|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke
15.9.2010 7:21:49   
D0aisy
Oj!

Danes sem slabo spala, očitno imama SNN (sindrom nemirnih nog), nič mi več ne paše pa še 2,5 meseca do konca jaoo...

Zaljubljena23 in ManUr tudi jaz nisem šla na 3D, se mi ne zdi tako pomembno, poleg tega pa je cena čisto pretirana. Se bova raje odločla za shrambo izvornih celic.

Danes pa še zadnjič službeno v Lj.user posted image

Želim vaš še en takšen dan, kot je bil včerajšni.


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Štajerske nosečke
15.9.2010 8:44:59   
talika81
ma, jaz že tud kar nekaj časa slabo spim. non stop se zbujam ponoči in nimam tistega ta pravega spanca.

jaz tudi ne bom šla na 3D. sej bomo meli čas se še orng spoznat.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Štajerske nosečke
15.9.2010 17:46:57   
ManUr
tsanika: v katerem tednu pa si imela 3D?

Jaz sem bila do zdaj odlocena da ne grem, ampak sem dobila za obletnico vceraj zraven ogromnega sopka roz in romanticne vecerje se pregled 3D user posted image . Se mi je skrita zelja vseeno uresnicla. Tako da se ju3 narocam. Cena pa je 50 eur na Ptuju. Da vidimo, ce nama se tukaj potrdijo user posted image .

Danes sem ravno preverjala kaj od oblacilc nama se manjka in sem ugotovila da le se 2xzabe, 3x mehki pajac 62. Ostalo imava vse. Naslednji teden pred odhodom na vnovicni dopust oropama le se avstrijske trgovine in tako se vecji nakupi koncajo.

Kako mi dnevi hitro minevajo, upam da se tiste crnoglede napovedi glede vremena ne uresnicijo in da bo se vsaj ju3 lepo vreme.

kako ste kaj? kak se pocutite?
Nameravate tudi ve prati s tekocim pralnim praskom sensitive in brezbarvnim nearomatiziranim kisom za vlaganje? Ima katera se kaksno idejo?

LP

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Štajerske nosečke
15.9.2010 18:26:52   
zaljubljena23
ManUr user posted image user posted image ..Pol se boš le nagledala na 3D-ju...

Hja, glede pranja pa tudi jaz razmišljam v tej smeri s kisom..Moram še malo preštudirati


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Štajerske nosečke
15.9.2010 18:42:37   
Lun1ca
tsanika dans ti je pa uspelo prit na telovadbo ne? no mislim, da bi tisto lahko bla ti user posted image

pranje bo moje ostalo takšno kot je. Jaz perem s tekočim arielom za barvno perilo in bom še naprej. Le da za dojenčkove cotike ne bom uporablja mehčalca, ampak sušilni stroj. Ker ga že pač mam, ga bomo pa še te pač zalaufali user posted image So pa že z uporabo Calgona cote mehkejše, ker je voda mehkejša. Jaz npr. perem brisače in kuhinjske krpe vse brez mehčalca in so čisto lepo mehke, pa še pivnajo bolj. Pa jih tudi v sušilca ne dajem.

Da se mal pohvalim - mi2 z mojim pa sma včeraj kupla voziček. Čist tak nepričakovano in ja res že precej hitro. Ampak sma dobla super voziček za 70€ user posted image Komplet košara in športni del, dodatna preobleka za mrzle dni, dežniček, pregrinjalo za dež in eno proti mrčesu in dežniček in svašta.. ima fajn velika kolesa, in amortizerčke tak da je super za vozit po makedamu. Pa še 4 kolesa ima, tak kot sm želela. Temno siva - oranžna kombinacija, tak da je tudi kr nevtralen. Aja pa torba še in tudi zložit se da fajn. Edino lupinice ni. No skratka super voziček user posted image Je pa mal ceneje zato, ker je pač rabljen, ampak ne več kot 7 mescov. In že v osnovi je bil poceni, ker pač ni kupljen v sloveniji oz. pri nam se ga sploh ne da dobit. Pa še mal popusta, ker smo kolegi pa je to to user posted image
Skratka zadovoljna sma z nakupom.


_____________________________

Najin ♥ prišel 25.3.2011

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Štajerske nosečke
15.9.2010 19:58:57   
zaljubljena23
lun1ca super za nabavo vozičkauser posted image user posted image user posted image Mi pa ga še kar nimamo..še vedno vztrajamo, da pridejo ven nove barveuser posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Štajerske nosečke
15.9.2010 21:44:05   
maa2010

IZVIRNO SPOROČILO: ManUr

kako ste kaj? kak se pocutite?
Nameravate tudi ve prati s tekocim pralnim praskom sensitive in brezbarvnim nearomatiziranim kisom za vlaganje? Ima katera se kaksno idejo?

LP


super darilo user posted image in presenecenje!

Pranje - Jaz bom prala z normalnim praskom in kisom, kot predlagano :) Druga ideja bi bili pralni orescki in kasneje par kapljic etericnega olja, ampak kis baje fajn desinficira :)

Pocutje - mislim, da je moje primerno tednom 33t in predvsem temu ali sem dobro spala ali ne user posted image

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Štajerske nosečke
15.9.2010 21:48:33   
maa2010
lun1ca
super za vozicek user posted image user posted image user posted image

Jaz sem danes ugotavljala kje naj mojega najugodneje kupim user posted image in sedaj je to ze cel projekt user posted image . Skratka, bo ga pa treba kmalu kje narociti ker imajo ponekod kar 6 tednov cakalno dobo user posted image

Telovadba v MB a mi lahko katera pove KDAJ (dan, ura) je sedaj telovadba v Fitnes Forma na Studencih, ker sem v ponedeljek klicala in dobila nekoga, ki zal ni imel prav pojma...

Uzivajte user posted image , grem dalje polezevat!

(odgovor članu maa2010)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Štajerske nosečke
16.9.2010 6:48:59   
Lun1ca
Jaz hodim v BodiFit na studence in imamo ob pon in sre ob 16:30. Za fitnes formo pa ne vem.


_____________________________

Najin ♥ prišel 25.3.2011

(odgovor članu maa2010)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Štajerske nosečke
16.9.2010 8:04:57   
maa2010
IZVIRNO SPOROČILO: Lun1ca

Jaz hodim v BodiFit na studence in imamo ob pon in sre ob 16:30. Za fitnes formo pa ne vem.



hvala za odgovor user posted image
... a ni BodiFit drustvo in ima prostore v sklopu tega fitnesa? No, vsaj tocno uro vem sedaj :)

< Sporočilo je popravil maa2010 -- 16.9.2010 8:05:39 >

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Štajerske nosečke
16.9.2010 8:14:37   
tsanika35
ManUr Jaz sem bila na 3D zadnji dan 30 tedna. Mislim, da ti bo všeč, kljub temu, da ni tako kot v revijah. Ko vidiš obrazek... Se je pa spol pri nama full dobro videl, ne moreš zgrešiti, da je pubec!
Lun1ca Ja! Saj me je težko zgrešiti v vsej tej okroglini. Ti pa si bila za mano? Moram reči, da me danes nič ne boli, čeprav sem včeraj kar malo težko delala določene vaje. Je buši kar napoti. Se vidimo naslednjo sredo, pa bomo še mal čvekale. user posted image  za nakup vozička.
Pranje Pred letom sem tudi jaz uporabljala alkoholni kis namesto mehčalca,zdaj pa perem samo s pralnimi kroglami.  Fleke pa predhodno zdrgnem . Pri belih stvareh dodam tretjino tekočega praška. Perilo je čisto, le vonja nima. Se navadiš. Tako, da nič ne draži naše kože, pa še ekološko je.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Štajerske nosečke
16.9.2010 8:23:01   
tsanika35
maa2010 Ja tudi jaz mislim, da je to eno in isto.
Še nekaj glede pranja- S pralnimi oreščki je malo problem prati belo perilo, ker ne more biti nikoli čisto belo. Kadar pa uporabljaš kis, pa le ta mehča perilo in vodo, tako, da ne potrebuješ več Calgona.

(odgovor članu tsanika35)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Štajerske nosečke
16.9.2010 9:28:01   
suziflo
hojla punce..kako kaj?


Prosim za inf. in sicer koliko ste plačale 3d preizskavo pri pelkičevi??

zanima me tudi pri kom ste plačale 50 eur za 3d in prosim za tel. št....

Hvala:))

(odgovor članu tsanika35)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Štajerske nosečke
16.9.2010 10:14:56   
talika81
tsanika, pa so te pralne krogle tako vredu, kot to reklamirajo? malo sem skeptična glede tega, zato želim še kako mnenje uporabnice teh krogel.

a tudi npr. balsam mehčalca ne smeš uporabljati? verjetno ne za otroške cunje, a ne? no, sej bomo že zdržali.

za kis sem tudi slišala, da je vredu za uporabo. samo kakšen kis uporabljate?

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu suziflo)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Štajerske nosečke
16.9.2010 10:55:34   
baby1978
Tudi jaz sem se odločila da na 3D ne bom šla, saj sem svojega user posted image že večkrat na 3D videla, pri ginekologu. Glede pranja še nisem nekako razmišljala, verjetno bom kupila prašek za dojenčke in mehčalec za dojenčke. 

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Štajerske nosečke
16.9.2010 11:31:10   
maa2010

IZVIRNO SPOROČILO: baby1978

Tudi jaz sem se odločila da na 3D ne bom šla, saj sem svojega user posted image že večkrat na 3D videla, pri ginekologu. Glede pranja še nisem nekako razmišljala, verjetno bom kupila prašek za dojenčke in mehčalec za dojenčke. 


Baby 1978 nam je pediatrinja odsvetovala mehcalec za dojencke oz. vse kar pride v stik z njegovo kozo. Namesto tega bi naj uporabljali tale brezbarvni 100% alkoholni kis za vlaganje.

Jaz se imam 1kg pralnih oresckov doma in mogoce bom kaksne bodye z tem dala prat user posted image

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Štajerske nosečke
16.9.2010 12:04:22   
tsanika35
talika81 Jaz moram reči, da sem zelo zadovoljna. Perilo je oprano, kar je tudi namen, a ne? Glede dišav, pa takole; večina jih je narejena na osnovi naftnih derivatov, kar razen da lepo diši, samo škoduje. Če te moti vonj (oz. to da ga ni) po pranju s kroglicami, je pa še vedno bolje od mehčalca, da uporabiš malo tekočega praška. Pri nas v službi so si ženske masovno nabavile kroglice za pranje in so vse zadovoljne. Sem pa jaz pri prvih dveh otrocih tudi še uporabljala tekoči prašek in malo mehčalca, pa ni bilo nič narobe!

(odgovor članu maa2010)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Štajerske nosečke
16.9.2010 17:37:06   
zaljubljena23
Evo mene...Sem imela danes kontrolo v P v MB-ju in HB, da me več ne vidijouser posted image user posted image Načakala sva se ko nekakšna butca, vmes si je zdravnica privoščila še malico...Uro sva imela ob 11, ven iz bolnice pa sva prišla pol dveh user posted image
UZ, je bil danes sicer malo bolje narejen...Je bila bolj besedno navdarjena kot zadnjič...Srček, trebušček, ledvičke,...vse štima tako kot mora...Je vse ok...Težki smo že 825g in obrnjeni na glavico...Nama je tako lepo mahala, da se moj zeza, da je G kazala sredinski prst, ker je mamico pustila tako dolgo čakatuser posted image user posted image user posted image Vglavnem vse mere štimajo tednom N, edino glavica nas spet jezi...Moj G jo je zadnjič zmeril 56mm, tale danes pa samo 57mm, sicer je dejala, da jo bo zelo težko zmerila, ker je glavica full nizko user posted image ...Me je vprašala, če me kaj dol tišči, ampak me ne, razen takrat, ko res pretiravam in ne počivam...Aja, MV pa mi ni hotela zmerit, je rekla kakršen je, je user posted image user posted image Mam pa v torek svojega G, tako da bomo videli kako naprej..Kaj tale nizko ležeča glavica pomeni, ona mi ni znala odgovoriti na tole vprašanje user posted image ..Aja, vprašala sem še za spol, je šla gledat, pa se žal ni videlo....

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu tsanika35)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Štajerske nosečke
17.9.2010 11:47:20   
talika81
sam to pa čudno, da ti ni hotla izmerit MV. ker kaj če se je še skrajšal?

ne bi strašila, ampak najini kolegici so naredili cerklažo, ker so ji pred 14 dnevi na morfologiji ugotovili, da se ji je MV skrajšal in to zelo, zelo. tako da bo verjetno morala v bolnici preležati do konca user posted image . no, lahko, da bo šla domov in bo imela doma obvezno počivanje in ležanje. samo zanekrat je v bolnici.

in mislim, da bi ti morali zmeriti MV, da se vidi, kako in kaj.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Štajerske nosečke
17.9.2010 12:58:48   
zaljubljena23
Talika...se popolnoma strinjam s teboj..Da je bila to njena 'dobsedno' dolžnost, konec koncev je na napotnici napisano, kaj je potrebno narediti...Ampak kot sem že zadnjič rekla, ne vem zakaj je ne pošljejo nekam v pokoj..Ker se dobesedno vidi pri tej ženski, da ji ni za delat večuser posted image

Glede krajšanja MV pa me sploh ne strašiš..Vem kakšne so posledice...Zato bi se tudi to moralo zdaj pogosteje spremljat in moj G me zaradi MB-ja ni naročil prej na kontrolo, ker bi morali tudi to oni opraviti..Drugače pa mi je rekel, da bom zdaj malo pogosteje hodila na kontrole...Komaj čakam na torek, da vidimo kaj in kaj


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Štajerske nosečke
17.9.2010 15:35:36   
Nina 30
pozdravček evo mene danes iz morfologije vse je ok,imeli bomo fantka,edino nad zdravnico sem ful razičarana ful redko besedna ,se mi zdi da ji je blo vse teško odgovorit,tak,da edino to me je zmotlo,no v glavnem da je vse ok

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Štajerske nosečke
17.9.2010 19:56:34   
zaljubljena23
Nina, čestitke za fantičauser posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Nina 30)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Štajerske nosečke
17.9.2010 21:42:11   
ManUr
zaljubljena: Ta vikend je sejem oz. ju3. Tako da bodo v pon. ze vedeli povedat kaksne bodo barve. Ce bos klicala mi sporoci, da vidim ce sem prehitro kupila GT3 in bo prisla nova zelena barva user posted image . samo to me zanima:).

suziflo: Jaz grem v ponedeljek na 3D k Dr.Rosič na Ptuju zraven term. st: 02 788 52 00. Narocajo med 13.00 in 15.00. stane 50 eur, dobis cd, nekje pol ure si noter, vse razlozi. Jaz grem ker je cena zmerna. Pelkiceva pa ma mislim da 80eur. Baje mi ne bo zal da grem, kolegica je bila prejsni teden, ga je tudi pohvalla.

Kako pa ve razmisljate glede znamk flask in dudic, boste kupile adaptirano mleko(katero), pa sterilizator ali tekocino ?? :). Se vidi, da gre cas hitro in ce sem bila prej cisto na izi, zdaj ze precej razmisljam kako in kaj... user posted image user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Štajerske nosečke
17.9.2010 22:05:15   
Nina 30
ja baje je ta dr.zelo vredu kolegice moje ga ful hvalijo,jaz sicer nebom šla ker tud pri prvi nosečnosti nisem se bom pustla presenetituser posted image

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Štajerske nosečke
18.9.2010 7:59:13   
zaljubljena23
Manur, hvala za info glede barv..Bom se drugi teden pozanimala pa javimuser posted image

Flaške...V mislih imam vse od TT...Glede mleka, pa sem odločena, da ga naprej ne bom kupovala, se tole da hitro kupit, če bi imela s svojim probleme..Edino malo sem še zbegana kakšnega naj nabavim, če bi ga slučajno morala...
Sterilizatorja, tudi ne bova kupovala... Vsaj na začetku ne...Če bo najina pikica dojena, potem flašk itak ne bomo rabili..Moje mnenje spet ena takšna stvari, ki se ne potrebuje nujno, sploh na začetku ne...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Nina 30)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?