|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 10:05:41   
M&A
Pika84 čestitam! user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 2726
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 10:28:19   
mamamajča
jana84, še dobro, da nam delaš seznam, da vidim, da je 23. v četrtek, sicer bi se v petek odpravila na pregleduser posted image HUDO!

(odgovor članu M&A)
Neposredna povezava do sporočila: 2727
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 10:30:58   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: nika1


Ja mene pa je včeraj čisto zvilo, cel dan mi je otrdeval trebuh, kaj pa vem ali so bili to lažni ali redni popadki, zvijalo me je tudi v križu, tako, da sem bila zvečer že kar malo  nervozna če gre pa zares...




Potem so bli lažni, če si še tuuser posted image
Saj bo kmalu! Smo že čisto pri koncu!

Jaz osebno komajčakam. Itak zaradi dojenčka samega, pa tudi zato, da se mi končno razbije ta vsakodnevna monotonost, ki me ubija.
Mark v vrtcu, jaz si pa nimam kaj začet v tem ljubem šmarju.

Komaj čakam na vozičkanje, doooolge sprehode, za katere pa zdaj trenutno nimam energije....
Joj, ko bo fajnuser posted image

(odgovor članu nika1)
Neposredna povezava do sporočila: 2728
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 10:39:01   
caroline1
Pikab84- user posted image  čestitke- veliko lepih trenutkov z user posted image

mamamajča- približno toliko kot si imaš ti začet v Šmarju, si imam jaz v Celju...user posted image  tako, da približno vem kako se počutiš!

Pri meni spet malo bolj napeta noč. Ob treh zjutraj budnica zarad krčev...pribl na 15 min ene dve urci, pa spet vse mimo. Trenutno me boli spodnji del, da komaj sedim, vse ostalo bp. Je pa mala tako čudno pri miru! user posted image  Kolca, pa malo se pretegne!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 2729
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 10:41:59   
smarnca
pika 84 čestitke tudi od mene, pa lepo se crkljajte!user posted image user posted image

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 2730
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 10:47:00   
jana84
user posted image
user posted image
 
datum rojstva
nick mamice, PDP, ime otroka, teža, dolžina
 
 
13.9.2010
user posted image  3xmami   (PDP 4.10.)     JAN    3090g    50cm
 
20.9.2010
user posted image   Pikab84   (PDP 4.10.)     LAN    3000g    50cm
 
 
 
 

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 2731
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 10:48:47   
jana84
IZVIRNO SPOROČILO: caroline1

Pri meni spet malo bolj napeta noč. Ob treh zjutraj budnica zarad krčev...pribl na 15 min ene dve urci, pa spet vse mimo. Trenutno me boli spodnji del, da komaj sedim, vse ostalo bp. Je pa mala tako čudno pri miru! user posted image  Kolca, pa malo se pretegne!


Caroline1, pa pejd se ti pokazat k tvojmu G...Al pa vsaj pokliči...Glej ena beseda (obisk) ni konj...Da se ne vseeno kaj loteva in ni kakšnih "neumnosti"...Jst bi kar do G letela...Al pa poklicala...



_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 2732
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 10:52:34   
jana84
Tako, zdej vas bom pa počasi zapustila, ker se moram it počasi odpravt za na pregled...Bi ga morala imet komaj popoldan, pa bom šla že kar takoj, bom v čakalnici še predel se lotjo sploh delat...Ker gremo popoldan na pogreb od prijateljeve mame...
Zgleda da mi je usojeno v visoki nosečnosti hodit na pogrebe - za Jakoba sem bla na pogrebu od tatovega strica en mesec pred porodom, zdej je tud blizu en mesec...Hja. Nič kaj fajn opravilo, ampak tud to je treba dat skozi...

Poročam ko pridem s pregleda kako in kaj dogaja z našim detetom...Mislim, da nima kakšnih problemov, vsaj po razgrajanju sodeč user posted image  


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 2733
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 10:59:28   
tinaaleks
Pika-čestitek tudi od meneuser posted image

Jaz sem pa ravno spekla piškote-čokoladne s čokolado! Jih imam malo viška, tako da tista, ki jih kaj želi, naj se kar javi pri meniuser posted image

Drugače pa nič novega....

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 2734
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 11:00:36   
caroline1
jana84- a misliš, da bi res mogla it user posted image  sej dokler se mala premika nima kaj bit??? zdaj po zajtrku se je celo nekaj časa pretegovala user posted image ...ti popadki so pa čist komot lažni! in se tako tudi obnašajo...sej ne vem kej naj jim rečem? da imam popadke, če jih trenutno nimam? da se mala zaspano premika, potem pa bo tam najbolj brcala?! kaj pa vem...

filisa- sem pogledala seznam PDP...sej ne da bi te strašila, ampak si še edina s PDP na 4.10 in še ne cartaš! user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 2735
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 11:13:27   
Najki
IZVIRNO SPOROČILO: missD

Najki, če ti jo na računalniku odpre naredi print screen zaslona, v paintu iz posnetka izrežeš fotko in jo kopiraš v nov dokument v paintu in shraniš v .jpg formatu ter naložiš na photobucket ali kam drugam. lahko jo pa pošleš meni pa bomo hitro popedenal :)


Dobra ideja, sej bi se bolj poglobila v to, pa se mi je mudilo zadnjic. Se bom dons s tem poafnala. Sam ni mi jasno, slika ni prevelika, isti format kot druge, istocasno slikala, pa nobenemu serverju format ni vsec user posted image .

Zdej sem bila par dni brez neta, tvja in fona, je telemach na vicu skurlo. Roberta, vi ste bili pa poplavljeni, so garaze prezivele? Mi smo na kuclju in nismo imeli poplave, Vrhovci pa ja.

Prisla v soboto zvecer iz Sezane po tahujsem nalivu, ob desetih zvecer pa se burja je bila na nekaterih odsekih... Ni bilo zabavno vozit, povprecno hitrost sem imela 75 km/h po avtocesti... Potem pa do 4h zjutraj nisem spala, ker sem pozno kavo pila zaradi voznje, sem bila celo nedeljo cist skurjena in skoraj celo prelezala, da me je se medenica zacela ful bolet. Danes zjutraj ob 4h se je pa mulcek zbudil in razmisljal, ce je ze cas za zajtrk user posted image , hvalabogu si je premislil in nama pustil se odspati.

Bom cez 3 ure se kaj dopisala, ko se prebijem skozi vas pardnevni cvek user posted image .

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 2736
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 11:20:46   
anju
Pikab84 čestitke user posted image  user posted image



3x mami se ni več oglasila. sem jo imela danes namen kontaktirat, ker sem okoli Po P pohajala, ampak sem doma pozabila drobno pozornost za primer obiska in tako ji nisem nič pisala. nočem je motit... kaj mislite?

imela sem pregled 2980g, obseg glavice 33, 34cm, vse ok, plodovnice dovolj, krčev nič. 6.10. CTG v P, če zdržimuser posted image spodi ni drezaluser posted image



IZVIRNO SPOROČILO: anju

na, končno sem kliknla rjavga.


 moj favorit!



(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 2737
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 11:25:31   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: caroline1

filisa- sem pogledala seznam PDP...sej ne da bi te strašila, ampak si še edina s PDP na 4.10 in še ne cartaš! user posted image


Saj je rekla, da računa n lunouser posted image

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 2738
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 11:27:45   
pixieM
Dobro jutro punce!

Uh, ste bile pridne za vikend... Ste se res ful načvekale, pa še novic je ene toliko, da je kar težko slediti.

Pika84 - ČESTITKE za vašega fantka Lana!

filisa - iskreno sožalje! user posted image

caroline1 - dej ne hecaj se. Pojdi se vsaj pokazat, da boš videla, kaj ti povejo. Faca si, tako sproščena, jaz bi že tako paniko ''gnala'', da bi me komaj umirili.

Tudi jaz bom jutri na pregledu vprašala kako je s tem izcedkom, da ni slučajo kako vnetje (čeprav nič nima vonja ali peče), pač malo je obarvan (kot že skozi) in zdaj je postal res obilnejši. Moj G pa vedno pravi, da kar naj se navadim, izdecek spada zraven k nosečnosti...

Vozička še kar nisem dobila. Danes sem klicala in mi je obljubljal, da ta teden bo! Ker so bili za vikend v Nemčiji na nekem sejmu otroške opreme, oni in dobavitelji, bodo zdaj za vse poskrbeli in mi še danes javi kako in kaj. Boljše za njih, da mi javijo, drugače direkt prekličem naročilo!!!



(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 2739
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 11:31:37   
mamamajča
pixiM, mi smo že dva tedna nazaj naročili avtosedež za tavečjega, pa ga še vedno ni. Čeprav je pisalo, da je na zalogi in da bo dobava v treh dnehuser posted image

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 2740
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 11:44:47   
missD
ojla,

še vedno se mulca raj pretegujeta po notranjosti trebuha kokr pa zunaj...
danes imela pregled, če se temu tako reče...samo še kavica je manjkala. je samo preletel podatke iz UZ, ki mi ga je delal Cerar, rekel da je vse ok.
Pred tem mi je pa sestra naredila CTG...tukaj sem pa imela zabavo, najprej sva preverjale enega mulčka in sem mogla 15min sondico pomikat po trebuhu ker sem stalno zgubljala signal. Potem po 20minutah se me usmili in se lotiva drugega dojenčka, sva iskale utrip nekaj časa ampak ga nikakor nisva našli, dete pa zravn veselo brcalo. G se s tem sploh ni obremenjevaluser posted image

Aja, pa za napotnice sem mogla SAMA reč, če bi mi jih pa dal. svašta.
naslednji pregled: 4.10. (očitno pričakujejo da bom rodila čez rok ker me vsi tako pozno naročajo)user posted image

Mi pa danes vse tako nekam dol tišči, sem bila prejle na obisku pri babici v domu in sem imela na trenutke občutek, da ji bom lužico na pojstli nardilauser posted image

in pa še: ČESTITKE PIKAB84!!! Prijetno crkljanjeuser posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 2741
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 11:53:48   
jana84
caroline1, te nočem nič plašit, sam naš Jakob se pred porodom ni čist nič umiril...Še med popadki me je tako veselo brcal, da sem samo z očmi zavijala...Kot bi se hotel z nogicami pognati ven...user posted image

MissD, tebi se pa godi, kaj? Dobra si. Nosiš dvojčke in ti dajo pregled zdej proti koncu kar na 14dni...No, sej konc koncev ni to nič slabega...Tud jaz sumim, da mi da zdej na 3tedne al pa 14dni...Kej takega...

Ja, nisem še šla na pregled...Zdej sem se lepo prštimala-pa sem misnla da mi bo kopalniški tretma več časa vzel in zdej nimam kaj počet...Moram se počasi odmajat dol do mame...Da greva skupaj. Ker gre ona zdej delat pa me zapelje v ZD...

se slišmo ko pridem nazaj!

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 2742
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 12:01:35   
caroline1
missD- user posted image  sam da ste ok! rodit pa gremo, ko bo čas...bomo že vedele kdaj je treba iti!!!

pixieM- včasih znam nagnat paniko ampak redko kdaj, sem zeloooo umirjen karakter! in ne, ne čutim še potrebe da bi šla v P,m sploh pa ker nočem tam ostat!

zdaj grem do ZD po bolniški list in grem mimo P...bom malo poškilila user posted image  pa na pošto poslat papirje za nadaljevanje študija user posted image  in poslat izvide mojemu najljubšemu zdravniku user posted image , ter da ne pozabim poslat bolniški list na šiht (zadnjič- na moj najljubši šihtuser posted image ) !!!

Če gre katera vmes rodit pa veliko sreče in čimmanj bolečin!

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 2743
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 12:36:51   
3x mami
pozdrav vsem!

danes mineva tocno en teden od poroda, take da sem si vzela malo casa, da se vam oglasim. no, casa ni ravno veliko, ker imam zdaj polne roke dela...
v petek smo se vrnili domov in zdaj se pridno navajamo na novi ritem.

pred dvema tednoma se je na pregledu pokazalo, da sem ze odprta 1cm in da imam ze prave pravcate popadke. ker je to bilo en mesec pred rokom, sem dobila strogo lezanje in cakanje, da prilezemo cimdlje. tako je preostali del tedna minil na relaciji wc-kavc-postelja. moz je bil res zlati in mi ogromno pomagal. vecerni popadki so se tudi mal umirili. v nedeljo smo imeli kosilo pri tastih, ker je tasca praznovala rojstni dan. dan je minil brez posebnosti, razen klasicnega tiscanja dol. ob 23.30 sem sla prvic na wc, potem sem hitro zaspala nazaj. zbudil me je popadek, tocne ure ne vem, ker je nisem imela pri sebi takrat. zacela sem se prestavljat z enega boka na drugi, ce bo kaj pomagalo, ampak ni. cez nekaj casa sem sla spet na wc - bilo je ob 1h ponoci. popadki so bili kar lepo redni, na 10min. vzela sem si uro in sla nazaj v posteljo. zaspat skoraj nisem mogla, sam premetavala sem se, pa sedela na postelji. ob 3h sem ustala in popadke predihavala stoje. se vedno so bili na 10min, enkrat mocnejsi, enkrat sibkejsi. nekako se mi je zdelo, da gre zares. sem poljubila otroka, in si pripravila obleke za porodnisnico. nekaj cez 4h sem zbudila mojega in mu rekla, naj se pocasi postima, poje obilen zajtrk, potem pa me bo peljal. je bil v hipu buden in stalno ponavljal, da mogoce se pa umiri, saj je se prezgodaj za vse skupaj. nekaj cez 5h sem zbudila se taste in prosila, naj popazijo na otroke, midva pa sva sla. popadki se vedno na 10min, vcasih 7min. v postojno sva prisla nekaj po 6h in najprej kar dolgo cakala, da naju je kdo sploh opazil. zanimivo mi je bilo, da sem bila med enim in drugim popadkom cisto mirna, sproscena, z mojim sva se pogovarjala, hecala, smejala... verjetno zato si noben ni mislil, da gre zares. no, na ctgju seveda vse mirno... cez enih 15-20min se koncno zacnejo spet risat popadki. redni, ampak ne tako mocni (ceprav je mene marsikateri ze zvijal...). sestram sem dala svoj porodni nacrt. in ker sem odklanjala umetne popadke in predrtje mehurja, me je starejsa gospa hotela kar poslat domov... no, prisla je babica jana (sem jo imela ze pri prvem porodu), sva se pogovorili in sem jo prosila, naj vsaj pogleda, koliko sem odprta. no, 6cm. tako me ni vec pustila domov, ampak mi je lepo dala srajco in me peljala v sosednjo sobico. ko sem odprla vrata in poklicala mojega (ki je bil preprican, da gremo domov), me je kar debelo gledal - "a kar rodili bomo?" prosila sem za britje, klistir in babica naju je peljala v porodno sobo. dobili smo tisto z bazenom. (zanimivo, tri porodne sobe imajo, in vsakega otroka sem rodila v drugi, tako da zdaj poznam vse razen operacijske, tok tok...) popadki so bili kar preblagi in sem se bala, da se bo vse skupaj ustavilo. potem pa, po 8h, so zaceli postajat bolj boleci. imela sem prenosni ctg, tako da sem hodila gor in dol po sobi, kasneje tudi po hodniku. med popadkom sem cepela in predihavala, moj pa mi je pomagal ustajat. vmes sva se pogovarjala in smejala, tako da so naju kar cudno gledali. ena sestra je pokukala v porodno ravno ko sva se nekaj na glas smejala, pa se zabuli - "a tu se se kar smejete?" jaz pa - "ja, kaj pa cem drugega?" po 10h nisem vec zmogla hoje po hodniku, tako da sva sla nazaj v porodno. bila sem ze cisto odprta, sam se mehur je drzal vse skupaj. popadki so postali zelo boleci. moz mi je pomagal na posteljo, babica me je pregledala. med naslednjim popadkom je drzala roko noter, da je preverila, kaj se med popadkom dogaja. poskusila sem pritisniti, ampak je bilo se prezgodaj, tako da smo se mal pocakali. ko sem dobila zeljo, da bi pritisnila, je moj pozvonil, da bi poklical babico. takrat je mimo prisla ena sestra in pokukala noter. babica je skakala iz ene porodne v drugo in jo je od dalec vprasala, zakaj smo pozvonili. ona pogleda noter in cisto resno nazaj: "oci nekam svoh zgleda" midva pa oba v smeh. takrat je mojega od zivcev in utrujenosti res mal zvijo, ampak smesno se mi je zdelo, da sem jaz hotela pritisnit, a ona to gladko preslisala in sva zaskrbljena gledala v moza... ob 10.45 sem s potiskom pocila mehur, pet minut kasneje pa se je rodil najin fantin. slo je brez sivov in brez nobenega dodatka...

jan je priden fant. tega, da je rojen 21dni prezgodaj (v 37t 0/7), se mu nikjer ne pozna. mere so cisto v redu, lepo se doji, edino kupcke tezko podira. to nam daje se najvec dela. glede na skrbi, ki sem jih imela skozi celo nosecnost, sva zelo srecna, da se je vse izslo tako.

v porodnisnici je zelo velika guzva, sobe na oddelku so stalno polne... in nasvet: kdor si zeli roditi res brez vsega, naj bo to trdno odlocen, ker niso ravno navduseni in bodo vsaj z umetnimi silili, ce se le da. mene je babica jana v celoti upostevala.


srecno vsem, ki se pripravljate na lep dogodek - rojstvo. in cestitke vsem, ki ste to ze dale skozi (danes pikab84, bravo!). jaz bom zdaj bolj malo za racunalnikom, bom pa obcasno prisla pospegat, kaj se vam kaj dogaja in katera je na vrsti... ce pa imate kako vprasanje al dvom, potem mi raje posljite zs - ker dobim obvestilo po mailu, te pa bom bolj redno gledala.

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 2744
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 13:02:58   
aleunam
Jaz sem eno vašo oktobrko pred minutko po pomoti blokirala. Ni bilo namerno, pa me zanima kako to spremenim. Mislim, da je bila uporabnica Zincy (nisem si točno zapomnila). user posted image

Vidim, da mate "že" dva user posted image  v vaši temi... To me opominja, da smo kmalu na vrsti novemberke. user posted image

(odgovor članu M&A)
Neposredna povezava do sporočila: 2745
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 13:09:14   
jana84
3xmami!
Lepa, lepa porodna zgodba...Mislim, da si prav vsaka tukaj želi tako ali pa vsaj podobno... user posted image user posted image user posted image
Lepo se cartajta z Janom in uživajta...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 2746
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 13:10:28   
missD
user posted image user posted image user posted image 3xmami
super si!!!!
med tem ko si ti predihavala popadke sem pa jaz ležala na ctg-ju v sosednji sobi. kako super porodna zgodba, ko bi pri vseh bilo tako....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 2747
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 13:11:23   
aleunam
IZVIRNO SPOROČILO: aleunam

Jaz sem eno vašo oktobrko pred minutko po pomoti blokirala. Ni bilo namerno, pa me zanima kako to spremenim. Mislim, da je bila uporabnica Zincy (nisem si točno zapomnila). user posted image


Sem uredila...user posted image

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 2748
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 13:14:13   
Roberta69
Ne morem verjet, da že kar rojevate user posted image . Vsekakor ČESTITKE vsem novim oz. vnovičnim mamicam!

 3x mami: a ti si res kar tok prej rodila, no super, da je vse kul, preberem pa kasneje...

Mene je glih moj user posted image danes hecal, da torbo za v P si bi pa že lahko pripravila, ampak jaz sem optimistična in mislim, da imam najmanj dober mesec časa user posted image . Bo to najbrž kar počakalo na drugo polovico oktobra, čeprav moram reči, da bi bila extra presenečena, če bi rodila prej... jaz kar mislim, da bom zopet kvečjemu kasneje...

V LJ porodnišnici je baje ful gužva (sem govorila s "svojo" babco...

Danes šibam na pregled, sledit vam pa ne uspem, ker imam kar nekaj dela, debate so pa prepisane user posted image

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 2749
   RE: Oktobrke 2010 II
20.9.2010 13:16:32   
jana84
no, zdej pa še poročilo s pregleda...Sem hitra kot blisk, kaj ne...HB pr moji G res nikol ni kakšne gužve v čakalnici...Največ se mi zdi da sem enkrat čakala pol urce in še to je bilo mislim, da za CTG, ker nas je kar nekaj nosečnic pršlo skupaj v čakalnico in smo se potem lepo izmenjevale...

Torej, pr nas ni nič novega. Na pregledu me je g.pregledala, vzela bris za streptokok in poslušala srčka. Je rekla, da je še vse lepo zaprto, da pa se počasi malo mehča...Srček je BP...Izvidi od zadnjič iz laboratorija,  so vsi negativni, tako da je super fino fajn...Hemoglobina imam še vedno 119, tako da ni niti komentirala...user posted image  
Kilogramci so lepo pridni, tam kjer morajo bit (če se malo pohvalim, sem zdej na +2,5kg od začetne)...Pritisk je tud fajn (115/55)...V glavnem brez veze da sploh hodim na preglede, ker je zemraj vse BP! user posted image  

Sem pa dobila napotnico za porodnišnico...OK, če ona ve da jo rabim, pa naj jo imam v materinski knjižici, men se čist nikamor ne mudi...Sem ji to tud povedala, pa se je sam smejala...Pol je pa rekla, no vseeno pa si kaj pripravi za v porodnišnico, da ne bo slučajno kakšne panike...

Naslednji pregled imam 5.10., do takrat pa sem rekla, da bom pa ja zdržala...Predvsem ker ima naš sinko 3.10 2 leti in je treba torto spečt, pol pa magar lohk grem rodit, če dete tako misli...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 2750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?