|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke
18.9.2010 11:47:24   
ManUr
Jaz imam doma že vse od TT(flaske,dudice, set za nego, grizala, termo torbici za flaske,...user posted image ). Pravkar pa sem naročila še grelec stekleničk in sterilizator. Odlocla sem se za TT in tako sem lepo pocasi, vedno ko je bilo kaj v akciji kupovala in imam ze vse. Sicer sem za rezervo se vseeno kupila dudico od MAM in flaško, ampak to bolj za rezervo.

Tudi jaz sem ze cisto zmesana s to hrano. Tudi ce je ne kupim in da se izkaze de AM potrebujem, po katero mleko dragega poslati... user posted image user posted image

Tako zdaj pa se grem ucit, ostal mi je se en izpit in diploma. Tako da v sredo spravim se ta izpit skozi, v cetrtek pa sma ze na lovu za stvarmi katere nama se manjkajo v Avstriji. V petek pa na morje. Upam da bo tam lepse vreme...

Ce se bo se kaksen soncni zarek pojavil, bi se lahko sle martinckat kam na kako teraso in cvekat, da se spoznamo... :).


LP

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Štajerske nosečke
18.9.2010 12:36:53   
zaljubljena23
ManUR, ti si pa pridna s temi nakupi..Mi nimamo kaj veliko še..Par cotik, ležalnik, vrtiljak, posteljico, jogi in posteljnino..To je pa touser posted image Sem rekla, da bom te drobnarije v novembru nabavljala..Hja, če pa ti evri tak letijo...Sva se lotila še prenov, pa grejo samo še za to...Bi pasal zdaj kakšen zadetek na lotuuser posted image user posted image user posted image

Glede mleka pa še tudi sama nisem odločena...Se bom morala lotiti raziskovanja po netu :)

Prijetno učenje..Držim pesti, da ti pred rojstvom uspe čimveč narediti, da boš potem lahko uživala


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Štajerske nosečke
19.9.2010 13:54:55   
mami41
IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23

ManUR, ti si pa pridna s temi nakupi..Mi nimamo kaj veliko še..Par cotik, ležalnik, vrtiljak, posteljico, jogi in posteljnino..To je pa touser posted image Sem rekla, da bom te drobnarije v novembru nabavljala..Hja, če pa ti evri tak letijo...Sva se lotila še prenov, pa grejo samo še za to...Bi pasal zdaj kakšen zadetek na lotuuser posted image user posted image user posted image

Glede mleka pa še tudi sama nisem odločena...Se bom morala lotiti raziskovanja po netu :)
pozdravljena ... vidim da ste že vse v akciji nabave otroških oblačilc ... in imate novo temo - mleko , jaz sem bila pred 8 leti zelo zadovoljna z mlekom HIPP...in tud sedaj ... no ko nam bo uspelo seveda bomo uporabljali Hipp -ove izdelke ..sedaj gremo v tretji krog ...upam da nam bo počasi uspelo ... lep pozdrav vsem ... jaz sem v službi do 19h

Prijetno učenje..Držim pesti, da ti pred rojstvom uspe čimveč narediti, da boš potem lahko uživala


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Štajerske nosečke
19.9.2010 19:02:23   
zaljubljena23
mami, hvala za info glede adaptiranega mleka...

Pa popravek na zgornji post..Sem dobila danes na posodo pet velikih škatel cotuser posted image user posted image se moram lotiti sortiranja in gledanja kaj bo prišlo v poštev..Pa seveda upati, da kmalu izvemo spol, da bomo lažje sortirati..Ker sem dobila cotike tako za punčko kot fantka...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu mami41)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Štajerske nosečke
20.9.2010 9:18:06   
talika81
punce, kak ste nekatere že pridne ... jaz nimam še nič nabavljenega, kar se tiče flašk in teh stvari. s tem se bom ubadala novembra, ko bom doma in bom imela več časa.
zdaj pa itak morma še stanovanje do konca zrihtat, da se lahka čez en mesec seliva ...

zaljubljena, user posted image   user posted image   user posted image  glede cotk. jaz sem jih tudi že nakaj dobila, nekaj jih pa še pričakujem. tako da bom tudi glede tega nekaj prišparala. je kar fajn, da majo kolegice že otroke in da so že malo večji, a ne? user posted image

upam, da ni katera preveč plavala ta vikend. pri nas je bla situacija vredu. ni bilo neke panike.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Štajerske nosečke
20.9.2010 9:28:54   
zaljubljena23
ManUr, kje si ti zasledila, da je bil ta vikend sejem? Namreč jaz sem včeraj malo brskala po netu in naj bi bil komaj oktobrauser posted image

Talika, hja..Je fajn ja, da se najde nekdo s cotikami..Edino moti me tole, da jih bom morala vrniti, saj bodo imeli še enega družinskega člana...Ampak bo že..Itak sem rekla, da kakšne stvari še bo potrebno nabavit, kar se cotik tiče, predvsem za dušico..Te malenkosti kot so flaške in podobne stvari pa bomo tudi mi bolj proti koncu nabavljaliuser posted image Hja, jutri pa pregled pri mojem G..Me je že kar malo strah, kaj bo rekel...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Štajerske nosečke
20.9.2010 9:31:02   
Rosi*
IZVIRNO SPOROČILO: talika81

punce, kak ste nekatere že pridne ... jaz nimam še nič nabavljenega, kar se tiče flašk in teh stvari. s tem se bom ubadala novembra, ko bom doma in bom imela več časa.
zdaj pa itak morma še stanovanje do konca zrihtat, da se lahka čez en mesec seliva ...



talika81 jaz sem še ena, ki še nimam čisto nič pripravljeno. Cotike so še v škatlah, vse je še treba presortirati, oprati... pumpico za prsi še moram nazaj dobiti. Flašk en bom nabavljala, bom počakala, da vidim kako bo.

Tudi pri nas je v načrtu selitev. Mogoče celo že naslednji teden. user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Štajerske nosečke
20.9.2010 10:11:03   
zaljubljena23
ManUR, našla nove barve..Za vse, ki nameravate kupiti voziček od PP, novi katalog je zunaj http://it.pegperego.com/primainfanzia-sito/download-cataloghi/

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Štajerske nosečke
20.9.2010 10:44:36   
talika81
no, vidim, da res nisem edina, ki še ne prirpavlja stvari ... niti ne utegnem. pa sej je še čas. seveda bom tudi jaz kaj kupila, tako tko si rekla, za dušo in tudi zato, ker bom rabla.
ravno zadnjič sem v izložbi v eni trgovini z otroškimi cotami videla en ful, ful lep kompletek. in sem si rekla, da ga bom kupila, da ga bom imela za odhod iz porodnišnice. pa še drag ni. tako da si ga moram nabavit, predno neham delat.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Štajerske nosečke
20.9.2010 16:22:47   
mami41
mami tukaj vidim da kar lepo napredujete vse ki pričakujete v kratkem i vse tiste ki ste na vrsti za Rim malo kasneje ... mi gremo v tretji krog ... tako da .... v sredo imam ginekologinjo da vidim kako bo naprej .... upam da nam bo uspelo ...sedaj sploh ne vem več kdaj bi naj bili plodni dnevi ker imam čist zmešano glede na to kdaj bi naj dobila M ... prejšnja je bila 23.8. sedaj pa spet 17.9. .... sej bomo videli kako bo .... javim .. delamo ne glede na to kakšni dnevi so ...plodni ali neplodni .... upam da nama čimprej uspe .... lep dan še naprej .... danes grem v nočno ...in cel teden bo tako

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Štajerske nosečke
20.9.2010 21:49:02   
ManUr
mami: držim pesti, da uspe... samo pozitivno in optimistično, pa bo.

Jaz pa sem bila danes na 3D,4D pri Dr. Rosiču in povem vam, vreden je tega denarja in vredno je, da si to privoscite. Sicer storite to prej kot sem jaz, nekje med 22-25tednom, takrat je se veliko plodovnice in se 3d lepse vidi.
Še enkrat je potrjeno da bo user posted image  in to s temi besedami: Definitivno bo punčka. Vidite obe sramni ustnici in sečnico.
V začetku 29.tedna je težka je 1300g, velika 32cm, nogico ima dolgo 6 cm user posted image , srcek in prekati delujejo dobro, utrip 157, pa celi čas mu je to ultrazvocno sondo z nogicami tiscala ven. Se zdaj je jezna na mene, ker jo je neki tuji stric pol ure nerviral in motil ko je ona hotela ajat. Zdaj pa mi ne da mira, brca me pod rebra ze celi cas, ko sem na racunalniku user posted image .
Vse skupaj tudi zapeče na cd, da ga lahko doma gledate. cel pol urni pregled. Cena 50eur.

Za nagrado sem sla kupit, tople žabice, več barvne, pa mehko odejico, plis vreco za nogice... Mislim da ne rabim razlagat v kakih barvah :).
Se jutrisnji dan prezivim za knjigami, v sredo izpit, potem pa na morje za podaljsan vikend. Sem si v Zadru nagledala postljico,posteljnino, nastavek za previjalno,... Upam da vse dobim. Sem se odlocila da nebom mela Lip Poljčane, ker sem razočarana, da se ne da stranica dvigat in spuscat pri dimenzijah 140x70.

Bi hodila katera na telovadbo v nosečnosti ali pa pilates na Ptuj?


Lepo bodite.


Manja

(odgovor članu mami41)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Štajerske nosečke
21.9.2010 0:37:02   
mami41
IZVIRNO SPOROČILO: ManUr

mami: držim pesti, da uspe... samo pozitivno in optimistično, pa bo.

Jaz pa sem bila danes na 3D,4D pri Dr. Rosiču in povem vam, vreden je tega denarja in vredno je, da si to privoscite. Sicer storite to prej kot sem jaz, nekje med 22-25tednom, takrat je se veliko plodovnice in se 3d lepse vidi.
Še enkrat je potrjeno da bo user posted image  in to s temi besedami: Definitivno bo punčka. Vidite obe sramni ustnici in sečnico.
V začetku 29.tedna je težka je 1300g, velika 32cm, nogico ima dolgo 6 cm user posted image , srcek in prekati delujejo dobro, utrip 157, pa celi čas mu je to ultrazvocno sondo z nogicami tiscala ven. Se zdaj je jezna na mene, ker jo je neki tuji stric pol ure nerviral in motil ko je ona hotela ajat. Zdaj pa mi ne da mira, brca me pod rebra ze celi cas, ko sem na racunalniku user posted image .
Vse skupaj tudi zapeče na cd, da ga lahko doma gledate. cel pol urni pregled. Cena 50eur.

Za nagrado sem sla kupit, tople žabice, več barvne, pa mehko odejico, plis vreco za nogice... Mislim da ne rabim razlagat v kakih barvah :).
Se jutrisnji dan prezivim za knjigami, v sredo izpit, potem pa na morje za podaljsan vikend. Sem si v Zadru nagledala postljico,posteljnino, nastavek za previjalno,... Upam da vse dobim. Sem se odlocila da nebom mela Lip Poljčane, ker sem razočarana, da se ne da stranica dvigat in spuscat pri dimenzijah 140x70.

Bi hodila katera na telovadbo v nosečnosti ali pa pilates na Ptuj?


Lepo bodite.


Manja

hvala za spodbudne besede ... normalno pozitvno gremo naprej.... lepo noč vsem nosečkam... mi fejst delamo(v službi mislim)

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Štajerske nosečke
21.9.2010 14:46:02   
zaljubljena23
ManUr super za uspešen 3Duser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa danes imela pregled...Vglavnem vse je ok..Vse štima tako kot bi moralo..G mi je naredil UZ, ponovil meritve, ki štimajo tednom N..Težki smo že približno kg...MV je dolg 30 mm, zaenkrat nič posebnega...Glavica je res malo nizko, ampak dokler je z MV vse ok, tudi tukaj ni panike...Tako, da se očitno stanje pri MV ne slabša, da ni tako kritično...Za spol pa se itak pozabila vprašat, ker se mi je motalo vse druga po glavi..Tako, da sem se že nekako sprijaznila, da ne bomo zvedeli do konca..Tisti namig pa sem tudi že odklopila...Vglavnem morala sem še dati vodo, sestra mi je 2x merila pritisk, ker je bil danes po dveh mesecih normalen user posted image user posted image , se vidi, da je bilo zgodaj in me še noben ni razjeziluser posted image user posted image ...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu mami41)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Štajerske nosečke
21.9.2010 19:53:50   
D0aisy
Zaljubljena23- me veseli, da je vse bp
ManUr- čestitam za 3D, verjamem da si uživala.

Jaz sem se pa danes spravila na pranje vozička, bi rada izkoristila te lepe dni, vprašanje kdaj bo spet takšen sonček. Gnezditev se je pričela...

Se bo katera izmed vas odločila za zasebno shrambo matičnih celic, midva se bova skoraj sigurno odločila, zdaj zbirava ponudnika, imate kaj izkušen?

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Štajerske nosečke
21.9.2010 19:58:24   
zaljubljena23
D0aisy, midva ne...Razmišljava samo o javni shrambi...

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Štajerske nosečke
22.9.2010 10:29:44   
talika81
zaljubljena, user posted image   user posted image   user posted image  za uspešen pregled.

mene tudi v ponedeljek čaka ponovni pregled pri svoji G. upam, da bo vse vredu. glede na to, kako moje user posted image  telovadi, je po moje vse v najlepšem redu.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Štajerske nosečke
22.9.2010 16:00:28   
mami41
mami spet tukaj .....dans sem bila pri Gin.... je rekla da naj še 3 mesece spontano poskusiva .če pa do decembra ne bo nič ...potem dobiva pomoč.... upam , da bo prej kaj novega ... vas spremljam naprej ...lep dan ... ta teden delam ponoči tak da se doma nič ne dogaja...papa

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Štajerske nosečke
24.9.2010 9:42:43   
talika81
hvalabogu, da je petek, punce moje. jaz sem tolk zaspana, da sem ko zombi tule v službi. zadnji cajt, da se tale polna luna umakne.

kako ste mi kaj drugače?

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu mami41)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Štajerske nosečke
24.9.2010 15:05:17   
baby1978
Hello, tudi mene ta polna luna utruja, bi samo spala.Danes sem naročila posteljico pri lip poljčane. DRugače pa razen , da me non-stop peče zgaga, kljub donatu, smo živahni in OK.
Hrambo celic- sva se odločila, da ne bova dala, saj nimamo v družini ninakršnih resnih obolenj.....

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Štajerske nosečke
26.9.2010 10:16:46   
talika81
baby, najin user posted image je tudi zelo, zelo aktiven. me včasih prav zaboli, ko brcne. imam medenično vstavo, tako da bolj spodnji del trpi. upam, da se bo obrnil, da bomo imeli potem pravi položaj. user posted image
sem pa včeraj rekla mojmo, naj da roko na trebuh in da bo videl, kako je user posted image aktiven. pa se je user posted image umiril. ni hotel brcat. takoj pa ko je umaknil roko, pa je spet veselo začel. ni mu hotel še dati tega veselja.
pa je pol moj rekel, da nič hudega, da bo pa kasnej še poskusil. user posted image

jaz moram pa samo nabavit jogi za konderbett. sam ne vem kakega. kakšnega boste ve nabavle? sem že mnalo gledala, pa ne vem, kateri bi bil najbolj ustrezen.

jaz grem v petek mal v Ikeo poglegdat. na netu sem videla eno zelo lepo omaro za otroško sobo, katero bi lahko imela za cunjicel. pa še pretirano draga ni. jogijev žal nim ajo mojuh dimenzij 8imam malo manjši kinderbett). tako da trega bom morala pri nas nekje kupit.




_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Štajerske nosečke
26.9.2010 11:05:47   
zaljubljena23
talika, pol imaš ti tudi takšnega nagajivčka kot jaz..Naš škratek se tudi umiri, ko moj da roko gor...
Kar se pa tiče jogija, sva midva vzela kar tistega v lelercu, ki je bil pred kratkim v akciji, polnjenega s peno...

< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 26.9.2010 11:06:14 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Štajerske nosečke
26.9.2010 11:36:40   
baby1978
hello...
talika- glede joggija, sva najprej mislila vzet Dormeo, pa je zdravnik rekel, da je bolje, če vzameva raje antialergijskega, dormeota, še ne rabi, šele po 3 letu starosti, rabio naši otročički ortopedski joggi.Sva našla nekaj v bejbi centru....Omaro sva pa tudi midva našla v Ikei, majo ful lepe in praktične.
Najin user posted image pa kr brca in brca, ga roka na trebuščku sploh ne ovira, včasih ko moj dragi še kaj reče, začne še bolj brcat...komaj čakava, da ga stisneva.
Aja, če bo katera kupovala voziček preko sonček si. naj mi na zs pošlje naslov, ji pošljem kupon za 20 €.

Kje pa ste kupile odejice in posteljnino in kakšen pojšterček rabi dojenček.....?????

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Štajerske nosečke
26.9.2010 14:06:06   
zaljubljena23
Baby, jaz sem nazadnje vzela v intersparu en komplet (obroba, odejica, vzglavnik, rjuha, prevleki za odejo in vzglavnik)..je pa prišel 50 evrotov... Drugače pa imajo full poceni posteljnino tudi na http://www.galeb.eu

Kar se pa tiče vzglavnika, ga na začetku ne potrebuje...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Štajerske nosečke
26.9.2010 18:54:26   
mami41

IZVIRNO SPOROČILO: baby1978

hello...
talika- glede joggija, sva najprej mislila vzet Dormeo, pa je zdravnik rekel, da je bolje, če vzameva raje antialergijskega, dormeota, še ne rabi, šele po 3 letu starosti, rabio naši otročički ortopedski joggi.Sva našla nekaj v bejbi centru....Omaro sva pa tudi midva našla v Ikei, majo ful lepe in praktične.
Najin user posted image pa kr brca in brca, ga roka na trebuščku sploh ne ovira, včasih ko moj dragi še kaj reče, začne še bolj brcat...komaj čakava, da ga stisneva.
Aja, če bo katera kupovala voziček preko sonček si. naj mi na zs pošlje naslov, ji pošljem kupon za 20 €.

Kje pa ste kupile odejice in posteljnino in kakšen pojšterček rabi dojenček.....?????
pozdravljena ...jaz ki sem prihetivela in sem nakupovala prehitro sem nakupila posteljnino in odejico ter rjuhe in vzglavnik vse v IKEI ...posteljnino (za posteljico120x60) dobiš že za 10 evrov ..pa je zelo lepa .... jaz jo imam doma .... ker enkrat nam bo že ratalo ....P:S moram pa vam povedat da se moj dragi od danes dalje seli ....sem zelo happy....



(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Štajerske nosečke
27.9.2010 9:19:18   
talika81
baby, sej jaz sem gledala tudi te antibakterijske. in moram še mal pogledat po netu. pa tud v petek v Ikei, da vidim, kaj kaj majo.
posteljnino si bom jaz nabavla pri moji kolegici, ki s temi stvarmi opremlja te otroške trgovine. prav tako previjalno podlogo in še kake drugea stvari.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu mami41)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?