno selitev, zato bomo počakali, da se naša princeska rodi in malo zraste. Moj me ves čas tolaži, naj se ne sekiram, ker to slabo vpliva na dojenčka in da je najvažneje, da se imava midva rada in sva si v oporo. Najbrž ima prav.....
Upam, da nisem preveč zamorila s temo, vzela sem si pauzo mes pisanjem seminarske (tudi jaz imam stare grehe s faksa, še 3 izpite , seminarska in diploma)... fajn bodite,

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2087
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.10.2010 22:27:20   
zaljubljena23
Primavera le upoštevaj nasvet tvojega dragega..Jaz se tudi zadnje čase požvižgam na vse, živim zase, svoje življenje in ob sebi imam osebo, ki jo imam rada in spoštujem, ter ona mene..In to je glavno...

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Primavera1)
Neposredna povezava do sporočila: 2088
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.10.2010 22:39:55   
obcinarka
ojla. "grešnica"...user posted image user posted image user posted image takšna kot jaz... ampak bomo že zrihtali izpite... te čist štekam, pr nas je podobno s taščo.. vse je še dobro, ma še nemške zavese jao... šestnajstkrat zakrpane, kuhinje ni treba belit-ja zakaj pa, čeprav že 10 let ni bla... pa še kadilo se je tam notri, pa itisoni+tapisoni so zakon , ja zakaj bi pa kej druzga-no to je v njenem štuku, ker midva sva uštimala po svoje in tud financirala... ne sekiraj se, vem da je lažje rečt kot nnardit to, pa vseeno.. sm pa zihr da nisi dobila izjave leta kot sm jo ja... ko smo menjali okna po celi hiši ( 22 kom, brez heca) je blo dela in vsega ufffffffffffffffffffff, sva hodla z mojim na šiht, popoldneve pucala in pucala... in res kar nekaj dni po menjavi sm jih začela pucat... joj kk sm pridna, kar jaz naj, ker ona pa ne zna .. k mamo nova okna ( verjetno se drgač pucajo)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .. še kaj??
sam nasmejim se še ob tem, res... ker.......... ni vredno..
nočko, če pa ktera kaj info o lidik.. pa javiteuser posted image

(odgovor članu Primavera1)
Neposredna povezava do sporočila: 2089
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.10.2010 8:41:08   
betricija
jutro
jaz iz laboratorija. sem dala kri za RH-. pa me je v sprejemni že ob 7h razkurila ženščina, ki je želela, da že danes dam vodo in kri, za pregled ki ga imam šele čez 17dni. bolj ko ji jaz trobezlam, da nisem dala napotnice za vodo in kri, bolj ona, da je v računalniku vneseno in da ima nalepke že sprintane...in da ne ve kaj sedaj narediti...sem ji rekla, da naj sama popravi, če se je zmotila, pol mi je dala nalepke pa rekla, da naj pridem en dan pred pregledom...joj kokoška...a je kakšna luna v bližini?ne ne ponedeljek je, pa mogoče gospa stavka..

primavera, naj te potolažim, da nisi edina s problemi. čeprav sta bila moja tast in tašča bolj razumevajoča. tast je hotel v najinem štuku eno sobo, kjer bo on pri svojih 82 letih, ko je že 20let v penziji, naredil železnico in ne vem kuga še vse...se nisva strinjala, potem je rekel, da bi on naredil v strehi (kao mansarda, ker so 4m visoki stropovi) eno sobo, pa sem mu jaz načrt narisala, da bi mu ostalo 70cm za sprehajat se po teh prostorih, pol je še malo kompliciral, pa sem jaz rekla, da greva stran delat bajto, je tašča na njega pritisnila, se je potem umiril (sedaj bi rada zaradi nonstop obiskov tašče spokala spet stran), no in potem je rekel, v redu, kar naredta, vama jaz dam 20% dnarja zraven, ker vem da nisem v zgornje nadstropje nič vložil..in je hotel dati 200.000sit. ko sva mu povedala, da bo toliko stalo samo največje okno brez rolete, se je pa zamislil, kolk bo to stalo. pol je bil pa mir. in je mir še sedaj. za njega je vse ok. še prva okna so notri, centralna se bo menjala, za njega je dobro....jah to so starejši ljudje, ki jih je težko v nekaj novejšega prepričat. so moji starši isto...samo pri naših opazam, da si prej ne upata, potem dobita lepo pojasnilo, se mal pogovorita, pa kar naredita tako kot jim rečemo...sicer pa, vprašanje kakšni bomo mi ko bomo v njihovih letih...zato sem malenkost bolj razumevajoča do starejših...poslušam, povem svoje in naredim po svoje...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 2090
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.10.2010 9:05:05   
jona klara
jutro!
betricija- a ti si že bila aktivna danes pri dr? joj kak so smešni, ko pa imaš res datum si jim pa odveč tam...samo, da si zrihtala, jaz pa imam jutri pa ne vem ali naj pokličem, da mi prestavijo zaradi prehlada, ker ne vem ali je še kaj nalezljivo, da ne okužim cele čakalnicwe nosečk tam...bom verjetn poklicala in vprašala, mojga gineka tak ni 1 mesec, tak, da ne bom nč kaj pametnega zrihtala, me pa zanima kak je kaj moj MV, ko se spomnim na lidik se kr zamislim


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2091
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.10.2010 9:10:11   
betricija
jona ti kar lepo pokliči, če misliš, da je res tako grozen prehlad...ne vem no, pregled je le pregled. jaz na tvojem mestu bi šla, se držala malce zase, če ravno ne kihaš, potem mislim, da ne boš okužila katero drugo...pa če res ni tvojega G, ti bo morda nadomestni malce pregledal kaj dogaja spodaj. sploh ko praviš, da tako malo čutiš svojega zaspančka.
btw: a je imela lidik kakšne težave od prej, ali se je to kar naenkrat zgodilo? ker mene je tudi pri srcu stisnilo, ko so me zaradi kao kratkega MV pošiljal v P.sem čisto panična.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2092
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.10.2010 9:24:42   
jona klara
betricija- lidik ni imela celo nosečnost čisto nobenih zežav, isti dan še bila v službi, ok se počutila, saj verjetno bom res šla, je pa zadnje 2 dni moj zaspanko čist mal aktivbnejši, sam še vedno ni to tako kot pri tebi....ker tako vem, da me ne bodo dali na uz, bom pa poskusila, da me dajo, ker bi ga rada vidla, da čujem, da je ok, samo težava je kadar ni mojga gineka, kar je že bilo 3 krat, me pol gleda specializant, ne prav dr. ki nima pojma, nazadnje sem ga morala še spomniti, da je pogledal izvide od krvi urina od tistega dne, pa kje se to išče v mat. kjnižici ni vedel, prejšnjič sem spraševala kaj lahko za zaprtost, tudi ni specializant vedel, da to pa za nosečniice ne ve, groza, ne vem zakaj imam sploh izbranega svojga gineka

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2093
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.10.2010 9:42:29   
rožica27
ojla,

ali gre katera danes v MŠ v porodnišnico?


(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2094
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.10.2010 10:43:49   
n a n i
Par dni me ni bilo na RR pa vidim, da imamo ze prvega decembrcka. Lidik cestitke. Malemu Janu zelim cimhitrejse pridobivanje kg, polno zdravja in da bi sli cimprej domov. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rožica27)
Neposredna povezava do sporočila: 2095
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.10.2010 11:07:59   
mag3
OJla.

A gre katera slučajno v četrtek v MŠ v P NM?

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 2096
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.10.2010 11:24:28   
ula77
pozdravljene user posted image !

Kar mal me je stisnilo tole z  Lidik,  a vem, da bo vse v redu.
Čestike za Jana mamici in očiju,  pa da bodo vsi čimprej skupaj doma! user posted image user posted image user posted image

Saj ne morem verjet, šele oktober se je začel, pa imamo prvega nestrpneža....user posted image user posted image  grem kar cunjice v stroj naložit, da bo vse redi, ko  pridemo mi na vrsto.... Sem dobila 2 veeeeeeliki škatli cunjic za pupo, za fanta so pa že oprane.....in midva ne veva kaj bo!user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa še pleskat bo treba!!

Razmišljava, da bova previjalni del kar doma naredila.....katere dim imate ve?

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2097
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.10.2010 11:43:41   
Arwenko
Ojla punce, ne lidik ni imela resnično prav nobenih težav. Ampak se zgodi. Vedite, da je takšna teža za otroka že čisto ok in da omogoča normalno preživetje, tako da če nima kakšne prirojene napake organov, ne bo z njim čisto nič narobe. To so meni povedali, ker me je čisto od šoka malo panika zgrabila - to pa ravno zato, ker sem zadnjih 5 dni delala kot budalo, od 6h-24h, cele dneve na nogah, ogromno nervoze in včeraj presrečna zaključila odlično izpeljan in uspešen dogodek. Zaradi tega mi je bilo pa še toliko manj jasno, kako se lahko to zgodi nekomu, ki se resnično pazi in ne počne nič takšnega, prav v nasprotju z mano. Tako da ja, ko sem prespala se zavedaš, da so posamezne stvari pač usojene, da tako morajo bit in tako se bodo zgodile. Nima se smisla obremenjavt s vprašaji, kaji in zakaj, tako pač je. Treba je verjet, da bo vse ok in to je največ kaj lahko naredimo zase in za svoje bebike. 

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 2098
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.10.2010 11:52:24   
Frutiq
Joj par dni ne pogladam foruma, po se toliko zgodi!!!!

Lidik in Jan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , upam, da je z obema vse OK! Bo potreba počasi narediti seznamček že rojenihuser posted image

Danes sem bila na pregledu. Je vse OK, dobila sem injekcijo za Rh-, NS 8.11.2010 in takrat mi je rekla bom imela tudi že CTG in pa zadnji UZ.

< Sporočilo je popravil Frutiq -- 4.10.2010 11:53:58 >

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2099
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.10.2010 11:53:54   
simi27
Iskrene čestitke lidik in držim pesti, da bosta z Janom čim prej doma!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?